New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Cruz visszavonul hivatalosan is.
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
A legnagyobb probléma a sorsolásunk erőssége és annak is az első 7 meccse. Nagyon erős csapatok ellen kezdünk. A tavalyinál jobb játékkal is nehéz lesz ezeken a meccseken nyerni, pedig jó lenne nem teljesen beragadni. Szerintem ha 4-3at kihozzuk akkor utána a PO is meg lenne, de sokkal reálisabban, hogy negatív mérleggel hozzuk le ezt a 7 meccset és ahogy esetleg egymás után jönnek a vereségek úgy jön elő a tavalyi év rossz szelleme, DE én bízok abban, hogy azért nyerünk pár meccset az elején amivel versenyben maradhatunk. Az utolsó 9 meccsen pedig egyedül a philadelphiai kirándulás az amire azt mondom, hogy vereség lesz, bár tavaly pont ellenük játszottunk egész jól, a többi meccs pedig olyan, hogy nem kell nagy képzelőerő ahhoz, hogy azt gondoljam, ha van esély a POra akkor ezeket a csapatokat verhetjük!

Azért az szívás, hogy egy 1/2es csapatnak ilyen erős sorsolása lesz.

Szerkesztette: Isti81
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Ezzel valóban egyet tudok érteni. Mind offense mind defense szempontból. Az a baj szerintem, hogy mindenki óvatosan kezeli a helyzetet. Senki se szeretne úgy járni, mint tavaly, hogy: "olyan offense-ünk lesz sírni fog mindenki" és a fél O kidőlt idő előtt. :/ Én úgy látom, hogy azért van egy minimális előrelépés az o-line-ban, ami szerintem egy kicsit könnyíteni fogja a helyzetünket. Nyilván lehetne még fokozni, de ettől még pozitív véleménnyel vagyok a dologról. 1-1 hiba mindenkiben benne van és ennyi bele is fér. A defense pedig... Nem tudom se mélység, de még a kezdő szint is érdekes. TE játék a legnagyobb gyengeségünk, nincs egy jó cover LB a csapatban és a CB posztunk is kevés lesz ide. :/ Mindenesetre bizakodó vagyok, ha elkerülnek a sérülések minket és mindenki tudja hozni, ha nem is a maximumot, de egy átlagos szintet (magához képest), akkor azért már jobbak leszünk, mint tavaly. Én bízom benne, hogy jobbak is leszünk, mint amilyenre várnak minket. Az első 3 meccsen sok minden fog múlni... Ha ott nagyon megégünk, akkor simán benne van egy mélyrepülés. Bízom a csapatban és az edzőkben, hogy jók leszünk és remélem a legjobbakat. 😊
B-Front
miért? ez szerintem maximálisan bejött ! 😊
több mint 5 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Ezzel valóban egyet tudok érteni. Mind offense mind defense szempontból. Az a baj szerintem, hogy mindenki óvatosan kezeli a helyzetet. Senki se szeretne úgy járni, mint tavaly, hogy: "olyan offense-ünk lesz sírni fog mindenki" és a fél O kidőlt idő előtt. :/ Én úgy látom, hogy azért van egy minimális előrelépés az o-line-ban, ami szerintem egy kicsit könnyíteni fogja a helyzetünket. Nyilván lehetne még fokozni, de ettől még pozitív véleménnyel vagyok a dologról. 1-1 hiba mindenkiben benne van és ennyi bele is fér. A defense pedig... Nem tudom se mélység, de még a kezdő szint is érdekes. TE játék a legnagyobb gyengeségünk, nincs egy jó cover LB a csapatban és a CB posztunk is kevés lesz ide. :/ Mindenesetre bizakodó vagyok, ha elkerülnek a sérülések minket és mindenki tudja hozni, ha nem is a maximumot, de egy átlagos szintet (magához képest), akkor azért már jobbak leszünk, mint tavaly. Én bízom benne, hogy jobbak is leszünk, mint amilyenre várnak minket. Az első 3 meccsen sok minden fog múlni... Ha ott nagyon megégünk, akkor simán benne van egy mélyrepülés. Bízom a csapatban és az edzőkben, hogy jók leszünk és remélem a legjobbakat. 😊
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Azért van ekkora, szokatlan csend, mert a nagy változások miatt rengeteg a kérdőjel a csapat körül. A pre meccseket amúgy sem lehet készpénznek venni. Láttunk facepalm dolgokat, de bíztatóakat is. Amit még nem láttunk, azok viszont a csapat legnagyobb értékei, erősségei. A gyengeségeket már tudjuk. Azt viszont nem, mit tud majd az O 1/2-vel OBJ-vel, Sheparddal, Engrammel, Elijal a fedélzeten. Egyedül annyit láttunk, hogy az Oline kihívásokkal fog küzdeni rendesen. A D-ről is csak annyi derült ki, amit már az elmúlt években is láthattunk, futni nehéz lesz ellenük, viszont a passzvédekezés, főleg a TE-ek ellen valszeg gyengébb lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Nagyjából olvasgatva a kinti sajtót, az régen volt ilyen egységes mint most a hiányosságainkkal kapcsolatban.
Center Rg RT 3ból bármelyik cserélhető lenne csakhogy a kérdés kire 😊
(DJ Fluker elengedése sem biztos hogy kellett ehhez a szinthez képest)
LB szinten passz védekezés konkrétan nincs( remélhetőleg csak még)
Leghátul még bármi lehet de nagy a különbség a kezdők és a cserék között.

Az hogy ez a lista mivel bővül, vagy csökken, az úgyis csak a Jets ellen, azaz csak majd a Jags ellen derül ki.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Kb erről fog szólni az egész szezonunk, amikor az Oline ad időt a Irányító knak, lesz célpontjuk is...
Kérdés mit szólnak ehhez az elllenfelek.
Azért jobb volt nézni mint a múlt hetit, az előrelépés megkérdőjelezhetetlen😊))
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Na mi van?senkinek semmi gondolat? Pedig egész lelkesítő teljesítmények is voltak! ☺️ Eledezo pass rush, Gallman, Martin,. Mondjuk Ogletree elég necces volt coverben megint
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Ez már jobbnak tűnt mint a múltkori! Megkaptam amit szerettem volna! ☺️
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Első félidő után elmentem aludni, mondván részemről a Webb vezette csapat szepen helyt állt, pedig a Lionsnal igencsak a kezdők voltak fenn végig az első félidőben. Erre hogy a Lauletta vezette csapat a második félidőben így odateszi magát már nem is számítottam.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
kíváncsi vagyok a mai meccsre!előszezon ide vagy oda jó lenne pontokat tenni a táblára!azért az látszik hogy a várhatóan jó O-k 30-40-50 pontokat szórnak . magunktól nem várok 50-et de legyenek pontok!a kezdőktől legalább 1-2 normális drive!utána leszarom hányadik sorok ellen de könyörgöm ne 10 ponttal zárjunk...
yooker
Így van. Tökmindegy az eredmény, de azért a védelem is mutathatna valamit, 10 pontnál többet nem kéne kapni, na és az ST-től is elvárható, hogy ne csak asszisztáljon a meccshez. A kezdők ne sérüljenek le, a cserék meg szorítsák ki a kezdőket 😊
vanek úr
A védelemben sajnos inkább benne van a sok pont ☺️
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 702
kíváncsi vagyok a mai meccsre!előszezon ide vagy oda jó lenne pontokat tenni a táblára!azért az látszik hogy a várhatóan jó O-k 30-40-50 pontokat szórnak . magunktól nem várok 50-et de legyenek pontok!a kezdőktől legalább 1-2 normális drive!utána leszarom hányadik sorok ellen de könyörgöm ne 10 ponttal zárjunk...
yooker
Így van. Tökmindegy az eredmény, de azért a védelem is mutathatna valamit, 10 pontnál többet nem kéne kapni, na és az ST-től is elvárható, hogy ne csak asszisztáljon a meccshez. A kezdők ne sérüljenek le, a cserék meg szorítsák ki a kezdőket 😊
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
kíváncsi vagyok a mai meccsre!előszezon ide vagy oda jó lenne pontokat tenni a táblára!azért az látszik hogy a várhatóan jó O-k 30-40-50 pontokat szórnak . magunktól nem várok 50-et de legyenek pontok!a kezdőktől legalább 1-2 normális drive!utána leszarom hányadik sorok ellen de könyörgöm ne 10 ponttal zárjunk...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
na mki szívéhez kapott Barkley hamstringje miatt?
csebi
kissé azért igen! 😊
gondolom nem nagyon látjuk az előszezonban sokat majd

szerk: azért a passz védekezés és a nemlétező passrush miatt inkább 😊
yooker
ott a sémákat úgyis a regular szezonra tartogatjuk, majd szétterrorizáljuk az ellenfeleket ( vagy nem ).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
na mki szívéhez kapott Barkley hamstringje miatt?
csebi
kissé azért igen! 😊
gondolom nem nagyon látjuk az előszezonban sokat majd

szerk: azért a passz védekezés és a nemlétező passrush miatt inkább 😊

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
na mki szívéhez kapott Barkley hamstringje miatt?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Kb mindenki ezt mondja, más-más hangsúllyal.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Nemtom, ez nem kívánságműsor, meg csodák sincsenek, egyik pillanatról a másikra nem fognak gyökeresen megváltozni évek óta leépült dolgok. Reálisan abban lehet bízni, hogy fokozatosan javul majd ami eddig szar volt, elkeserítő az lenne, ha ez sem történne meg. Az új rendszerű védelem összerakása vélhetően szintén nem 2 perc lesz, szóval én nagyon nyögvenyelős szezonkezdetre számítok, igazából már azzal is elégedett lennék, ha nem szállnánk el teljesen a szezon közepéig.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Pont az történt amit bármi dilettáns -tehát mi is - pont előre tudott. Remélem akik ezért pénzt kapnak megdolgoznak azért hogy ránk cáfoljanak... van rá majd 1 hónapjuk.
ozibozi
Csodát ne várjunk nagy változások vannak, de javuló tendenciát igen...
yooker
Én sem gondolom hogy egy pre season meccs a mérvadó, de azért szerintem mindenki happy lenne ha nem az lenne egYszercsak, amire számítunk. Óriás várakozás van a skill playerek miatt, hiába próbálunk reálisak lenni, nehéz tudomásul venni hogy egy átállás nem megy egyik szezonról a másikra... a mezei szurker már csak ilyen...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Pont az történt amit bármi dilettáns -tehát mi is - pont előre tudott. Remélem akik ezért pénzt kapnak megdolgoznak azért hogy ránk cáfoljanak... van rá majd 1 hónapjuk.
ozibozi
Csodát ne várjunk nagy változások vannak, de javuló tendenciát igen...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Pont az történt amit bármi dilettáns -tehát mi is - pont előre tudott. Remélem akik ezért pénzt kapnak megdolgoznak azért hogy ránk cáfoljanak... van rá majd 1 hónapjuk.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Csak olvasva a híreket és összefoglalók alapján(tele vannak Mayfielddel) ez azért elég gyengécske lehetett részünkről.. Nyilván a harmadik meccs lesz a legjobban értékelhető nincs szezon temetés 😉de a várt gyengesegek megvannak a run D ami igazán működött meg némi futás blokkolas, de ezt azért el is vártuk!

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Az a 39 számú DRc helyén nyelte a passzokat meg mindent rendesen, és az Lb sor is csak a futás ellen segített be. A NYPD eltűnt reméljük nem örökre, van még majd 1 hónap.
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Ami negatív az Webb homály dobásai, Alma és Rabbit egy-egy benyelt játéka, a LB sor passz ellen.
Ami pozitív, hogy van esély arra, hogy nehéz lesz futni ellenünk, 1/2 jó bemutatkozása, volt pár jó punt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
Ki mit vár (ha egyáltalán van ilyen) a mai meccstol? Részemről az O fal amire nagyon kíváncsi vagyok és a D felallasok szerepek! +jó lenne ha valaki elő lépne a backupok közül olyan Adams, netán Cruz módra...
yooker
OFF fal futásban sztem jó lesz, de passznál néha korábban értek oda Elihoz mint kellett volna. Barkley ráadásul meg fogja tudni nyújtani a futásokat is, tehát -2 yardból hoz 4-5t majd ami jó előjel. Védelem nekem picit idényeleji formát mutatott, de igazából ez még sokat nem jelent. lényeg, hogy sérülés nélkül megúsztuk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.