New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha már QB class, akkor én sem értem a Herbert hype-ot. Szerintem ha már QB akkor inkább Shea Patterson! 😊

PAC 12-ben az Oregon így áll: 6-4
Shea tavaly került az Ole Miss-től a botrányok miatt a Michigan Wolwerines-hez.
Azért a BIG Ten erőssebb mezőny, mint a nyugati partiak és ott 9-1-el állnak. Az első meccsen szoros csatában kaptak ki most 10-0-s Notre Dame-től. A 25-ös top listában is 4. a csapat a Fighting Irish mögött.
Én inkább öt hype-olnám. 😊

Ole Miss-ben:
 www.youtube.com/watch?v=SFmvFPiZB4A

De a nyerő mégis a Vanderbilt irányítója lesz, mert a srácot úgy hívják, hogy Kyle Shurmur és hát a papa a HC-nk... 😊
juz3r
Lehet hypolni Pattersont de szerintem borzasztoan nem erzi a zsebet es pontatlan is... Ellenben tenyleg Manziel szinten kepes improvizalni 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Eli Manning completed a career-high 94.4% of his passes against the Bucs. He went 17 of 18 passing for 231 yards and two touchdowns. His previous career best was 87.1% in Week 14 of 2015 against the Dolphins, according to ESPN Stats and Information. - per Jordan Raanan
ozibozi
Vagyis jövőre se várjatok QB-t az első korben 😉😂
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Eli Manning completed a career-high 94.4% of his passes against the Bucs. He went 17 of 18 passing for 231 yards and two touchdowns. His previous career best was 87.1% in Week 14 of 2015 against the Dolphins, according to ESPN Stats and Information. - per Jordan Raanan
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
Végre nyertünk két meccset egymás után.
Ami aggaszt, hogy a D a második félidőben kegyetlenül gyenge volt, még akkor is, ha szereztek egy rakat interceptiont.

Szerkesztette: Zet
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak az a bibi ha minden igaz SP nem jön, jöhet a draftra,. Sőt még Herbert sem biztos. Úgy hogy a következő QB class tényleg az egyik leggyengébb lehet.
több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Ha már QB class, akkor én sem értem a Herbert hype-ot. Szerintem ha már QB akkor inkább Shea Patterson! 😊

PAC 12-ben az Oregon így áll: 6-4
Shea tavaly került az Ole Miss-től a botrányok miatt a Michigan Wolwerines-hez.
Azért a BIG Ten erőssebb mezőny, mint a nyugati partiak és ott 9-1-el állnak. Az első meccsen szoros csatában kaptak ki most 10-0-s Notre Dame-től. A 25-ös top listában is 4. a csapat a Fighting Irish mögött.
Én inkább öt hype-olnám. 😊

Ole Miss-ben:


De a nyerő mégis a Vanderbilt irányítója lesz, mert a srácot úgy hívják, hogy Kyle Shurmur és hát a papa a HC-nk... 😊

Hotty Toddy!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 933
Én is úgy látom, hogy a jövő évet még Eli-vel képzeljük el. Kitölti a szerződését, aztán visszavonul.
Egyszerűen nincs és jövőre sem lesz jobb megoldás nála. A draft class nem túl fényes (lehet menni scoutolni Herbertet, de nincs garancia, hogy nálunk fog kikötni, ahogy arra sem, hogy jó lesz), az FA piacon pedig csak journeyman QB-k lesznek, akikkel nem leszünk előrébb.
A teljes rebuildben nem hiszek - ez itt a Giants, ahol sosem lesz lehetőség erre - túl nagy az eredménykényszer, a GiantsPride, meg az Eli-t és OBJ-t nagyítóval nézegetve fikázó arc, ezért ki kell szenvedni 3-5 wint, hogy gallyra menjen a draft stratégia is.
Jövőre átmeneti, az Eli éra utolsó éve lesz, ami még akàr bárhogy elsülhet.
Hogy utána mi fog következni? Nehogy visszasírjuk Manninget.
Zet
Herbert, az ez évi QB classal, kb 3-4. körben végzett. Nem értem mire hypolják.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
ha tényleg csak azért hogy a bérletesek lássanak egy home W-t, megverjük a tampát és a dal/phi meccseken 2 papírforma L jön ki a kalapból (@atl, @no) akkor 3-7 vs 4-6, 4-6 a mérleg ebben a kiváló csoportban
vittore
És éppen utána megyünk az Eagles-hez...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
ha tényleg csak azért hogy a bérletesek lássanak egy home W-t, megverjük a tampát és a dal/phi meccseken 2 papírforma L jön ki a kalapból (@atl, @no) akkor 3-7 vs 4-6, 4-6 a mérleg ebben a kiváló csoportban
vittore
Jaj.. Ne írj már ilyeneket légy szíves!! 🙂
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha tényleg csak azért hogy a bérletesek lássanak egy home W-t, megverjük a tampát és a dal/phi meccseken 2 papírforma L jön ki a kalapból (@atl, @no) akkor 3-7 vs 4-6, 4-6 a mérleg ebben a kiváló csoportban
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
Én is úgy látom, hogy a jövő évet még Eli-vel képzeljük el. Kitölti a szerződését, aztán visszavonul.
Egyszerűen nincs és jövőre sem lesz jobb megoldás nála. A draft class nem túl fényes (lehet menni scoutolni Herbertet, de nincs garancia, hogy nálunk fog kikötni, ahogy arra sem, hogy jó lesz), az FA piacon pedig csak journeyman QB-k lesznek, akikkel nem leszünk előrébb.
A teljes rebuildben nem hiszek - ez itt a Giants, ahol sosem lesz lehetőség erre - túl nagy az eredménykényszer, a GiantsPride, meg az Eli-t és OBJ-t nagyítóval nézegetve fikázó arc, ezért ki kell szenvedni 3-5 wint, hogy gallyra menjen a draft stratégia is.
Jövőre átmeneti, az Eli éra utolsó éve lesz, ami még akàr bárhogy elsülhet.
Hogy utána mi fog következni? Nehogy visszasírjuk Manninget.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Eli-on spórolni az kb azt jelenti, hogy ha kivágod akkor marad 7 milkó dead money és hozol helyette15-ért egy utazó ügynököt, aki nem is jobb nála? Mindent elmondaná magáról egy klub ahol OV, Jenkinsek, meg szakadt LB-k helyett a klub a 2x SB MVP-n spórolna észszerűen aki a franchise valaha volt legeredményesebb tagja volt.

Persze ha van helyette észszerű alternatíva az más... de én nem látom még azt ahol ne ő lenne az áthídaló megoldás jövőre (még)
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Teljesen jó kis meccs volt,tudtam örülni minden pozitivumnak a hibák gyengesegek már nem zavartak.. Kicsit sajnálom hogy lecsuszunk a legjobb draft helyekről de mivel kiemelkedő qb prospectrol nem maradunk le így nagy gond nincs.. Egyre valószínűbb egy átmeneti év tényleg, Eli kb az egyedüli akin ésszerűen tudnánk spórolni ezt remélem meglepjuk!Erős O és D fal orientált draft azért jó lenne..
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Igazából lesz egy kb TOP5 pickünk, de TOP10 biztos. Itt el kell hozni a legjobb játékost. Legyen az egy korszakos pass rusher, a következő Aron Donald, vagy egy rohadt jo OT. (next Flowers) Persze lehet hogy Herbert lesz a választás. (főleg ha Manning visszavonul és elérhető lesz majd)

Jelenleg szerintem nincs olyan prémium prospect, akinek ne örülnénk és nem needre jönne. (Kivéve: RB és WR posztok)

OL-be Center/Guard bőven lehet jól húzni 3. v 4. körben is.
több mint 5 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28
Az overthecap szerint 2019-re:
E.Manning dead money 6.200.000$ cap saving 17.000.000$
O.Vernon dm. 8.000.000$ cs. 11.500.000$
A.Ogletree dm. 5.250.000$ cs. 6.500.000$
J.Jenkins dm. 7.000.000$ cs. 7.750.000$
R.Ellison dm 2.500.000$ cs. 3.250.000$
J.Stewart dm 250.000$ cs. 2.625.000$
C.Barwin dm. 365.000$ cs. 1.500.000$
Összesen dm. 29.565.000$+12.750.000$ (a későbbi évekre) cs. 50.125.000$ (csak 2019-re)
A kérdés igazából az, hogy azonnali rebuild módba kapcsoltok-e, vagy még adtok egy utolsó évet Eli-nak.
Mivel a drafton úgynézki nincs igazán jó QB és jövőre a szabadügynök piac se túl jó ezen a poszton én az utóbbira szavazok. Ha a helyetekbe lennék a falat építeném teljesen újra (max Soldernek adnék még egy évet). 2020-ra már minimális halottpénzzel el lehet küldeni amúgy is kb mindenkit.
DTamás88
Ezért mondom, hogy esélytelen itt a közeljövőben csodát várni.. sajnos keményen el lett itt baszva sok minden és ebben már az új vezetés keze is markánsan benne van.
Szesze
Én 2019-re ezt csinálnám:
1. Akit lehet még elcserélni vagy kirúgni (bár nincs sok realitása, főleg pénzügyi okokból)
2. O-linet megerősíteni a piacról (ezt lesz a legnehezebb)
3. Draft első körében hozni Vernon mellé EDGE-t
4. Feltrade még az első körbe QB-ért vagy a 2. körre hagyni (helyzet adja, de mindenféleképpen hoznék)
5. Eli-t meghagyni bridge QB-nak és mentornak - lásd A.Smith - még egy évig.
2020-ra pedig mindenki túlfizetett játékost kib*szni (Vernon,Ogletree,Jenkins,Ellison), így már nem lenne nagy a dead money és lenne pénz a védelmet helyrerakni. Tudom nem könnyű megemészteni, hogy a jövő év is kvázi reménytelen még, de 2020-ra már lehet fény az alagút végén, már ha a vezetőség végre jó döntéseket hoz...
DTamás88
Biztos hogy nagytakarítás lesz a nyáron, kevés embernek biztos a helye 1-2 egyértelmű arcon, és az elmúlt 2 draft-ról érkezőkön kívül. Akikkel hosszabbítani kellene az Collins, Rosas és Wynn. Collins-ra lehetne alapozni a védelmet, kérdés, hogy mennyi pénzt akar, mert azért messze nem minden áron, látva az idei teljesítményét, és az elmúlt év tapasztalatait a ligában a safety poszt elértéktelenedésével kapcsolatban. Rosas és Wynn pedig szerintem az egyedüliek akik idén bizonyítottak, hogy azért van helyük a csapatban.

Eli maradhatna de csak paycut-al. Egyértelműen visszaesett, nem tesz már hozzá a csapathoz, de messze jobb megoldás, mint valakit túlfizetni FA-ról, vagy egy rookie-t bedobni a mélyvízbe. Én jövőre vele számolnék kezdőként, valamint Lauletta-val. Utóbbitól nem sokat várok, de jó lenne kideríteni, hogy ér-e valamit.

Itt eljutunk a draft-hoz, ahol én mindenképpen lecserélnék, ezzel is első körös pick-et (v. pick-eket gyűjtve jövőre). Nagyon úgy fest, hogy pont a legrosszabbkor kellett rádöbbennie a vezetésnek, hogy kell egy új irányító, hiszen Herbert-en kívül senki értelmes nem lesz jövőre a darft-on. És akkor még nem számolunk azzal, hogy amúgy őt se tartják hatalmas kiemelkedő tehetségnek, lehet hogy nem is fog jönni a draft-ra, de ha jön is, még akkor sem valószínű, hogy hozzánk kerül akár a Raiders, akár a szokásos QB hype miatt ami kiviteti 1/1-en. Ha pedig minden össze is jönne, akkor sem lenne előtte fal.

A falakat kellene idén rendbetenni, hogy 2020-ra minden adott legyen az új korszak megkezdéséhez. Az O-ban szerintem teljesen megvalósítható a szitu. A fal egyik oldala készen van, még ha gyengébben is teljesít idén Solder. Hernendez rookie-hoz képest jól teljesít, és talán még Jamon Brown-al is lehet egy kis szerencsénk. Ha nem is, de 2 posztra talán sikerül találni 2 jó playat, ez idénre is sikerült többé-kevésbé. Elkapó lesz, futó még inkább, már "csak" egy QB fog kelleni teljes all-in-el.

A védelem a nagyobb kérdőjel. Onnan takarítani is kellene bőven (Jenkins, Ogletree, Vernon) de összességében még akkor is azt érzem, hogy Bettcher-el jó irányba halad az egész csapatrész. Idén sem vártunk tőlük sokat, ahhoz képest pedig nem egyszer teljesítettek egészen pofásan. Itt jobban hiányoznak az alapok, így nehezebb is lesz a 0-ról, de azért vannak reményteljes arcok. Talán 2020-ra itt is rendet lehet tenni annyira, hogy egy közepes védelem benyomását keltsék.

Viszont félek látva az FO idei ténykedését, hogy nem feltétlenül velük fog megvalósulni ez a projekt.
Awesome88
Én személy szerint akkora nagytakarításra nem számolok, mert pénzügyileg jól látszik mennyire rosszul jönnétek ki ebből (kb 40 milka dead money), így azért annyira nem éri meg. Inkább adnék még egy évet és aztán mindenkitől megszabadulni aki nem bizonyít. Viszont igaz, hogy egy B opciónak az is jó lenne talán, ha idén kirúgnák az összes túlfizetett játékost és abból egy legalább közepes O falat összeraknának. Barkley biztos nem bánná (és Eli sem). Nyilván a védelem ezt megsínyli, de akkor kb az egész draftot erre lehetne szánni. 2020-ba meg lehetne irányítót húzni, ha nem jönne be Lulika (vagy esetleg cserélni egy Winstonra?)
több mint 5 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28
Én 2019-re ezt csinálnám:
1. Akit lehet még elcserélni vagy kirúgni (bár nincs sok realitása, főleg pénzügyi okokból)
2. O-linet megerősíteni a piacról (ezt lesz a legnehezebb)
3. Draft első körében hozni Vernon mellé EDGE-t
4. Feltrade még az első körbe QB-ért vagy a 2. körre hagyni (helyzet adja, de mindenféleképpen hoznék)
5. Eli-t meghagyni bridge QB-nak és mentornak - lásd A.Smith - még egy évig.
2020-ra pedig mindenki túlfizetett játékost kib*szni (Vernon,Ogletree,Jenkins,Ellison), így már nem lenne nagy a dead money és lenne pénz a védelmet helyrerakni. Tudom nem könnyű megemészteni, hogy a jövő év is kvázi reménytelen még, de 2020-ra már lehet fény az alagút végén, már ha a vezetőség végre jó döntéseket hoz..DTamás88
Első ránézésre nagyon gyenge lesz sztem '19-es FA OL részleg, ha csak addig 1-2 nem várt emberke repül.
Beki
A jelenlegi kerethez képest már a közepes játékosok megszerzése is előrelépés lenne. Guard-ba jöhetne pl R.Foster, C.Warmack, Q.Spain, S.Lauvao, A.J.Cann is talán még, centereknél Matt Paradisnál megérné bepróbálkozni, RT-nek meg JWuan James is előrelépés lenne, bár ez még nyilván fog módosulni az év végével.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Az overthecap szerint 2019-re:
E.Manning dead money 6.200.000$ cap saving 17.000.000$
O.Vernon dm. 8.000.000$ cs. 11.500.000$
A.Ogletree dm. 5.250.000$ cs. 6.500.000$
J.Jenkins dm. 7.000.000$ cs. 7.750.000$
R.Ellison dm 2.500.000$ cs. 3.250.000$
J.Stewart dm 250.000$ cs. 2.625.000$
C.Barwin dm. 365.000$ cs. 1.500.000$
Összesen dm. 29.565.000$+12.750.000$ (a későbbi évekre) cs. 50.125.000$ (csak 2019-re)
A kérdés igazából az, hogy azonnali rebuild módba kapcsoltok-e, vagy még adtok egy utolsó évet Eli-nak.
Mivel a drafton úgynézki nincs igazán jó QB és jövőre a szabadügynök piac se túl jó ezen a poszton én az utóbbira szavazok. Ha a helyetekbe lennék a falat építeném teljesen újra (max Soldernek adnék még egy évet). 2020-ra már minimális halottpénzzel el lehet küldeni amúgy is kb mindenkit.
DTamás88
Ezért mondom, hogy esélytelen itt a közeljövőben csodát várni.. sajnos keményen el lett itt baszva sok minden és ebben már az új vezetés keze is markánsan benne van.
Szesze
Én 2019-re ezt csinálnám:
1. Akit lehet még elcserélni vagy kirúgni (bár nincs sok realitása, főleg pénzügyi okokból)
2. O-linet megerősíteni a piacról (ezt lesz a legnehezebb)
3. Draft első körében hozni Vernon mellé EDGE-t
4. Feltrade még az első körbe QB-ért vagy a 2. körre hagyni (helyzet adja, de mindenféleképpen hoznék)
5. Eli-t meghagyni bridge QB-nak és mentornak - lásd A.Smith - még egy évig.
2020-ra pedig mindenki túlfizetett játékost kib*szni (Vernon,Ogletree,Jenkins,Ellison), így már nem lenne nagy a dead money és lenne pénz a védelmet helyrerakni. Tudom nem könnyű megemészteni, hogy a jövő év is kvázi reménytelen még, de 2020-ra már lehet fény az alagút végén, már ha a vezetőség végre jó döntéseket hoz...
DTamás88
Biztos hogy nagytakarítás lesz a nyáron, kevés embernek biztos a helye 1-2 egyértelmű arcon, és az elmúlt 2 draft-ról érkezőkön kívül. Akikkel hosszabbítani kellene az Collins, Rosas és Wynn. Collins-ra lehetne alapozni a védelmet, kérdés, hogy mennyi pénzt akar, mert azért messze nem minden áron, látva az idei teljesítményét, és az elmúlt év tapasztalatait a ligában a safety poszt elértéktelenedésével kapcsolatban. Rosas és Wynn pedig szerintem az egyedüliek akik idén bizonyítottak, hogy azért van helyük a csapatban.

Eli maradhatna de csak paycut-al. Egyértelműen visszaesett, nem tesz már hozzá a csapathoz, de messze jobb megoldás, mint valakit túlfizetni FA-ról, vagy egy rookie-t bedobni a mélyvízbe. Én jövőre vele számolnék kezdőként, valamint Lauletta-val. Utóbbitól nem sokat várok, de jó lenne kideríteni, hogy ér-e valamit.

Itt eljutunk a draft-hoz, ahol én mindenképpen lecserélnék, ezzel is első körös pick-et (v. pick-eket gyűjtve jövőre). Nagyon úgy fest, hogy pont a legrosszabbkor kellett rádöbbennie a vezetésnek, hogy kell egy új irányító, hiszen Herbert-en kívül senki értelmes nem lesz jövőre a darft-on. És akkor még nem számolunk azzal, hogy amúgy őt se tartják hatalmas kiemelkedő tehetségnek, lehet hogy nem is fog jönni a draft-ra, de ha jön is, még akkor sem valószínű, hogy hozzánk kerül akár a Raiders, akár a szokásos QB hype miatt ami kiviteti 1/1-en. Ha pedig minden össze is jönne, akkor sem lenne előtte fal.

A falakat kellene idén rendbetenni, hogy 2020-ra minden adott legyen az új korszak megkezdéséhez. Az O-ban szerintem teljesen megvalósítható a szitu. A fal egyik oldala készen van, még ha gyengébben is teljesít idén Solder. Hernendez rookie-hoz képest jól teljesít, és talán még Jamon Brown-al is lehet egy kis szerencsénk. Ha nem is, de 2 posztra talán sikerül találni 2 jó playat, ez idénre is sikerült többé-kevésbé. Elkapó lesz, futó még inkább, már "csak" egy QB fog kelleni teljes all-in-el.

A védelem a nagyobb kérdőjel. Onnan takarítani is kellene bőven (Jenkins, Ogletree, Vernon) de összességében még akkor is azt érzem, hogy Bettcher-el jó irányba halad az egész csapatrész. Idén sem vártunk tőlük sokat, ahhoz képest pedig nem egyszer teljesítettek egészen pofásan. Itt jobban hiányoznak az alapok, így nehezebb is lesz a 0-ról, de azért vannak reményteljes arcok. Talán 2020-ra itt is rendet lehet tenni annyira, hogy egy közepes védelem benyomását keltsék.

Viszont félek látva az FO idei ténykedését, hogy nem feltétlenül velük fog megvalósulni ez a projekt.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én 2019-re ezt csinálnám:
1. Akit lehet még elcserélni vagy kirúgni (bár nincs sok realitása, főleg pénzügyi okokból)
2. O-linet megerősíteni a piacról (ezt lesz a legnehezebb)
3. Draft első körében hozni Vernon mellé EDGE-t
4. Feltrade még az első körbe QB-ért vagy a 2. körre hagyni (helyzet adja, de mindenféleképpen hoznék)
5. Eli-t meghagyni bridge QB-nak és mentornak - lásd A.Smith - még egy évig.
2020-ra pedig mindenki túlfizetett játékost kib*szni (Vernon,Ogletree,Jenkins,Ellison), így már nem lenne nagy a dead money és lenne pénz a védelmet helyrerakni. Tudom nem könnyű megemészteni, hogy a jövő év is kvázi reménytelen még, de 2020-ra már lehet fény az alagút végén, már ha a vezetőség végre jó döntéseket hoz..DTamás88
Első ránézésre nagyon gyenge lesz sztem '19-es FA OL részleg, ha csak addig 1-2 nem várt emberke repül.
több mint 5 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28
Az overthecap szerint 2019-re:
E.Manning dead money 6.200.000$ cap saving 17.000.000$
O.Vernon dm. 8.000.000$ cs. 11.500.000$
A.Ogletree dm. 5.250.000$ cs. 6.500.000$
J.Jenkins dm. 7.000.000$ cs. 7.750.000$
R.Ellison dm 2.500.000$ cs. 3.250.000$
J.Stewart dm 250.000$ cs. 2.625.000$
C.Barwin dm. 365.000$ cs. 1.500.000$
Összesen dm. 29.565.000$+12.750.000$ (a későbbi évekre) cs. 50.125.000$ (csak 2019-re)
A kérdés igazából az, hogy azonnali rebuild módba kapcsoltok-e, vagy még adtok egy utolsó évet Eli-nak.
Mivel a drafton úgynézki nincs igazán jó QB és jövőre a szabadügynök piac se túl jó ezen a poszton én az utóbbira szavazok. Ha a helyetekbe lennék a falat építeném teljesen újra (max Soldernek adnék még egy évet). 2020-ra már minimális halottpénzzel el lehet küldeni amúgy is kb mindenkit.
DTamás88
Ezért mondom, hogy esélytelen itt a közeljövőben csodát várni.. sajnos keményen el lett itt baszva sok minden és ebben már az új vezetés keze is markánsan benne van.
Szesze
Én 2019-re ezt csinálnám:
1. Akit lehet még elcserélni vagy kirúgni (bár nincs sok realitása, főleg pénzügyi okokból)
2. O-linet megerősíteni a piacról (ezt lesz a legnehezebb)
3. Draft első körében hozni Vernon mellé EDGE-t
4. Feltrade még az első körbe QB-ért vagy a 2. körre hagyni (helyzet adja, de mindenféleképpen hoznék)
5. Eli-t meghagyni bridge QB-nak és mentornak - lásd A.Smith - még egy évig.
2020-ra pedig mindenki túlfizetett játékost kib*szni (Vernon,Ogletree,Jenkins,Ellison), így már nem lenne nagy a dead money és lenne pénz a védelmet helyrerakni. Tudom nem könnyű megemészteni, hogy a jövő év is kvázi reménytelen még, de 2020-ra már lehet fény az alagút végén, már ha a vezetőség végre jó döntéseket hoz...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Szar az egész, még ha minden héten le is írjuk kínunkban ugyanazt, de a szurkoló már csak ilyen. Csodaváró fajta, mert nehéz úgy leülni a tv elé józan ésszel, hogy tudod évekig csak kilátástalan szenvedés lesz a szórakozásod’.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Falat kell építeni meg védelmet jövőre. Egy fal mögé már lehet utána rookie qb-t is hozni előbb-utóbb. Rendes game pláne-nel meg Eli nem rosszabb mint bármelyik jövőre szabad ügynök qb. Addig amíg ligautolsó vagy /31./ a futott yardok tekintetében úgy hogy van futód, és plussz még nyeled a yardokat mint kacsa a nokedlit ott nehéz bemagyarázni hogy a Qb miatt vagy szar.
ozibozi
Jah, csak ha falat meg védelmet olyan könnyű lenne építeni akkor minden csapat kurva jó lenne. Egyelőre mindkét egység harmat gyenge, még a közepes szint elérése is szép eredménynek számítana jövőre. A QB kérdés csak hab a tortán, az a baj, h tele vagyunk nagy szerződésű bustokkal és elküldtünk pár olyan játékost (helyettük) akik meg jók voltak.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Falat kell építeni meg védelmet jövőre. Egy fal mögé már lehet utána rookie qb-t is hozni előbb-utóbb. Rendes game pláne-nel meg Eli nem rosszabb mint bármelyik jövőre szabad ügynök qb. Addig amíg ligautolsó vagy /31./ a futott yardok tekintetében úgy hogy van futód, és plussz még nyeled a yardokat mint kacsa a nokedlit ott nehéz bemagyarázni hogy a Qb miatt vagy szar.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Az overthecap szerint 2019-re:
E.Manning dead money 6.200.000$ cap saving 17.000.000$
O.Vernon dm. 8.000.000$ cs. 11.500.000$
A.Ogletree dm. 5.250.000$ cs. 6.500.000$
J.Jenkins dm. 7.000.000$ cs. 7.750.000$
R.Ellison dm 2.500.000$ cs. 3.250.000$
J.Stewart dm 250.000$ cs. 2.625.000$
C.Barwin dm. 365.000$ cs. 1.500.000$
Összesen dm. 29.565.000$+12.750.000$ (a későbbi évekre) cs. 50.125.000$ (csak 2019-re)
A kérdés igazából az, hogy azonnali rebuild módba kapcsoltok-e, vagy még adtok egy utolsó évet Eli-nak.
Mivel a drafton úgynézki nincs igazán jó QB és jövőre a szabadügynök piac se túl jó ezen a poszton én az utóbbira szavazok. Ha a helyetekbe lennék a falat építeném teljesen újra (max Soldernek adnék még egy évet). 2020-ra már minimális halottpénzzel el lehet küldeni amúgy is kb mindenkit.
DTamás88
Ezért mondom, hogy esélytelen itt a közeljövőben csodát várni.. sajnos keményen el lett itt baszva sok minden és ebben már az új vezetés keze is markánsan benne van.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
A kérdés igazából az, hogy azonnali rebuild módba kapcsoltok-e, vagy még adtok egy utolsó évet Eli-nak.

DTamás88
Ez volt a kérdés idén is. Adtak neki egy évet, jött egy top futó és megpróbálták megerősíteni a falat is.
Szerintem nem kérdés a rebuild, főleg úgy, hogy már szezon közben árultak kb mindenkit.

Vernon akkor volt jó amikor JPP volt a másik oldalán. Úgy azért nem olyan nehéz.
több mint 5 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28
Az overthecap szerint 2019-re:
E.Manning dead money 6.200.000$ cap saving 17.000.000$
O.Vernon dm. 8.000.000$ cs. 11.500.000$
A.Ogletree dm. 5.250.000$ cs. 6.500.000$
J.Jenkins dm. 7.000.000$ cs. 7.750.000$
R.Ellison dm 2.500.000$ cs. 3.250.000$
J.Stewart dm 250.000$ cs. 2.625.000$
C.Barwin dm. 365.000$ cs. 1.500.000$
Összesen dm. 29.565.000$+12.750.000$ (a későbbi évekre) cs. 50.125.000$ (csak 2019-re)
A kérdés igazából az, hogy azonnali rebuild módba kapcsoltok-e, vagy még adtok egy utolsó évet Eli-nak.
Mivel a drafton úgynézki nincs igazán jó QB és jövőre a szabadügynök piac se túl jó ezen a poszton én az utóbbira szavazok. Ha a helyetekbe lennék a falat építeném teljesen újra (max Soldernek adnék még egy évet). 2020-ra már minimális halottpénzzel el lehet küldeni amúgy is kb mindenkit.