New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Ezt most olvastam egy kommentben a bbv-n !igazából eddig bele sem gondoltam és nem tudom más csapatoknál ez mennyire hasonló de gondolom azért nem annyira 😊

Our depth at ILB is an UDFA, our depth at OLB/DE is an UDFA, our depth at C is an UDFA, our depth at RT is an UDFA, our depth at S (or starting) is an UDFA → let’s keep it rolling with our depth at CB being an UDFA (Haley).
yooker
a mi szlogenünkben kicseréltük a defense-t UDFA-ra (win champisonhips)! 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Ezt most olvastam egy kommentben a bbv-n !igazából eddig bele sem gondoltam és nem tudom más csapatoknál ez mennyire hasonló de gondolom azért nem annyira 😊

Our depth at ILB is an UDFA, our depth at OLB/DE is an UDFA, our depth at C is an UDFA, our depth at RT is an UDFA, our depth at S (or starting) is an UDFA → let’s keep it rolling with our depth at CB being an UDFA (Haley).
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/fuzovelkifele/videos/10155293699511431/
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
csak nehogy Plax fegyverét is megtalálják, amin OBJ ujjnyomata van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 346
Lehet hogy megússzuk, a tesóját tartóztatták le, és egyenlőre nem merült fel a védő neve az ügyben...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
A picsaba.. Reménykedjünk hogy nincs köze hozzá!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Mi a rosseb???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kemény nagyon, tiszta Discovery ID...
Jenkinsmost Floridában van jelenleg, így a hatóságok nyugodtan feltúrhatják a kecót. A 25 éves ffi áldozat Jenkinsék családi barátjavolt, tehát ismerték egymást...de vajon miért és hogy került oda...meg mikor?
Chargers LT
Allitolag az elso jelentesek idegenkezusegrol (folytogatas) szoltak. Elv ott lakott o is, azert lehetett a pecoban. Mmint az aldozat. Jenkins meg 2 hete floridaban, alibinek eleg jo. Remeljuk kiderul majd hogy semmi koze a sztorihoz.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Kemény nagyon, tiszta Discovery ID...
Jenkinsmost Floridában van jelenleg, így a hatóságok nyugodtan feltúrhatják a kecót. A 25 éves ffi áldozat Jenkinsék családi barátjavolt, tehát ismerték egymást...de vajon miért és hogy került oda...meg mikor?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Találtak egy hullát Janoris Jenkins pincéjében. Aztakurva.

 www.tmz.com/2018/06/26/janoris-jenkins-dead-body-investigation/
shawnka
Ez viccnek is rossz... Csak sajnos nem az
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Találtak egy hullát Janoris Jenkins pincéjében. Aztakurva.

 www.tmz.com/2018/06/26/janoris-jenkins-dead-body-investigation/
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
mai edzésen Harrison-Hernandez bunyó (nagyon remélem kisebb) Solder sérüléssel....
szép kis nap!

 www.bigblueview.com/2018/6/14/17464330/fight-damon-harrison-will-hernandez-throw-punches-as-ny-giants-mini-camp-ends

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 346
kb erről szólt itt a fórum is évekig

"Shaun O'hara és Justin Tuck egy jótékonysági eseményen beszélt arról egymástól függetlenül, hogy miként is bánt a Giants Eli Manning elmúlt pár évével. Mindketten úgy beszéltek a Giants vezetéséről, hogy közben kritizálták őket, mivel nem sikerült megfelelően körülvenni az irányítót tehetséges játékosokkal, akik ki tudnák őt segíteni."
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 346
Dobál össze-vissza, ès mèg elkapni sem képes egy rohadt labdát...
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Érdekes adat, a legtöbb droppolt pass 2014 óta. 1.Carr 147, 2. Manning 143, 3.Bortles 130
Ez elképesztően sok...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 346
A vezetőség is Eli mellett,
-+
még néhány hír egy csokorban

 www.bigblueview.com/2018/6/6/17433308/ny-giants-rumors-news-6-6-john-mara-we-can-win-with-eli-manning

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Részemről FD, olyan társaságra leltem ott akikkel iszonyat sok állat közös programot csináltunk már és kisebb-nagyobb fővel heti rendszerességgel összejárunk. Emellett számos olyan dolog is ott valósult meg vagy folyamatban van, amire vártam már. Ez az oldal is számos jó emléket adott, nincs semmi harag, a hosszabb írásaimat meg fogom majd osztani néha (egy jó ideje egyébként is csak tőlem jött ilyen tartalom), de komolyabb szinten nem leszek itt jelen. Az írásaim ugyanúgy elolvashatóak a blogon, illetve az FD-n.
Asbee
akkor ez egy win-win szituáció 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 346
Pont ezt akartam kérdezni, faterom 10 éve kapta, azóta OK, de a Spartacusos főszereplôt meg fél év alatt elvitte.
😕
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Bakker Gettlemannal limfómat diagnosztizáltak...
ironroy
Melyik típust? :/
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Bakker Gettlemannal limfómat diagnosztizáltak...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Részemről FD, olyan társaságra leltem ott akikkel iszonyat sok állat közös programot csináltunk már és kisebb-nagyobb fővel heti rendszerességgel összejárunk. Emellett számos olyan dolog is ott valósult meg vagy folyamatban van, amire vártam már. Ez az oldal is számos jó emléket adott, nincs semmi harag, a hosszabb írásaimat meg fogom majd osztani néha (egy jó ideje egyébként is csak tőlem jött ilyen tartalom), de komolyabb szinten nem leszek itt jelen. Az írásaim ugyanúgy elolvashatóak a blogon, illetve az FD-n.
Asbee
szerintem úgy sem fogod kibírni hogy ne írj ide is...😉
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Részemről FD, olyan társaságra leltem ott akikkel iszonyat sok állat közös programot csináltunk már és kisebb-nagyobb fővel heti rendszerességgel összejárunk. Emellett számos olyan dolog is ott valósult meg vagy folyamatban van, amire vártam már. Ez az oldal is számos jó emléket adott, nincs semmi harag, a hosszabb írásaimat meg fogom majd osztani néha (egy jó ideje egyébként is csak tőlem jött ilyen tartalom), de komolyabb szinten nem leszek itt jelen. Az írásaim ugyanúgy elolvashatóak a blogon, illetve az FD-n.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, más az oldal és más a fórum. Most az utóbbi van terítéken, de ha felpörög a fórum, az új lendületet adhat az oldalnak is. Majd ha eljön az idő arra is lesz ötlet 😊
Asbee
Azok alapján amiket leírtál elég egyértelmű a helyzet.

Kissé zanzásítva, ez az oldal befuccsolt a lehetetlen vezetés és inkativitás miatt, ergo kellett egy új hely ahova az adminok átköltöztethetik az egyetlen érdemi tartalmat az oldalról, a fórumot. Lehetőleg egy olyan hely, ahol nem lesz a lassú elmúlás áldozata, így esett a választás az FK-ra, amit lehet szeretni / nem szeretni, de tény, hogy talán a legaktívabb foci oldal jelenleg magyarországon. Nagy vonalakban talán ez a lényeg.

Eközben viszont létrejött egy külön csoport (a John Conor vezette ellenállás 😀 ), akik egy másik fórumon kezdtek el munkálkodni. Biztos jószándékból indult az egész, de azok alapján amit leírtál és amiket olvastam van itt egy elég masszív önzőség is, ami biztos nem a közösség érdekében van, holott mindenki így adja elő a dolgot. Ez sokkal inkább az FK elleni ellenszev miatt, és az általuk működtetett fórum minősége miatt jöhet létre, megtámogatva azzal, hogy az FD-nek sem lenne ellenére ha a fórumozóknak hála nőne a látogatottság.

Te is leírtad:

"Volt egy 40-50 fős mag, akik úgy gondolták, hogy nem akarnak az FK fórumára költözni."

De nem értem, hogy miért? Persze azt leszámítva, hogy a fórum még gyekercipőben jár ott, de még csak időt sem adott nekik senki. Minden változás nehéz, ez nem lehet akkora tényező, hogy emiatt már teljesen el kelljen határolódni, alig 1 nappal a költözés után. Szóval itt inkább az ellenszenv az ami motiválta a többséget, ami pedig önös érdek, és egyértelműen nem a közösséget és a fórumot szolgálja. Persze most kicsit romantizáltam az egészet, nyílván sarkítottam is, és van az egészben jószándék is de összességében ez jön le az egészből.
Awesome88
Semmi koze a fos forumnak ehhez, hidd el nekem. Ha csillivilli forumot villantott volna a fuzovel kifele az elejen, az emlitett tarsasag akkor is megcsinalja a feluletet. Es azt is elhiheted, hogy nem csupan a fuzovel kifelesek iranti ellenszenv a kivaltoja a dolognak.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 346
ha anno orsós összeállt a torgyánnal, akkor bármi lehet bárhol még

de ha igazi klasszikust lehet idézni, az csak dzsoki jujjing lehet, aki többször is elmagyarázta, hogy: Soha ne mond azt, hogy soha...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
FD weboldal =/= FD fórum, más a tulaj, de közel azonos a társaság. Nem létszükséglet a fórum mellé egy olyan oldal ahová naponta fossák ki a híreket, attól még ugyanúgy működőképes. Itt sincsen hónapok (évek) óta semmi mégsem volt eddig probléma. Az pedig bőven több mint ígéret, hogy van egy 5 éve működő GM játék fórummal + kinőtt a földből egy újabb fórum a semmiből. Ráadásul az FK-nak nincs erre szüksége, ők enélkül is jól elvannak a fb kommentekkel. Ne keverjük a szezont a fazonnal. Olyanról meg nem fogok konkrétumokat írni, amelyek beszélgetés szintjén vetődtek fel másokkal, mert egy idő után számon fogják kérni és ha nem valósul meg az gáz. A sok szemét mellett van némi pontos infó is az nfl csevegőben, nem fogok újra nekimenni ennek, ott el lehet olvasni mi a helyzet és mindenki szűrje le a következtetéseit. Páran nyitott szájjal szaladtak bele a faszerdőbe, túl sok az összeesküvés elmélet és olyan dolgokat vagdostak a másikhoz, ami full hamis.

Egyet tudok mondani: mindenki folytassa ott ahol jónak látja, senkire sem fogok megsértődni a döntése miatt és győzködni sem akarok már senkit sem.
Asbee
Ennyi erővel akár maradhatnátok is, az erkölcsi (?) dolgokat leszámítva...
Awesome88
Nem. Most már elvi kérdés. Innen el. Akár FK, akár FD, de Valentinnak fogyjon csak el a usere. Tett érte eleget, ill nem tett semmit érte. Szerezzen új tömeget.

Én holnaptól nem vagyok, pedig szerettem az oldalt, a közösséget, a tartalmat. A szememben egyedül ő a felelős a szakadásért, mert mindkét portálra mehet bárki, de úgy néz ki, h vele már nem akar és nem tud egyezkedni senki. A visszatérés vágyálom. Szerintem. Bár ne lenne igazam, de ahhoz tulajváltás kéne...