New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Hat basszus eleg sokmondenrol lemaradtam de ez a Looney visszavonulas valami hatalmas story...ekkora trollt meg eletemben nem lattam ha ez igaz..
Amugy van egy olyan erzesem hogy KT is hasonlo baberokra tor😀
yooker
Trollkodásban komoly kihívóra talált Looney:

 twitter.com/DDuggan21/status/1422585489928998915

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
vilicus4 New York Giants 34
Tudja valaki miért verekedtek össze? s mi történt?
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 701
Hat basszus eleg sokmondenrol lemaradtam de ez a Looney visszavonulas valami hatalmas story...ekkora trollt meg eletemben nem lattam ha ez igaz😀
yooker
Nincs ebben semmi meglepő. Ide jött, felmérte a helyzetet, aztán levonta a tanulságot. Egyszerűen beijedt a magas szintű konkurenciától 😃
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Hat basszus eleg sokmondenrol lemaradtam de ez a Looney visszavonulas valami hatalmas story...ekkora trollt meg eletemben nem lattam ha ez igaz..
Amugy van egy olyan erzesem hogy KT is hasonlo baberokra tor😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Lehet nyertünk vele.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tetszik ahogy Judge reagált a bunyóra. Golladay sérülése viszont elég aggasztónak hangzik. Remélhetőleg nem achillesz vagy valami hasonlóan súlyos sérülés.
gyeek
Hamstringet ír a kinti média... A sérülékenysége nem volt titok, de megkockáztattuk, nem jól indul Nálunk a karrierje, ez tuti!

Joe Looneytól szerinted mit várhatunk, ha egyáltalán pályára kerül!??
nagir
Looney az a fajta backup, akinél nem fogod a fejed ha pályára kerül. Nem feltétlenül szarabb center, mint Gates, viszont idősebb, ő már nem fog sokat fejlődni.
empty taxi
Ezt @iktriad is megirigyelné 😀
 www.espn.com/nfl/story/_/id/31958366/joe-looney-signed-new-york-giants-last-week-retiring-sources-say
empty taxi
Top 3-as helyed van az ehavi padawan watchlistemen. Amiben az 1. is benne van ugyebár. 😉
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tetszik ahogy Judge reagált a bunyóra. Golladay sérülése viszont elég aggasztónak hangzik. Remélhetőleg nem achillesz vagy valami hasonlóan súlyos sérülés.
gyeek
Hamstringet ír a kinti média... A sérülékenysége nem volt titok, de megkockáztattuk, nem jól indul Nálunk a karrierje, ez tuti!

Joe Looneytól szerinted mit várhatunk, ha egyáltalán pályára kerül!??
nagir
Looney az a fajta backup, akinél nem fogod a fejed ha pályára kerül. Nem feltétlenül szarabb center, mint Gates, viszont idősebb, ő már nem fog sokat fejlődni.
empty taxi
Ezt @iktriad is megirigyelné 😀
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0823%2Fr248006_1296x729_16-9.jpg
Sources: Veteran Looney, new to Giants, retiring
In a surprise move, veteran offensive lineman Joe Looney, who signed with the Giants last week, has decided to retire, sources told ESPN's Jordan Raanan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Én csak a videó linkjéért jöttem, nincs? 😁
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tetszik ahogy Judge reagált a bunyóra. Golladay sérülése viszont elég aggasztónak hangzik. Remélhetőleg nem achillesz vagy valami hasonlóan súlyos sérülés.
gyeek
Hamstringet ír a kinti média... A sérülékenysége nem volt titok, de megkockáztattuk, nem jól indul Nálunk a karrierje, ez tuti!

Joe Looneytól szerinted mit várhatunk, ha egyáltalán pályára kerül!??
nagir
Looney az a fajta backup, akinél nem fogod a fejed ha pályára kerül. Nem feltétlenül szarabb center, mint Gates, viszont idősebb, ő már nem fog sokat fejlődni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Tetszik ahogy Judge reagált a bunyóra. Golladay sérülése viszont elég aggasztónak hangzik. Remélhetőleg nem achillesz vagy valami hasonlóan súlyos sérülés.
gyeek
Hamstringet ír a kinti média... A sérülékenysége nem volt titok, de megkockáztattuk, nem jól indul Nálunk a karrierje, ez tuti!

Joe Looneytól szerinted mit várhatunk, ha egyáltalán pályára kerül!??



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Tetszik ahogy Judge reagált a bunyóra. Golladay sérülése viszont elég aggasztónak hangzik. Remélhetőleg nem achillesz vagy valami hasonlóan súlyos sérülés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RVacchianoSNY/status/1422580560459874310?s=19

fuh ez mondjuk elég kemény, de én bírom az ilyen versenyszellemet és azt is, hogy Judge nagyon odabasz, ha túllépnek egy határt.

várom az idényt!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Lemieux megsérült, pedig elvileg ő lett volna a kezdő bal(?)guard, elsőre komolynak tűnik.

jobbulást neki, bár nálam Fulton mögött csak csere lett volna ideális helyzetben.
kristof
Ideális helyzetben a roster környékén nem lenne egyik sem. Nálam még az alul teljesítő Hernandez is jobb náluk, ráadásul állítólag most fittebb lett mint volt. Fulton helyén meg még Soldert is meglehetne próbálni, rosszabb nem nagyon lehet. Még most sem értem, miért őt tartottuk meg Zeitler helyett?
vanek úr
Hernandez sztem fixen viszi az egyik kezdő guard pozíciót, csak azt nem értettem, miért akarjuk átpakolni a bal oldalról. Soldert megtartani annyiból volt értelme, hogy Thomas meg Peart két másodéves gyerek, melléjük azért nem árt a tapasztalat, belül meg darabra megvagyunk Zeitler nélkül is, csak hát senki nem annyira ügyes 😀
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 701
Lemieux megsérült, pedig elvileg ő lett volna a kezdő bal(?)guard, elsőre komolynak tűnik.

jobbulást neki, bár nálam Fulton mögött csak csere lett volna ideális helyzetben.
kristof
Ideális helyzetben a roster környékén nem lenne egyik sem. Nálam még az alul teljesítő Hernandez is jobb náluk, ráadásul állítólag most fittebb lett mint volt. Fulton helyén meg még Soldert is meglehetne próbálni, rosszabb nem nagyon lehet. Még most sem értem, miért őt tartottuk meg Zeitler helyett?
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
"Remekül" indult a TC.

iktriad
azért lett elküldve, mert kaját lopott az edzőközpontból, amiről videófelvétel is készült. Gettleman és Judge szembesítették, ezzel pedig véget is ért nálunk a karrierje. Agysebész 😀

szerk. fake news 😕(
kristof
Ajjaj! Éheztetjük a feketéket? Még szerencse, hogy már nincs Trump, mit kapnánk ezért a BLM-től?! 😁
vanek úr
Egy kövér néger mindig gyanús 😉
ozibozi




ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 348
"Remekül" indult a TC.

iktriad
azért lett elküldve, mert kaját lopott az edzőközpontból, amiről videófelvétel is készült. Gettleman és Judge szembesítették, ezzel pedig véget is ért nálunk a karrierje. Agysebész 😀

szerk. fake news 😕(
kristof
Ajjaj! Éheztetjük a feketéket? Még szerencse, hogy már nincs Trump, mit kapnánk ezért a BLM-től?! 😁
vanek úr
Egy kövér néger mindig gyanús 😉
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Lemieux megsérült, pedig elvileg ő lett volna a kezdő bal(?)guard, elsőre komolynak tűnik.

jobbulást neki, bár nálam Fulton mögött csak csere lett volna ideális helyzetben.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 701
"Remekül" indult a TC.

iktriad
azért lett elküldve, mert kaját lopott az edzőközpontból, amiről videófelvétel is készült. Gettleman és Judge szembesítették, ezzel pedig véget is ért nálunk a karrierje. Agysebész 😀

szerk. fake news 😕(
kristof
Ajjajj! Éheztetjük a feketéket? Még szerencse, hogy már nincs Trump, mit kapnánk ezért a BLM-től?! 😁

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Giants offseason értékelője.


Agysebész 😀
kristof
Fúúú de rég hallottam, köszi! 😀
empty taxi
Nekem meg az ő hangjáról meg a témáról ez ugrott be.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
"Remekül" indult a TC.

iktriad
azért lett elküldve, mert kaját lopott az edzőközpontból, amiről videófelvétel is készült. Gettleman és Judge szembesítették, ezzel pedig véget is ért nálunk a karrierje. Agysebész 😀
kristof
Fúúú de rég hallottam, köszi! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
"Remekül" indult a TC.

iktriad
azért lett elküldve, mert kaját lopott az edzőközpontból, amiről videófelvétel is készült. Gettleman és Judge szembesítették, ezzel pedig véget is ért nálunk a karrierje. Agysebész 😀

szerk. fake news 😕(
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Majd kiderül, hogy ez a hülye, vagy azok a hülyébbek.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Remekül" indult a TC.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.