New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Inter102 New York Jets 54
Annak mennyi esélye van ha meglesz az új irányító, mindjárt vele is kezdünk??
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egyébként valaki tervezi nézni a topicból rajtam kívül?
Apex
Én is nézem.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Egyébként valaki tervezi nézni a topicból rajtam kívül?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Ahhoz képest h potencális fr QB jelöltet igyekszünk hajnalban húzni, nagyobb lelkesedést vártam többi Jets fantól a topicban. 😀

Továbbra is tartom h Rosent húzzuk.
Beki
Hidd el én baromira várom. 😀 De most annak mi értelme hogy minden órában leírom, hogy Mayfieldet szeretném...vagyis inkább Rosent...nem legyen mégis Mayfield..vagyis nem tudom..fuck. Egyszerűen nem tudok dönteni. Csak hozzuk el valamelyiket könyörgöm 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Inter102 New York Jets 54
Én nem ismerem a jelölteket, de nagyon remélem hogy a legjobbat választjuk 😀.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ahhoz képest h potencális fr QB jelöltet igyekszünk hajnalban húzni, nagyobb lelkesedést vártam többi Jets fantól a topicban. 😀

Továbbra is tartom h Rosent húzzuk.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ma reggelre megint a Mayfield -> Jets hírek folynak a csapból is, amivel összességében nincs bajom, csak ezek a hírek kb onnantól kezdtek el szállingózni h Baker volt workouton nálunk. Darnold/Rosen/Allen trió körül meg akkora a csend h már félelmetes. 😀

No mind1, ha Allen és Barkley/Chubb lenne az első 2 pick előttünk, nagy gond nem lehet már. 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets desire for a QB at No. 3 is well-chronicled and you don’t trade up from 6 to 3 without a passer in mind. But worth mentioning: They’ve cancelled Top 30 meetings with top prospects who aren’t QBs… because they simply aren’t going in that direction.

Mai napi, ne mondjunk semmi újat hírünk. Vagy szmók ezerrel big Macc részéről.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Josh Allenről bővebben
 mattwaldmanrsp.com/2018/02/03/rsp-film-room-no-129-qb-josh-allen-wyoming-deep-dive/


 mattwaldmanrsp.com/2017/12/30/rsp-film-room-no-119-qbs-lamar-jackson-and-josh-allen-in-the-pocket/


De a többi irányítóról (és támadóról) is van csomó nagyon pöpec kis elemzés. Én Rosenre tettem le a voksom, bár ilyen kérdés nem volt 😊

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
No, eljött végre a draft hete.
Jó lenne, ha sikerülne egy franchise QBt leakasztania ennek az elcseszett franchisenak, hogy legalább az alappillér meglegyen és lehessen más posztokra fókuszálni.

Ki mit tippel?
Tudom, hogy a csapból is Mayfield folyik, de az én tippem Rosen. Allen kihúzása esetén valszeg az ideg szétvág majd.
Beki
En nem figyelem az egyetemit igy csak az elemzeseket olvastam nem nagyon erzem a kulonbsegeket... amit olvastam abbol azt hiszem h Mayfield a kiszemeltunk. De csak tipp
Allen nel mi a baj?
Pityu Gyor

Hackenberg 2.0, Nagy karerősség viszont nagyon pontatlan(56%-os CMP 2 évben egymás után), eléggé egy "boom or bust" kategória amire nincs szükségünk fél évszázados irányítóhiány után. Illetve elég sok meccs összefoglalót megnéztem(amire igaz nem lehet alapozni) mindegyik irányítóról, és hát valahogy Allen sosem volt főfaktor, sosem volt az aki a hátára veszi a csapatot és győzelemre viszi őket, ez még számomra kicsit aggasztó. Számomra abszolút Mayfield vagy Rosen a befutó...talán kicsit jobban Mayfield. Rosennel kapcsolatban picit aggasztanak a sérülések, Mayfieldel kapcsolatban pedig a Spread Offense. De Mayfield-nél pontosabb irányítót illetve nála nagyobb vezért riktán látni. De hát meglátjuk ez esetben remélem beigazolódik az ami a csapból folyik. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 920
No, eljött végre a draft hete.
Jó lenne, ha sikerülne egy franchise QBt leakasztania ennek az elcseszett franchisenak, hogy legalább az alappillér meglegyen és lehessen más posztokra fókuszálni.

Ki mit tippel?
Tudom, hogy a csapból is Mayfield folyik, de az én tippem Rosen. Allen kihúzása esetén valszeg az ideg szétvág majd.
Beki
En nem figyelem az egyetemit igy csak az elemzeseket olvastam nem nagyon erzem a kulonbsegeket... amit olvastam abbol azt hiszem h Mayfield a kiszemeltunk. De csak tipp
Allen nel mi a baj?

Green is green
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Chubb és Teddy kezd 😀

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
No, eljött végre a draft hete.
Jó lenne, ha sikerülne egy franchise QBt leakasztania ennek az elcseszett franchisenak, hogy legalább az alappillér meglegyen és lehessen más posztokra fókuszálni.

Ki mit tippel?
Tudom, hogy a csapból is Mayfield folyik, de az én tippem Rosen. Allen kihúzása esetén valszeg az ideg szétvág majd.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hivatalosan is lehívtuk Leo W 5. éves opcióját.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
1: at DET (MNF)
2: vs. MIA
3: at CLE (TNF)
4: at JAX
5: vs. DEN
6: vs. IND
7: vs. MIN
8: at CHI
9: at MIA
10: vs. BUF
11: BYE
12: vs NE
13: at TEN
14: at BUF
15: vs HOU
16: vs GB
17: at NE

Am ebből a sorsolásból egész kellemes eredmény is összejöhet, mert jelenleg amit biztos bukóra mondanám az a DET, MIN, 2x NE és a GB. Nyilván marha sok minden történik addig, de ha sikerül a szoros meccseket végre nyerni is, akkor max 8-8 is lehet. Tudom h emellett büdös sok kérdőjel van nálunk is: h sikerül-e Batesnek javítania az offensen, h meddig fog az új QB a padon ülni, sérülések, a DL h hasít, pass rush hiánya mennyire jön ki, secondary mennyire tud javulni (ha Claiborne gyoran lerobban és Skrine-t megint rongyosra szivatják), meg a többi apróság. Ha csak picit sikerül javulni coaching tekintetben is, az jó kiinduló alap lehet.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
1: at DET (MNF)
2: vs. MIA
3: at CLE (TNF)
4: at JAX
5: vs. DEN
6: vs. IND
7: vs. MIN
8: at CHI
9: at MIA
10: vs. BUF
11: BYE
12: vs NE
13: at TEN
14: at BUF
15: vs HOU
16: vs GB
17: at NE
Beki
Sűrű az eleje....
Pityu Gyor
Abszolút nem vészes. DET után a MIA, CLE, JAX hármas nem annyira rossz, DEN-ről leg vmennyire képet kapunk h tolják addigra.
Beki
Nem az erősségre gondoltam. Hétfő-vasárnap-csütörtök nem ideális ráadasul 2szer idegenben
Pityu Gyor
Ehh bakker félreértettem, bár jogos az a kb 10 nap 3 meccs húzós lesz. 😊
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Nem olyan rossz ez a schedule..viszont az eleje tenyleg kicsit suru nem lenne jo ha az elso 3 het utan a csapat fele kidolne

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 920
1: at DET (MNF)
2: vs. MIA
3: at CLE (TNF)
4: at JAX
5: vs. DEN
6: vs. IND
7: vs. MIN
8: at CHI
9: at MIA
10: vs. BUF
11: BYE
12: vs NE
13: at TEN
14: at BUF
15: vs HOU
16: vs GB
17: at NE
Beki
Sűrű az eleje....
Pityu Gyor
Abszolút nem vészes. DET után a MIA, CLE, JAX hármas nem annyira rossz, DEN-ről leg vmennyire képet kapunk h tolják addigra.
Beki
Nem az erősségre gondoltam. Hétfő-vasárnap-csütörtök nem ideális ráadasul 2szer idegenben

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
1: at DET (MNF)
2: vs. MIA
3: at CLE (TNF)
4: at JAX
5: vs. DEN
6: vs. IND
7: vs. MIN
8: at CHI
9: at MIA
10: vs. BUF
11: BYE
12: vs NE
13: at TEN
14: at BUF
15: vs HOU
16: vs GB
17: at NE
Beki
Sűrű az eleje....
Pityu Gyor
Abszolút nem vészes. DET után a MIA, CLE, JAX hármas nem annyira rossz, DEN-ről leg vmennyire képet kapunk h tolják addigra.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 920
1: at DET (MNF)
2: vs. MIA
3: at CLE (TNF)
4: at JAX
5: vs. DEN
6: vs. IND
7: vs. MIN
8: at CHI
9: at MIA
10: vs. BUF
11: BYE
12: vs NE
13: at TEN
14: at BUF
15: vs HOU
16: vs GB
17: at NE
Beki
Sűrű az eleje....

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
1: at DET (MNF)
2: vs. MIA
3: at CLE (TNF)
4: at JAX
5: vs. DEN
6: vs. IND
7: vs. MIN
8: at CHI
9: at MIA
10: vs. BUF
11: BYE
12: vs NE
13: at TEN
14: at BUF
15: vs HOU
16: vs GB
17: at NE
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Week 3 vs CLE, TNF
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aszondják az okosok, hogy az 1. meccsünk Detroit ellen lesz idegenben, ráadásul MNF.
Beki
Én a Lions meccsről azt hallottam, hogy thanksgiving meccs lesz
Löfli
Arra a meccsre elméletileg csoportellenfelet kért a Lions.
Legalábbis Rod Wood ezt nyilatkozta.

Az első fordulós MNF verzió van valóban inkább képben

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Aszondják az okosok, hogy az 1. meccsünk Detroit ellen lesz idegenben, ráadásul MNF.
Beki
Én a Lions meccsről azt hallottam, hogy thanksgiving meccs lesz
Löfli
Igen, van olyan verzió is.