New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Haba New York Giants 496
Ezt a hetet azzal lehetne kompletté tenni, ha Maráék bejelentenék, h ugyan nyert a csapat, viszont a fal egész meccsen kritikán alulinál is alulibb volt, és ugye DG legfőbb ígérete ennek a csapatrésznek a rendbeszedése volt, ezért megköszönik az eddigi munkáját, és a sohavisszanemlátásra. Na jó, nem álmodozom. Remélem legalább tradelgetni nem engedik!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azért aki ezek után DJt szidja, vagy kétségbe vonja az ellen én állok ki. Ennyi szarsag, ilyen trágya OFal, nulla weapon nélkül, ezzel az elkapassal, mindent megcsinal a pali amit kérnek tőle.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Grat srácok, kibasztunk veletek 😉

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 335
Tulajdonképpen nem volt kirívóan gyenge teljesítmény, mindenki hozta magát ma, és ez elég volt az elég harmatosnak tűnő Panthers ellen.
MNF következik Kansas-ben…

Szerkesztette: Zet
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 703
Tae Crowder is leserult így a héten hozott Mckinneyt asap aktiválták
Rodaron
Az az előnye az eddigi atomszar játéknak, hogy a gyakorlócsapattal sem lehetünk már sokkal rosszabbak.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Tae Crowder is leserult így a héten hozott Mckinneyt asap aktiválták
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Szombaton visszavonultatják Eli mezszámát a Rebelsnél



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Haba New York Giants 496
Ahogy várható volt: Barkley, Golladay, Toney nem játszik vasárnap.
Zet
Hála istennek nem zúzatják őket le még jobban
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 335
Ahogy várható volt: Barkley, Golladay, Toney nem játszik vasárnap.
több mint 2 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Nem tudom megemészteni, hogy DG még mindig nincs kirúgva. Azon gondolkodtam, h van-e a világon még egy olyan magántulajdonban lévő gazdasági szervezet, ahol egy vezető ennyi hiba és ilyen szintű eredménytelenség mellett a helyén maradhat. Az elmúlt évek alatt, minden a rendelkezésére állt, h építsen egy rendes csapatot. 2019ben 3 első körös pick (oké, egy feltraddel), hozhatott nagy pénzekért FAről játékosokat, építhetett új edzői gárdát. Gyakorlatilag bármit megcsinálhatott. Klasszikus pénz, paripa, fegyver szitu, ennek ellenére rosszabb a helyzet, mint amikor jött. Ebben számomra az a legszomorúbb, h igazából már elképzelni sem tudom, minek kell történnie, h végre megszabaduljanak tőle. Ennél még az is jobb, ha senki nincs, mert úgy legalább nem csinál több kárt.
Haba
Igy hirtelen Soccerbol a Man united jut eszembe , ahol egy gazdasagi ember hozott evekig sportszakmai donteseket vegtelen money cheat koddal, nulla eredmenyekkel a szintjukon. 13 ota ugyanugy zsakutca napjainkig. De a hulyites ott is jol megy hogy jo az edzo, jo az ut, fejlodnek, sehova. Ismeros.

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Bocsi, de ez sajnos nagyon eltalált meme 😀

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Csak egy adat, hogy miért tartunk ott ahol.

2000-2011 között 506 sackünk volt, ami a 3. legjobb adat volt az NFL-ben.

2011 óta 315 sackünk van, amivel hátulról a harmadikak vagyunk.
több mint 2 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
talán ha telt ház lenne és mindenki papírzacskóval a fején nyomná a meccsnézést és kiröhögné a csapatot. de nem, ezeknek a suttyóknak akkor se esne le hogy lefőtt a kávé
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Az ilyen Mara félék általában csak abból értenének amikor üres a stadion és nincs bevétel meg egy kis Sajtó hiszti, de Akkor is csak felületi döntések lesznek, pedig ott lassan már a büfésnek is remegnie kellene, mert vlsz abban a stadionban már a
hot-dög is szar.
😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 335
Nem tudom megemészteni, hogy DG még mindig nincs kirúgva. Azon gondolkodtam, h van-e a világon még egy olyan magántulajdonban lévő gazdasági szervezet, ahol egy vezető ennyi hiba és ilyen szintű eredménytelenség mellett a helyén maradhat. Az elmúlt évek alatt, minden a rendelkezésére állt, h építsen egy rendes csapatot. 2019ben 3 első körös pick (oké, egy feltraddel), hozhatott nagy pénzekért FAről játékosokat, építhetett új edzői gárdát. Gyakorlatilag bármit megcsinálhatott. Klasszikus pénz, paripa, fegyver szitu, ennek ellenére rosszabb a helyzet, mint amikor jött. Ebben számomra az a legszomorúbb, h igazából már elképzelni sem tudom, minek kell történnie, h végre megszabaduljanak tőle. Ennél még az is jobb, ha senki nincs, mert úgy legalább nem csinál több kárt.
Haba
A bye-weeken Getty elmondja majd, hogy a példátlan sérüléshullám az oka mindennek (eközben Mara esetleg felborít egy széket az irodájában, amitől később elnézést kér).
És ennyi.
Egyébként arra tippelek, hogy max. OC és/vagy DC csere lesz csak. Az is csak év végén. Szerintem DG és JJ is simán marad még egy évet.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Évek óta nem tudom megemészteni, csak már leszarom 😕
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Na Andrew Thomas az IR-en landolt, szóval legkorábban Week11-ben a Bucs ellen térhet vissza.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 496
Nem tudom megemészteni, hogy DG még mindig nincs kirúgva. Azon gondolkodtam, h van-e a világon még egy olyan magántulajdonban lévő gazdasági szervezet, ahol egy vezető ennyi hiba és ilyen szintű eredménytelenség mellett a helyén maradhat. Az elmúlt évek alatt, minden a rendelkezésére állt, h építsen egy rendes csapatot. 2019ben 3 első körös pick (oké, egy feltraddel), hozhatott nagy pénzekért FAről játékosokat, építhetett új edzői gárdát. Gyakorlatilag bármit megcsinálhatott. Klasszikus pénz, paripa, fegyver szitu, ennek ellenére rosszabb a helyzet, mint amikor jött. Ebben számomra az a legszomorúbb, h igazából már elképzelni sem tudom, minek kell történnie, h végre megszabaduljanak tőle. Ennél még az is jobb, ha senki nincs, mert úgy legalább nem csinál több kárt.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azon sírnék be, ha DG valahogy kitalálná, hogy a jövő évi 2 első kört és még azutáni első köröket használnánk fel valami bika trade-re...túl sok draft capitalunk van jövőre, ha ők elhiszik, hogy idén még van keresni valónk valahol tuti fejrefordítják a pénztárcát.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Én még maradnék DJ-vel, bár ha nagyon TOP3 körül lesz a pickünk, akkor el kell gondolkodni ezen is. Csak fölösleges ide hozni egy új QB-t, amíg ilyen az edzői gárda és gyenge az OL.

Inkább építsünk egy félelmetes védő falat (mármint passrushban félelmetest és DT-ben) és egy végre egy erős OL-t, aztán QB kérdést meglátjuk később.

Fú, csak lenne már valami irány, valami változás.
GiantsMLBhunter
Valószínűtlen szvsz a TOP3 pick, a csoport ócska, ott nyerhettek néhány meccset, plusz azért vannak talent levelben gyengébb csapatok (pl. Jaguars, Lions, Jets, Texans) nálatok a mezőnyben. Most azt mondanám h vhol 5.-10. között lesz a picketek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 703
a védelem összességében hiába csalódás, nem hiszem, hogy Smith vagy Gilmore segítség lenne, de remélem hamarosan kivágnak valami faszább pass-rushert is, hátha 😀
kristof
Whitney Mercilus, heló!
kristof
Egy 7. Kört megérne, de inkább Ximinest és Cartert adnám érte, akkor már nem bukhatunk rajta.
vanek úr
én játékost nem adnék, talán a 7. kör sem szükséges, jól állunk a waiver listán is 😕
kristof
Én még fizetnék is azért, hogy ezt a két impotens f.szt elvigye valaki innen.
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én még maradnék DJ-vel, bár ha nagyon TOP3 körül lesz a pickünk, akkor el kell gondolkodni ezen is. Csak fölösleges ide hozni egy új QB-t, amíg ilyen az edzői gárda és gyenge az OL.

Inkább építsünk egy félelmetes védő falat (mármint passrushban félelmetest és DT-ben) és egy végre egy erős OL-t, aztán QB kérdést meglátjuk később.

Fú, csak lenne már valami irány, valami változás.
GiantsMLBhunter
A baj az ugye, hogy DG annyira bízott az idei keretben, hogy elég sok játékos esetében beragasztotta a szerződéseket az elkövetkező pár évre, valamint lejár Barkley rookie szerződése, és két év múlva DJ rookie contractja is lejár, így egy új GM-nek bazi nehéz feladata lenne itt. Sok mozgástere nem maradt, így kérdés lenne ki jönne ide csinálni valamit. Szóval nagy valószínűséggel ezzel a kerettel kell megoldanunk az elkövetkező 1.5 évet.
A problémám tényleg az, hogy tavaly a Defense oldaláról láttunk változást akár meccsről meccsre gameplanben, amivel meccsben tartották a csapatot elég sok esetben sokáig, de most mintha beakadt volt Grahamnél a lemez, és ugyanazt próbálgatja folyamatosan. Azt látszik, hogy a passrush próbálja folyamatosan sematizálni, mert a Rams és Cowboys ellen is 1.5-2 negyedig még működött is, de sajnos a secondary továbbra is ezt a 2 mély safety-s soft coverage-t nyomja. Értem, hogy elakarja venni a big play esélyt, de nem tudunk egy 3&outot se folyamatosan gyakorolni.
Offense oldalon végre a WFT és a Saints meccsen látszott, hogy próbálkozik a gárda, de ennyi sérülttel gimis elkapókkal ez nem fog menni. Látszik, hogy Toney, Thomas és Golladay nélkül hullák vagyunk offense oldalon.
Rodaron
Lejár Barkley szerződése: OK --> Szerintem a reális fizetése kevesebb lenne, mint a rookie fizetése, mivel 1/2 miatt nagy pénzt kapott egy RB-hez képest. Reális fizetésért maradjon, be kell árazni az RB posztot és a sérülékenységet. Amúgy is kell majd még RB, ha marad, ha megy.

Lejár DJ szerződése --> jelenlegi teljesítménye alapján nagy pénzt nem érdemel amúgy se, az egyetlen dolog ami miatt nagy pénzt kérhet az a QB poszt, de lehetne adni neki is reális szerződést majd. Sajnálom nagyon. Nagyon gáz, hogy minden meccsén más OL-el állunk fel, mióta itt van mindig szar az OL és mindig full sérült WR állományunk van...

Tény, hogy mindenki szerződését toltuk 2022-23-ra, emiatt nehéz lesz építkezni piacról. De a lényeg, hogy legyen végre egy GM és edzői gárda, akik tudják fejleszteni a játékosokat és kiaknázni azok potenciálját.
+legyen végre rendel DL/OL is, mert addig nézhetetlen lesz minden meccsünk 😊
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Én még maradnék DJ-vel, bár ha nagyon TOP3 körül lesz a pickünk, akkor el kell gondolkodni ezen is. Csak fölösleges ide hozni egy új QB-t, amíg ilyen az edzői gárda és gyenge az OL.

Inkább építsünk egy félelmetes védő falat (mármint passrushban félelmetest és DT-ben) és egy végre egy erős OL-t, aztán QB kérdést meglátjuk később.

Fú, csak lenne már valami irány, valami változás.
GiantsMLBhunter
A baj az ugye, hogy DG annyira bízott az idei keretben, hogy elég sok játékos esetében beragasztotta a szerződéseket az elkövetkező pár évre, valamint lejár Barkley rookie szerződése, és két év múlva DJ rookie contractja is lejár, így egy új GM-nek bazi nehéz feladata lenne itt. Sok mozgástere nem maradt, így kérdés lenne ki jönne ide csinálni valamit. Szóval nagy valószínűséggel ezzel a kerettel kell megoldanunk az elkövetkező 1.5 évet.
A problémám tényleg az, hogy tavaly a Defense oldaláról láttunk változást akár meccsről meccsre gameplanben, amivel meccsben tartották a csapatot elég sok esetben sokáig, de most mintha beakadt volt Grahamnél a lemez, és ugyanazt próbálgatja folyamatosan. Azt látszik, hogy a passrush próbálja folyamatosan sematizálni, mert a Rams és Cowboys ellen is 1.5-2 negyedig még működött is, de sajnos a secondary továbbra is ezt a 2 mély safety-s soft coverage-t nyomja. Értem, hogy elakarja venni a big play esélyt, de nem tudunk egy 3&outot se folyamatosan gyakorolni.
Offense oldalon végre a WFT és a Saints meccsen látszott, hogy próbálkozik a gárda, de ennyi sérülttel gimis elkapókkal ez nem fog menni. Látszik, hogy Toney, Thomas és Golladay nélkül hullák vagyunk offense oldalon.
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én még maradnék DJ-vel, bár ha nagyon TOP3 körül lesz a pickünk, akkor el kell gondolkodni ezen is. Csak fölösleges ide hozni egy új QB-t, amíg ilyen az edzői gárda és gyenge az OL.

Inkább építsünk egy félelmetes védő falat (mármint passrushban félelmetest és DT-ben) és egy végre egy erős OL-t, aztán QB kérdést meglátjuk később.

Fú, csak lenne már valami irány, valami változás.