New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Amúgy a sok szakember aki egy meccs után hullajtotta a krokodil könnyeket, remélem megtalálta a felmosó vödröt,amivel feltörölre az elbasztuk Samdarnoldot blablát. Barkley azonnali impact, őt max csak a sérülés és a fal miatt lehetne bústolni, ez a Darnold gyerek meg majd évek múlva eldönti hogy milyen kategória,?de én kétlem hogy hosszútávon ez a Giants szint.

Amúgy több helyen is felvetődött, hogy OBJ diszkontos szerződése sem jött volna létre, ha itt egy fogalmatlan rookie lett volna a világmegváltó és egy sokéves rebuilddel kecsegtettük volna azt a 25 éves elkapót aki az elmúlt években csak azt a rekordot nem döntötte meg ahol ép kihagyták a listáról... 😉
Majd kíderül.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk 12–1 lett a Texansnak. De nem értem annyira ezeket az óriási difiket, egyáltalán nem vagyok elájulva a Houstontól, úgyhogy hendivel meg is raktalak titeket :d

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Ha még ez sem motiválja ezeket a parasztokat, akkor tényleg menjenek a büdös bús pcsba.

 www.nj.com/giants/index.ssf/2018/09/nfl_week_2_picks_predictions_new_york_giants_vs_ho.html#incart_river_mobile_index
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Vernon alma
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 twitter.com/obj/status/1042738883698589696?s=21
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Végül is eddig is szórakoztatóak voltak csak nem nekünk.. 🙂
Tetszik az optimizmus és nyilván lesznek jobb meccsek is de kemény lesz! Elirol leszallok tényleg nincs mos értelme szapulni van elég baja, de mindent nem szabad elnezni neki (tiszta játékoknál hát mögötti, magas passzok, benezett playek, rövid chekdownok stb) mert nyomás van szegenyen általában... Cafoljon rám és megkovetem örömmel!

Konkrétan amúgy ki mit vár akkor a Texans ellen mint elorelepes??
yooker
Szerintem 2 dolgon múlik a meccs képe. Az egyik nyílván való, a támadófal javulása. Erre elvileg nem sok esély van Halapenyó sérülésével, de azért kíváncsi leszek mennyire hiányzik majd pont ő a csapatból. Azért benne van, hogy még Greco is "relatíve" könnyen helyettesíti, mert bár nem volt vele különösebb gond, de azért nem egy pótolhatatlan sztárról van szó. Mindenesetre ebben nehezen bízhatunk.

Amiben viszont igen, az Barkley. A dallas ellen a legnagyobb gond szvsz az volt, hogy hamar 10 pontos hátrányba kerültünk, és utána Shurmur-ék benyomták a pánik gombot, és onnantól csak a passzjáték élt. Így a Cowboys egyszerűen annyit csinált, hogy akkora nyomást helyezett Eli-ra amekkorát csak tudott. Arra a pár másodpercre simán lefogta a sec OBJ-éket, Eli-nak meg fingani nem volt ideje, már ott voltak az arcában. Ezzel a fallal, ez így egy Mission: Impossible volt.

A 2. negyed végén Barkley-nak konkrétan 2 futása volt 2 db yard-ért, míg Eli-nak volt 3 yard-ja. Ez szerintem katasztrófa, amikor egy 1/2-es sztárfutó ácsorog a QB mögött. Még akkor is ha ilyen a fal, még akkor is ha tudjuk, hogy Barkley sem félisten ha lehetetlen futásokról van szó, még akkor is etetni kell!!! Lehet, hogy 5 futásból fog hozni 6-7 yard-ot, de akkor sem lehet belefutni abba a csapdába (hehe "belefutni" - érted... bocsi 😊 ) mint tavaly, amikor rátettük a fr. jövőjét erre a srácra.

Ha őt erőltetjük, azért bőven van annyira jó, hogy 2-3-4 yardot hozzon, és bőven van körülötte akkora hype, hogy a Texans is odafigyeljen rá. Ha pedig a futásra figyelnek, az ugye már utatnyithat a play action-nek, OBJ-éknek, de nem úgy hogy 10-ből 9szer passzolunk. Legalábbis én így látom. Lehet hogy döcögni fog a szekér... sőt az elején biztos, de szerintem akkor is ez a kulcs. Annak nem sok értelme van, hogy csak azért van ott az új csilli-villi RB, hogy ha Manning-nek szabadulnia kell a lasztitól (márpedig állandóan kell), akkor ezúttal egy olyan játékosnak tegye aki nem droppol, és talán kihoz ezekből 1-2 yard-ot, a -2 vagy -3 helyett.

Ugye ez Shurmur-on és a play híváson múlik, amiben ugye erősen csalódtunk, meglátjuk mi lesz most. Pár screen játékot is elő lehetne venni, elvégre falunk úgy sincs, akkor játszhatunk direktbe erre is, ha már úgyis szinte érintetlenül mennek át, Barkley és a fellépő blokkolók is okozhatnának meglepit. De persze ez gondolom az edzői stábunknak is eszébe jutott, csak akkor nem értem miért nem láttunk egyet sem a Dallas ellen? Mondjuk a 4. negyedet már nem vártam meg, de konkrétan egy direktbe hívott screen-re sem emlékszem.

Így vagy úgy, de szerintem most sem mi leszünk a boldogabbak a meccs végén, elvégre mostmár egy tényleg jó irányító (bocsi mindenkitől aki magára veszi) fog érkezni a def ellen, egy elég jó WR párossal. Ja, és akkor Watson azon rossz szokásáról még nem esett szó, hogy szeret nagyokat futni (ami kb a legnagyobb Kryptonitunk) ahogy a Watt - Clowney párosról sem, akik rápihentek eddig erre a meccsre. Vereség lesz, de nem mindegy milyen (aztán lepjenek meg szülinapom alkalmából 😀 ).
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
Az a baj, h ha bármelyik ellenfél megnézi ezt a Dallas meccset akkor látni fogja, h a blitzek ellen semmit nem tudtunk csinálni, így nyilván mindenki ezt fogja erőltetni. A Jaguars sokkal erősebb védelmével szemben (Flowers kivételével akit szarrá vertek egy az egyben folyamatosan) sokkal jobban helyt állt az OL, mint a Dallas elleni blitzekre építő védekezés ellen.
Nyilván ezt a mi edzőink is látták, így próbálunk majd javítani ezen, de hogy finom legyek én nagyon szkeptikus vagyok ennek sikerességét illetően.
Bár ők sem kezdtek jól, de jóval esélyesebbnek érzem a Houstont jelen pillanatban, ráadásul sztem a matchup is nagyon kedvezőtlen nekünk. Én sima vereségre számítok.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Végül is eddig is szórakoztatóak voltak csak nem nekünk.. 🙂
Tetszik az optimizmus és nyilván lesznek jobb meccsek is de kemény lesz! Elirol leszallok tényleg nincs mos értelme szapulni van elég baja, de mindent nem szabad elnezni neki (tiszta játékoknál hát mögötti, magas passzok, benezett playek, rövid chekdownok stb) mert nyomás van szegenyen általában... Cafoljon rám és megkovetem örömmel!

Konkrétan amúgy ki mit vár akkor a Texans ellen mint elorelepes??

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Egyelőre egyetértek Awesome88-cal.

A Dallas meccs szörnyű volt, vasárnap éjjel nagyon felidegesítettem magam, de ennyitől még nem adtam fel az egészet, mint tavaly McAdoo ténykedése miatt. Remélem ha kicsit jobban összeszokik a csapat, akkor még kijön majd pár szórakoztató meccs a szezonban.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Szerintem azért nem kell egyből eltemetni mindent, csak azért mert egy csoportmeccsen simán kikaptunk. Hibákból tanul az ember, Shurmur sem fog még egyszer ennyire beszarian hozzáállni egy meccshez, pláne - és ezt sokan elfelejtették - hogy egy erősen átmeneti évben vagyunk.

A védelem új edzővel, új felállással, rengeteg új arccal szinte teljesen kicserélődött, csak az alapkövek maradtak meg. Ahhoz képest egyértelmű pozitív csalódás eddig az egész, bár Jenkins nem teljesít valami jól, de ellenben Apple eddig + meglepetés, és ne feledjük, hogy Vernon ugye eddig egy snap-et sem játszott (Beal pedig még edzést is alig látott). Ha ő visszatér, akkor nyomás is érkezhet végre a QB-ra, ami elég sokat jelentene. Persze az igazi erőpróbák még csak most jönnek, fognak még ők is szenvedni.

Támadóoldalon én akkor is hiszem, hogy elindultunk egy jobb úton, de megint csak azt tudom mondani, hogy baromira az elején vagyunk még. Shurmur most eléggé megingatta a bizalmat, de ez még mindig csak a 2. meccse volt, mondjuk itt csak remélni tudom, hogy nem fog abba a híg f*sba menni vele az O, mint a bajusszal. Legalábbis én nem ítélném el 1 meccs alapján. Barkley egyenlőre király, Eli nem olyan rossz, Yooker most ekézi kicsit, de nem ő a főkolompos, persze egy Wilson-al jobban haladnánk, de abból nem sok szaladgál a ligában. A támadófal pedig azért elkezdett épülgetni, Solder-el és Hernandez-el, de egy fecske nem csinál nyarat (bármilyen drága fecske is, tudtuk, hogy azért nem elit), utóbbinak pedig mégis csak a 2. meccse volt a ligában. Most kedvenc autókereskedőnk kidőlt, és még Flowers is aktív, így itt is lesznek bajok, de új támadófalat nem lehet 1 év alatt felhúzni.

Szerintem senki nem várt SB runt, ahogy a PO esélyeink is igen haloványak voltak, - ezzel a sorsolással meg kb. reménytelenek. Egy tisztes helytállás kell idén, épülő offense-el, és újjáalakuló defense-el aztán FA-ról jöhet egy guard, draft-ról egy RT, és - igen, egyértelmű volt hogy ki kell mondani, csak senki nem merte - meglátjuk mire jutunk jövőre... sajnos ez a Giants valóság... SZERINTEM.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Apple nem fog játszani vasárnap! 😕
nagir
Még szerencse, hogy elég mély a cb állomány (is).
vanek úr
Meg a pass rush is megy flottul, uh OV sem fog hiányozni! 😕😕
nagir
Sam Beal-re is annyira kíváncsi lettem volna... 😕
GiantsMLBhunter
Maybe next year! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Apple nem fog játszani vasárnap! 😕
nagir
Még szerencse, hogy elég mély a cb állomány (is).
vanek úr
Meg a pass rush is megy flottul, uh OV sem fog hiányozni! 😕😕
nagir
Sam Beal-re is annyira kíváncsi lettem volna... 😕
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Apple nem fog játszani vasárnap! 😕
nagir
Még szerencse, hogy elég mély a cb állomány (is).
vanek úr
Meg a pass rush is megy flottul, uh OV sem fog hiányozni! 😕😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Engem Eli-lal kapcsolatban az zavar, hogy ő is nagyon szarul mozog a zsebbe, ezzel nem megkönnyítve az OLine dolgát.
Meg volt olyan, hogy lett volna ideje és volt szabad célpontja.

De igen edzői stábnak is jobban kéne keverni a kártyákát.
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
Ha megvernénk a Texanst, szerintem elkapható Saints és a Panthers is. Ez persze csak egy merész és nagyon hiú ábránd részemről, de jó lenne már látni egy-két jobb meccset.
A látottak alapján a realitás a 0-7 hét meccs után.
több mint 5 éve
NightBoY New York Giants 616
Meg vagyunk mentve, jott Stacey Coley, pont egy WR hianyzott ahhoz, hogy contenderek legyunk. Vegre

You should know I bleed blue...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
lehet mondani hogy rászálltam picit Elira és nyilván nem mindet varrnám rá de azért elég tanulságos kis elemző videó kihagyott lehetőségekről...

 www.youtube.com/watch?v=I4jV9xOzXH8
yooker
Ha még van erőd foglalkozni a témával:  www.bigblueview.com/2018/9/19/17878860/checkdown-conundrum-reviewing-ny-giants-eli-manning-decision-making-vs-dallas-cowboys
salander
Minden szinten gáz van tehát.. ☹️Qb, Öl és
Az edzői kar is nagy csalódás így. Ezért is nagy a baj. Eliall elég elnéző amúgy az elemző, 1hibanal azért több volt nála de ha hozzaadjuk a mára teljesen 0mobilitast és a pánikot ennyi pénzért... Ezt olcsóbban is meg tudjuk majd oldani jövőre azt mondom továbbra is..
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Emlékszik még valaki arra, amikor egy két éves mock drafton egy firkász Mahomest mókolta a Giantshez? Nem volt akkor valami népszerű az ötlet.
gyeek
Nem biztos, hogy itt tartana, ahol ma. Ehhez a felépítéshez, jól átgondolt edzői program is kellett, a tehetség mellé.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Emlékszik még valaki arra, amikor egy két éves mock drafton egy firkász Mahomest mókolta a Giantshez? Nem volt akkor valami népszerű az ötlet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
lehet mondani hogy rászálltam picit Elira és nyilván nem mindet varrnám rá de azért elég tanulságos kis elemző videó kihagyott lehetőségekről...

 www.youtube.com/watch?v=I4jV9xOzXH8
yooker
Ha még van erőd foglalkozni a témával:  www.bigblueview.com/2018/9/19/17878860/checkdown-conundrum-reviewing-ny-giants-eli-manning-decision-making-vs-dallas-cowboys
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
És akkor Shane Smith minek marad? Legutóbb annyira tré volt, hogy még Flowers-t is elhomályosította.
vanek úr
Lehet, hogy mindenképp akarnak FB-t a meccs keretben [bár arra 4 snap-ra amit FB-vel játszottunk a hétvégén, meg abban a minőségben ahogy, minek] és az új srácot még bemutatni sem tudják a többieknek, nemhogy leoktatni a sémát.
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 700
Giants sign fullback Elijhaa Penny, place Jon Halapio on IR.
Second-year man played full season last year with Arizona Cardinals.

Na, extra blokkoló megoldva! 😊😊😊
nagir
És akkor Shane Smith minek marad? Legutóbb annyira tré volt, hogy még Flowers-t is elhomályosította.
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na, extra blokkoló megoldva! 😊😊😊
nagir
Az egyik beat writer erre írta hogy újrarendezzük a nyugágyakat a Titanicon. 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Szerintem a taktikát csesztük el, ami még nem lenne végzetes, van ilyen, de amikor látták hogy nem működik akkor pont úgy képtelen volt váltani az edzői team, ahogy a bajusznál is képtelenség volt a meccs közbeni belenyúlás. Ez a garbage time hívásoknál több mint vicces volt. Nekem mint mezei szurkernek az edzői bénázás görcsölés szemet szúró volt.

A másik: Éli azt csinálja amit az edzői stáb kér tôle ez már ezerszer bebizonyosodott idáig. Ha west coastt akkor az, ha más akkor más... pont dobálna ő hosszút is ha lenne rá ideje, vagy ez a hívás.
Mellesleg az Int statjainak romlása vlsz már nem igazán idegesítené ...szóval én az edzőkre gyanakszom...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Giants sign fullback Elijhaa Penny, place Jon Halapio on IR.
Second-year man played full season last year with Arizona Cardinals.

Na, extra blokkoló megoldva! 😊😊😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!