New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Én mondtam, h aki itt még optimista volt az pofára fog esni.. nincsenek véletlenek, ez a csapat jelenleg nemhogy PO közelében sincs, de egyértelműen ennek az amúgy gyenge NFC East-nek is a leggyengébb csapata. Az Eagles pedig egy pocsék matchup volt nekünk, ezt előre lehetett tudni, szavakkal az ilyesmit nem lehet kompenzálni..
Jövőre hozni kell az első körös QB-t mindenképpen és OL-t kell építeni, ennek kell alárendelni mindent, amíg ez nem történik meg addig ilyen meccseket leszünk kénytelenek nézni.
Szesze
én a védelemmel is kezdenék vmit. lement 6 meccs és 3-4 meccsen nem volt labdaszerzésünk? rengeteg a lyuk, az sem segített sztem h bárkit kiraktunk, akit ki lehetett az előző rezsim játékosai közül. viszont egyértelmű, hogy Elinak meg kell köszönni szezon végén, a szerződése meg is engedi a cutot, nyernénk rajta 17 millát. az már legalább 2 OL ember plusz az újonc irányító.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 933
Barkley-ban sok örömötök lesz. A csávó egy állat. Tudom nehéz pozitívnak lenni, de 1-2 év és csapat lesz itt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Én mondtam, h aki itt még optimista volt az pofára fog esni.. nincsenek véletlenek, ez a csapat jelenleg nemhogy PO közelében sincs, de egyértelműen ennek az amúgy gyenge NFC East-nek is a leggyengébb csapata. Az Eagles pedig egy pocsék matchup volt nekünk, ezt előre lehetett tudni, szavakkal az ilyesmit nem lehet kompenzálni..
Jövőre hozni kell az első körös QB-t mindenképpen és OL-t kell építeni, ennek kell alárendelni mindent, amíg ez nem történik meg addig ilyen meccseket leszünk kénytelenek nézni.
Szesze
Eddig ez a srác az első körös QB favorit:  www.youtube.com/watch?v=dIMkengDyLA

Hotty Toddy!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Én mondtam, h aki itt még optimista volt az pofára fog esni.. nincsenek véletlenek, ez a csapat jelenleg nemhogy PO közelében sincs, de egyértelműen ennek az amúgy gyenge NFC East-nek is a leggyengébb csapata. Az Eagles pedig egy pocsék matchup volt nekünk, ezt előre lehetett tudni, szavakkal az ilyesmit nem lehet kompenzálni..
Jövőre hozni kell az első körös QB-t mindenképpen és OL-t kell építeni, ennek kell alárendelni mindent, amíg ez nem történik meg addig ilyen meccseket leszünk kénytelenek nézni.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
4 dolgot sikerült ma eljátszani:
Barkleyt
A bizalmunkat
Az optimizmusunkat
És a szezonunkat.
Egyszerűen megmagyarázhatatlan, hogy mi volt ez az első felido, mintha direkt játszottunk volna szarul. Nem értem, hogy sikerült ezt a garbage-t ide rakni, nem igazán ezt vártuk mi, az Eagles oldal, sőt még külföldön is a szakértők legalább fele azt várta, hogy na majd most...aztán be meg leragadtunk, mint egy amatőr csapat az első nagy megmérettetésén. Borzalmas és katasztrófális volt nézni, ez a szenvedés, semmilyen akarat...ilyenkor néha, azt érzem, hogy ettől a szép sporttol is elmegy a kedvem. Eddig dühöt éreztem, most elkeseredést, de inkább már beletörődtem, hogy mi ez a csapat leszünk pár évig még, egy-két szép meccs, talented emberek de az eredmény egy nagy nulla.
több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Ha igaz, akkor Solder megsérült... Beckham várná a hosszú passzokat, de esélye sincs, mert addig nem tudja az OL megvédeni Manninget. Nagyon akar, de átesik a ló túlsó oldalára. Ezt látja Surmur is, ezért volt a kedvenc elkapónk sokszor slot-ban. Ez a HC hibája, mert akkor inkább hívjon olyan tökös játékot, mint pár napja! Vagy az csak véletlen volt? Barkley viszont fantasztikus.

Hotty Toddy!
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 700
Hát sikerült újra egy nézhetetlen szart összehozni, 1/1 várományos csapat vagyunk, jöhetünk azzal, hogy nem, ááá dehogy, több van bennünk. Van a FASZT 😡 már megint kurvaanyázva kell aludni menni... Legalább Barkleyban van örömünk
ironroy
Sőt, k.anyázva kell dolgozni menni!
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hát sikerült újra egy nézhetetlen szart összehozni, 1/1 várományos csapat vagyunk, jöhetünk azzal, hogy nem, ááá dehogy, több van bennünk. Van a FASZT 😡 már megint kurvaanyázva kell aludni menni... Legalább Barkleyban van örömünk
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
Ez lett volna az élet-halál meccs. Kár, hogy csak Barkley jött el.
több mint 5 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Azért részemről bárki bármit mond Barkley minden pénzt megér... Nekem idén akkor sem kellett QB és a játékát látva értelemszerűen azonnali plusz... Bárkit hozunk QB-t nem hozna nekünk idén SB-t... Az meg, hogy majd jövőre meg két év múlva hozna... Nos akkor is húzhatunk QB-t és hozhatja nekünk utána. Majd jövőre, amikor megint az elején húzunk csak csapódik hozzánk valaki jó vagy trade és a 2020-on szerzünk valakit. Szomorú, de erre az évre az a cél, hogy lássak pár szép meccset és lássak azért egy két győzelmet és egy csapatot, aki nem hullik össze attól, hogy egyszerűen nem jó. Van potenciál, de látszik, hogy nagyon lyukas még a csapat... Lesz ez jobb is ettől nem félek. 😊
több mint 5 éve
NightBoY New York Giants 616
ez megint nagyon fajdalmas. Szerintem volt eddig vagy 2 passzunk 8 yardon tulra... az is homaly lett. Semmi tokosseg, fajdalmas nezni

You should know I bleed blue...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
konkrétan nincs RB és kiesett az RT Lane Johnson pedig az Oline eddig se tündökölt idén...

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Nálunk lassan a fél banda sérült, vagy formán kívül van, úgy, hogy hajrá 😛
dande
Most jinxelsz!!?? 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálunk lassan a fél banda sérült, vagy formán kívül van, úgy, hogy hajrá 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Philly meccsre várom az ötleteket mire készüljek mi a Jóistennel tudnak még meglepni/felbaszni idén!Mert eddig azért elég változatos módokon sikerült!
volt már itt szar játékkal,,szar taktikával ,szar bírókkal +63y field gólllal vereség..ugyan mi lesz csütörtökön???
yooker
3 másodperccel a vége előtt 4 pontos vezetést szereztek egy TD-vel.
Aztán visszahordják a kickoffot. 😀
Hoznék popcornt is 😀

Vagy ugyanez fordítva, amit visszafújnak egy mondvacsinált holding miatt. Ezt már rátok bízom. 😀
akdestroyer
ilyesmit már láttunk sajnos ugye pár éve...
a második meg ( bírók) remélem le lett tudva a Panthers ellen!
a blowout ami hiányzik még idénről és az tényleg night meccseken szokott jönni az Eagles ellen , ha Phillyben lenne nagyban lehetne is rá tenni , de most otthon leszünk hátha..
azért hatalmas energiák és fogadkozások vannak meglátjuk hogy hogy ez görcsösségbe megy-e át vagy
végre előadunk valami kellemes meglepetést!
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Engram továbbra is marodi, viszont Vernom visszatér \o/ hátha valami kis passz rush látható lesz végre...
ironroy
Russell Shepard sem lesz! 😕
nagir
Sterling Shepard a lényeg hogy játszon 😉
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
meg kellene velük beszélni hogy most nem csapjuk szét egymást, a miénk a W hogy nem ússzon el a szezon, a visszavágót meg odaadjuk
vittore
Igen most nagyon jól jönne a mi lelkünknek a W, az a baj amit sokan írtatok, hogy Philly is meg PrimeTime és mostanában nem sok jó termett belőle nekünk. De most NY-ban lesz a meccs és a nyilatkozatok alapján tényleg OBJ "kirohanása" talán összehozta az öltözőt, majd most meglátjuk mit tudnak átmenteni a Carolina-i második félidőből.
Engram nagyon jól jött volna, csak nehogy Ellison is out legyen, mert Eli-nak azért jól jönne egy biztos kezű TE és blokkolásban is sokat segítene. Nem merek sok minden mást jósolni, de a múlt vasárnapi bold prediction-em vége marad holnapra nyerni fogunk végre/újra egy prime time meccset a nagy "ellenség" Philly ellen.
Facebookom most odatolta az arcomba egy 2007-es NFL meccset ahol nem kevesebb mint 12-szer Sackeltük McNabbet, abból 6 Umenyiora...hátha Vernon bekezdni az évet 😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Engram továbbra is marodi, viszont Vernom visszatér \o/ hátha valami kis passz rush látható lesz végre...
ironroy
Russell Shepard sem lesz! 😕

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Engram továbbra is marodi, viszont Vernom visszatér \o/ hátha valami kis passz rush látható lesz végre...
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
meg kellene velük beszélni hogy most nem csapjuk szét egymást, a miénk a W hogy nem ússzon el a szezon, a visszavágót meg odaadjuk
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Sima W! Nem izgulok!! 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
Vér, veríték és kegyetlen gladiátorharc lesz.
1 ponttal nyerünk.
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 474
Mit várok.
Azt, hogy péntek reggel a kialvatlan fejemet ne a dűh torzítsa, hanem a vigyor.
Csak a győzelem az elfogadható ez ellen a csapat ellen.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Philly meccsre várom az ötleteket mire készüljek mi a Jóistennel tudnak még meglepni/felbaszni idén!Mert eddig azért elég változatos módokon sikerült!
volt már itt szar játékkal,,szar taktikával ,szar bírókkal +63y field gólllal vereség..ugyan mi lesz csütörtökön???
yooker
3 másodperccel a vége előtt 4 pontos vezetést szereztek egy TD-vel.
Aztán visszahordják a kickoffot. 😀
Hoznék popcornt is 😀

Vagy ugyanez fordítva, amit visszafújnak egy mondvacsinált holding miatt. Ezt már rátok bízom. 😀

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Csak dobalni kell Millsre es W