New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 15. forduló végeredmény


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Boldog Karácsonyt minden Giants (és nemgiants) szurkolónak!!
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nekem is gyanús, hogy DE lesz az első kör, az Reese-ék imádnak ide húzni, és hát valóban a védelem kulcsa nálunk idáig a pass rush volt. Persze, lehet, hogy ez is változik majd offseasonben.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Osi mehet most már Isten hírével,bár igazából csak rajta éreztem azt, hogy nagyon akar, bár az is kevés volt!(Nem mellékesen Jacobs mellett a kedvenc órisásom) de egy talán kaphatnánk érte egy 4. körös cetlit? Vagy egy MLB-t 😊 Kenny-t nagyon jó lenne megtartani, mivel sokszor alkalmazzuk a 4-2-5-ös felállást! Ha TT visszatérne akkor már nem is lennénk akkora bajban CB poszton (CW,TT,Amu,Hosley) Viszont DE tényleg kell, meg lehet DT is, márha Austin tényleg kuka...ironroy
Osi szerződése lejár szóval...Thomas-t szvsz felejtsük el, harmadik ACL után nem sokat fog már csinálni. Meg a szerződése is ha jól tudom úgy van, hogy most komoly áldozatok nélkül küldhetjük el.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Osi mehet most már Isten hírével,bár igazából csak rajta éreztem azt, hogy nagyon akar, bár az is kevés volt!(Nem mellékesen Jacobs mellett a kedvenc órisásom) de egy talán kaphatnánk érte egy 4. körös cetlit? Vagy egy MLB-t 😊 Kenny-t nagyon jó lenne megtartani, mivel sokszor alkalmazzuk a 4-2-5-ös felállást! Ha TT visszatérne akkor már nem is lennénk akkora bajban CB poszton (CW,TT,Amu,Hosley) Viszont DE tényleg kell, meg lehet DT is, márha Austin tényleg kuka...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gilbride-ot tuti nem vágjuk ki, kegyetlen régóta itt van. Eli eddig csak vele dolgozott, nem hinném hogy pont most raknánk ki. Szvsz csak annyi változás lesz, hogy a scouting team feje, Marc Ross lesz majd a következő Panthers GM. Osi pedig lenyilatkozta, hogy szinte tutira távozik, kezdő szeretne lenni.
nagy változások kellenének, h ebből mondjuk jövőre is csapat legyen, mert ez az idei produkció akárhogy is nézzük egy veretes nulla voltjusssipekka
49ers, Packers, Saints?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Igazából az a legidegesítőbb az egészben, hogy az emberanyag bőven meglenne egy jó alapszakaszhoz és mégsem jön össze. Egyszerűen nem tudunk konstans, hétről hétre a tudásunk 90%-án sem játszani, ami az NFL-ben nem megengedhető. Szükségünk lesz komoly személyi (edzői) változásokra (CB, WR és QB edző, tálán új OC is) és néhány új játékosra. Pl. ha Kenny nem marad, akkor egy Ed Reed pl. tudna hozni egy olyan feltüzeltséget a csapatba, amire most tényleg szükségünk lenne! A draftról pedig ha Osi megy, akkor szerintem borítékolható a DE draft. Lesz dolgunk az offseasonban, bár szerintem reális, de minimális esély van még a PO-ra. A Lions bármikor tud ütni bárkit, a Packers-Vikings és a Redskins-Boys meccseken sem az előbbit érzem erősebbnek, de ez tényleg csoda kategória lenne...

több mint 11 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
nagy változások kellenének, h ebből mondjuk jövőre is csapat legyen, mert ez az idei produkció akárhogy is nézzük egy veretes nulla volt
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én azt nem értem, hogy Boley alig játszott...Valami sérülése volt, vagy mi? Mert csomószor felálltunk 4 LB-vel, de ő nem volt fenn. Sokszor full nem értem már miért nem bírtak szerelni. Ebből a linebacker sorból jóval többet nézek ki. Herzlich is sajna lassú, éppen úgy ér oda, hogy a szerelést már nem tudja megcsinálni. Boley mellett Jaquian Williams az egyetlen fasza ember a sebessége miatt, rajta kívül még Blackburn úgy ahogy hogyha jó formában van. Secondary gyengélkedését én Phillips hiányában látom. Nagyon kéne ő, remélem hosszabbítunk vele. Valahol 2 és 3 millió dollár körül keres most, ehhez csapjunk hozzá 1 milliót és azzal már csak elégedett lesz. Ha távozik, akkor jöhet Eric Reid a draftról. Webster lehet hogy gyík volt, de szinte végig egy az egyben maradt az emberével, az pedig borítékolható volt, hogy Smith és Boldin is jó párszor meg fogja őt verni. Azt azonban még mindig nem gondolom, hogy CB posztra kell az első körben valaki.
Offensive line sem nagyon villogott, igaz néhányszor nem az ő hibájuk volt a sack vagy a nagy nyomás. Csomószor egy cornerback vagy egy safety draftolt, a RB pedig nem tudta felvenni őket. Bradshaw is végig alibizett blokkoknál, máskor nem ezt szokta csinálni. Látszott rajta hogy sérült volt, akkor meg minek erőltetni? Ott van Wilson, ezt hozni tudta volna ő is. Látszott rajta egyszer, kapott egy carry-t majd cserélték is le ő pedig szíve szerint ment volna vissza. Neki nincs még gyűrűje, persze hogy játszani akar. Viszont most már be kell vállalni egy első vagy második körös OT picket és hátrébb egy használható OG picket, mert a támadó falra nagyon ráfér a vérfrissítés. Boothe, Baas, Snee is már 30 körül jár vagy annyi elmúlt, oda pedig lehet találni hátsóbb körökben is valakit aki később kezdő lehet. LT-t megoldja Beatty, RT meg jöhet draftról.
A defensive line nagy kérdése Osi megtartása lesz. Kövezzetek meg, de idén ő a legjobb DE nálunk. Még talán nála látszik valami akarás. Tavaly sérülése ellenére is kegyetlen jó számokat produkált, ha jól emlékszem majdnem összejött neki az 1 sack/meccs arány backupként. Tuck sajna már nem ugyanaz a játékos aki volt...Azért remélem nem ide húzunk első körben, sok a bizonytalan játékos. Inkább várnék én a harmadik körig, Tank Carradine ugyan ACL szakadást szenvedett, de akkor már simán húzható lenne. Első évében sokat játszania se kéne, később pedig ha egészséges marad egész használható játékossá válhatna. Nem rossz csapat ez, csak nem mindig van kedvük játszani...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Ez a meccs egy szégyen volt, ahogy az előző is. (és még jópár ebben az idényben) Fogalmam sincs, h lehet ilyen téttel bíró meccseken ilyen hozzáállással pályára menni. Websterről minden playben TDt kaptunk aztán ott nevetgél az oldalvonal mellett mintha mi sem történt volna. JPP egész szezonja egy lófasz volt (ahogy Tuck-é is, de tőle már nem is volt olyan váratlan a dolog), ha tényleg motivációs problémái vannak egy olyan játékosnak aki kb második évét tölti a ligában azzal szintén nem tudok mit kezdeni. Eli idén nem volt top 5.. ő is magába szállhat, mert ez az idénye neki is egy fos volt, ugyanolyan dekoncentrált volt egész évben mint az egész csapat. Nyilván ilyen esetben az edzők felelőssége mellett se lehet elmenni, érthetetlen h az a Coughlin aki a keménységéről híres képtelen felrázni a csapatot egy olyan zakó után, mint a Falcons elleni. Különben sem értem, h mi történik velünk a szezonok második felében évről évre.. A támadófal is kuka ebben a formában, úgyh lesz teendő bőven az offseasonban az biztos.
(és könyörgöm hozzunk már egy olyan LB-t aki képes leszerelni a futót, mert annál jobban kevés dolog tud idegesíteni, mint az amit futás elleni védekezés címszóval mi előadunk most már évről évre)Szesze
jpp már szezon elején (de lehet, hogy még a pre-season előtt) megmondta, hogy nem érzi motiváltnak a csapatot. webster már második éve álmodozik a faszról, mialatt elszaladnak mellette, nem is értem, hogy miért hosszabbítottunk vele. eli szerintem egyáltalán nem játszik rosszul. persze, voltak megmagyarázhatatlan interceptionjei - valaki mutasson nekem qb-t, akinek nem volt legalább 2-3. de a dropokról meg arról, hogy odaérnek és megütik nem ő tehet. meg nfl-ben ilyen, hogy MELLÉNYÚL az elkapó a labdának?! általában a kezemben van egy labda, mikor nézem a meccset, hát tegnap örültem, hogy nem volt. nincs pénzem új tévére.
több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
OFF: hogyan lehet lemondani egyszerűen a Game Pass Trial-t? email-t küldjek? ironroy
Igen, a megadott e-mail címre.

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Nem kellene po-ban ègetni magunkat, sztem elêg a szezonbol ennyivittore
Teljes mértékben egyetértek. Tegnap már félidőben lefeküdtem inkább aludni, egyszerűen sugárzott a csapat minden részéből, hogy feladták. Vagyis még feladni sem volt mit, mert egy percig nem láttam rajtuk, hogy bármit megtennének a győzelemért. Majd jövőre... Minden Giants szurkolónak kellemes és békés karácsonyt!

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Nem kellene po-ban ègetni magunkat, sztem elêg a szezonbol ennyi
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 993 — Lucas Scott
nézzük a jó oldalát... legalább Tynes nem hibázott... bár esélyt sem adtunk neki...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
OFF: hogyan lehet lemondani egyszerűen a Game Pass Trial-t? email-t küldjek?
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Juthattok még be valahogy a PO-ba?Tocy
elvileg még igen, de ennek a realitása 0% felfelé kerekítve.
(de konkrétabban: ha jövő héten nyerünk és kikap a Chi, Min, Dal hármas akkor bent vagyunk 6. helyen, illetve ha a Sea is kikap akkor a Dallas meccs eredménye nem számít)
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Juthattok még be valahogy a PO-ba?
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ez a meccs egy szégyen volt, ahogy az előző is. (és még jópár ebben az idényben) Fogalmam sincs, h lehet ilyen téttel bíró meccseken ilyen hozzáállással pályára menni. Websterről minden playben TDt kaptunk aztán ott nevetgél az oldalvonal mellett mintha mi sem történt volna. JPP egész szezonja egy lófasz volt (ahogy Tuck-é is, de tőle már nem is volt olyan váratlan a dolog), ha tényleg motivációs problémái vannak egy olyan játékosnak aki kb második évét tölti a ligában azzal szintén nem tudok mit kezdeni. Eli idén nem volt top 5.. ő is magába szállhat, mert ez az idénye neki is egy fos volt, ugyanolyan dekoncentrált volt egész évben mint az egész csapat. Nyilván ilyen esetben az edzők felelőssége mellett se lehet elmenni, érthetetlen h az a Coughlin aki a keménységéről híres képtelen felrázni a csapatot egy olyan zakó után, mint a Falcons elleni. Különben sem értem, h mi történik velünk a szezonok második felében évről évre.. A támadófal is kuka ebben a formában, úgyh lesz teendő bőven az offseasonban az biztos.
(és könyörgöm hozzunk már egy olyan LB-t aki képes leszerelni a futót, mert annál jobban kevés dolog tud idegesíteni, mint az amit futás elleni védekezés címszóval mi előadunk most már évről évre)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ilyen kurva lélektelen játékot...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért ez az utolsó két meccs remekül példázza az idei szezonunkat...szükségünk lesz az ubiszezonban személyi változásokra, mert ilyen motiválatlanul, szarul nem lehet játszani!

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
igen, kb. ennyi 😊kristof
zsíros, már nézem is 😉
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
igen, kb. ennyi 😊
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Csak szólok, ha vkinek elkerülte volna a figyelmét az ajándékok utáni rohangálásban, hogy NFL gamepass free trial hét van, tehát vasárnap nem kell szaggató, pixeles, élvezhetetlen streamek után vadásznunk, mindenki nézheti HD-ban a riválisok meccseit + nem kell Ricsiéket sem hallgatni a mi meccsünkön, ha nem akarjuk.

Egyre viszont figyeljetek nagyon: legkésőbb 25-én töröljétek az előfizetést, mert 26-án kíméletlenül levesznek 70 dolcsira. (cserébe mondjuk 2013 júli közepéig lehetne nézni az NFL adását)G-men
Ha jól értem, elvileg csak simán regelni kell erre a Free Trialra, személyes adatok, bankkari szám és már lehet is nézni, de törölni kell magamat 25-én?
több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Azért durva, hogy egy átlag magyar NFL szimpatizáns fejében (tehát aki nem itt fórumozik) az van benn, hogy Eli tulajdonképpen egy szar irányító. Néhány embertől hallottam már ilyet. Nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek...Asbee
Szerintem ezért nagy mértékben okolható a sport tv-s közvetítés, ami alapján az jutott be egy átlag nfl néző fejébe, hogy a sportág istene Tom Brady(akit maximálisan elismerek én is, mint Giants szurkoló, de szerintem árnyalja a képet, hogy két super bowlt vesztett a Giants és Eli ellen), aztán meg egész jól játszik Peyton és Brees is, a többiek pedig hát...Dobálgatnak. Nagyon sok múlik FR-n, hogy ő mit ad át a nézőknek, róla pedig tudjuk hogy milyen obejktív és elfogulatlan. Azzal még nem is lenne bajom, hogy valakiért rajong, de azt nem kellene kifelé sugároznia ha nem kedvel egy csapatot. Sajnos ez pedig nagyon átjön. Összegezve, ha egy átlag néző csak a magyar sport tv-n néz meccseket, könnynen előfordulhat, hogy ez a véleménye Eliról. (és mellette még több irányítóról is)

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 15. forduló


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER