New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 323
azért ne hanyagold el a fantasy-t se
több mint 5 éve
Henderson New York Giants 1 005
Rég olvastam/kommentáltam már ezt a fórumot, most hogy fantasy okán ismét aktivizáltam magam nem igazán értem, hogy itt sokan mire számítottak ebben az évben. Ha elfogadjuk ha nem, ez egy hosszú folyamat lesz, míg itt újra ütőképes csapatot láthatunk.
Teljesen új edzők, sémák a labda mindkét oldalán. Egy olyan Ofal ahol még senki nem játszott a másik mellett. Általában ez így már önmagában elég a kezdeti szenvedésre, persze nyilván lehet példát találni az ellenkezőjére is. Az, hogy O oldalon van két zsenink, D oldalon meg mondjuk két ligaelit játékosunk (Snacks és Collins) nem fogja ezt ellensúlyozni, a kirakós nagyon sok darabja hiányzik még.

Getty munkájába egyelőre nem igazán lehet belekötni szerintem, a drafton úgy gondolom kitűnő munkát végzett, a FA már kérdőjelesebb, Fluker, Jones, Kennard elengedése számomra is fejvakarós, de itt akár az is benne lehet, hogy a játékosok akartak távozni, vagy a felsőbb vezetés kérte az előző rezsim embereinek teljes purgálását. Mondjuk az Omameh igazolás szarnak tűnt már akkor is, sajnos ez úgy tűnik így is van, a fal jobb oldalának teljes elbaszása felróható neki.

Betcher munkája szerintem szintén bíztató, az Eagles ellen ugyan katasztrófa volt a védelem is, de a többi meccsen azt gondolom egy jól felkszített egységet láttunk, sztár pass rusherek és linebackerek nélkül sem rajtuk múlt a sikertelenség.

Shurmur már gázabb, tőle én is többet vártam, de azért nem írnám le 6 meccs után,a már említett fallal, ahol egyébként az elvileg erősebb bal oldal is igen gyengén teljesít, amennyire én láttam őket Solder közel sem hozza azt ami várható lett volna, Hernandezen meg egyszerűen látszik, hogy rookie még. Ehhez jön még egy váratlanul nagy visszaesést produkáló Eli, akinek a hosszú labdák kb úgy hagyják el a kezét, mint a bátyjának amikor nem érezte az ujjait, plusz ehhez jön még az, hogy nyomás alatt szar döntéseket hoz, amiből van dögivel, ha nincs akkor meg már oda is képzeli. Nem akarom teljesen felmenteni Shurmurt, de nem kéne azonnal temetni sem.

OBJ kirohanásait már nem tudom pozitívan felfogni, nem kérdőjelezem meg, hogy a nyerni akarás szüli ezeket, de nem ártana már felnőttként kezelni a sikertelenséget, a problémákat csapaton belül az edzőkkel és játékostársakkal kell megvitatni, nem néhány meccs után egy nyilvános interjúban busz alá dobni a csapattársakat, meg az oldalvonalon élettelen tárgyakkal üvöltözni, bár ez utóbbit még le is szarnám ha csak ez lenne.
Nagyon régóta hiányzik az öltözőből egy igazi leader, aki az ilyen dolgokban talán segíthetné ezeket a srácokat, reméljük Barkley hamarosan ilyesmivé is kinövi magát.

Szóval számomra az egyetlen igazi meglepetés ebben a szezonban Eli ennyire gyenge játéka és azt gondolom nem ártana kicsit több türelem a szurkolók és néhány játékos részéről mielőtt fullba nyomjuk a Cleveland Brownst és rögtön elhajtunk mindenkit aki nem hoz azonnali sikereket.

És ezzel a litániával be is pótoltam az elmúlt években elmaradt kommenteket 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Remélem lesz eredménye, mert látható ha minden úgy maradt volna ahogy volt, az csak egy pár évig tartó lassú agóniába vezetett volna. Itt már régen lépni kellett volna a tulaj ak GM-nek, az edzönek, de láthatóan semmi sem történt. Most fog az biztos.
Egy kuplerájban is akkor hangoskodnak a qrvák ha nincs madám a házban. 😉
ozibozi
Simán lehet, hogy OBJ kirohanásai kellenek a nyilvánisság előtt, hogy történjen valami változás. Inkább ez, mint Jack Rabbit csendes "leszarom az egészet" hozzáállása!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 323
Remélem lesz eredménye, mert látható ha minden úgy maradt volna ahogy volt, az csak egy pár évig tartó lassú agóniába vezetett volna. Itt már régen lépni kellett volna a tulaj ak GM-nek, az edzönek, de láthatóan semmi sem történt. Most fog az biztos.
Egy kuplerájban is akkor hangoskodnak a qrvák ha nincs madám a házban. 😉
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
Na a Twitteren OBJ elindította #BoredChallenge nevű játékát...azt hiszem megvan az első ember akit el fogunk tradelni. Szánalmas már ami nálunk folyik, mint valami amatőr csapat, hogy nem tudjuk házon belül megoldani, azzal hogy odaadtuk neki a szerződést ilyeneket is meg mer már csinálni
Rodaron
Szerintem nem tradeljük el - túl tehetséges ahhoz, hogy ezt megtegyük, ráadásul a most aláírt szerződés miatt sem fogja a vezetőség ezt meglépni.

De egyébként sem így mennek itt a dolgok.
A hosszú, fájdalmas szenvedés útja a mienk.

Azt, hogy OBJ mennyire árt a csapatnak a megnyilvánulásaival, nem tudjuk pontosan. Csak remélni merem, hogy nyerünk azért pár meccset idén - OBJ-val vagy nélküle.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Na a Twitteren OBJ elindította #BoredChallenge nevű játékát...azt hiszem megvan az első ember akit el fogunk tradelni. Szánalmas már ami nálunk folyik, mint valami amatőr csapat, hogy nem tudjuk házon belül megoldani, azzal hogy odaadtuk neki a szerződést ilyeneket is meg mer már csinálni
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Puff neki:

 twitter.com/judybattista/status/1052214509253865473
dande
Na most aztán jól megmondta.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Puff neki:

 twitter.com/judybattista/status/1052214509253865473
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 323
Kb erről van itt szó már pár hete. Nem a jó irányba haladunk. A tulaj, az edzők, beteg a GM, az itt maradt játékosok több mint fele szinte meg van sértődve ha játszani is kéne, és még stb,stb. Ott meg egyenlőre irányított sajtóval, elterelik a figyelmet ezekről a dolgokról, és arról megy a disputa, hogy minden rendben lenne csak/devEli szar meg OBJ hisztis, meg stb és stb...
holnap majd vlm más lesz terítéken.
😕
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 924 — Lucas Scott
meg lehet nézni, hogy a 3 elengedett pass rusherünk hány sacknél jár (csak Okwara van 2 v 3-nál), és mellette az egész csapat hol áll ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 701
Na és az is nagyon bájos, hogy az ellenünk 63 yardról betaláló Gano-nak, a következő meccsén a csoportriválisunk ellen egy extra point is meghaladja a képességeit.
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 701
Jó , hogy sikerült leigazolni Soldert, de közben Pugh, Richburg és Fluker is mehetett amerre akart . Ezért csak annyi történt, hogy 3 használható ember helyett van 2 a falban ennek eredménye , hogy talán minden idők legszarabb Giants fala állt fel Eli elé! Eddig csak Flowersre kellett kiemelten figyelnie most meg hát Solder nem rossz és Hernandez sem, de kb ennyi.
Isti81
Ezt már nyáron sem értettem nagyon, de akkor még nem tudtam, hogy milyenek lesznek az új emberek? Na most már viszont pláne nem értem. Az még mondjuk oké, hogy a nagy lóvét akaró, de sokat sérült Pugh - Richburg duót elengedték. Bár én legalább az egyiket itt tartottam volna. Az viszont totál érthetetlen, hogy a cseréből beugró, korrekt teljesítményt hozó Jonest, és az egyetlen értelmes futásblokkoló, de a mi átlagunknál amúgy sem gyengébb Flukert miért kellett elzavarni, amikor nagyjából minimálbéren voltak? Bezzeg Virágcsokort itt tartották. Ezek után elég pofátlanság lenne a vezetőség részéről mindent Eli-ra kenni, még ha tényleg el is járt az idő felette.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
a Rams OL számomra - nyg szemmel - elképesztő. kb szarni van idő a qb-nek
vittore
A Steelers fala is komoly. Tegnap még csak nyomást sem engedtek a 4. negyed közepéig, de talán utána sem, abban nem vagyok biztos.
Isti81
Emlékeim helyesek, azért a Steelers OFal sose volt egy average minőség, sőt top 10 mindig megvolt, sajnos igen ha már az öregebb irányítod mellett vagy akkor az O falnak kellene az első számú priornak lennie. PM is azért dobálhatott bátran, és a két SB nyero Giants csapat egyik erőssége és stabil pontja volt az Oline, O’hara, Snee, Diehl és a még sorolhatnánk
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
a Rams OL számomra - nyg szemmel - elképesztő. kb szarni van idő a qb-nek
vittore
A Steelers fala is komoly. Tegnap még csak siettetést sem engedtek a 4. negyed közepéig, de talán utána sem, abban nem vagyok biztos.

Szerkesztette: Isti81
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Én inkább azt látom OBJ esetében, hogy: baszki, én lettem a legjobban fizetett WR és Eli "mindjárt befosok" Manning miatt nem kapok rendes, tökös paszt, amit régen meg simán behúztam! Azt is látni, hogy itt van Berkley és ő viszi a főszerepet a meccseken és nem ő! Zavarja, de nagyon! Picit primadonna, de messze nem azért, amilyen és amiért Dez volt.
juz3r
Olyan nyomás alatt gondolom te is "befosnál". Csak van annyi esze, hogy a labdát szinte azonnal eldobja, ha nem tenné lehet már 30 sack fölött járna.

Azoknál a csapatoknál ahol jó a passzjáték ott az irányítót nem sackelik 20szor hat meccs alatt és nem kell ilyen nyomás alatt játszani.

Az ilyen "remek" fal mögött mint ami nálunk van nem csak a sackek a baj hanem állandóak a hitek és a siettetés. És igen még az is lehet, h 10ből 1szer sikerül úgy megvédeni, hogy talán több ideje van mint 3 mp, de elég csak megnézni ha nem ér oda hozzá vki akkor is a zseb szinte azonnal összeomlik és van legalább 3 gyenge falemberünk és a fal bal oldala is sebezhető. Kiszámíthatatlan az egész.

Jó , hogy sikerült leigazolni Soldert, de közben Pugh, Richburg és Fluker is mehetett amerre akart . Ezért csak annyi történt, hogy 3 használható ember helyett van 2 a falban ennek eredménye , hogy talán minden idők legszarabb Giants fala állt fel Eli elé! Eddig csak Flowersre kellett kiemelten figyelnie most meg hát Solder nem rossz és Hernandez sem, de kb ennyi.

Nem tudom mit lehetne így várni amíg kb bárhonnan várhatja, h ledarálják addig nem tud kimozogni sem és nem dajkálhatja a labdát amíg őnagysága lerázza az embert odadobja közelre ahol általában Barkley van.

Ahhoz, hogy a hosszú passzok eredményesek legyenek ahhoz az kell, hogy a fal védje az irányítót adjon időt amíg kiderül az, h mehet a hosszú passz Odellnek. Az edzőknek kellene valamit kitalálni, hogy a gyenge falat semlegesítsék nem Elinak, nem Eli az OC még tudtommal. Ő csak megcsinálja azt amit az edzők akarnak .
AZ edzők feladata lenne, hogy kitaláljanak valamit, hogy Beckham hatásos legyen.

Én kedvelem Beckhamet, de ez már tényleg csapatmorál romboló. Annyi pénzért amit ő kap elvárható lenne egy kis türelem, de ha már kinyitjaa száját akkor legalább utána , ne menjen el rajta 14 pont.

Szerkesztette: Isti81
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Picit off, de valahol olvastam egy tweetet ha Chucky így folytatja a munkát Oaklandben/Vegasban akkor Carr-t kilapatolhatnank egy jó trade-el onnan és nem kell QBra “pazarolni” a picket mivel a 2019-es felhozatal úgy se valami bő 😁 nyilván tudom tweetet bárki generálhat, csak egy picit(nagyon) fáj, hogy még csak 6 hét ment le de már a jövő offseasonrol beszélünk.
Másik off amit nem igazán láttam itt megemlítve, az a D részletes helyzete. Úgy látom már meccsek óta, hogy a D legnagyobb problémája a coverage megoldása, valamit rengeteg miss tackle van. Csapat szinten, Collins is, Ogletree, Jenkins a legfontosabb pozíciókban, ami eddigi szezonokban nem volt feltűnő. A futasokat jól tömjük, Vernon üde színfolt volt egyébként, rá számíthatunk, hogy egy pár meccsig meg tart a lendülete. Viszont Jackrabbiten azt látom, hogy elment a kedve az egésztől, és már nagyon kifele kacsintgat, nincs tűz, nincs akarat benne, így pedig szanaszét fognak passzolni minket. Pedig a Carolina meccsig bezáróan ESPN statisztikák szerint top 5ben védekeztünk RB/TD és WR/TD-vel szemben. És ez az ami igazából a leginkább zavar, hogy nincs csapatunk, a játékosok, leszarjak egymást, nem egymásért játszanak, a kohézió legkisebb szilánkja sem fedezhető fel, és ez nagyon faj, hogy ezt látom nálunk 😟

Szerkesztette: Rodaron
több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Én inkább azt látom OBJ esetében, hogy: baszki, én lettem a legjobban fizetett WR és Eli "mindjárt befosok" Manning miatt nem kapok rendes, tökös paszt, amit régen meg simán behúztam! Azt is látni, hogy itt van Berkley és ő viszi a főszerepet a meccseken és nem ő! Zavarja, de nagyon! Picit primadonna, de messze nem azért, amilyen és amiért Dez volt.

Hotty Toddy!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 924 — Lucas Scott
Senki sem hulye ott az NFL-ben sem, tizcsilliard jatekos latja, ha valami fos a csapatanal, megsem hisztizik ligaszerte mindenki. Es nem, egyaltalan nem eros Bryanttel az osszehasonlitas, mert ugyanigy kezdodott. Utana lehet olvasni, meg lehet nezni a videokat, nyilatkozatokat, stb.

Es amugy meg mi az, hogy „gyozni jottem, csereljetek, bla bla, luzer banda, bla bla”? Azert most oszinten, szerinted ha igaza is van valakinek, attol meg nem lenne elkepesztoen para, ha igy allna hozza?

Eleg sok zsenit lattam mar az NFL-ben, akik hiaba voltak zsenik, be nem allt a pofajuk, es annyira atestek a lo tuloldalara, ami mar nem volt elfogadhato. Repultek is.

De tok vicces, hogy itt egyvalaki sosem hibas, es az az allandoan fesztivalozo OBJ. Ha o cirkuszol, akkor mutassunk ra, hogy azert van, mert nyerni akar, es mert szegeny annyira akar, de a gonosz, rossz csunya bacsik korulotte mindig elkurjak a csapatepitest.

Odell Beckham ezekkel a hisztijeivel semmivel sem jobb, mint Moss volt egyebkent. Aki teszem hozza, megitelesem szerint sokkal nagyobb zseni volt, megis meg a Pats is elpasszolta, holott ott aztan tenyleg mindent megdontott, es szetalazta a ligat.

En amondo vagyok, hogy lehet valaki barmekkora zseni, meg hisztizhet, cirkuszolhat, de egy hatar van. Beckham pedig szerintem ezt a hatart most atlepte, amikor nyilvanosan megkerdojelezte Elishat. Mert lehet, hogy igaza volt, de ettol fuggetlenul a cipojet sem surolhatja a ket bajnoki cimet nyero Manningnek, arrol nem is beszelve, hogy tegye meg azt a franchise-ert azt, amit Manning, aztan majd dobalozhat es fikazhat masokat.

Ez egy fereg dolog volt, foleg annak tudataban, hogy az elso ket idenye utan megallas nelkul Manning segget nyalta OBJ. Es ha valakivel gondod van, akkor tovabbra is megkeresed ot/a stabot/a vezetoseget, nem pedig kiallsz az ujsagirok ele, es nyilvanosan elkezded osztani az eszt. A problemam nekem ezzel van. Mert ezzel szerintem messzire ment OBJ, lehet barmennyire is jo, lehet barmennyire is jo ember, meg akarhatja barmennyire is a gyozelmet. Ez nem errol szol, hogy o most azert cirkuszol-e, mert hogy o jot akar es hasonlok.
Stez
és még öngól is volt épp a Panthers meccs előtt, ahol muffolt egy puntot, amiből TD-lett majd endzone-ban droppolt, ez így 14 pont azon a meccsen ahol 2-vel kaptunk ki.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Senki sem hulye ott az NFL-ben sem, tizcsilliard jatekos latja, ha valami fos a csapatanal, megsem hisztizik ligaszerte mindenki. Es nem, egyaltalan nem eros Bryanttel az osszehasonlitas, mert ugyanigy kezdodott. Utana lehet olvasni, meg lehet nezni a videokat, nyilatkozatokat, stb.

Es amugy meg mi az, hogy „gyozni jottem, csereljetek, bla bla, luzer banda, bla bla”? Azert most oszinten, szerinted ha igaza is van valakinek, attol meg nem lenne elkepesztoen para, ha igy allna hozza?

Eleg sok zsenit lattam mar az NFL-ben, akik hiaba voltak zsenik, be nem allt a pofajuk, es annyira atestek a lo tuloldalara, ami mar nem volt elfogadhato. Repultek is.

De tok vicces, hogy itt egyvalaki sosem hibas, es az az allandoan fesztivalozo OBJ. Ha o cirkuszol, akkor mutassunk ra, hogy azert van, mert nyerni akar, es mert szegeny annyira akar, de a gonosz, rossz csunya bacsik korulotte mindig elkurjak a csapatepitest.

Odell Beckham ezekkel a hisztijeivel semmivel sem jobb, mint Moss volt egyebkent. Aki teszem hozza, megitelesem szerint sokkal nagyobb zseni volt, megis meg a Pats is elpasszolta, holott ott aztan tenyleg mindent megdontott, es szetalazta a ligat.

En amondo vagyok, hogy lehet valaki barmekkora zseni, meg hisztizhet, cirkuszolhat, de egy hatar van. Beckham pedig szerintem ezt a hatart most atlepte, amikor nyilvanosan megkerdojelezte Elishat. Mert lehet, hogy igaza volt, de ettol fuggetlenul a cipojet sem surolhatja a ket bajnoki cimet nyero Manningnek, arrol nem is beszelve, hogy tegye meg azt a franchise-ert azt, amit Manning, aztan majd dobalozhat es fikazhat masokat.

Ez egy fereg dolog volt, foleg annak tudataban, hogy az elso ket idenye utan megallas nelkul Manning segget nyalta OBJ. Es ha valakivel gondod van, akkor tovabbra is megkeresed ot/a stabot/a vezetoseget, nem pedig kiallsz az ujsagirok ele, es nyilvanosan elkezded osztani az eszt. A problemam nekem ezzel van. Mert ezzel szerintem messzire ment OBJ, lehet barmennyire is jo, lehet barmennyire is jo ember, meg akarhatja barmennyire is a gyozelmet. Ez nem errol szol, hogy o most azert cirkuszol-e, mert hogy o jot akar es hasonlok.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 323
A csapat jövője OBJ, Barkley, Collins + néhány fő, nem ezek a könnyen pótolható emberek akik most vezetik a klubot...Rossz irányba mennek a dolgok és nem OBJ miatt itt sajnos. Nincs rend az öltözőben sem , nincs tekintélye, mert ezek ott belülről látják azt amit mi kívülről...számomra ez derül ki ezekből a szitukból. Fel lehet fogni bomlasztóan is és segélykiálltásnak is. Kapott érte büntetést is ahogy illik.
( amúgy azt is el tudom képzelni —a megjelenés időzítése miatt—hogy a menedzsere intézte/tanácsolta mint első lépést arra :Ha a Giantsnek inkább ezek kellenek, akkor engem nyugodtan el is cserélhettek, mert én győzni jöttem, nem pedig ezzel a lúzer brigáddal vegetálni)
Viszont ha nem lesz vlm változás akkor mi szívjuk évekig a legnagyobbat: a szurkerek
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 924 — Lucas Scott
én Stezzel értek egyet. ne mondja azt senki nekem, hogy OBJ főleg az Eli nyilatkozataival nem káros téma az öltözőben. kb az interjú megjelenésének a napján csak ezzel kellett foglalkoznia a csapatnak, pedig matchday volt. Shurmurnek is a töke ki volt ezzel látszott a meccs utáni sajtótájékoztatón. lehet picit erős a Dez összehasonlítás, de hosszútávon oda fog jutni. Kritizálja a play hívást, a routekokat, és a qb-t is. Ez azért bomlasztó az én szememben. Attól mert még korszakos zseni (azért Dez a maga idején szintén tudott pusztítani valljuk be csak néha rossz helyre tette le az ujját) nem biztos, hogy karaktere megfelelő.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a Rams OL számomra - nyg szemmel - elképesztő. kb szarni van idő a qb-nek
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Az ESPN NFL Sunday Countdown műsorában már kezdődik a fikció gyártás, hogy Elit eltradeljük a Jaguarsba és összeáll a Tom Coughlin & Manning páros még egy Super Bowl erejéig 😵🔫
ironroy
Ha tényleg Flowers lesz a jaguár LT, akkor nincs az a pénz, amennyiért Eli odamenne. 😊
vanek úr
na de ha ő lesz a csereérték ?
ozibozi
jelige: szart szarért
empty taxi
Tipikus win-win szitu... 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Az ESPN NFL Sunday Countdown műsorában már kezdődik a fikció gyártás, hogy Elit eltradeljük a Jaguarsba és összeáll a Tom Coughlin & Manning páros még egy Super Bowl erejéig 😵🔫
ironroy
Ha tényleg Flowers lesz a jaguár LT, akkor nincs az a pénz, amennyiért Eli odamenne. 😊
vanek úr
na de ha ő lesz a csereérték ?
ozibozi
jelige: szart szarért


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 323
Az ESPN NFL Sunday Countdown műsorában már kezdődik a fikció gyártás, hogy Elit eltradeljük a Jaguarsba és összeáll a Tom Coughlin & Manning páros még egy Super Bowl erejéig 😵🔫
ironroy
Ha tényleg Flowers lesz a jaguár LT, akkor nincs az a pénz, amennyiért Eli odamenne. 😊
vanek úr
na de ha furfangosan virág lesz a csereérték, mert tegnap óta megvilágosodtak itt ? ? akkor már mehet is...😊

Szerkesztette: ozibozi