New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
31-13 L 😕 a rams rohadtul nem jó machtup most nekünk...
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nem várok sokat a meccstől. Csak azt szeretném látni, hogy mindenki pissed off és tartja is ezt, ahogy a héten nyilatkozták, sikeresek lesznek a hétközbeni változtatások és legalább valameddig meccsben leszünk. Egyébként kicsit olyan érzésem van, mint a tavalyi Pats meccs előtt, ahol úgy mentünk neki, hogy te jó ég 30-0 lesz, de végül a 3. negyed végéig húztuk/tartottuk magunkat.
Szerintem végtelenül le fogjuk egyszerűsíteni a játékunkat, hogy a szokásos dumát tartsuk: "fundamentals and execution". Viszont én nem ezt szeretném látni, Garrett (ha van olyan) lapozzon oda a piros oldalakra és próbáljuk meglepni őket egy kicsit és tényleg foggal-körömmel küzdjünk egy kicsit.
Félidő 16-10 oda, vége 34-23 L.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Én is azon a véleményen vagyok h le fogják játszani a meccseket, de simán benne van h Super Bowl pl. csak tavasszal lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
De nagy esellyel a szezon se megy mar sokaig .....
yooker
Szerintem simán menni fog. Max néhány meccset halasztanak mint az MLB ben, de semmi esélyét nem látom hogy beszüntessék
kapitnono
Hát azért a "semmi esély" mindenképp komoly optimizmusra vall.. most még lehet halasztgatni 1-1 meccset, bár már jelenleg is körülményes, de ha jobban megborul a bili, akkor rövid úton belül simán veszélybe kerülhet az egész szezon.
Szesze
MLB ben is ugyanezt mondta mindenki amikor a Marlins, Phillies, Cardinals játékosok koronások lettek, és ember nem volt aki kiálljon meccsekre, hogy kuka a szezon mindjárt. Aztán azóta is megy a rájátszás...
Szerintem úgy vannak vele itt is, hogy ennyi kell az embereknek ezekben az időkben, és menni fog minden tovább. Nem azt mondom hogy ez a helyes döntés, de biztos vagyok benne, hogy ez lesz.


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már a félidőben is hátrány lesz, végül zacsi

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
De nagy esellyel a szezon se megy mar sokaig .....
yooker
Szerintem simán menni fog. Max néhány meccset halasztanak mint az MLB ben, de semmi esélyét nem látom hogy beszüntessék
kapitnono
Hát azért a "semmi esély" mindenképp komoly optimizmusra vall.. most még lehet halasztgatni 1-1 meccset, bár már jelenleg is körülményes, de ha jobban megborul a bili, akkor rövid úton belül simán veszélybe kerülhet az egész szezon.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
De nagy esellyel a szezon se megy mar sokaig .....
yooker
Szerintem simán menni fog. Max néhány meccset halasztanak mint az MLB ben, de semmi esélyét nem látom hogy beszüntessék


több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
De nagy esellyel a szezon se megy mar sokaig .....
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Tippek mára?

Szerintem nem nagyon rúgunk labdába majd.
Maximum háromszor.
9-28 L
Zet
Ja..kb ilyesmi vagy tobb😀
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 334
Tippek mára?

Szerintem nem nagyon rúgunk labdába majd.
Maximum háromszor.
9-28 L
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 701
nah hát akkor a Denver mozdult el a 0:3-ról bár én a Jetsnek jobban örültem volna hogy behúzzanak egyet!
kíváncsi vagyok Szesze véleményére de ő még biztosan alszik a nagy éjszakai izgalmak után....😉
yooker
Te fasz 😊
A Jets amúgy tényleg komoly versenytárs lesz az 1/1-ért, bár ott most vélhetően jön majd egy edzőváltás ami lehet segít ezen a problémán.
Szesze
Úgy fest mégsem lesz edzőváltás, tehát az 1/1- re mennek.
Tőlünk mondjuk kár parázniuk emiatt, mi ott is egy Baker-t vagy Flowers-t választanánk.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
nah hát akkor a Denver mozdult el a 0:3-ról bár én a Jetsnek jobban örültem volna hogy behúzzanak egyet!
kíváncsi vagyok Szesze véleményére de ő még biztosan alszik a nagy éjszakai izgalmak után....😉
yooker
Te fasz 😊
A Jets amúgy tényleg komoly versenytárs lesz az 1/1-ért, bár ott most vélhetően jön majd egy edzőváltás ami lehet segít ezen a problémán.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
nah hát akkor a Denver mozdult el a 0:3-ról bár én a Jetsnek jobban örültem volna hogy behúzzanak egyet!
kíváncsi vagyok Szesze véleményére de ő még biztosan alszik a nagy éjszakai izgalmak után....😉
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 347
www.youtube.com/watch?v=7Ri3juyL4Ig

Höri New Yorkban

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Haba New York Giants 496
Oly keveset vártam ettől a szezontól. Igazából még átlagos mennyiségű győzelmet sem, csak egy kis meccsről meccsre mutatott fejlődést. Hát megkaptam... Kár, hogy vissza 😒
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azért ez is gyönyörű, hogy DJ még azt a kis segítséget se kapja meg.


Bobby Skinner
@BobbySkinner_

Daniel Jones was 10th highest in "Time to Throw" in week 3 with an average of 2.91 seconds and led the NFL in tight window throws (1 yard or less) at 25%.

This translates as basically he's hanging in there and no one is getting separation.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez kb olyan, hogy pl Molsont rohadtul nem zavarja (legalábbis látszólag) hogy a Montreal Canadiens 30 éve nem nyert Stanleyt de hagyja ezt az idióta Bergevint évek óta rombolni szétverni elpazarolva pl Price legszebb éveit... Így is úgyis tele a csarnok mert a Montreal drukker akkor is kint van ha szr minden, többi nem számít.....
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 475
Abban az országban, ahol megválasztják Trumpot elnöknek, ahol egy néger gyilkosság miatt egy focicsapat nevet vált, ahol ezek miatt egy világhírű díjátadón csak bizonyos mennyiségű másságot is alkalmazó film indulhat, Na ott simán lehet Getleman jövőre is GM.
Sokunknak felfoghatatlan, ésszerűtlen döntéseket tartalmazó világban nem az észérv dönt hanem a politikai, gazdasági érdek.

Igaz, én sem tudom milyen politikai és gazdasági érdek miatt nem tesznek a tulajdonosok, hogy megvaltozzon a jelenlegi helyzet.

Magam részéről nem idegeskedem a jelenlegi helyzetben. Optimista vagyok minden meccs előtt(csak kincstári)

Tippem a hétvégére egy szoros vereség. Amennyiben ez még sem történik meg, nem lehet senkit védeni. Nincs bocsánat és magyarázkodás.

Ezeken túlmenően még minimum 3-4 év negatív mérlegű szezont várok. PO talán 5 év múlva.
Ezek egy optimista ember gondolatai. 😁

Nem látok a jelenlegi helyzetre alternatívát. Nincs edző aki ide akar jönni, gondolom látják, hallják, ismerik a jelenlegi mérgező, demoralizáló helyzetet.
Nincs olyan poszt ahol ne lenne szükség változásra. Pl. A papíron erős futás elleni Def. falon eddig mindenki sziporkázótt. A 3. és hosszú kísérleteket simán hozták akár futásban is.
A szánalmas szó sem jellemzi a játékosok mentalitást. Ezek után a pár küzdő, tehetséges játékosok is kiégnek és belemerülnek ebbe a kék posványba.

Nekünk szurkolóknak marad a múlt idézés ( amit mi magyarok kifejezett Hungarikumként kezelünk) és a meccsenkénti csodavárás ami már nem egy győzelem, hanem egy jó play, esetleg egy kifejezetten szép drive (megint túl optimista vagyok).

Hosszú mondanom végén egy lelkesítő szónóklat:

Kapd be Mara, kapd be Getleman. 😁
Akkor is :Lets go big blue
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 738
Próbáltam utánanézni, pár videót néztem T. Lawrenceről, és nem semmi a gyerek.
Alapvetően nem írtam le DJ-t,de Tapsihapsi úgy elintézte az O-t, hogy nem lehet igazán őt sem megítélni.
De! és ez egy nagy DE! Ha van esély egy ilyen irányítót bezsákolni, mert sajnos jó esélyünk van az 1/1re, akkor rá kell menni, nem xarakodni DJ-vel, hogy vagy bejön, vagy nem. Tavaly lemaradtunk C. Youngról, aki évekre kb egyedül megoldotta volna a pass rusht, mellé elég lett volna a sok idei töltelék is, hogy elfogadható legyen a csapatrész, nem elit, de elfogadható. Jelenleg olyan, hogy pass rush nálunk, nem létezik. Nem látom teljes sötétségnek a jövőt, mert azért vannak szerintem tehetséges játékosaink, nem kellene az egész bandát szanaszét kergetni.
Egyértelműen az edzőink nyakába varrom az idénykezdetet.
Graham, Garrett, ilyen emberekkel mit akarunk ? Írom ezt úgy, hogy a védelem a tegnapival együtt is, szerintem képességeikhez mérten elfogadhatót nyújtott eddig, mondjuk a második félidőben már kilógott a lóláb....
Meg sajnos Judge is, aki ilyen lúzereket választ maga mellé, az nem jól végzi a dolgát, nem ért ahhoz, amit csinál.
Dehát Mara és a konzervatív gondolkodása, vezetési stílusa, semmi jóra nem számítok a következő években....
elnézve a sorsolásunkat, amit átbogarásztam az éjjel, talán a Skins, és a Bengals ellen van esélyünk nyerni, ahol majd összehozunk 2wint, és 1/2re választunk, ezt most borítékolom.

Szerkesztette: Kronos
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
csak még egy kis + bosszankodnivaló (legalábbis nekem )
lehet korai még és nem is akarom nagyon kikezdeni de olvasgatva Judge sajtótájékoztatról , azok a totál semmitmondó klisék és válaszok amiket tolt nálam egy az egyben a legzordabb McAdoo időket idézi fel és hát ennek kurvára nem örülök megintcsak...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
A legnagyobb baj ezzel az egésszel,hogy egyrészt megítélhetetlen Jones is, és a játékosok nagyrésze,mert jelenleg az offense kb practice squad-től az edzőkig sehol nincs rendben. Nincs a listán egy pont se amit ki lehetne pipálni,hogy 'ott nem lehet a hiba' .A defense 0,2 fokkal könnyebb,mert ott legalább pár játékost ki lehet húzni a listáról,bár ez is azért nehéz,mert egy szarral teli talicskába a hervadt virág is szépnek tűnik...
Amiért ez igazán gáz,hogy jelenleg az amerikai football összes posztjára kellene draftolni és igazolni.Hol kezded? Húzol QB-t?A mostaniról sem tudod józanul megítélni jó e egyáltalán..anno mondtuk,hogy szegény Eli sem tud hátán fekve saját magának passzolni...Szerzel top WR-t?Minek ha lehet hogy a fal miatt,lehet a saját képességei miatt vagy a rossz playbook miatt a QB sosem találja meg...Szerzel egy top pass rusher-t?Hurrá,majd többször adhatja vissza az offense 3&out a lasztit...és így tovább...
Vobox
Ott kezdem, hogy olyan GM-et nevezek ki, aki nem a múlt században él, és érti miről szól manapság az NFL. Aki aztán olyan edzőket hoz ide, akik máshol már bizonyítottak, de nem leszálló ágban vannak évek óta. Mekedu offenzív koordinátorként is totál homály volt, mégis úgy gondolta valaki, jó lesz HC-nak. Susmus korábban jó OC volt, de vezetőedzőként megbukott, mégis úgy gondolta valaki, hogy jó lesz HC-nak. Judge sikeres ST főnök volt, ez alapján úgy gondolta valaki, jó lesz HC-nak (ez akár még be is jöhet valamikor, de most pont nem vagyunk olyan helyzetben, hogy ekkora rizikót vállaljunk). Garrett évek óta az NFL lúzere, mégis úgy gondolta valaki, hogy jó lesz OC-nak. Graham tavaly a liga leggyengébb védelmét rakta össze, mégis úgy gondolta valaki, hogy jó lesz DC-nek.
Szóval Mara papa is elmehetne nyugdíjba, miután kirúgta végre a spanját. Aztán szét kell nézni, és megtalálni a magunk Shanahan vagy McVay féle embereinket. Utána van csak értelme játékoskerettel foglalkozni. Szerintem
vanek úr
Zene füleimnek. 😊
ozibozi
Ez nem annyira, még nincs itt az idő! Akkor mikor?
 www.bigblueview.com/2020/9/28/21459845/dave-gettleman-hotseat-judgment-day-isnt-here-for-giants-gm-but-it-could-be-coming



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 347
A legnagyobb baj ezzel az egésszel,hogy egyrészt megítélhetetlen Jones is, és a játékosok nagyrésze,mert jelenleg az offense kb practice squad-től az edzőkig sehol nincs rendben. Nincs a listán egy pont se amit ki lehetne pipálni,hogy 'ott nem lehet a hiba' .A defense 0,2 fokkal könnyebb,mert ott legalább pár játékost ki lehet húzni a listáról,bár ez is azért nehéz,mert egy szarral teli talicskába a hervadt virág is szépnek tűnik...
Amiért ez igazán gáz,hogy jelenleg az amerikai football összes posztjára kellene draftolni és igazolni.Hol kezded? Húzol QB-t?A mostaniról sem tudod józanul megítélni jó e egyáltalán..anno mondtuk,hogy szegény Eli sem tud hátán fekve saját magának passzolni...Szerzel top WR-t?Minek ha lehet hogy a fal miatt,lehet a saját képességei miatt vagy a rossz playbook miatt a QB sosem találja meg...Szerzel egy top pass rusher-t?Hurrá,majd többször adhatja vissza az offense 3&out a lasztit...és így tovább...
Vobox
Ott kezdem, hogy olyan GM-et nevezek ki, aki nem a múlt században él, és érti miről szól manapság az NFL. Aki aztán olyan edzőket hoz ide, akik máshol már bizonyítottak, de nem leszálló ágban vannak évek óta. Mekedu offenzív koordinátorként is totál homály volt, mégis úgy gondolta valaki, jó lesz HC-nak. Susmus korábban jó OC volt, de vezetőedzőként megbukott, mégis úgy gondolta valaki, hogy jó lesz HC-nak. Judge sikeres ST főnök volt, ez alapján úgy gondolta valaki, jó lesz HC-nak (ez akár még be is jöhet valamikor, de most pont nem vagyunk olyan helyzetben, hogy ekkora rizikót vállaljunk). Garrett évek óta az NFL lúzere, mégis úgy gondolta valaki, hogy jó lesz OC-nak. Graham tavaly a liga leggyengébb védelmét rakta össze, mégis úgy gondolta valaki, hogy jó lesz DC-nek.
Szóval Mara papa is elmehetne nyugdíjba, miután kirúgta végre a spanját. Aztán szét kell nézni, és megtalálni a magunk Shanahan vagy McVay féle embereinket. Utána van csak értelme játékoskerettel foglalkozni. Szerintem
vanek úr
Zene füleimnek. 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
🤐 Bocs az OFFért:



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 701
"Jelenleg tehát a Texans, a Vikings és a Giants áll a legrosszabbul 4-4 egymás utáni vereséggel."
"Így most a New York Giants lett a leghosszabb idő óta negatív mérlegű csapat, náluk 55 hete fordult elő legutóbb pozitív mutató egy mérkőzést követően"

Mi a tökömre kell még várni?
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 701
A legnagyobb baj ezzel az egésszel,hogy egyrészt megítélhetetlen Jones is, és a játékosok nagyrésze,mert jelenleg az offense kb practice squad-től az edzőkig sehol nincs rendben. Nincs a listán egy pont se amit ki lehetne pipálni,hogy 'ott nem lehet a hiba' .A defense 0,2 fokkal könnyebb,mert ott legalább pár játékost ki lehet húzni a listáról,bár ez is azért nehéz,mert egy szarral teli talicskába a hervadt virág is szépnek tűnik...
Amiért ez igazán gáz,hogy jelenleg az amerikai football összes posztjára kellene draftolni és igazolni.Hol kezded? Húzol QB-t?A mostaniról sem tudod józanul megítélni jó e egyáltalán..anno mondtuk,hogy szegény Eli sem tud hátán fekve saját magának passzolni...Szerzel top WR-t?Minek ha lehet hogy a fal miatt,lehet a saját képességei miatt vagy a rossz playbook miatt a QB sosem találja meg...Szerzel egy top pass rusher-t?Hurrá,majd többször adhatja vissza az offense 3&out a lasztit...és így tovább...
Vobox
Ott kezdem, hogy olyan GM-et nevezek ki, aki nem a múlt században él, és érti miről szól manapság az NFL. Aki aztán olyan edzőket hoz ide, akik máshol már bizonyítottak, de nem leszálló ágban vannak évek óta. Mekedu offenzív koordinátorként is totál homály volt, mégis úgy gondolta valaki, jó lesz HC-nak. Susmus korábban jó OC volt, de vezetőedzőként megbukott, mégis úgy gondolta valaki, hogy jó lesz HC-nak. Judge sikeres ST főnök volt, ez alapján úgy gondolta valaki, jó lesz HC-nak (ez akár még be is jöhet valamikor, de most pont nem vagyunk olyan helyzetben, hogy ekkora rizikót vállaljunk). Garrett évek óta az NFL lúzere, mégis úgy gondolta valaki, hogy jó lesz OC-nak. Graham tavaly a liga leggyengébb védelmét rakta össze, mégis úgy gondolta valaki, hogy jó lesz DC-nek.
Szóval Mara papa is elmehetne nyugdíjba, miután kirúgta végre a spanját. Aztán szét kell nézni, és megtalálni a magunk Shanahan vagy McVay féle embereinket. Utána van csak értelme játékoskerettel foglalkozni. Szerintem

Szerkesztette: vanek úr