New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
@DDuggan21
The Giants have cut OL Patrick Omameh, who signed a three-year, $15M contract in the offseason
nagir
Hát ezért érdemes volt idehozni, remélem jó sok halott pénzt hagyott maga után 😒
ironroy
Sztem már annak is örülni kell, hogy a FO belátja a hibáját és cselekszik. Reese végigtolta volna a szerződését.
Zet
Ha ez igaz akkor Ogletree-t is takarítsák el de kurva gyorsan.. az utóbbi évek egyik legnagyobb baklövése volt az ő szerződtetése ennyi pénzért, szégyen amit előadott ezen a meccsen is (mellesleg Collins is botrány volt megint, de ő már legalább letett annyit az asztalra, hogy elnézhető legyen neki).
Pass rush, mint olyan meg nálunk gyakorlatilag nem létezik jelenleg, jó kilátások a jövőre nézve.
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
A három TD passz nagyon ott volt, illetve Colemannak volt egy szép visszahordása. Minden más - finoman szólva is - döcögött. Ogletree kritikán alul játszott, a DLine halvány volt. Viszont az Oline egész jól nyomta - konkrétan Brown kurva jó volt.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Na legalább érdemes lesz megnézni az ismétlést. Giants W 😎😎😎
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Eredménykövetőre sem méltattak már minket. 😉
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Juhu, meccsnap, kíváncsi vagyok, hogy a második kezdö meccsén egy UDFA QB is elver-e minket?
Már alig várom. Mondjuk az inkább Kyle Shanahan zsenialitásának lesz majd köszönhetö, amiröl mi itt csak álmodunk.
ironroy
És mi van akkor ha ez a srac egy korszakos zseni???🤔🤔🤔
És a tanui leszünk ejszaka a sztàrrà vàllàsának a kezdetének ☝☝☝!!!!????🤔
Azért én ezt a lehetoseget sem zàrnàm ki !!!!!!!
Bundi1986
ha már viccelődünk, akkor ne zárjuk ki azt se, hogy lesz ma fal Eli előtt ahogy nincs már kb 4-5 éve, ő meg pont úgy eldobálgat, ahogy kell... ha már viccelődünk. 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Mostanában melyik 1/1-es csapatnak jött be igazán idáig a qb kérdés? a barnák is csak reménykednek, még ha idén először ki is néz vlm, hogy száz év után esetleg történjen vlm...
ha meg igazán kell vlk akkor simán felcserélsz érte, főleg ha olyan csapatnak drukkolsz, ahol max 4-5 évente húzol olyat, akivel szerződsz is 4-5 év múlva...
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Juhu, meccsnap, kíváncsi vagyok, hogy a második kezdö meccsén egy UDFA QB is elver-e minket?
Már alig várom. Mondjuk az inkább Kyle Shanahan zsenialitásának lesz majd köszönhetö, amiröl mi itt csak álmodunk.
ironroy
MullenMania nem viccel, csak óvatosan 😀

több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
Szerintem nagyon nehezen, de nyerünk végre.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Juhu, meccsnap, kíváncsi vagyok, hogy a második kezdö meccsén egy UDFA QB is elver-e minket?
Már alig várom. Mondjuk az inkább Kyle Shanahan zsenialitásának lesz majd köszönhetö, amiröl mi itt csak álmodunk.
ironroy
épp azt számoltam, hogy még simán meg lehet a célunk az 1/1. ha most kikapunk, és hozzuk az eredményeket, akkor megnyerhetjük.
csebi
Azért Raiders stylet ne nyomjunk, hogy az egyes meccsek után még a szertaros is inkább visszamenne egy általános iskolába gumimatracot pakolni. Meg a veterán playerek sugdolozva a kijáratot keresik...
Természetesen nem megbantva a Raiders fanokat, mert egyáltalán nem ezt érdemlik egy ilyen múltú csapatnál, de ez a szurkolok lelket is tönkreteszi.
Inkább játszunk, nyerjünk egy-két meccset, élvezzük ezt a sportot, plusz aki jövőre is itt akar maradni és nagy lóvét keresni, az mutassa meg, hogy megéri a befektetést.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Juhu, meccsnap, kíváncsi vagyok, hogy a második kezdö meccsén egy UDFA QB is elver-e minket?
Már alig várom. Mondjuk az inkább Kyle Shanahan zsenialitásának lesz majd köszönhetö, amiröl mi itt csak álmodunk.
ironroy
épp azt számoltam, hogy még simán meg lehet a célunk az 1/1. ha most kikapunk, és hozzuk az eredményeket, akkor megnyerhetjük.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Juhu, meccsnap, kíváncsi vagyok, hogy a második kezdö meccsén egy UDFA QB is elver-e minket?
Már alig várom. Mondjuk az inkább Kyle Shanahan zsenialitásának lesz majd köszönhetö, amiröl mi itt csak álmodunk.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
@DDuggan21
The Giants have cut OL Patrick Omameh, who signed a three-year, $15M contract in the offseason
nagir
De így Pugh után kapunk egy 4. körös comp pick-et, és legalább ebből kiderült, hogy a be nem vált saját szerzeményekhez sem ragaszkodik annyira Gettleman.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Herbert meccse underdog teamként:
 clinicalkey.icu/game/Oregon-vs-Utah
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
@DDuggan21
The Giants have cut OL Patrick Omameh, who signed a three-year, $15M contract in the offseason
nagir
Hát ezért érdemes volt idehozni, remélem jó sok halott pénzt hagyott maga után 😒
ironroy
Sztem már annak is örülni kell, hogy a FO belátja a hibáját és cselekszik. Reese végigtolta volna a szerződését.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Lesz ott még nagyobb baj is 😕
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
@DDuggan21
The Giants have cut OL Patrick Omameh, who signed a three-year, $15M contract in the offseason
nagir
Hát ezért érdemes volt idehozni, remélem jó sok halott pénzt hagyott maga után 😒
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
@DDuggan21
The Giants have cut OL Patrick Omameh, who signed a three-year, $15M contract in the offseason



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Henderson kivágva.
Nem igazán értem ezt sem
ozibozi
nfltraderumors.co/giants-re-signing-wr-kr-quadree-henderson-to-practice-squad/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Henderson kivágva.
Nem igazán értem ezt sem
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Happy 26. születésnapot neki, mert megérdemli, az, hogy most ez van, az pont nem az ő hibája.
Pl
(TDs can be fluky... Julio just scored his 1st this year... Megatron had a year with 122/1900+ and ended w/only 5 TD)

Ő Az utolsó esélyünk, hogy a kretén edző(k) miatt ne veszítsünk el még pár évet, és elzavarják őket... Hajrá !

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Csak úgy: Odell Beckham Jr donated $500,000 to rebuild youth football fields that were destroyed by flooding in his hometown
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
ozibozi
Nem biztos, hogy az FO-t hibáztatnám azért mert nem működik a fal, Omameh egy tök korrekt szezont hozott le tavaly a Jagsben, Solder pedig top10 LT nek számított.
gordon
Elhiszem, hogy nálatok jól játszott Solder, de itt idén egyszerűen boldog boldogtalan agyonveri 1-1ben. Egy újoncnál még elfogadnám, hogy ezt a coachingra fogjuk, de egy veterán top 10esnél már nem. Lehet, hogy sérült vagy franctudja, de botrány amit ennyi pénzért csinál.
Henderson
És pont ezért ez nem a vezetőség hibája, hogy Solder és Omenyaaa ennyire alul teljesít. Ők megtették az adott szituációban a legjobbat, amit lehetett. Joggal többet vártak tőlük és mindenkitől is, ahogy mi is. De azért ne legyenek már mindenért ők a hibásak.

Soldernek én is adtam volna a dellát ha én lettem volna GM. Második körben én is húztam volna Herdnandezt, (akibe remélem lesz még sok örömünk). Egyedül Omenykó helyett tartottam volna meg inkább Fluker-t mondjuk. De úgy se lennénk előrébb.

Itt a rebuild folyamata lesz érdekes. Mert Herbert-ben még nem látom a világ megváltó QB-t. (Mayfield és Rosen jobbak voltam szerintem) Aztán mi lesz manninggel és az őrségváltással? A fizetésétől is jó lenne megszabadulni. Mik lesznek a prioritások? Nagyon komoly FA és draft munka kell majd...
Mert nagyon sok need van: QB, OL, DE, DB, LB
GiantsMLBhunter
a qb kérdés tényleg érdekes lesz ! nem ismerem nagyon a prospecteket de azt olvasom főleg hogy 2 használható irányító van amiből 1 lehet nem is jön ki..
ez nem hangzik túl biztatóan!persze sok van még és azért valszeg előkerül még 1-2 név de nagy választék nem igazán várható! lehet nem túl szerencsés lesz most elöl lenni! lehet jönni fog egy újabb átmeneti év ahol valami olcsó megoldással próbálkozunk és csak utána jön qb...vagy marad még egy évet Eli....
yooker
Nyáron elhozzuk Bell-t, OBJt meg Shepardot is elküldjük, üthetetlen OLt építünk és Wildcat formationben két futoval leigázzuk a ligát 😁

Szerkesztette: Rodaron
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
ozibozi
Nem biztos, hogy az FO-t hibáztatnám azért mert nem működik a fal, Omameh egy tök korrekt szezont hozott le tavaly a Jagsben, Solder pedig top10 LT nek számított.
gordon
Elhiszem, hogy nálatok jól játszott Solder, de itt idén egyszerűen boldog boldogtalan agyonveri 1-1ben. Egy újoncnál még elfogadnám, hogy ezt a coachingra fogjuk, de egy veterán top 10esnél már nem. Lehet, hogy sérült vagy franctudja, de botrány amit ennyi pénzért csinál.
Henderson
És pont ezért ez nem a vezetőség hibája, hogy Solder és Omenyaaa ennyire alul teljesít. Ők megtették az adott szituációban a legjobbat, amit lehetett. Joggal többet vártak tőlük és mindenkitől is, ahogy mi is. De azért ne legyenek már mindenért ők a hibásak.

Soldernek én is adtam volna a dellát ha én lettem volna GM. Második körben én is húztam volna Herdnandezt, (akibe remélem lesz még sok örömünk). Egyedül Omenykó helyett tartottam volna meg inkább Fluker-t mondjuk. De úgy se lennénk előrébb.

Itt a rebuild folyamata lesz érdekes. Mert Herbert-ben még nem látom a világ megváltó QB-t. (Mayfield és Rosen jobbak voltam szerintem) Aztán mi lesz manninggel és az őrségváltással? A fizetésétől is jó lenne megszabadulni. Mik lesznek a prioritások? Nagyon komoly FA és draft munka kell majd...
Mert nagyon sok need van: QB, OL, DE, DB, LB
GiantsMLBhunter
a qb kérdés tényleg érdekes lesz ! nem ismerem nagyon a prospecteket de azt olvasom főleg hogy 2 használható irányító van amiből 1 lehet nem is jön ki..
ez nem hangzik túl biztatóan!persze sok van még és azért valszeg előkerül még 1-2 név de nagy választék nem igazán várható! lehet nem túl szerencsés lesz most elöl lenni! lehet jönni fog egy újabb átmeneti év ahol valami olcsó megoldással próbálkozunk és csak utána jön qb...vagy marad még egy évet Eli....
yooker
Én Herbertet követem, de sztem nem is jön ki és még jot is tenne neki 1 év college.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
ozibozi
Nem biztos, hogy az FO-t hibáztatnám azért mert nem működik a fal, Omameh egy tök korrekt szezont hozott le tavaly a Jagsben, Solder pedig top10 LT nek számított.
gordon
Elhiszem, hogy nálatok jól játszott Solder, de itt idén egyszerűen boldog boldogtalan agyonveri 1-1ben. Egy újoncnál még elfogadnám, hogy ezt a coachingra fogjuk, de egy veterán top 10esnél már nem. Lehet, hogy sérült vagy franctudja, de botrány amit ennyi pénzért csinál.
Henderson
És pont ezért ez nem a vezetőség hibája, hogy Solder és Omenyaaa ennyire alul teljesít. Ők megtették az adott szituációban a legjobbat, amit lehetett. Joggal többet vártak tőlük és mindenkitől is, ahogy mi is. De azért ne legyenek már mindenért ők a hibásak.

Soldernek én is adtam volna a dellát ha én lettem volna GM. Második körben én is húztam volna Herdnandezt, (akibe remélem lesz még sok örömünk). Egyedül Omenykó helyett tartottam volna meg inkább Fluker-t mondjuk. De úgy se lennénk előrébb.

Itt a rebuild folyamata lesz érdekes. Mert Herbert-ben még nem látom a világ megváltó QB-t. (Mayfield és Rosen jobbak voltam szerintem) Aztán mi lesz manninggel és az őrségváltással? A fizetésétől is jó lenne megszabadulni. Mik lesznek a prioritások? Nagyon komoly FA és draft munka kell majd...
Mert nagyon sok need van: QB, OL, DE, DB, LB
GiantsMLBhunter
a qb kérdés tényleg érdekes lesz ! nem ismerem nagyon a prospecteket de azt olvasom főleg hogy 2 használható irányító van amiből 1 lehet nem is jön ki..
ez nem hangzik túl biztatóan!persze sok van még és azért valszeg előkerül még 1-2 név de nagy választék nem igazán várható! lehet nem túl szerencsés lesz most elöl lenni! lehet jönni fog egy újabb átmeneti év ahol valami olcsó megoldással próbálkozunk és csak utána jön qb...vagy marad még egy évet Eli....
yooker
nézem ma is azokat akiket kiválaszthattunk volna idén 1/2-nél, nem tudom, sírjak, vagy nevessek
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
ozibozi
Nem biztos, hogy az FO-t hibáztatnám azért mert nem működik a fal, Omameh egy tök korrekt szezont hozott le tavaly a Jagsben, Solder pedig top10 LT nek számított.
gordon
Elhiszem, hogy nálatok jól játszott Solder, de itt idén egyszerűen boldog boldogtalan agyonveri 1-1ben. Egy újoncnál még elfogadnám, hogy ezt a coachingra fogjuk, de egy veterán top 10esnél már nem. Lehet, hogy sérült vagy franctudja, de botrány amit ennyi pénzért csinál.
Henderson
És pont ezért ez nem a vezetőség hibája, hogy Solder és Omenyaaa ennyire alul teljesít. Ők megtették az adott szituációban a legjobbat, amit lehetett. Joggal többet vártak tőlük és mindenkitől is, ahogy mi is. De azért ne legyenek már mindenért ők a hibásak.

Soldernek én is adtam volna a dellát ha én lettem volna GM. Második körben én is húztam volna Herdnandezt, (akibe remélem lesz még sok örömünk). Egyedül Omenykó helyett tartottam volna meg inkább Fluker-t mondjuk. De úgy se lennénk előrébb.

Itt a rebuild folyamata lesz érdekes. Mert Herbert-ben még nem látom a világ megváltó QB-t. (Mayfield és Rosen jobbak voltam szerintem) Aztán mi lesz manninggel és az őrségváltással? A fizetésétől is jó lenne megszabadulni. Mik lesznek a prioritások? Nagyon komoly FA és draft munka kell majd...
Mert nagyon sok need van: QB, OL, DE, DB, LB
GiantsMLBhunter
a qb kérdés tényleg érdekes lesz ! nem ismerem nagyon a prospecteket de azt olvasom főleg hogy 2 használható irányító van amiből 1 lehet nem is jön ki..
ez nem hangzik túl biztatóan!persze sok van még és azért valszeg előkerül még 1-2 név de nagy választék nem igazán várható! lehet nem túl szerencsés lesz most elöl lenni! lehet jönni fog egy újabb átmeneti év ahol valami olcsó megoldással próbálkozunk és csak utána jön qb...vagy marad még egy évet Eli....