New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
Szórakoztam veletek egy kicsit pff mock draft-jával és ez jött ki:

1/6 ( egy letrade után, megszerezve a LAC 1/6, 2/37 , 3/71) - Tristan Wirfs, OT
Meg kéne védeni Jones és ehhez a legjobb T jöhetne a draft-ról

1/12 ( feltrade után, LVR megkapta 36,71,150,218 pick-et) - Jerry Jeudy, WR
Kell egy igazi playmaker Jeudy game changer lehet

1/18 ( feltrade után, MIA megkapta 37,110,183 pick-et) - Kristian Fulton, CB
Ok jött Bradberry és van Baker, de a secondary-be el kéne a segítség

3/99 Akeem Davis- Gaither, LB
Martinez mellett azonnal kezdő lehetne, igazi tackle gép

3/109 ( feltrade után, DET megkapta 238,247,255 pick-et) - Anfernee Jennings, EDGE
szerintem van benne potenciál, valamint nincsen nálatok nagyon pass rush

Több pick nem maradt, de 5-ből 4 instant kezdő lehetne szerintem. Jövő évi pick-et pedig nem adtam el.

Full real opciót állítottam be, tehát nem meglepetés pick-ek voltak előtte.

Szerintem ezzel az 5 pick-el eléggé erősödne a csapatotok. Bár annyira nem értek hozzá. 😊
Ti elfogadnátok egy ilyet?
Toto21
el 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ami elsőre feltűnt, hogy 3/109 ( feltrade után, DET megkapta 238,247,255 pick-et) na ilyen cserébe sose menne bele senki 😀

Ezekért a pickekért kb nagyon jó esetben egy 6. kör végét lehetne kapni, nem 3. végét

De jobban megnézve az 1/4-es csere is totál borult, az 1/12-es rendkívül alulfizetett, az 1/18-ról nem is beszélve.

Úgyhogy szerintem ezt mindenki aláírná itt, már csak azért is, mert ilyen pofátlan cseréket legutóbb akkor láttam, amikor a Madden 2008 felajánlotta nekem, hogy húzzam le 😀

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Szórakoztam veletek egy kicsit pff mock draft-jával és ez jött ki:

1/6 ( egy letrade után, megszerezve a LAC 1/6, 2/37 , 3/71) - Tristan Wirfs, OT
Meg kéne védeni Jones és ehhez a legjobb T jöhetne a draft-ról

1/12 ( feltrade után, LVR megkapta 36,71,150,218 pick-et) - Jerry Jeudy, WR
Kell egy igazi playmaker Jeudy game changer lehet

1/18 ( feltrade után, MIA megkapta 37,110,183 pick-et) - Kristian Fulton, CB
Ok jött Bradberry és van Baker, de a secondary-be el kéne a segítség

3/99 Akeem Davis- Gaither, LB
Martinez mellett azonnal kezdő lehetne, igazi tackle gép

3/109 ( feltrade után, DET megkapta 238,247,255 pick-et) - Anfernee Jennings, EDGE
szerintem van benne potenciál, valamint nincsen nálatok nagyon pass rush

Több pick nem maradt, de 5-ből 4 instant kezdő lehetne szerintem. Jövő évi pick-et pedig nem adtam el.

Full real opciót állítottam be, tehát nem meglepetés pick-ek voltak előtte.

Szerintem ezzel az 5 pick-el eléggé erősödne a csapatotok. Bár annyira nem értek hozzá. 😊
Ti elfogadnátok egy ilyet?

Szerkesztette: Toto21
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Vegas Odds are increasing that Isaiah Simmons will be the NY Giants pick.

 gmenhq.com/2020/04/09/odds-increasing-simmons-ny-giants/?fbclid=IwAR2ovBeTyJPfvP-w5J2qIgWdNY6tHPXIHXmwkv7flS-dqfJjfbd1U4ExVkE
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 214
There are four good ones at the top of the draft, including one — Iowa’s Tristan Wirfs — that sources say he loves.

 giantswire.usatoday.com/2020/04/11/new-york-giants-dave-gettleman-loves-tristan-wirfs/
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Bradberry kedvéért Love a 20-as mezszámra váltott!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Az hogy kit draftolunk?...Nem tudom,de Biztos hogy nem egy playmakert...mert nem illik a koncepcióba sajnos.
Induljunk ki abból, hogy a legnagyobb amerikai piacon csak egy, tehát nem kettő, csak EGY db eladható, az átlagnál jobb játékost sikerült ennyi év alatt a rosterre csempészni, miután elküldték az előző rezsim által draftoltakat. Ezt a szürkeséget sikerült összehozni neki x év alatt...
Na most ezt a félnótást--aki ezt összehozta-- úgy is ki fogják rúgni, és az egész kezdődik majd elölről. 😕
amúgy kb pont erről pofáztam folyamatosan, most mégis azt gondolom, hogy qrva nagy hiba volt ultimátumot adni ennek a baromnak(D.G.) mert így még gázabb lesz a szitu egy első éves spec team kordinátorból lett HC-vel a fedélzeten. 😕
Konkrétan egy dolog lett kristálytiszta csupán, már akinek ez idáig nem volt világos, hogy ez a mara még DG-nél is gázabb. Ritkán szólal meg, de akkor is minek...
több mint 3 éve
GJohnny74 New York Giants 426
3–4 lesz a default nem?

Oda két 240 font alatti (Simmons 238, a drágán hozott Martinez 237) csóka nem lenne kicsit karcsú? Amúgy is, kell ide a nagypénzes ILB mellé még egy? Így anyagilag és drafttőke ügyileg is alaposan költekeznétek egy olyan posztra, ami azért messze nem premier. Ezt én túlzásnak érezném, legyen akármilyen jó is Simmons

Amúgy én őt 4–3-ban tudom inkább elképzelni
Wyatt
Tudtommal a DC és HC is azt mondta, hogy váltogatni fogják a sémákat, mindig ami jó az aktuális csapat ellen. Ezért ennek megfelelő játékosok kellenek, akik több poszton is jók. De majd persze kiderül, hogy ténylegesen ez lesz-e.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 700
3–4 lesz a default nem?

Oda két 240 font alatti (Simmons 238, a drágán hozott Martinez 237) csóka nem lenne kicsit karcsú? Amúgy is, kell ide a nagypénzes ILB mellé még egy? Így anyagilag és drafttőke ügyileg is alaposan költekeznétek egy olyan posztra, ami azért messze nem premier. Ezt én túlzásnak érezném, legyen akármilyen jó is Simmons

Amúgy én őt 4–3-ban tudom inkább elképzelni
Wyatt
Szvsz meg pont ő az a játékos, aki minden rendszerben otthon érezheti magát. Hogy milyen poszton, az nagyjából tökmindegy neki.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3–4 lesz a default nem?

Oda két 240 font alatti (Simmons 238, a drágán hozott Martinez 237) csóka nem lenne kicsit karcsú? Amúgy is, kell ide a nagypénzes ILB mellé még egy? Így anyagilag és drafttőke ügyileg is alaposan költekeznétek egy olyan posztra, ami azért messze nem premier. Ezt én túlzásnak érezném, legyen akármilyen jó is Simmons

Amúgy én őt 4–3-ban tudom inkább elképzelni

több mint 3 éve
PeppyRapier New York Giants 86
Amekkora kokler lett DG nyilvan barmit huz az szar lesz ...es ezt az eddigi tevekenysege max alatamasztja
A lenyegen iden se Simmons se egy future HOF OT innentol mar nem valtoztat 1/4-en...
yooker
Mondjuk azzal nem lehet hibáztatni DG hogy rossz játékosokat draftolna, max azzal, hogy nem feltétlen jó posztra válogat. De ha azt nézem Barkley, Hernandez, B.J.Hill, Jones, Lawrence, Baker(?), Slayton stb. azért egyik sem bust, és remélhetőleg nem is lesznek azok.

Én amondó vagyok, hogy ebben a class-ban 1/4-en azért elég nehéz mellé nyúlni (bár Becton mondjuk nekem is dezsa-vü lenne) szóval bárki is jöjjön, ha az nem valami totál agyfasz húzás lesz (újabb DT v. QB) akkor rosszul nem fogunk járni.

Igazából minden húzásban látnék fantáziát, legyen az
- a támadófal megerősítése: Wills, Thomas v. Wirfs
- egy no brainer: Chase Young
- egy #1 WR prospect Jones-nak: Jeudy
- a védelembe is egy Barkley szintű instant pro-bowler: Simmons
De valahol még Okudah draftolását sem tartanám rossz ötletnek, a CB sor tovább acélosítása okán.
Awesome88
Röviden: olyan szar a csapat, hogy bárhova húzunk nem tudunk hibázni..
Szesze
Ez azért erős kijelentés, persze egy 1/4-es csapatról beszélünk, de azért WR, LB vagy CB poszton megvagyunk darabra is és valamennyire minőségre is. Ettől függetlenül tényeg jöhetne bármelyik posztra erősítés, csakhát OT és EDGE need van jelenleg.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Lehet hogy drafton be be talal neha de azert ott sem kiemelkedo
es ahogy irod Awesome nem feltetlen a megfelelo posztokra huz pl(barkley,lawrence)
Az FA tevekenyseg es ugy a csapatepites osszessegeben pedig....
Inkabb erre gondoltam hogy jelenkeg kb mindegy ki is erkezik 1/4-en

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
Amekkora kokler lett DG nyilvan barmit huz az szar lesz ...es ezt az eddigi tevekenysege max alatamasztja
A lenyegen iden se Simmons se egy future HOF OT innentol mar nem valtoztat 1/4-en...
yooker
Mondjuk azzal nem lehet hibáztatni DG hogy rossz játékosokat draftolna, max azzal, hogy nem feltétlen jó posztra válogat. De ha azt nézem Barkley, Hernandez, B.J.Hill, Jones, Lawrence, Baker(?), Slayton stb. azért egyik sem bust, és remélhetőleg nem is lesznek azok.

Én amondó vagyok, hogy ebben a class-ban 1/4-en azért elég nehéz mellé nyúlni (bár Becton mondjuk nekem is dezsa-vü lenne) szóval bárki is jöjjön, ha az nem valami totál agyfasz húzás lesz (újabb DT v. QB) akkor rosszul nem fogunk járni.

Igazából minden húzásban látnék fantáziát, legyen az
- a támadófal megerősítése: Wills, Thomas v. Wirfs
- egy no brainer: Chase Young
- egy #1 WR prospect Jones-nak: Jeudy
- a védelembe is egy Barkley szintű instant pro-bowler: Simmons
De valahol még Okudah draftolását sem tartanám rossz ötletnek, a CB sor tovább acélosítása okán.
Awesome88
Röviden: olyan szar a csapat, hogy bárhova húzunk nem tudunk hibázni..
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Azért csak más szájízzel várnánk a draftot ha legalább az Oline vagy a pass rush kapott volna egy kezdő szintű erősítést a FA piacról.80 milkóból csak kijött volna legalább az egyik.
több mint 3 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Amekkora kokler lett DG nyilvan barmit huz az szar lesz ...es ezt az eddigi tevekenysege max alatamasztja
A lenyegen iden se Simmons se egy future HOF OT innentol mar nem valtoztat 1/4-en...
yooker
Mondjuk azzal nem lehet hibáztatni DG hogy rossz játékosokat draftolna, max azzal, hogy nem feltétlen jó posztra válogat. De ha azt nézem Barkley, Hernandez, B.J.Hill, Jones, Lawrence, Baker(?), Slayton stb. azért egyik sem bust, és remélhetőleg nem is lesznek azok.

Én amondó vagyok, hogy ebben a class-ban 1/4-en azért elég nehéz mellé nyúlni (bár Becton mondjuk nekem is dezsa-vü lenne) szóval bárki is jöjjön, ha az nem valami totál agyfasz húzás lesz (újabb DT v. QB) akkor rosszul nem fogunk járni.

Igazából minden húzásban látnék fantáziát, legyen az
- a támadófal megerősítése: Wills, Thomas v. Wirfs
- egy no brainer: Chase Young
- egy #1 WR prospect Jones-nak: Jeudy
- a védelembe is egy Barkley szintű instant pro-bowler: Simmons
De valahol még Okudah draftolását sem tartanám rossz ötletnek, a CB sor tovább acélosítása okán.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Amekkora kokler lett DG nyilvan barmit huz az szar lesz ...es ezt az eddigi tevekenysege max alatamasztja
A lenyegen iden se Simmons se egy future HOF OT innentol mar nem valtoztat 1/4-en...
több mint 3 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Amúgy én nagyon fázom ettől az 1/4 OT húzástól. Bele nyúlunk egy köv.bustba, tuti!
nagir
Hülyeség lenne Okudaht vagy Simmons5 bent hagyni. Akkor inkább elkapót mint OT-t
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Amúgy én nagyon fázom ettől az 1/4 OT húzástól. Bele nyúlunk egy köv.bustba, tuti!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
az sosem jó párosítás ha egy szezonban új edződ van és közben a GM ultimátomat kap, ráadásul egy másod éves QB-val a fedélzeten ráadásul pass rusht a fiúk maximum a 2011 SB győztes csapat felvételein láthatnak egyedül ...
csebi
Jó, hát valakinek csoportutolsónak is kell lenni 😊
warr_b
ti már csak tudjátok 😛
Szesze
Így van. De nem vagyunk irigyek, nem akarjuk kisajátítani, így idén átengedjük ezt nektek 😀
warr_b
Csonka idény lesz és én megszavazom ezt a Dallasnak!
nagir
Nekem úgy is jó.
Csonka szezonokban amúgy is jók szoktunk lenni 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
az sosem jó párosítás ha egy szezonban új edződ van és közben a GM ultimátomat kap, ráadásul egy másod éves QB-val a fedélzeten ráadásul pass rusht a fiúk maximum a 2011 SB győztes csapat felvételein láthatnak egyedül ...
csebi
Jó, hát valakinek csoportutolsónak is kell lenni 😊
warr_b
ti már csak tudjátok 😛
Szesze
Így van. De nem vagyunk irigyek, nem akarjuk kisajátítani, így idén átengedjük ezt nektek 😀
warr_b
Csonka idény lesz és én megszavazom ezt a Dallasnak!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
az sosem jó párosítás ha egy szezonban új edződ van és közben a GM ultimátomat kap, ráadásul egy másod éves QB-val a fedélzeten ráadásul pass rusht a fiúk maximum a 2011 SB győztes csapat felvételein láthatnak egyedül ...
csebi
Jó, hát valakinek csoportutolsónak is kell lenni 😊
warr_b
ti már csak tudjátok 😛
Szesze
Így van. De nem vagyunk irigyek, nem akarjuk kisajátítani, így idén átengedjük ezt nektek 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
az sosem jó párosítás ha egy szezonban új edződ van és közben a GM ultimátomat kap, ráadásul egy másod éves QB-val a fedélzeten ráadásul pass rusht a fiúk maximum a 2011 SB győztes csapat felvételein láthatnak egyedül ...
csebi
Jó, hát valakinek csoportutolsónak is kell lenni 😊
warr_b
ti már csak tudjátok 😛
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
az sosem jó párosítás ha egy szezonban új edződ van és közben a GM ultimátomat kap, ráadásul egy másod éves QB-val a fedélzeten ráadásul pass rusht a fiúk maximum a 2011 SB győztes csapat felvételein láthatnak egyedül ...
csebi
Jó, hát valakinek csoportutolsónak is kell lenni 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 782 — Lucas Scott
az sosem jó párosítás ha egy szezonban új edződ van és közben a GM ultimátomat kap, ráadásul egy másod éves QB-val a fedélzeten ráadásul pass rusht a fiúk maximum a 2011 SB győztes csapat felvételein láthatnak egyedül ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.