New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Connor Barwin jön mélységbe.
ozibozi
Hasznos játékos lehet a rotacioba.. +igen jó a mentalitása pályán és azon kívül is! Jó húzás!
yooker
sokat azért ne várjunk tőle. ez a Beal dolog meg pffff...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Drc még pénzt akar és kivar.. Lesz keroje! Ezért hoztuk Bealt de most beszoptuk egyelőre
yooker
Értem, de már több óra eltelt, amióta lesérült a faszi 😉
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Drc még pénzt akar és kivar.. Lesz keroje! Ezért hoztuk Bealt de most beszoptuk egyelőre
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Vajon mi a túróért nem hozzák még DRC-t vissza, ideje lenne...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Ez a hír most fájt de még így is jól jarhatunk! Jövőre csak 😥
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Dianna Russini @diannaESPN
Giants cornerback Sam Beal who was chosen in the supplemental draft is out for the year with a shoulder injury per source. Big hit for this Giants defense.
Beki
végül is a jövő évi 3. körös pick volt, pont időben fog visszatérni... nehogy már egyszer jól járjunk...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Dianna Russini @diannaESPN
Giants cornerback Sam Beal who was chosen in the supplemental draft is out for the year with a shoulder injury per source. Big hit for this Giants defense.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
NY Giants pre-training camp 53-man roster projection

 www.bigblueview.com/2018/7/24/17574822/ny-giants-pre-training-camp-53-man-roster-projection
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Connor Barwin jön mélységbe.
ozibozi
Hasznos játékos lehet a rotacioba.. +igen jó a mentalitása pályán és azon kívül is! Jó húzás!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
 nypost.com/2018/07/24/odell-beckham-jr-accused-of-trying-to-pay-woman-for-sex/
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 475
Obj meg Izraelben van-volt.
Pont elkerultuk egymast. Viszont talàltam egy ereklyét
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Vlsz A régi edzője Mcgovern van itt a háttérben aki most nálunk van.
2 év 5 milkóért. Pár meccset ha kihagyott az elmúlt években.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Connor Barwin jön mélységbe.
ozibozi
Szóval nem is terveztek kijönni a gödörből? :d
Wyatt
 i.imgur.com/AuJN3Gl.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Connor Barwin jön mélységbe.
ozibozi
Szóval nem is terveztek kijönni a gödörből? :d

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Connor Barwin jön mélységbe.
több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Edzőtábor előtti workout edzés az O egy részének... 😊
 www.youtube.com/watch?v=F3suF46HDLc

Hotty Toddy!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
The #Giants have agreed to terms with first-round RB Saquon Barkley on his four-year, fully guaranteed contract worth $31.2M, source says. He has a $20.76M signing bonus with $15M paid out immediately — the most in several years.
Klaci79
Egy leendő 3x-os SB győztes 2x-es MVP HOF jatekosert bagó ez a pénz
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
The #Giants have agreed to terms with first-round RB Saquon Barkley on his four-year, fully guaranteed contract worth $31.2M, source says. He has a $20.76M signing bonus with $15M paid out immediately — the most in several years.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
BREAKING: New York Giants owner Steve Tisch RIPS Trump says NY Giants players will not be punished for national anthem kneeling,

“We support our players. They are not going to be punished. There is not going to be any punitive action taking place against them.”
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Saints are signing former Pats and Giants RB Shane Vereen - per Mike Garafolo

Good luck. He was wasted here and was always hurt

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sam Beal, CB, jövő évi harmadik körért a Giantsé
katonadani
hoppá! ennek most örülünk?vagy nem?
tehetséges , needre jött !! nem mindegy persze mi lett volna az a harmadik kör pontosan de nekem tetszik hogy nem szarakodunk
yooker
szerintem jó döntés volt, nagyon karcsú ez a CB-sor most nálatok, Beal pedig valszleg jobb játékos, mint a jövő évi draft kb 80. játékosa, inkább top50 vége felé lehetne. Ráadásul ugye egy szezonnal korábban "felhasználhatjátok".
Év elején szerintem még nem fog sokat hozzátenni a játékhoz, év végére jó lehet. Izmosodnia kell még, az biztos.

(itt írtam róla, ha nem olvastad:  fuzovelkifele.com/2018/07/az-evezred-legjobb-supplemental-draftja-jon/)
katonadani
sajnos nekem jelenleg nem jön be a link, de több helyen olvasom hogy akár első körös is lehetett volna !
szóval most már még inkább tetszik ! 😊
yooker
most már jónak kell lennie, csak beleszámolta a zárójelet is a végén 😀
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Sam Beal, CB, jövő évi harmadik körért a Giantsé
katonadani
hoppá! ennek most örülünk?vagy nem?
tehetséges , needre jött !! nem mindegy persze mi lett volna az a harmadik kör pontosan de nekem tetszik hogy nem szarakodunk
yooker
szerintem jó döntés volt, nagyon karcsú ez a CB-sor most nálatok, Beal pedig valszleg jobb játékos, mint a jövő évi draft kb 80. játékosa, inkább top50 vége felé lehetne. Ráadásul ugye egy szezonnal korábban "felhasználhatjátok".
Év elején szerintem még nem fog sokat hozzátenni a játékhoz, év végére jó lehet. Izmosodnia kell még, az biztos.

(itt írtam róla, ha nem olvastad:  fuzovelkifele.com/2018/07/az-evezred-legjobb-supplemental-draftja-jon/)
katonadani
sajnos nekem jelenleg nem jön be a link, de több helyen olvasom hogy akár első körös is lehetett volna !
szóval most már még inkább tetszik ! 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sam Beal, CB, jövő évi harmadik körért a Giantsé
katonadani
hoppá! ennek most örülünk?vagy nem?
tehetséges , needre jött !! nem mindegy persze mi lett volna az a harmadik kör pontosan de nekem tetszik hogy nem szarakodunk
yooker
szerintem jó döntés volt, nagyon karcsú ez a CB-sor most nálatok, Beal pedig valszleg jobb játékos, mint a jövő évi draft kb 80. játékosa, inkább top50 vége felé lehetne. Ráadásul ugye egy szezonnal korábban "felhasználhatjátok".
Év elején szerintem még nem fog sokat hozzátenni a játékhoz, év végére jó lehet. Izmosodnia kell még, az biztos.

(itt írtam róla, ha nem olvastad:  fuzovelkifele.com/2018/07/az-evezred-legjobb-supplemental-draftja-jon/ )

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Sam Beal, CB, jövő évi harmadik körért a Giantsé
katonadani
hoppá! ennek most örülünk?vagy nem?
tehetséges , needre jött !! nem mindegy persze mi lett volna az a harmadik kör pontosan de nekem tetszik hogy nem szarakodunk

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sam Beal, CB, jövő évi harmadik körért a Giantsé