New York Giants

42 feliratkozó

1 hónapja
Szesze New York Giants 16 786 — Giants fan
Azert az OL depth elegge ijesztoen nez ki igy a visszavonulasok utan ....
yooker
A lényeg, hogy a kezdővel ne legyen probléma.. oh wait!
1 hónapja
nagir New York Giants 5 130 — BlaBlaBla
yooker
mire gondolsz? hogy Ben Wilkerson segédedzőnek kellett beállnia LG-be a második csapatban, hogy meglegyünk darabra? 😀

cserélni szerintem nem fogunk senkiért, de komoly kukázásra számítok a következő hetekben, mert ez tényleg tarthatatlan.
kristof
Jonest már most sajnálom!!! Így majd a köv. szezonra se lesz fogalmunk róla mit tudna egy legalább közepes Ofal mögött.
+ Barkleyt is meg kéne fizetni, de melyik szezonja alapján!? Bár lehet az a cél, hogy idén is lesérüljönk, akkor olcsóbb lehet...
Barmok ezek, DGvel az élen!🤬

A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 11 755 — Lucas Scott
yooker
most ezt úgy mondod, mintha az ott lévő játékosok sérülékenyek lennének 😊

1 hónapja
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 622 — Browns GM
yooker
mire gondolsz? hogy Ben Wilkerson segédedzőnek kellett beállnia LG-be a második csapatban, hogy meglegyünk darabra? 😀

cserélni szerintem nem fogunk senkiért, de komoly kukázásra számítok a következő hetekben, mert ez tényleg tarthatatlan.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
1 hónapja
vanek úr New York Giants 771
yooker
Én mondjuk a kezdőtől is elégé parázok 😊
1 hónapja
yooker New York Giants 6 639 — Expect the Best !
1 hónapja
Jones, Barkley és Lorenzo Cartes is kihagyja a Jets elleni meccset, én kifejezetten üdvözlöm a döntést.

1 hónapja
vilicus4 New York Giants 14
Tudja valaki miért verekedtek össze? s mi történt?
vilicus4
Sima Offense-Defense play volt, és ahogy véget ért a play Logan Ryan seggre ültette egy "late hit-el" Corey Clementet, erre Engram, aki blokkolt neki rontott, onnantól pedig elszabadult mindenki. DJ is beugrott a kupac aljára, aztán Shelton és Wiggins kirángatták onnan, hogy öreg te vagy a QB te ott összeroppansz. Judge jött, lebaszott mindenkit főleg DJ-t, hogy QB pls oda ne ugrálj be, mindenki büntető kör és takarodó haza. Aztán uborkaszezon révén a media eléggé túlfújta, estére Clement, Ryan és még páran is már poénos tweeteket/GIF-eket osztottak meg, és szóltak hogy fun times van csak.
Majd az NFL.com-on Michael Irvin is azt mondta ez az a hozzáállás amivel szintet lehet lépni, hogy a felszereléses edzés első napján már így harapnak a srácok, így a culture eleve az, hogy bárki jön szétszedjük. Ok Irvin nem a legélesebb kés a fiókban, azonban érti a játék mizériáját, és tudja mennyire sokat számít, ha a játékosok ennyire kompetitívek és harcolnak már az első perctől kezdve.

Golladay pedig szerencsére, csak 2-3 hetet hagy ki, mild hamstring strain volt csak. Azonban Ximines és Barkley is ma edzett először a többiekkel együtt.
Rodaron
Köszi!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 11 755 — Lucas Scott
Akkor néhány indok h Eli mert is HoF:

gmenhq.com/2021/08/07/ny-giants-eli-manning-hall-of-fame/?fbclid=IwAR0wt3o8nzr3e5DNj4tvz-gZlq9KpjjNmFp15vmmyEfD12QVvN8T83jM-_8

Szerkesztette: csebi

1 hónapja
Rodaron New York Giants 538
vilicus4
Sima Offense-Defense play volt, és ahogy véget ért a play Logan Ryan seggre ültette egy "late hit-el" Corey Clementet, erre Engram, aki blokkolt neki rontott, onnantól pedig elszabadult mindenki. DJ is beugrott a kupac aljára, aztán Shelton és Wiggins kirángatták onnan, hogy öreg te vagy a QB te ott összeroppansz. Judge jött, lebaszott mindenkit főleg DJ-t, hogy QB pls oda ne ugrálj be, mindenki büntető kör és takarodó haza. Aztán uborkaszezon révén a media eléggé túlfújta, estére Clement, Ryan és még páran is már poénos tweeteket/GIF-eket osztottak meg, és szóltak hogy fun times van csak.
Majd az NFL.com-on Michael Irvin is azt mondta ez az a hozzáállás amivel szintet lehet lépni, hogy a felszereléses edzés első napján már így harapnak a srácok, így a culture eleve az, hogy bárki jön szétszedjük. Ok Irvin nem a legélesebb kés a fiókban, azonban érti a játék mizériáját, és tudja mennyire sokat számít, ha a játékosok ennyire kompetitívek és harcolnak már az első perctől kezdve.

Golladay pedig szerencsére, csak 2-3 hetet hagy ki, mild hamstring strain volt csak. Azonban Ximines és Barkley is ma edzett először a többiekkel együtt.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 10 876
Fulton is visszavonult inkább
1 hónapja
gyeek Dallas Cowboys 5 992 — Stromfeld Aurél fan
Hat basszus eleg sokmondenrol lemaradtam de ez a Looney visszavonulas valami hatalmas story...ekkora trollt meg eletemben nem lattam ha ez igaz..
Amugy van egy olyan erzesem hogy KT is hasonlo baberokra tor😀
yooker
Trollkodásban komoly kihívóra talált Looney:

twitter.com/DDuggan21/status/1422585489928998915

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
1 hónapja
vilicus4 New York Giants 14
1 hónapja
Hat basszus eleg sokmondenrol lemaradtam de ez a Looney visszavonulas valami hatalmas story...ekkora trollt meg eletemben nem lattam ha ez igaz😀
yooker
Nincs ebben semmi meglepő. Ide jött, felmérte a helyzetet, aztán levonta a tanulságot. Egyszerűen beijedt a magas szintű konkurenciától 😃
1 hónapja
yooker New York Giants 6 639 — Expect the Best !
Hat basszus eleg sokmondenrol lemaradtam de ez a Looney visszavonulas valami hatalmas story...ekkora trollt meg eletemben nem lattam ha ez igaz..
Amugy van egy olyan erzesem hogy KT is hasonlo baberokra tor😀
1 hónapja
ozibozi New York Giants 10 876
Lehet nyertünk vele.
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 66 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tetszik ahogy Judge reagált a bunyóra. Golladay sérülése viszont elég aggasztónak hangzik. Remélhetőleg nem achillesz vagy valami hasonlóan súlyos sérülés.
gyeek
Hamstringet ír a kinti média... A sérülékenysége nem volt titok, de megkockáztattuk, nem jól indul Nálunk a karrierje, ez tuti!

Joe Looneytól szerinted mit várhatunk, ha egyáltalán pályára kerül!??
nagir
Looney az a fajta backup, akinél nem fogod a fejed ha pályára kerül. Nem feltétlenül szarabb center, mint Gates, viszont idősebb, ő már nem fog sokat fejlődni.
empty taxi
Ezt @iktriad is megirigyelné 😀
 www.espn.com/nfl/story/_/id/31958366/joe-looney-signed-new-york-giants-last-week-retiring-sources-say
empty taxi
Top 3-as helyed van az ehavi padawan watchlistemen. Amiben az 1. is benne van ugyebár. 😉
1 hónapja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 29 913 — Pray 4 Eriksen!
Tetszik ahogy Judge reagált a bunyóra. Golladay sérülése viszont elég aggasztónak hangzik. Remélhetőleg nem achillesz vagy valami hasonlóan súlyos sérülés.
gyeek
Hamstringet ír a kinti média... A sérülékenysége nem volt titok, de megkockáztattuk, nem jól indul Nálunk a karrierje, ez tuti!

nagir
Looney az a fajta backup, akinél nem fogod a fejed ha pályára kerül. Nem feltétlenül szarabb center, mint Gates, viszont idősebb, ő már nem fog sokat fejlődni.
empty taxi
Ezt @iktriad is megirigyelné 😀
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0823%2Fr248006_1296x729_16-9.jpg
Sources: Veteran Looney, new to Giants, retiring
In a surprise move, veteran offensive lineman Joe Looney, who signed with the Giants last week, has decided to retire, sources told ESPN's Jordan Raanan.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
1 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 4 084 — Steelers fan
Én csak a videó linkjéért jöttem, nincs? 😁
1 hónapja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 29 913 — Pray 4 Eriksen!
gyeek

nagir

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
1 hónapja
nagir New York Giants 5 130 — BlaBlaBla
gyeek

A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
1 hónapja
gyeek Dallas Cowboys 5 992 — Stromfeld Aurél fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
1 hónapja
 twitter.com/RVacchianoSNY/status/1422580560459874310?s=19

fuh ez mondjuk elég kemény, de én bírom az ilyen versenyszellemet és azt is, hogy Judge nagyon odabasz, ha túllépnek egy határt.

várom az idényt!

1 hónapja
Lemieux megsérült, pedig elvileg ő lett volna a kezdő bal(?)guard, elsőre komolynak tűnik.

jobbulást neki, bár nálam Fulton mögött csak csere lett volna ideális helyzetben.
kristof
Ideális helyzetben a roster környékén nem lenne egyik sem. Nálam még az alul teljesítő Hernandez is jobb náluk, ráadásul állítólag most fittebb lett mint volt. Fulton helyén meg még Soldert is meglehetne próbálni, rosszabb nem nagyon lehet. Még most sem értem, miért őt tartottuk meg Zeitler helyett?
vanek úr
Hernandez sztem fixen viszi az egyik kezdő guard pozíciót, csak azt nem értettem, miért akarjuk átpakolni a bal oldalról. Soldert megtartani annyiból volt értelme, hogy Thomas meg Peart két másodéves gyerek, melléjük azért nem árt a tapasztalat, belül meg darabra megvagyunk Zeitler nélkül is, csak hát senki nem annyira ügyes 😀

1 hónapja
Lemieux megsérült, pedig elvileg ő lett volna a kezdő bal(?)guard, elsőre komolynak tűnik.

jobbulást neki, bár nálam Fulton mögött csak csere lett volna ideális helyzetben.
kristof
Ideális helyzetben a roster környékén nem lenne egyik sem. Nálam még az alul teljesítő Hernandez is jobb náluk, ráadásul állítólag most fittebb lett mint volt. Fulton helyén meg még Soldert is meglehetne próbálni, rosszabb nem nagyon lehet. Még most sem értem, miért őt tartottuk meg Zeitler helyett?