New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Depth gyerekek...
Nálunk a kezdő támadósor néz így ki
QB: 6. kör
FB: UDFA
RB: 6. kör (kezdésként Burkhead lesz, majd 2. kör veszi át)
WR: 7. kör, UDFA (Edelman, Hogan)
C: UDFA (Andrews)
A kezdő OL-ben van még egy 3., 4. és 5. körös is. Szóval az, hogy a depth UDFA, hát nagy ügy
Wyatt
Nem is nyertetek SB-t.. ☺️
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Depth gyerekek...
Nálunk a kezdő támadósor néz így ki
QB: 6. kör
FB: UDFA
RB: 6. kör (kezdésként Burkhead lesz, majd 2. kör veszi át)
WR: 7. kör, UDFA (Edelman, Hogan)
C: UDFA (Andrews)
A kezdő OL-ben van még egy 3., 4. és 5. körös is. Szóval az, hogy a depth UDFA, hát nagy ügy

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Ezt most olvastam egy kommentben a bbv-n !igazából eddig bele sem gondoltam és nem tudom más csapatoknál ez mennyire hasonló de gondolom azért nem annyira 😊

Our depth at ILB is an UDFA, our depth at OLB/DE is an UDFA, our depth at C is an UDFA, our depth at RT is an UDFA, our depth at S (or starting) is an UDFA → let’s keep it rolling with our depth at CB being an UDFA (Haley).
yooker
a mi szlogenünkben kicseréltük a defense-t UDFA-ra (win champisonhips)! 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Ezt most olvastam egy kommentben a bbv-n !igazából eddig bele sem gondoltam és nem tudom más csapatoknál ez mennyire hasonló de gondolom azért nem annyira 😊

Our depth at ILB is an UDFA, our depth at OLB/DE is an UDFA, our depth at C is an UDFA, our depth at RT is an UDFA, our depth at S (or starting) is an UDFA → let’s keep it rolling with our depth at CB being an UDFA (Haley).
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/fuzovelkifele/videos/10155293699511431/
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
csak nehogy Plax fegyverét is megtalálják, amin OBJ ujjnyomata van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Lehet hogy megússzuk, a tesóját tartóztatták le, és egyenlőre nem merült fel a védő neve az ügyben...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
A picsaba.. Reménykedjünk hogy nincs köze hozzá!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Mi a rosseb???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kemény nagyon, tiszta Discovery ID...
Jenkinsmost Floridában van jelenleg, így a hatóságok nyugodtan feltúrhatják a kecót. A 25 éves ffi áldozat Jenkinsék családi barátjavolt, tehát ismerték egymást...de vajon miért és hogy került oda...meg mikor?
Chargers LT
Allitolag az elso jelentesek idegenkezusegrol (folytogatas) szoltak. Elv ott lakott o is, azert lehetett a pecoban. Mmint az aldozat. Jenkins meg 2 hete floridaban, alibinek eleg jo. Remeljuk kiderul majd hogy semmi koze a sztorihoz.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Kemény nagyon, tiszta Discovery ID...
Jenkinsmost Floridában van jelenleg, így a hatóságok nyugodtan feltúrhatják a kecót. A 25 éves ffi áldozat Jenkinsék családi barátjavolt, tehát ismerték egymást...de vajon miért és hogy került oda...meg mikor?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Találtak egy hullát Janoris Jenkins pincéjében. Aztakurva.

 www.tmz.com/2018/06/26/janoris-jenkins-dead-body-investigation/
shawnka
Ez viccnek is rossz... Csak sajnos nem az
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Találtak egy hullát Janoris Jenkins pincéjében. Aztakurva.

 www.tmz.com/2018/06/26/janoris-jenkins-dead-body-investigation/
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
mai edzésen Harrison-Hernandez bunyó (nagyon remélem kisebb) Solder sérüléssel....
szép kis nap!

 www.bigblueview.com/2018/6/14/17464330/fight-damon-harrison-will-hernandez-throw-punches-as-ny-giants-mini-camp-ends

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
kb erről szólt itt a fórum is évekig

"Shaun O'hara és Justin Tuck egy jótékonysági eseményen beszélt arról egymástól függetlenül, hogy miként is bánt a Giants Eli Manning elmúlt pár évével. Mindketten úgy beszéltek a Giants vezetéséről, hogy közben kritizálták őket, mivel nem sikerült megfelelően körülvenni az irányítót tehetséges játékosokkal, akik ki tudnák őt segíteni."
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Dobál össze-vissza, ès mèg elkapni sem képes egy rohadt labdát...
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Érdekes adat, a legtöbb droppolt pass 2014 óta. 1.Carr 147, 2. Manning 143, 3.Bortles 130
Ez elképesztően sok...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
A vezetőség is Eli mellett,
-+
még néhány hír egy csokorban

 www.bigblueview.com/2018/6/6/17433308/ny-giants-rumors-news-6-6-john-mara-we-can-win-with-eli-manning

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Részemről FD, olyan társaságra leltem ott akikkel iszonyat sok állat közös programot csináltunk már és kisebb-nagyobb fővel heti rendszerességgel összejárunk. Emellett számos olyan dolog is ott valósult meg vagy folyamatban van, amire vártam már. Ez az oldal is számos jó emléket adott, nincs semmi harag, a hosszabb írásaimat meg fogom majd osztani néha (egy jó ideje egyébként is csak tőlem jött ilyen tartalom), de komolyabb szinten nem leszek itt jelen. Az írásaim ugyanúgy elolvashatóak a blogon, illetve az FD-n.
Asbee
akkor ez egy win-win szituáció 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Pont ezt akartam kérdezni, faterom 10 éve kapta, azóta OK, de a Spartacusos főszereplôt meg fél év alatt elvitte.
😕
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Bakker Gettlemannal limfómat diagnosztizáltak...
ironroy
Melyik típust? :/
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Bakker Gettlemannal limfómat diagnosztizáltak...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Részemről FD, olyan társaságra leltem ott akikkel iszonyat sok állat közös programot csináltunk már és kisebb-nagyobb fővel heti rendszerességgel összejárunk. Emellett számos olyan dolog is ott valósult meg vagy folyamatban van, amire vártam már. Ez az oldal is számos jó emléket adott, nincs semmi harag, a hosszabb írásaimat meg fogom majd osztani néha (egy jó ideje egyébként is csak tőlem jött ilyen tartalom), de komolyabb szinten nem leszek itt jelen. Az írásaim ugyanúgy elolvashatóak a blogon, illetve az FD-n.
Asbee
szerintem úgy sem fogod kibírni hogy ne írj ide is...😉
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Részemről FD, olyan társaságra leltem ott akikkel iszonyat sok állat közös programot csináltunk már és kisebb-nagyobb fővel heti rendszerességgel összejárunk. Emellett számos olyan dolog is ott valósult meg vagy folyamatban van, amire vártam már. Ez az oldal is számos jó emléket adott, nincs semmi harag, a hosszabb írásaimat meg fogom majd osztani néha (egy jó ideje egyébként is csak tőlem jött ilyen tartalom), de komolyabb szinten nem leszek itt jelen. Az írásaim ugyanúgy elolvashatóak a blogon, illetve az FD-n.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, más az oldal és más a fórum. Most az utóbbi van terítéken, de ha felpörög a fórum, az új lendületet adhat az oldalnak is. Majd ha eljön az idő arra is lesz ötlet 😊
Asbee
Azok alapján amiket leírtál elég egyértelmű a helyzet.

Kissé zanzásítva, ez az oldal befuccsolt a lehetetlen vezetés és inkativitás miatt, ergo kellett egy új hely ahova az adminok átköltöztethetik az egyetlen érdemi tartalmat az oldalról, a fórumot. Lehetőleg egy olyan hely, ahol nem lesz a lassú elmúlás áldozata, így esett a választás az FK-ra, amit lehet szeretni / nem szeretni, de tény, hogy talán a legaktívabb foci oldal jelenleg magyarországon. Nagy vonalakban talán ez a lényeg.

Eközben viszont létrejött egy külön csoport (a John Conor vezette ellenállás 😀 ), akik egy másik fórumon kezdtek el munkálkodni. Biztos jószándékból indult az egész, de azok alapján amit leírtál és amiket olvastam van itt egy elég masszív önzőség is, ami biztos nem a közösség érdekében van, holott mindenki így adja elő a dolgot. Ez sokkal inkább az FK elleni ellenszev miatt, és az általuk működtetett fórum minősége miatt jöhet létre, megtámogatva azzal, hogy az FD-nek sem lenne ellenére ha a fórumozóknak hála nőne a látogatottság.

Te is leírtad:

"Volt egy 40-50 fős mag, akik úgy gondolták, hogy nem akarnak az FK fórumára költözni."

De nem értem, hogy miért? Persze azt leszámítva, hogy a fórum még gyekercipőben jár ott, de még csak időt sem adott nekik senki. Minden változás nehéz, ez nem lehet akkora tényező, hogy emiatt már teljesen el kelljen határolódni, alig 1 nappal a költözés után. Szóval itt inkább az ellenszenv az ami motiválta a többséget, ami pedig önös érdek, és egyértelműen nem a közösséget és a fórumot szolgálja. Persze most kicsit romantizáltam az egészet, nyílván sarkítottam is, és van az egészben jószándék is de összességében ez jön le az egészből.
Awesome88
Semmi koze a fos forumnak ehhez, hidd el nekem. Ha csillivilli forumot villantott volna a fuzovel kifele az elejen, az emlitett tarsasag akkor is megcsinalja a feluletet. Es azt is elhiheted, hogy nem csupan a fuzovel kifelesek iranti ellenszenv a kivaltoja a dolognak.