New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Connor Barwin jön mélységbe.
ozibozi
Szóval nem is terveztek kijönni a gödörből? :d
Wyatt
 i.imgur.com/AuJN3Gl.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Connor Barwin jön mélységbe.
ozibozi
Szóval nem is terveztek kijönni a gödörből? :d

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 398
Connor Barwin jön mélységbe.
több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Edzőtábor előtti workout edzés az O egy részének... 😊
 www.youtube.com/watch?v=F3suF46HDLc

Hotty Toddy!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
The #Giants have agreed to terms with first-round RB Saquon Barkley on his four-year, fully guaranteed contract worth $31.2M, source says. He has a $20.76M signing bonus with $15M paid out immediately — the most in several years.
Klaci79
Egy leendő 3x-os SB győztes 2x-es MVP HOF jatekosert bagó ez a pénz
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
The #Giants have agreed to terms with first-round RB Saquon Barkley on his four-year, fully guaranteed contract worth $31.2M, source says. He has a $20.76M signing bonus with $15M paid out immediately — the most in several years.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
BREAKING: New York Giants owner Steve Tisch RIPS Trump says NY Giants players will not be punished for national anthem kneeling,

“We support our players. They are not going to be punished. There is not going to be any punitive action taking place against them.”
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 398
Saints are signing former Pats and Giants RB Shane Vereen - per Mike Garafolo

Good luck. He was wasted here and was always hurt

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sam Beal, CB, jövő évi harmadik körért a Giantsé
katonadani
hoppá! ennek most örülünk?vagy nem?
tehetséges , needre jött !! nem mindegy persze mi lett volna az a harmadik kör pontosan de nekem tetszik hogy nem szarakodunk
yooker
szerintem jó döntés volt, nagyon karcsú ez a CB-sor most nálatok, Beal pedig valszleg jobb játékos, mint a jövő évi draft kb 80. játékosa, inkább top50 vége felé lehetne. Ráadásul ugye egy szezonnal korábban "felhasználhatjátok".
Év elején szerintem még nem fog sokat hozzátenni a játékhoz, év végére jó lehet. Izmosodnia kell még, az biztos.

(itt írtam róla, ha nem olvastad:  fuzovelkifele.com/2018/07/az-evezred-legjobb-supplemental-draftja-jon/)
katonadani
sajnos nekem jelenleg nem jön be a link, de több helyen olvasom hogy akár első körös is lehetett volna !
szóval most már még inkább tetszik ! 😊
yooker
most már jónak kell lennie, csak beleszámolta a zárójelet is a végén 😀
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Sam Beal, CB, jövő évi harmadik körért a Giantsé
katonadani
hoppá! ennek most örülünk?vagy nem?
tehetséges , needre jött !! nem mindegy persze mi lett volna az a harmadik kör pontosan de nekem tetszik hogy nem szarakodunk
yooker
szerintem jó döntés volt, nagyon karcsú ez a CB-sor most nálatok, Beal pedig valszleg jobb játékos, mint a jövő évi draft kb 80. játékosa, inkább top50 vége felé lehetne. Ráadásul ugye egy szezonnal korábban "felhasználhatjátok".
Év elején szerintem még nem fog sokat hozzátenni a játékhoz, év végére jó lehet. Izmosodnia kell még, az biztos.

(itt írtam róla, ha nem olvastad:  fuzovelkifele.com/2018/07/az-evezred-legjobb-supplemental-draftja-jon/)
katonadani
sajnos nekem jelenleg nem jön be a link, de több helyen olvasom hogy akár első körös is lehetett volna !
szóval most már még inkább tetszik ! 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sam Beal, CB, jövő évi harmadik körért a Giantsé
katonadani
hoppá! ennek most örülünk?vagy nem?
tehetséges , needre jött !! nem mindegy persze mi lett volna az a harmadik kör pontosan de nekem tetszik hogy nem szarakodunk
yooker
szerintem jó döntés volt, nagyon karcsú ez a CB-sor most nálatok, Beal pedig valszleg jobb játékos, mint a jövő évi draft kb 80. játékosa, inkább top50 vége felé lehetne. Ráadásul ugye egy szezonnal korábban "felhasználhatjátok".
Év elején szerintem még nem fog sokat hozzátenni a játékhoz, év végére jó lehet. Izmosodnia kell még, az biztos.

(itt írtam róla, ha nem olvastad:  fuzovelkifele.com/2018/07/az-evezred-legjobb-supplemental-draftja-jon/ )

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Sam Beal, CB, jövő évi harmadik körért a Giantsé
katonadani
hoppá! ennek most örülünk?vagy nem?
tehetséges , needre jött !! nem mindegy persze mi lett volna az a harmadik kör pontosan de nekem tetszik hogy nem szarakodunk

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sam Beal, CB, jövő évi harmadik körért a Giantsé
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy látom, 2012 óta nem igen követed a rájátszást, mondjuk valahol érthető is 😀

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Depth gyerekek...
Nálunk a kezdő támadósor néz így ki
QB: 6. kör
FB: UDFA
RB: 6. kör (kezdésként Burkhead lesz, majd 2. kör veszi át)
WR: 7. kör, UDFA (Edelman, Hogan)
C: UDFA (Andrews)
A kezdő OL-ben van még egy 3., 4. és 5. körös is. Szóval az, hogy a depth UDFA, hát nagy ügy
Wyatt
Nem is nyertetek SB-t.. ☺️
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Depth gyerekek...
Nálunk a kezdő támadósor néz így ki
QB: 6. kör
FB: UDFA
RB: 6. kör (kezdésként Burkhead lesz, majd 2. kör veszi át)
WR: 7. kör, UDFA (Edelman, Hogan)
C: UDFA (Andrews)
A kezdő OL-ben van még egy 3., 4. és 5. körös is. Szóval az, hogy a depth UDFA, hát nagy ügy

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
Ezt most olvastam egy kommentben a bbv-n !igazából eddig bele sem gondoltam és nem tudom más csapatoknál ez mennyire hasonló de gondolom azért nem annyira 😊

Our depth at ILB is an UDFA, our depth at OLB/DE is an UDFA, our depth at C is an UDFA, our depth at RT is an UDFA, our depth at S (or starting) is an UDFA → let’s keep it rolling with our depth at CB being an UDFA (Haley).
yooker
a mi szlogenünkben kicseréltük a defense-t UDFA-ra (win champisonhips)! 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Ezt most olvastam egy kommentben a bbv-n !igazából eddig bele sem gondoltam és nem tudom más csapatoknál ez mennyire hasonló de gondolom azért nem annyira 😊

Our depth at ILB is an UDFA, our depth at OLB/DE is an UDFA, our depth at C is an UDFA, our depth at RT is an UDFA, our depth at S (or starting) is an UDFA → let’s keep it rolling with our depth at CB being an UDFA (Haley).
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/fuzovelkifele/videos/10155293699511431/
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
csak nehogy Plax fegyverét is megtalálják, amin OBJ ujjnyomata van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 398
Lehet hogy megússzuk, a tesóját tartóztatták le, és egyenlőre nem merült fel a védő neve az ügyben...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
A picsaba.. Reménykedjünk hogy nincs köze hozzá!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Mi a rosseb???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kemény nagyon, tiszta Discovery ID...
Jenkinsmost Floridában van jelenleg, így a hatóságok nyugodtan feltúrhatják a kecót. A 25 éves ffi áldozat Jenkinsék családi barátjavolt, tehát ismerték egymást...de vajon miért és hogy került oda...meg mikor?
Chargers LT
Allitolag az elso jelentesek idegenkezusegrol (folytogatas) szoltak. Elv ott lakott o is, azert lehetett a pecoban. Mmint az aldozat. Jenkins meg 2 hete floridaban, alibinek eleg jo. Remeljuk kiderul majd hogy semmi koze a sztorihoz.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Kemény nagyon, tiszta Discovery ID...
Jenkinsmost Floridában van jelenleg, így a hatóságok nyugodtan feltúrhatják a kecót. A 25 éves ffi áldozat Jenkinsék családi barátjavolt, tehát ismerték egymást...de vajon miért és hogy került oda...meg mikor?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀