New York Jets

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mathieu illetve Ebron kéne nekünk?
Apex
Elobbinel Giants es minket irtak eddig, ahol korabbi edzoket ismeri, TE-nel kb ASJ, Ebron es Eifert az opciok.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Mathieu illetve Ebron kéne nekünk?

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are expected to sign former #Redskins C Spencer Long, source said.

WJohnsonnál jobb, remélem a 2 OG-nk játéka is javul majd.
Beki
Ez megtortent? Van uj Centerunk?
Pityu Gyor
Perpill a McCown igazolas hivatalos eddig csak, igy nezopont kerdese. 😀
Igy is van melo boven, mertt CB2, DE es TE is kellene meg.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Demario Davist pedig elhalászta a Saints, azért őt sajnálom, mert a mellett hogy nagyon jó játékos, igazi vezéregyéniség is volt. Reméljük Avery tudja pótolni.
Apex
Szevasztok!
Miért nem akarták Bowlesék megtartani?
Rutin
Elso hirek arrol szoltak, hogy duplajat kert, mint amennyire az FO taksalta ot, viszont latva Williamson es az o szerzodeset valszeg a kor dontott.
Beki
Kösz szépen. Asszem egy SB-runra mindenképp jó lesz nekünk.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 921
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are expected to sign former #Redskins C Spencer Long, source said.

WJohnsonnál jobb, remélem a 2 OG-nk játéka is javul majd.
Beki
Ez megtortent? Van uj Centerunk?

Green is green
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 921
Demario Davist pedig elhalászta a Saints, azért őt sajnálom, mert a mellett hogy nagyon jó játékos, igazi vezéregyéniség is volt. Reméljük Avery tudja pótolni.
Apex
Szevasztok!
Miért nem akarták Bowlesék megtartani?
Rutin
Elso hirek arrol szoltak, hogy duplajat kert, mint amennyire az FO taksalta ot, viszont latva Williamson es az o szerzodeset valszeg a kor dontott.
Beki
Kb ugyanazt tudja a ket srac, nem? De Williamson fiatalabb

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Demario Davist pedig elhalászta a Saints, azért őt sajnálom, mert a mellett hogy nagyon jó játékos, igazi vezéregyéniség is volt. Reméljük Avery tudja pótolni.
Apex
Szevasztok!
Miért nem akarták Bowlesék megtartani?
Rutin
Elso hirek arrol szoltak, hogy duplajat kert, mint amennyire az FO taksalta ot, viszont latva Williamson es az o szerzodeset valszeg a kor dontott.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Demario Davist pedig elhalászta a Saints, azért őt sajnálom, mert a mellett hogy nagyon jó játékos, igazi vezéregyéniség is volt. Reméljük Avery tudja pótolni.
Apex
Szevasztok!
Miért nem akarták Bowlesék megtartani?
Rutin
Szevasz! Megakartak tartani, viszont a korat figyelembe veve nem akartak neki annyi penzt adni mint amennyit kert.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Demario Davist pedig elhalászta a Saints, azért őt sajnálom, mert a mellett hogy nagyon jó játékos, igazi vezéregyéniség is volt. Reméljük Avery tudja pótolni.
Apex
Szevasztok!
Miért nem akarták Bowlesék megtartani?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Meg a draftig lehet remenykedni. Bar Bowles kepes meg meccsre sem nevezni az esetleges 1. koros QBt.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én csak jót mosolygok. Folyamatosan szopattok az irányítókkal, és ilyen McCownoktól várjátok a csodát.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Na mar Wyatt is idejar remegni, mert erzi h Bridgewaterrel akkorat erosodtunk h siman letoljuk a Patset jovore...ohh wait h megsem 😀

McCown a kezdo, amig agyon nem utik az OL mogott.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Beki alszol? Még nincs bemásolva, hogy Teddy 15 misit is kaphat. Beki, jól vagy? 😮

több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Demario Davist pedig elhalászta a Saints, azért őt sajnálom, mert a mellett hogy nagyon jó játékos, igazi vezéregyéniség is volt. Reméljük Avery tudja pótolni.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Maccagnan ott van az Oklahoma pro day-én.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Trumaine Johnson contract worth $72.5M for 5 yrs with $34M fully guaranteed plus $11M in injury guarantees.

Rosszabbra számítottam. 2 év alatt kipörgethető a garantált.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are expected to sign former #Redskins C Spencer Long, source said.

WJohnsonnál jobb, remélem a 2 OG-nk játéka is javul majd.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Avery Williamson LB is erkezik, Bridgewater 1 evre ir ala.
Tobb info nincs meg sajnos a szerzodesekrol, de lenyeg h felebredtunk.
Beki
Tru nak orulok a legjobb CB volt talan aki elerheto. QB t tovabbra sem ertem. Mindegyik 1 evet kapott: lesz egy kerdeses egeszsegu es egy kioregedett. Mellejuk hozunk egy elso koros titánt? Vagy meg egy Petty/Hacki fele tok felesleges hatso korost? Kire epitunk?
Pityu Gyor
Szerintem Teddyre. Meglepődnék ha nem ő kezdene, mindenki azt mondta nálunk rendben van én sajnálom is hogy elment. Nyilván egy ilyen horror sérülés után azért nem kap rögtön hosszútávút van egy 1 éve hogy meggyőzze a csapatot.
Toca
Én csak jót kívánok neki. Én imádtam a sérüléséig és soha nem tudta a max potenciált kihozni magából mert csak szar fal volt előtte. azt hiszem meg kell lessek majd pár jets meccset is 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
La Canfora szerint ma is aktívak leszünk.
Spencer Long érkezése valószínűsíthető és erőlködünk Jerick McKinnon és DaQuan Jones leigazolása kapcsán.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
Williamson gets 3-years, $22.5M with $16M guaranteed.

Nem rossz.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Bridgewater szerződése a hírek szerint 5M lesz, ami 6M-re emelkedhet feltételektől függően.
2 QB fizuja elvisz 15M-et, tudjuk h TruJo 15M-et kap majd évente, de a szerződés pontos részletei nem ismertek. Tippre 55M cap space még tuti van erős becsléssel. 😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Avery Williamson LB is erkezik, Bridgewater 1 evre ir ala.
Tobb info nincs meg sajnos a szerzodesekrol, de lenyeg h felebredtunk.
Beki
Tru nak orulok a legjobb CB volt talan aki elerheto. QB t tovabbra sem ertem. Mindegyik 1 evet kapott: lesz egy kerdeses egeszsegu es egy kioregedett. Mellejuk hozunk egy elso koros titánt? Vagy meg egy Petty/Hacki fele tok felesleges hatso korost? Kire epitunk?
Pityu Gyor
Szerintem Teddyre. Meglepődnék ha nem ő kezdene, mindenki azt mondta nálunk rendben van én sajnálom is hogy elment. Nyilván egy ilyen horror sérülés után azért nem kap rögtön hosszútávút van egy 1 éve hogy meggyőzze a csapatot.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Mekagán mégis él, de nyilván való tökéletes koncepciójából semminemű következtetést nem tudott eddig levonni. Tehát a NY Back-street-back's legéletbevágóbb kérdése, ahova a legtöbb erőt kell helyezni, az a korner - Revis, Revis evitted a pénzem csuhajja.... És MEGIN UGYANAZ!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 921
Avery Williamson LB is erkezik, Bridgewater 1 evre ir ala.
Tobb info nincs meg sajnos a szerzodesekrol, de lenyeg h felebredtunk.
Beki
Tru nak orulok a legjobb CB volt talan aki elerheto. QB t tovabbra sem ertem. Mindegyik 1 evet kapott: lesz egy kerdeses egeszsegu es egy kioregedett. Mellejuk hozunk egy elso koros titánt? Vagy meg egy Petty/Hacki fele tok felesleges hatso korost? Kire epitunk?

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Avery Williamson LB is erkezik, Bridgewater 1 evre ir ala.
Tobb info nincs meg sajnos a szerzodesekrol, de lenyeg h felebredtunk.