New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A Clark csere fényében mi miért nem próbáltuk meg elcserélni Collinst vajon anno? Egy második kört simán kaphattunk volna érte vagy nem?
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 350
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027456/article/obj-im-a-cancer-only-on-a-team-that-is-ok-with-losing

Nem tudom ki mit mond erre, de kicsit azért érdekes ez az egész dolog úgy, ahogy van. Mennyivel nyugodtabb lenne minden, ha csak ment volna és senki nem nyilatkozik semmit. 😀
B-Front
Ebben az esetben kb csak annyi történt hogy DG ahelyett hogy arra koncentrálna, hogy minél jobb legyen a csapatnak, próbálja magyarázni meg keverni a szart. Kicsinyes dolog egy komoly vezetőtől, hogy utána kiabálgasson egy olyan játékosnak aki már bizonyított NY-ban. Ő még egyelőre nem alkotott itt semmit, csak rombolt... és ha így folytatja akkor vlsz nem is fog. 😕
több mint 4 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Giants GM Gettleman says he's open to trading up in the draft
GJohnny74
Ejha
ThundersNFL
Olvastam olyat, hogy a Cardinals csak azért mondta, hogy Murray-t akarják, hátha megnő a jegyeladások száma, de mivel ez nem történt meg, így nem fognak QB-t húzni valszeg.
Kiért lenne érdemes fel trade-elni szerintetek, ha egyáltalán érdemes?
GJohnny74
Szerintem Murray óriási bust és nem csodálkoznék, ha 10-ből is kicsúszna. Azt írják sok helyen, hogy rohadt flegma a pali, az egyetemen is főleg a baseball-os haverjaival lógott, és jobban érdekli a pénz is, mint a játék. Őszinte leszek nekem is full unszimpatikus, látszik rajta, hogy csak muszájból csinálja és mintha vernék a hátát csak. Őt biztos nem húzzuk ki.
Úgy gondolom, ha a megfelelő edge rusherünk vagy Oliver és Quinnen Williams bent lesz 1/6-ra biztos közülük húzunk ki valakit, bár Oliver-nél is azt írják, hogy a méreteivel (kisebb termet, gyengébb izomzat) vanna problémák, akkor marad a két úriember. Érdekes lesz, egyre jobban várom már, sőt szerintem a tavalyi Barkley hype után idén is fent maradok és megnézem a Draft-ot 😊
Rodaron
Ezt a muszajbol csinálja dolgot nem nagyon értem. Szerintem meg pont hogy nem. MLBs szerződése után is ott maradt meg egy évet focizni az Oklahoman mert ezt jobban szereti csinálni.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 4 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027456/article/obj-im-a-cancer-only-on-a-team-that-is-ok-with-losing

Nem tudom ki mit mond erre, de kicsit azért érdekes ez az egész dolog úgy, ahogy van. Mennyivel nyugodtabb lenne minden, ha csak ment volna és senki nem nyilatkozik semmit. 😀
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 230
Eli pro day 😊  twitter.com/QBCountry/status/1120351213759889408?s=20
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Giants GM Gettleman says he's open to trading up in the draft
GJohnny74
Ejha
ThundersNFL
Olvastam olyat, hogy a Cardinals csak azért mondta, hogy Murray-t akarják, hátha megnő a jegyeladások száma, de mivel ez nem történt meg, így nem fognak QB-t húzni valszeg.
Kiért lenne érdemes fel trade-elni szerintetek, ha egyáltalán érdemes?
GJohnny74
Szerintem Murray óriási bust és nem csodálkoznék, ha 10-ből is kicsúszna. Azt írják sok helyen, hogy rohadt flegma a pali, az egyetemen is főleg a baseball-os haverjaival lógott, és jobban érdekli a pénz is, mint a játék. Őszinte leszek nekem is full unszimpatikus, látszik rajta, hogy csak muszájból csinálja és mintha vernék a hátát csak. Őt biztos nem húzzuk ki.
Úgy gondolom, ha a megfelelő edge rusherünk vagy Oliver és Quinnen Williams bent lesz 1/6-ra biztos közülük húzunk ki valakit, bár Oliver-nél is azt írják, hogy a méreteivel (kisebb termet, gyengébb izomzat) vanna problémák, akkor marad a két úriember. Érdekes lesz, egyre jobban várom már, sőt szerintem a tavalyi Barkley hype után idén is fent maradok és megnézem a Draft-ot 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 350
Giants GM Gettleman says he's open to trading up in the draft
GJohnny74
Lefogadom pont ennyire nyitott lefelé is menni, de simán maradni is.
Baszott lassan telik el ez a két nap, hogy lehessen értelmes dolgokról is írni... talán ha megjelenik még néhány időzített szívós videó 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 350
kb bárkiért ha /majd/ beválik. 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 431
Giants GM Gettleman says he's open to trading up in the draft
GJohnny74
Ejha
ThundersNFL
Olvastam olyat, hogy a Cardinals csak azért mondta, hogy Murray-t akarják, hátha megnő a jegyeladások száma, de mivel ez nem történt meg, így nem fognak QB-t húzni valszeg.
Kiért lenne érdemes fel trade-elni szerintetek, ha egyáltalán érdemes?
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Giants GM Gettleman says he's open to trading up in the draft
GJohnny74
Ejha

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 431
Giants GM Gettleman says he's open to trading up in the draft
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nekem 1/6-on a premium pick a következő lenne:
Nick Bosa
Quinnen Williams;
Josh Allen

hármas. A probléma csak annyi, hogy ők a draft 3 legjobb játékosai, így ha Murray-t viszik 1/1-re, akkor se lesz egyikük elérhető 1/6-on. Csak valamelyikük megszerzése esetén beszélhetünk "steal"-ről.

EDIT: amúgy nem tipikus Giants szituácuó, hogy EDGE és QB need van a csapatnál, és pont annyi csapatnak van hasonló needje, hogy ezekre a posztokra a premium játékosakat elvigyék? 😀 Egy 1/4-el már sokkal jobb helyzetbe lennénk.

A realitás:
Ed Oliver,
Devin White,
Dwayne Haskins

Más edge akibe szerelmesek a vezetőség.
+Más QB esetleg.[/color]

Akinek nem örülnék 1/6-nál:
Rashan Gary
Montez Sweat
Clemson DL



1/17-nél nyílván nagyban függünk az első picktől, de itt részemről kövi posztok / játékosok képviselnének jó értéket
OT: Jawaan Taylor; Cody Ford; Jonah Williams
CB: Greedy Williams; Byron Murphy; Deandre Baker
LB: Devin Bush
Edge: itt mély a class, sok az opció lehet csúszó játékos is

WR remélem nem húzunk itt.

Nálam egy meglepő tipp is van:
Will Grier --> akár 2. körrel, akár első kör végébe feltrade-del.

Other:
-Az érdekes szituáció akkor lenne, HA nem mozgunk sehova és más sem és senki nem választ QB-t előttünk, vagyis pl: Murray is elérhető lenne. .
-Trade-k terén olyan tippem lenne, hogy 3. kör végébe jövünk fel, esetleg 4. körön belül előrébb.
-1/6; 1/17; 2/35, azért ebből 3 impact playert illik hozni. A 8-8 sima lesz Manninggel is. Na
-Ha QB jön, akkor rohadt nyomás lesz mediától, hogy mikor ül már le szezon közepén Manning, ezt fact.
-EDIT: Idén leszarjuk a QB kérdést, jövőre meg a lelkünket és annál is többet adunk egy QB megszerzéséért. 😀
GiantsMLBhunter
Nagyon jó írás lett 😊 Rashan Gary-től és Montez Sweat-től tényleg sok beat writer retteg, mivel inkább bustok lesznek. Akkor fog elszabadulni pokol, ha a Cardinals nem QB-t fog húzni, Jets meg így is kiárusítja a 3rd pickjét, akkor hatalmas felmozgások lehetnek és még jobban hátrébb eshetnek az elit edge rusherek.
Továbbá elég sok helyen olvasok olyat, hogy 1/6-ra húzunk egy Edge embert, és utána 1/16-ra fogjuk Drew Lock-ot vagy Daniel Jones-t behúzni. Az lesz nagy kérdés szerintem, hogy ha 1/10 után is bent lesznek még a QB jelöltjeink akkor 1/17-ből mozgunk e felfelé.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nekem 1/6-on a premium pick a következő lenne:
Nick Bosa
Quinnen Williams;
Josh Allen

hármas. A probléma csak annyi, hogy ők a draft 3 legjobb játékosai, így ha Murray-t viszik 1/1-re, akkor se lesz egyikük elérhető 1/6-on. Csak valamelyikük megszerzése esetén beszélhetünk "steal"-ről.

EDIT: amúgy nem tipikus Giants szituácuó, hogy EDGE és QB need van a csapatnál, és pont annyi csapatnak van hasonló needje, hogy ezekre a posztokra a premium játékosakat elvigyék? 😀 Egy 1/4-el már sokkal jobb helyzetbe lennénk.

A realitás:
Ed Oliver,
Devin White,
Dwayne Haskins

Más edge akibe szerelmesek a vezetőség.
+Más QB esetleg.[/color]

Akinek nem örülnék 1/6-nál:
Rashan Gary
Montez Sweat
Clemson DL



1/17-nél nyílván nagyban függünk az első picktől, de itt részemről kövi posztok / játékosok képviselnének jó értéket
OT: Jawaan Taylor; Cody Ford; Jonah Williams
CB: Greedy Williams; Byron Murphy; Deandre Baker
LB: Devin Bush
Edge: itt mély a class, sok az opció lehet csúszó játékos is

WR remélem nem húzunk itt.

Nálam egy meglepő tipp is van:
Will Grier --> akár 2. körrel, akár első kör végébe feltrade-del.

Other:
-Az érdekes szituáció akkor lenne, HA nem mozgunk sehova és más sem és senki nem választ QB-t előttünk, vagyis pl: Murray is elérhető lenne. .
-Trade-k terén olyan tippem lenne, hogy 3. kör végébe jövünk fel, esetleg 4. körön belül előrébb.
-1/6; 1/17; 2/35, azért ebből 3 impact playert illik hozni. A 8-8 sima lesz Manninggel is.
-Ha QB jön, akkor rohadt nyomás lesz mediától, hogy mikor ül már le szezon közepén Manning, ezt fact.
-EDIT: Idén leszarjuk a QB kérdést, jövőre meg a lelkünket és annál is többet adunk egy QB megszerzéséért. 😀

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 4 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Én Rashan Gary pick-től tartok 1/6-on. Őt nem akarom ott.
GiantsMLBhunter
Rashan Scary 😊
Sanyichef
Na jó ettől végem lett. 😂😂😂😂

Amúgy abban egyet értek, hogy Ő pl pont egy olyan játékos, aki valóban nem kéne. Még Jonesszal is jobban ki tudnék bekulni. Vele kapcsolatban se tudom már, hogy mit higgyek el. Lassan le kéne allnom az elemzések olvasgatasaval.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
1/6on egy jó védő, 1/17-ről felmegyünk pár helyet Jones-ért. Hogy tetszene egy ilyen?
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 230
Én Rashan Gary pick-től tartok 1/6-on. Őt nem akarom ott.
GiantsMLBhunter
Rashan Scary 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 350
White ha leesne véletlenül...
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én Rashan Gary pick-től tartok 1/6-on. Őt nem akarom ott.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 230
A csapból is Daniel Jones, ráadásul 1/6-ra. Ennek fényében kizártnak tartom.
Sanyichef
David Cutcliffe volt mindkét Manning edzője és mentora mint ahogy Jonesnak is...
ironroy
Az egy dolog, de nem hinném, hogy ez alapján választanak. A legnagyobb kritika vele szemben, hogy egy olvasásos qb, de egyébként Jonest tartjak a leginkább NFL ready qb-nak a classból.
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A csapból is Daniel Jones, ráadásul 1/6-ra. Ennek fényében kizártnak tartom.
Sanyichef
David Cutcliffe volt mindkét Manning edzője és mentora mint ahogy Jonesnak is...
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 230
A csapból is Daniel Jones, ráadásul 1/6-ra. Ennek fényében kizártnak tartom.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
én még mindig Rosen trade-re számítok QB ügyileg..
Szesze
Így vagy úgy de esélyes valami qb idén...valszeg érdemes ízlelgetni a jobb prospecteket!inkább az elején válasszunk ha már kell valaki nem akarok még egy 2-4 körös reménységet...
De lehet tényleg megnyomjuk a D-t nagyon az elején a többi meg az "apró "! Mindenesetre az O falba nem varok már nagyon korai kört .
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
én még mindig Rosen trade-re számítok QB ügyileg..
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Ha 1/6on nem lesz bent egy elit edge akkor letrade lenne a legjobb ha már nem QB a pick másnak meg igen

több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 334
Sztem D. Jones semmilyen formában nem ér 1/6-ot. Egyébként is bust-gyanús a csávó.

Ha Gettleman igazat mond, amikor “value”-ról beszél, nem pedig “need”-ről a draft kapcsán, Jones nagyon max. második körös lehet, de inkább még lejjebb.

Egyre inkább azt érzem, hogy nem húzunk QB-t idén.