New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ahhoz hogy esélyünk legyen a 10 meccsbol kb egy értelmeset játszó offensunknek mennie kell mert. Így mez ki a front 7
DL: Ware (sérült, ha jatszik is 60%), Hatcher (Ő is sérül most), Hayden(nem az a szint), Selvie (szoszo, ha DWare egészséges lenne jo lenne) mögöttük utcáról kukazott emberek kb.
LB sor: jelen állás szerint így fog kinézni: Carter - Sims - valami spec teamer 😀. Ugye érzékelhető miért nem vagyok derűlátó. Amint mondtam ti most 4 win streakrol jöttök, minket pedig lealazott a Saints.
70-30 nektek vsz.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Nem akarok ünneprontó lenni. Meg jovo heten amugy is eltporoltok minket. De az elmúlt 4 meccsen nem az NFL offense krémével találkoztazok, sztem a Dallas sem igazán vehető ide. Szóval erre az élmezőnybe tartozó D-re inkább a Chargers Seahawks Lions trió utan térjünk vissza. Egyébként nálam most Ti vagytok a csoport esélyesei.Blevi
persze, az ellenfél sem mind1 😊 de korábban ellenünk mindenki 150 yardokat futott, idén pedig kurva jók vagyunk futás ellen a jól futó csapatok ellen is. A secondary pedig szintén mindenképp fejlődött tavalyhoz képest, nyilván elit offense-ek ellen azért nem várhatunk csodát, de én most úgy érzem reális az, h jó offense-ek ellen is helyt álljunk védekezésileg.
A csoportban pedig még bármi lehet, nekünk van egyedül épkézláb védelmünk jelenleg a 4 csapat közül, nálunk viszont az offense még túl gyenge lábakon áll ahhoz h favoritnak lehessen minket kikiáltani, főleg, h le is vagyunk maradva még. Nálam annyi változott, h kezdek reménykedni mert Brown-nal a futójátékunk klasszisokkal jobb lett, kérdés h Eli és az OL mennyit tud még kihozni magából..Szesze
Maradjunk annyiban hogy nem mi fogunk megfutni titeket... 😊 hétvégén a dallasi passprotectionon sok fog múlni, de ugy gondolom hogy mi lefelé tartunk ti felfelé. Szóval egyértelműen nektek áll a meccs. De kivancsi leszek Dezel mit tudtok kezdeni. Feltéve hogy Romo nem futkarozassal tölti majd az idejét.Blevi
Igen, kulcskérdés lesz h mekkora nyomást tud generálni a DL Romo-n.
A formák alapján egy picit sztem is nekünk áll a meccs, de max olyan 55-45%ban, úgyh persze simán benne van a zacskó és azzal vége is lenne a POs álmainknak egyből.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nem akarok ünneprontó lenni. Meg jovo heten amugy is eltporoltok minket. De az elmúlt 4 meccsen nem az NFL offense krémével találkoztazok, sztem a Dallas sem igazán vehető ide. Szóval erre az élmezőnybe tartozó D-re inkább a Chargers Seahawks Lions trió utan térjünk vissza. Egyébként nálam most Ti vagytok a csoport esélyesei.Blevi
persze, az ellenfél sem mind1 😊 de korábban ellenünk mindenki 150 yardokat futott, idén pedig kurva jók vagyunk futás ellen a jól futó csapatok ellen is. A secondary pedig szintén mindenképp fejlődött tavalyhoz képest, nyilván elit offense-ek ellen azért nem várhatunk csodát, de én most úgy érzem reális az, h jó offense-ek ellen is helyt álljunk védekezésileg.
A csoportban pedig még bármi lehet, nekünk van egyedül épkézláb védelmünk jelenleg a 4 csapat közül, nálunk viszont az offense még túl gyenge lábakon áll ahhoz h favoritnak lehessen minket kikiáltani, főleg, h le is vagyunk maradva még. Nálam annyi változott, h kezdek reménykedni mert Brown-nal a futójátékunk klasszisokkal jobb lett, kérdés h Eli és az OL mennyit tud még kihozni magából..Szesze
Maradjunk annyiban hogy nem mi fogunk megfutni titeket... 😊 hétvégén a dallasi passprotectionon sok fog múlni, de ugy gondolom hogy mi lefelé tartunk ti felfelé. Szóval egyértelműen nektek áll a meccs. De kivancsi leszek Dezel mit tudtok kezdeni. Feltéve hogy Romo nem futkarozassal tölti majd az idejét.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Nem akarok ünneprontó lenni. Meg jovo heten amugy is eltporoltok minket. De az elmúlt 4 meccsen nem az NFL offense krémével találkoztazok, sztem a Dallas sem igazán vehető ide. Szóval erre az élmezőnybe tartozó D-re inkább a Chargers Seahawks Lions trió utan térjünk vissza. Egyébként nálam most Ti vagytok a csoport esélyesei.Blevi
persze, az ellenfél sem mind1 😊 de korábban ellenünk mindenki 150 yardokat futott, idén pedig kurva jók vagyunk futás ellen a jól futó csapatok ellen is. A secondary pedig szintén mindenképp fejlődött tavalyhoz képest, nyilván elit offense-ek ellen azért nem várhatunk csodát, de én most úgy érzem reális az, h jó offense-ek ellen is helyt álljunk védekezésileg.
A csoportban pedig még bármi lehet, nekünk van egyedül épkézláb védelmünk jelenleg a 4 csapat közül, nálunk viszont az offense még túl gyenge lábakon áll ahhoz h favoritnak lehessen minket kikiáltani, főleg, h le is vagyunk maradva még. Nálam annyi változott, h kezdek reménykedni mert Brown-nal a futójátékunk klasszisokkal jobb lett, kérdés h Eli és az OL mennyit tud még kihozni magából..
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nem akarok ünneprontó lenni. Meg jovo heten amugy is eltporoltok minket. De az elmúlt 4 meccsen nem az NFL offense krémével találkoztazok, sztem a Dallas sem igazán vehető ide. Szóval erre az élmezőnybe tartozó D-re inkább a Chargers Seahawks Lions trió utan térjünk vissza. Egyébként nálam most Ti vagytok a csoport esélyesei.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Fewell előtt le a kalappal, mert valami kurva mód összerakta a védelmet, ráadásul úgy, h a pass-rush továbbra sem az igazi, nem is tudom mi lenne ha még az is a várt szinten tudna teljesíteni. Ha egyesével végigmegyünk a védelmen szinte mindenki kiemelhető. A secondary hihetetlen jó lett, a Rolle-Hill safety páros minden várakozást felülmúlóan jó, Amutól vártuk a jó szezont, ő meg is felelt ennek, Thomasra viszont nem is tudom, h milyen jelzőt lehetne aggatni. Tényleg hihetetlen, h 3 ACL után (ráadásul ugyanabban a térdben) valaki így tudjon visszatérni.. ez szerintem teljesen példátlan dolog. McBride az egyetlen gyengébb láncszem a secben, dehát ő csak Webster és Ross kiesése miatt van a csapatban jelenleg. Szóval ez a secondary brutálisan jó most így.
Beason leigazolása óriási javulást hozott az egész védelmet tekintve. Nekem ő mindig is az egyik kedvenc LB-m volt, Kuechly Pantherses draftolásával kicsit reménykedtem is, h 1x majd hozzánk kerül, de azért komolyan nem bíztam benne, szerencsére mégis összejött és hozza is azt a szintet amire ő képes. Hosszú távut kell vele kötni minél előbb. Williams szintén kurva jól nyomja, főleg mióta Beason van mellette, mind futás, mind passz ellen tök jól használható.
A DL is jó, de persze a pass-rusht jó lenne erősíteni még. Tuck nekem tetszik egész évben és az utóbbi meccseken most már JPP is hozzátesz mindig 1-1 nagy játékot. Tőle azért még ennél is többet várok, de úgy néz ki tényleg kezd feljavulni ő is. A DT-k pedig egész évben tök jók.
Szóval összességében meg kell követnem Fewellt, mert megmondom őszintén én nem bíztam benne, h képes lesz összerakni ezt a védelmet, de nagyot tévedtem. Jelen állapotában ez a deff simán élmezőnyös az nfl-ben erre meg nem sokan számítottunk.
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
és ne feledkezzünk el a védelemről sem. beason óriási fogás volt, rolle is jó szezont fut. az offense is kezd összeállni, jó meccset várok a dallas ellen is
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 348
0-6 után se tettem volna sok pénzt a 4-6ra. Ma azért az egész csapat kurva jó volt! Nagyon megérdemeltük ezt!balu10
és még mindig nincs 1igazán jó közepes Eli sem... ha ő is megindulna,már lenne értelme reménykedni...😊ozibozi
Azért most szemmel láthatóan jobb volt...A pick Murphy-é, az O line pedig jóindulattal is maximum egy közepest érdemel. Ilyen körülmények között 70% felett passzolt és TD-t is adott, volt két +30 yardos átadás is.Asbee
ez így van,és nem is volt rossz,de láthatóan fokozatosan szeretné elérni a vezetés is hogy visszaszerezze az önbizalmát,és igyekszik a play hívásokban is nem túl nagy terhet rátenni,+ a futással is tehermentesíteni... szóval érzékelhető a javulás,.. pozitívan de a Dallas ellen már nincs mese,neki is be kell vállalni a gyorsabb játékot,bízzunk benne ,visszaáll a világ rendje,és újra magára talál... 😊ozibozi
Volt "rizikós" játék is. Coughlin is megmondta a héten, hogy mindig is próbálkoztak hosszú passzokkal, most is próbálkozni fognak. Talán le is fordítottam interjút. Meccs elején repült egy Pascoe felé, aztán volt egy Cruz irányába, amit kissé aluldobott Manning. De ez nem így megy, hogy jó akkor most legyen hosszú passz mert nem nagyon volt. Csak akkor lehet ha van rá lehetőség.Asbee
én a passz futás arányára gondoltam és a gyors passzokra, nem kizárólag a hosszú játékokra...és arra ,hogy most láthatólag nem dobálja meg a 'kialakuló' kockázatos szitukat,és a másodszándékos lehetőségeket sem erőlteti (ami nem is baj,mert jön az majd ha szükség lesz rá) ...de akkora gödörben volt szegény 'falastól',hogy csoda hogy így kijött(ek) belőle... szépen javul,a fallal együtt szerencsére a teljesítménye,és ha Dallas ellen hozza amit tud,akkor szerintem nagy lökést adhat az egész csapatnak(ami azért már magától is megyeget😊))
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
0-6 után se tettem volna sok pénzt a 4-6ra. Ma azért az egész csapat kurva jó volt! Nagyon megérdemeltük ezt!balu10
és még mindig nincs 1igazán jó közepes Eli sem... ha ő is megindulna,már lenne értelme reménykedni...😊ozibozi
Azért most szemmel láthatóan jobb volt...A pick Murphy-é, az O line pedig jóindulattal is maximum egy közepest érdemel. Ilyen körülmények között 70% felett passzolt és TD-t is adott, volt két +30 yardos átadás is.Asbee
ez így van,és nem is volt rossz,de láthatóan fokozatosan szeretné elérni a vezetés is hogy visszaszerezze az önbizalmát,és igyekszik a play hívásokban is nem túl nagy terhet rátenni,+ a futással is tehermentesíteni... szóval érzékelhető a javulás,.. pozitívan de a Dallas ellen már nincs mese,neki is be kell vállalni a gyorsabb játékot,bízzunk benne ,visszaáll a világ rendje,és újra magára talál... 😊ozibozi
Volt "rizikós" játék is. Coughlin is megmondta a héten, hogy mindig is próbálkoztak hosszú passzokkal, most is próbálkozni fognak. Talán le is fordítottam interjút. Meccs elején repült egy Pascoe felé, aztán volt egy Cruz irányába, amit kissé aluldobott Manning. De ez nem így megy, hogy jó akkor most legyen hosszú passz mert nem nagyon volt. Csak akkor lehet ha van rá lehetőség.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 348
0-6 után se tettem volna sok pénzt a 4-6ra. Ma azért az egész csapat kurva jó volt! Nagyon megérdemeltük ezt!balu10
és még mindig nincs 1igazán jó közepes Eli sem... ha ő is megindulna,már lenne értelme reménykedni...😊ozibozi
Azért most szemmel láthatóan jobb volt...A pick Murphy-é, az O line pedig jóindulattal is maximum egy közepest érdemel. Ilyen körülmények között 70% felett passzolt és TD-t is adott, volt két +30 yardos átadás is.Asbee
ez így van,és nem is volt rossz,de láthatóan fokozatosan szeretné elérni a vezetés is hogy visszaszerezze az önbizalmát,és igyekszik a play hívásokban is nem túl nagy terhet rátenni,+ a futással is tehermentesíteni... szóval érzékelhető a javulás,.. pozitívan de a Dallas ellen már nincs mese,neki is be kell vállalni a gyorsabb játékot,bízzunk benne ,visszaáll a világ rendje,és újra magára talál... 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
0-6 után se tettem volna sok pénzt a 4-6ra. Ma azért az egész csapat kurva jó volt! Nagyon megérdemeltük ezt!balu10
és még mindig nincs 1igazán jó közepes Eli sem... ha ő is megindulna,már lenne értelme reménykedni...😊ozibozi
Azért most szemmel láthatóan jobb volt...A pick Murphy-é, az O line pedig jóindulattal is maximum egy közepest érdemel. Ilyen körülmények között 70% felett passzolt és TD-t is adott, volt két +30 yardos átadás is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 348
0-6 után se tettem volna sok pénzt a 4-6ra. Ma azért az egész csapat kurva jó volt! Nagyon megérdemeltük ezt!balu10
és még mindig nincs 1igazán jó közepes Eli sem... ha ő is megindulna,már lenne értelme reménykedni...😊
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
0-6 után se tettem volna sok pénzt a 4-6ra. Ma azért az egész csapat kurva jó volt! Nagyon megérdemeltük ezt!

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 348
.......csak a Washingtonnak kéne ma nyerni...😊ozibozi
de nem fog...😕
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 348
.......csak a Washingtonnak kéne ma nyerni...😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben én meg azon gondolkodtam, hogy a szezon elején Reese kapott kritikát rendesen, de azért azóta elég sok helyes döntése volt:
-Trade-elt Beasonért...Azt hiszem nem kell mondani eddig mennyire bevált a lépés, végre lett egy használható LB, aki a teljes védelmet felpörgette és ő is 110%-os intenzitással játszik. Remélem azért az offseasonban nem olyan szerződést fog kérni ami volt neki korábban is, mert akkor megszívtuk.
-Maradt Will Hill...úgy látszik minden problémáját maga mögött tudta és kegyetlen jól is játszik. Be tudja játszani a teljes pályát, jó coverage-ben és képes büntetni az ellenfelet is. Mundy-t kijátszotta a csapatból. Annyira nem bírtam Mundy-t, de azért nem kezdte rosszul az évet, így mindenképp jó, hogy van egy feltörekvő safety.
-John Conner...kegyetlen jó blokkoló, nagyban javult a futójáték az ő érkezésének köszönhetően. Jó osztályzatokat is kapott PFF-en, a csapat talán legalulértékeltebb játékosa lett. Elkapni is tud. Hynoski szerződése lejár szóval...Conner szemszögéből a legrosszabb esetben is nagy harc lesz nyáron a FB posztért.
-Peyton Hillis...Szükség volt egy ilyen stílusú futóra, Jacobs sérülése is jól jött neki (akit pont emiatt nem veszek ide a listára). Korrekt 3rd down back lehet a következő hetekben. A Raiders ellen pocsékul játszott, de előtte nem volt rá különösebb panasz. A 2-3 yardos szituációkat jól megoldja, blokkolni és elkapni tud. A fumble veszély megvan nála is, de talán odafigyel majd erre...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 348
én is 7-9, 6-10 körülit saccolok és úgy h az utsó meccseken már nem lesz tétSzesze
legalább ne írd le... 😊ozibozi
Miért ne írhatná?Asbee
😊ozibozi
mert még bejön...😊
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 348
én is 7-9, 6-10 körülit saccolok és úgy h az utsó meccseken már nem lesz tétSzesze
legalább ne írd le... 😊ozibozi
Miért ne írhatná?Asbee
😊
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Ez a 9-7, 10-6, nem mission impossible. Már korábban írtam a Dallas védelme cserejátékosokból áll, a Skins-é gyenge, a mienk folyamatosan egyre jobb. A GB csereirányítóval jön, azokat eddig ütöttük. A SEA-nak már nem lesz akkora tét, remélem a homefield is meglesz akkor már, a DET tud betlizni, az SD ellen lehetséges a W. Ezek alapján nem annyira elrugaszkodott a PO-val számolni, de nem ez a realitás. Túl sok mindennek kellene összejönnie, meg a csapatnak, főleg az O-nak nagy mértékben javulnia kell.
Legyen egy-két jó meccsünk még, főleg a csoportmeccseket hozzuk, és a végén legyen 8-8. Én ezzel már elégedett leszek az október közepi állapothoz képest, amikor a TOP 2 drafthely is kinézett.
Egyszóval az 5-11-től a 10-6-ig bármi lehet, de a reális a 7-9 körül van.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Igaz, bocsánat. Csak ezt a 9-7 vagy 10-6-ot láttam, meg h aki 7-9, 6-10-et írt, az inkább ne írta volna. Szóval akkor nem én értékelem nagyon alul a csapatot, hanem nagyjából úgy látom, ahogy ti 😊
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Srácok, irigylem az optimizmusotok, de komolyan, kik ellen láttok reális győzelmi esélyeket, hogy 9-7 meg 10-6-ot írtok? Oké, most megfogjátok a Green Bayt ( nem biztos azért ), aztán a Dallast ( ez sem ). Aztán? Kettőből kettőt nyertek a Redskins ellen? Nyertek Detroitban? Megveritek a Seattle-t? Nagy duzzogva ráfognám, hogy nyertek San Diegoban, de sok pénzt nem tennék arra se...de jó, legyen. Meg egyet nyertek a Washington ellen. Ez nálam 7-9.Tocy
bár ugye Hysterycsnek alapvetően igaza van, de ráadásul a legoptimistább véleményt sikerült kiragadnod!
ha rendesen elolvastad volna a többi hsz-t akkor pontosan az általad említett 7-9 és a 6-10 van többségben!!!
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Srácok, irigylem az optimizmusotok, de komolyan, kik ellen láttok reális győzelmi esélyeket, hogy 9-7 meg 10-6-ot írtok? Oké, most megfogjátok a Green Bayt ( nem biztos azért ), aztán a Dallast ( ez sem ). Aztán? Kettőből kettőt nyertek a Redskins ellen? Nyertek Detroitban? Megveritek a Seattle-t? Nagy duzzogva ráfognám, hogy nyertek San Diegoban, de sok pénzt nem tennék arra se...de jó, legyen. Meg egyet nyertek a Washington ellen. Ez nálam 7-9.Tocy
Ez a Giants topic, Giants szurkolókkal, akik hisznek a csapatukban és bizakodnak. Szurkolóként ez a dolguk, dolgunk. Kösz, hogy írtál! 😊

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Srácok, irigylem az optimizmusotok, de komolyan, kik ellen láttok reális győzelmi esélyeket, hogy 9-7 meg 10-6-ot írtok? Oké, most megfogjátok a Green Bayt ( nem biztos azért ), aztán a Dallast ( ez sem ). Aztán? Kettőből kettőt nyertek a Redskins ellen? Nyertek Detroitban? Megveritek a Seattle-t? Nagy duzzogva ráfognám, hogy nyertek San Diegoban, de sok pénzt nem tennék arra se...de jó, legyen. Meg egyet nyertek a Washington ellen. Ez nálam 7-9.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ha már pesszimista / optimista téma akkor kíváncsi lennék konkrétan ki mire számít a hátralévő meccseken , ne csak a levegőbe beszéljünk már!yooker
Én 9-7-et várok és PO-ot, de akár a 10-6 is meglehet. Bár a realitás inkább egy 6-10. Ha nincs idén se PO, akkor inkább legyen az utóbbi és draftoljunk jó helyen. Egy jó draft, szerintem többet érne, mint egy elcsípett PO, ahol első meccsen kiesünk (persze, ha SB-t nyerünk akkor inkább PO).balu10
Aztán top10-es választással húzunk egy WR-t 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Jerico New York Giants 267
9-7 vagy 10-6 az alapszakasz, ha a következő 3 meccset behozzuk, és akkor SB döntőt várok a fiuktól😊 Persze ezzel újra NFL rekordot állítanánk fel a legelbaszottabb idénykezdés utáni talpra állás O nélkül kategóriában. De kivel hanem Eli-al kérdem én😊