New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Locklear maradhatna, csak sérülése után tuti menni fogAsbee
Szerintem nem. Ha felépül maradni és kezdeni fog jövőre és hozunk mögé még 1 fiatalt...

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Locklear maradhatna, csak sérülése után tuti menni fog


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agents-new-york-giants/
a lejáró szerződésűek és mellettük a ratingek, Blackburn-ön kívül mindegyik kulcsember jó szezont zárt, így elég necces lesz a hosszabbítás 😕kristof
mondjuk biztos nem a PFF ranking/rating alapján kell eldönteni, h ki zárt jó meg rossz szezont 😊Szesze
szerintem azért jó kiindulópont és a Hixon over Cruz dolgot leszámítva sztem reális is. bár nekem Locklear is tetszett de kétlem, hogy lenne esélye a maradásra.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agents-new-york-giants/
a lejáró szerződésűek és mellettük a ratingek, Blackburn-ön kívül mindegyik kulcsember jó szezont zárt, így elég necces lesz a hosszabbítás 😕kristof
mondjuk biztos nem a PFF ranking/rating alapján kell eldönteni, h ki zárt jó meg rossz szezont 😊
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
PO-ra nem akarunk összehozni egy kis közös meccsnézést? Tudom, hogy nem vagyunk PO-ban, meg minden, de azért engem speciel érdekelnek a meccsek, így pl most vnap, meg a két konf döntőt és az SB-n is összeülhetnénk nézni a meccseket!
van vkinek kedve/ideje hozzá?csebi
konf döntő + SB-ban benne vagyok!
+ múlt héten BigRoby is előkerült és jelezte hogy jönne!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agents-new-york-giants/
a lejáró szerződésűek és mellettük a ratingek, Blackburn-ön kívül mindegyik kulcsember jó szezont zárt, így elég necces lesz a hosszabbítás 😕
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
PO-ra nem akarunk összehozni egy kis közös meccsnézést? Tudom, hogy nem vagyunk PO-ban, meg minden, de azért engem speciel érdekelnek a meccsek, így pl most vnap, meg a két konf döntőt és az SB-n is összeülhetnénk nézni a meccseket!
van vkinek kedve/ideje hozzá?csebi
Én Super Bowlra el tudnék menni. Gondolom azt mindenki nézni fogja, pár sör mellett biztos kellemesebb lenne, visszafelé meg épp menne vonatom is. Gondolom megint lesz Bowl.hu-s meccsnézés Sugárban, legyen az vagy pedig Grund? Esetleg akkor már benézhetnénk nap közben Arénára is 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
PO-ra nem akarunk összehozni egy kis közös meccsnézést? Tudom, hogy nem vagyunk PO-ban, meg minden, de azért engem speciel érdekelnek a meccsek, így pl most vnap, meg a két konf döntőt és az SB-n is összeülhetnénk nézni a meccseket!
van vkinek kedve/ideje hozzá?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
én évek óta egy embert mondok, aki vszeg jönni fog: William Laird Cowher. Ő sem mai csirke, de sztem a mentalitásával nagyon beillene az almába, és régebben cikkeztek róla is, ha jól emlékszem még sejtetett is, hogy ide szívesen jönne.csebi
Bárcsak igazad lenne 😊
Egyébként visszatérve Grudenre, szerintem a kihagyás nem akkora faktor, ez neki olyan mint a biciklizés... 😊

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2012-es értékelő: Running back és fullback


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
én évek óta egy embert mondok, aki vszeg jönni fog: William Laird Cowher. Ő sem mai csirke, de sztem a mentalitásával nagyon beillene az almába, és régebben cikkeztek róla is, ha jól emlékszem még sejtetett is, hogy ide szívesen jönne.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én nem vagyok benne biztos, hogy sok éves kihagyás után jó lenne-e Gruden. Neve jól hangzik, de szvsz igen nagy esély van arra is, hogy nem sikerülne jól a visszatérése. Coughlin szvsz max. még 2 szezont vállal, aztán nyugdíj.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Coughlinnak meddig van szerződése?
Most olvastam Jon Gruden kapcsán, hogy a jelenleg HC-t kereső csapatok közül egy sem érdekli, tudja hogy hova akar menni és hova nem. És ahova menne, ott nem keresnek HC-t. Ha mondjuk mi is benne vagyunk a kalapjában....Gruden, mint következő Giants HC? 😊Hysterycs
Előbb vonul vissza, mint szerződése van és már nem fiatal TC, valószínű hamarosan bekövetkezik. Ha ez igaz, és Gruden tényleg, csak arra vár, hogy hívjuk, akkor maximális tisztelet érte! Nekem tetszene a dolog...balu10
Valakire valószínűleg vár, de hogy mi vagyunk-e azok? Jó kérdés. Nekem is eléggé tetszene az ötlet.

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Coughlinnak meddig van szerződése?
Most olvastam Jon Gruden kapcsán, hogy a jelenleg HC-t kereső csapatok közül egy sem érdekli, tudja hogy hova akar menni és hova nem. És ahova menne, ott nem keresnek HC-t. Ha mondjuk mi is benne vagyunk a kalapjában....Gruden, mint következő Giants HC? 😊Hysterycs
Előbb vonul vissza, mint szerződése van és már nem fiatal TC, valószínű hamarosan bekövetkezik. Ha ez igaz, és Gruden tényleg, csak arra vár, hogy hívjuk, akkor maximális tisztelet érte! Nekem tetszene a dolog...

több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Coughlinnak meddig van szerződése?
Most olvastam Jon Gruden kapcsán, hogy a jelenleg HC-t kereső csapatok közül egy sem érdekli, tudja hogy hova akar menni és hova nem. És ahova menne, ott nem keresnek HC-t. Ha mondjuk mi is benne vagyunk a kalapjában....Gruden, mint következő Giants HC? 😊

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hát igen. feladta a raiderses elveit 😀
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
RG3 téma: pár napja láttam ismétlésben a 30 minutes Raiders-ről szóló részét. Shanahannak azt rótták fel (mint Raiders HC), hogy kiöli a show-t a játékból és túlságosan a játékosok fizikai felkészülésére fókuszál. vittore
pont korábban olvastam a Skins topicban, hogy Shanny 2 év alatt 4 futót "fogyasztott" el!
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
RG3 téma: pár napja láttam ismétlésben a 30 minutes Raiders-ről szóló részét. Shanahannak azt rótták fel (mint Raiders HC), hogy kiöli a show-t a játékból és túlságosan a játékosok fizikai felkészülésére fókuszál.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
FA-t felejtsük el, hogy bármilyen kulcsjátékos is érkezni fogAsbee
akkor valszeg marad Blackburn továbbra is!
gyanús hogy Herzlich nem lesz kezdő kaliber már.. 😕

amúgy Ti hogy látjátok, milyen variálással lehetne hatákonyabb a run D. mondjuk ezzel az állománnyal, vagy hol kellene változás?

yooker
először is kellene egy egészséges, jó DT Canty mellé, mert idén a fiúk sztem nem voltak jók, Linval Joseph visszaesett sztem...
nem ártana egy normálisabb, nem csak puha, elvileg passz ellen védekező, de abban is szar LB sor... 4 LB-s felállásokban nem okoz gondot futni ellenünk...

én már amúgy sémaváltásban is gondolkoznék, Fewell rendszere nem jött át vhogy, ahogy a Megasztárban mondták...csebi
fontos lenne tényleg személyre szabni a rendszert, mert minőségi igazolások nem várhatóak, ebből kell megoldani ami van ( vagy ugye ha páran még mennek is akkor még "kevesebből" )

és talán tényleg a DT poszt frissítése a legvalószínűbb és legegyszerűbb ebben a helyzetben.LB fronton ugye Kiwi DE-be visszakerülése miatt kell majd megoldás, ha Tuck és/vagy Osi megy, de ott inkább van "anyag", bár nem igazán minőségi...
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
FA-t felejtsük el, hogy bármilyen kulcsjátékos is érkezni fogAsbee
akkor valszeg marad Blackburn továbbra is!
gyanús hogy Herzlich nem lesz kezdő kaliber már.. 😕

amúgy Ti hogy látjátok, milyen variálással lehetne hatákonyabb a run D. mondjuk ezzel az állománnyal, vagy hol kellene változás?

yooker
először is kellene egy egészséges, jó DT Canty mellé, mert idén a fiúk sztem nem voltak jók, Linval Joseph visszaesett sztem...
nem ártana egy normálisabb, nem csak puha, elvileg passz ellen védekező, de abban is szar LB sor... 4 LB-s felállásokban nem okoz gondot futni ellenünk...

én már amúgy sémaváltásban is gondolkoznék, Fewell rendszere nem jött át vhogy, ahogy a Megasztárban mondták...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
na RGháromnak ACL, LCL szakadása van... idén elvileg nem látjuk vmi 14 hónapot kell kihagynia...
Urlacher nem kell ide sztem, Teo meg nem tudom, hogy 4-3ban jó lenne-e... azért szinte végig 3-4-ben játszott...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
FA-t felejtsük el, hogy bármilyen kulcsjátékos is érkezni fogAsbee
akkor valszeg marad Blackburn továbbra is!
gyanús hogy Herzlich nem lesz kezdő kaliber már.. 😕

amúgy Ti hogy látjátok, milyen variálással lehetne hatákonyabb a run D. mondjuk ezzel az állománnyal, vagy hol kellene változás?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
FA-t felejtsük el, hogy bármilyen kulcsjátékos is érkezni fog


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Elvileg Urlacher free agent lesz...1-2 jó év még benne lehet. Ha mást nem a sok fiatalnak nagy segítség lenne!balu10
😮, neki nem éppen olyan a természete

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nekem nem kéne Teo 😕kristof
neked senki nem jó 😀Asbee
Elvileg Urlacher free agent lesz...1-2 jó év még benne lehet. Ha mást nem a sok fiatalnak nagy segítség lenne!