New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na Beki, milyen volt Darnold? Az összefoglaló alapján nem volt rossz, bár egyszer nagyon homályba dobta, de talán első preseason meccsen ez belefér. Viszont ami nem került be az osszefoglaloba, arra kiváncsi lennék. Bridgewater-t lassan viheti valaki valami zsíros pickert.
Klaci79
Összefoglalóig jutottam én is csak, nem tudom perpill mikor lesz időm megnézni full meccset. 😕
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Eközben a srácok közös táncot tanulnak a WAS játékosaival. 😀
 twitter.com/SportsCenter/status/1028741893801340928
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933
Elsore nem volt ez rossz, Teddy es Darnold is nagyon jonak nezett ki, de szamomra a 1st team defense tetszett a legjobban, szerintem brutalis vedelem lesz/lehet ebbol. A 2. Felidoben eleg konzervativ playcall volt sokszor csak futassal, de ez nem is gond. Nyilvan preseason meccs volt, de biztato volt a csapat szerintem a labda mindket oldalan.😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teddy eladó :d

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Na Beki, milyen volt Darnold? Az összefoglaló alapján nem volt rossz, bár egyszer nagyon homályba dobta, de talán első preseason meccsen ez belefér. Viszont ami nem került be az osszefoglaloba, arra kiváncsi lennék. Bridgewater-t lassan viheti valaki valami zsíros pickert.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Darnold 2 INT mai edzésen, mindkettő hosszú passzból, ez ami abszolút nem megy neki.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Frankie Luvu-ra am nagyon érdemes figyelni, mert UDFA-ként nagyon sok snapet kap kezdő D#-vel.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.newyorkjets.com/team/depth-chart

Sok jelentősége nincs az 1. DC-nek, de pár érdekesség:
- Crowell RB1
- Shepherd kezdő DE
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Akkor mondhatjuk hogy egy make or break év lesz ez sok szempontból? 😀Apex
Sok mindenkinek az tuti. 😊
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933
Én is ezt látom mindenhol Darnoldal kapcsolatban, illetve Herndon-ról és Cannon-ról is rengeteg jó dolgot hallani. Külön örülök neki hogy Hansen-nek is megy, én már tavaly is szerettem volna többet pályán látni, remélhetőleg idén nagyobb szerepe lesz, habár ez a WR corp. ami nekünk most van szerintem az egyik legalulértékeltebb a ligában. 😊
Apex
Igen, Herndon jól tolja és segíti is h Leggett megint sérült hetek óta... Hansennek sztem csendes TC-je van, annyit olvastam h pár kg izmot felpakolt, de ennyi. 😕
WR corpban pedig mindenkinek bizonyítani kell: Robby, Kearse és Enunwa szerződése lejár, Stewart eddig 3. körösként zérót fejlődött és Hansen is csendben tolja.

Ami engem emellett aggaszt, hogy szép és jó h sok tehetséges fiatalunk van (papíron), de emellett:
- fél OL kuka lehet jövőre: Beachum minimális DM-mel kivágható lesz, Carpenter UFA, Long szerződésében sincs jövőre garantált tartalom, Wintersnek eddig 1 értelmes szezonja volt, Shell eddig max átlagos
- WR corpot fentebb írtam
- nincs pass rusher
- DL is vannak gondok
- CB2 és CB3 is need lesz
Beki
Akkor mondhatjuk hogy egy make or break év lesz ez sok szempontból? 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én is ezt látom mindenhol Darnoldal kapcsolatban, illetve Herndon-ról és Cannon-ról is rengeteg jó dolgot hallani. Külön örülök neki hogy Hansen-nek is megy, én már tavaly is szerettem volna többet pályán látni, remélhetőleg idén nagyobb szerepe lesz, habár ez a WR corp. ami nekünk most van szerintem az egyik legalulértékeltebb a ligában. 😊
Apex
Igen, Herndon jól tolja és segíti is h Leggett megint sérült hetek óta... Hansennek sztem csendes TC-je van, annyit olvastam h pár kg izmot felpakolt, de ennyi. 😕
WR corpban pedig mindenkinek bizonyítani kell: Robby, Kearse és Enunwa szerződése lejár, Stewart eddig 3. körösként zérót fejlődött és Hansen is csendben tolja.

Ami engem emellett aggaszt, hogy szép és jó h sok tehetséges fiatalunk van (papíron), de emellett:
- fél OL kuka lehet jövőre: Beachum minimális DM-mel kivágható lesz, Carpenter UFA, Long szerződésében sincs jövőre garantált tartalom, Wintersnek eddig 1 értelmes szezonja volt, Shell eddig max átlagos
- WR corpot fentebb írtam
- nincs pass rusher
- DL is vannak gondok
- CB2 és CB3 is need lesz
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933
Am hiába Darnold kevés edzése (holdout után), kb összes Jets beatwriter/Twitteres emberke egyetért abban, hogy edzésről edzésre fejlődik és marha gyorsan felvette a ritmust. Nem lehet arról olvasni, hogy hülye INT-eket dobálna (nyilván voltak INT-ek, de többségük védők által belepiszkált laszti). Amit kiemelnek még, hogy ha bármi rossz döntést hoz/rossz passza van, utána nagyon gyorsan összeszedi magát fejben.

Persze marha korán van még erről beszélni, hiszen 4 presezlony meccs + edzések hada vissza van még, de úgy érzem h ez kb Darnoldon múlik egyedül h ő lesz-e a kezdő QB DET ellen.
Beki
Én is ezt látom mindenhol Darnoldal kapcsolatban, illetve Herndon-ról és Cannon-ról is rengeteg jó dolgot hallani. Külön örülök neki hogy Hansen-nek is megy, én már tavaly is szerettem volna többet pályán látni, remélhetőleg idén nagyobb szerepe lesz, habár ez a WR corp. ami nekünk most van szerintem az egyik legalulértékeltebb a ligában. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am hiába Darnold kevés edzése (holdout után), kb összes Jets beatwriter/Twitteres emberke egyetért abban, hogy edzésről edzésre fejlődik és marha gyorsan felvette a ritmust. Nem lehet arról olvasni, hogy hülye INT-eket dobálna (nyilván voltak INT-ek, de többségük védők által belepiszkált laszti). Amit kiemelnek még, hogy ha bármi rossz döntést hoz/rossz passza van, utána nagyon gyorsan összeszedi magát fejben.

Persze marha korán van még erről beszélni, hiszen 4 presezlony meccs + edzések hada vissza van még, de úgy érzem h ez kb Darnoldon múlik egyedül h ő lesz-e a kezdő QB DET ellen.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Schefter Coelho

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter
Sam Darnold “has a very fair shot” of winning Jets’ starting QB job for regular-season opener, per sources. He has to keep progressing, preseason will be critical, and he probably is a year away, when he turns 22. But Jets love what they see and he has a legit chance to win job.

Öreg Schefter ezzel most sokat nem írt, csak amit kb mindenki tudott eddig h mi kell Darnoldtól. 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Maye, Pryor visszatért és először toltak majdnem teljes edzést.
Enunwa vmi Bowles által meg nem nevezett "training camp" sérülést szedett össze, míg Leggettről majdnem ennyit mondott.

McGuire kiesése után Crowell többször használják passz szitukban. OL-ből Beachum és Long duót emelték ki.
Shephard nagyon sokat tölt majd a pályán rotációban. Parry Nickerson és Derrick Jones is nagyon tolja.

Ahogy olvasom McCown eddig a legjobb QB, míg Darnold kb picit jobban tolta eddigi edzéseken, mint Bridgewater (több snapet is kap mondjuk kezdő OL-el).
Beki
Nickersonnak lehet eselye mar iden normalis snapszamra?
dankodavid
TruJo-Claiborne-Skrine hármas adott, de ha esetleg Skrine kiesne, akkor elég sok snapet kaphatna, de sztem CB4-5 lesz max.
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 125
Maye, Pryor visszatért és először toltak majdnem teljes edzést.
Enunwa vmi Bowles által meg nem nevezett "training camp" sérülést szedett össze, míg Leggettről majdnem ennyit mondott.

McGuire kiesése után Crowell többször használják passz szitukban. OL-ből Beachum és Long duót emelték ki.
Shephard nagyon sokat tölt majd a pályán rotációban. Parry Nickerson és Derrick Jones is nagyon tolja.

Ahogy olvasom McCown eddig a legjobb QB, míg Darnold kb picit jobban tolta eddigi edzéseken, mint Bridgewater (több snapet is kap mondjuk kezdő OL-el).
Beki
Nickersonnak lehet eselye mar iden normalis snapszamra?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Maye, Pryor visszatért és először toltak majdnem teljes edzést.
Enunwa vmi Bowles által meg nem nevezett "training camp" sérülést szedett össze, míg Leggettről majdnem ennyit mondott.

McGuire kiesése után Crowell többször használják passz szitukban. OL-ből Beachum és Long duót emelték ki.
Shephard nagyon sokat tölt majd a pályán rotációban. Parry Nickerson és Derrick Jones is nagyon tolja.

Ahogy olvasom McCown eddig a legjobb QB, míg Darnold kb picit jobban tolta eddigi edzéseken, mint Bridgewater (több snapet is kap mondjuk kezdő OL-el).
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
2019-ben új mezgarnitúra! Állítólag a kelly green lesz a fő csapásirány, legalábbis színben el fog tolódni a csapat főleg arra, amit a color rush mezeken láthattunk.

A LEGFONTOSABB PEDIG, HOGY NEM 2RULE GYÁRTMÁNY!
shawnka
Pedig jöhetnének a lendületes formák és vagány színek, belicheckék hátha beszarnának tőlük.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
2019-ben új mezgarnitúra! Állítólag a kelly green lesz a fő csapásirány, legalábbis színben el fog tolódni a csapat főleg arra, amit a color rush mezeken láthattunk.

A LEGFONTOSABB PEDIG, HOGY NEM 2RULE GYÁRTMÁNY!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jets practice is over. Sam Darnold was 6 of 9 with an interception in his first practice. Here’s how the reps broke down.
McCown: 23 reps, all first team
Bridgewater: 33 reps, no first team
Darnold: 20 reps, 10 first team
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jets and QB Sam Darnold expected to reach agreement today he is expected at their building today, per source.
Darnold will sign a four-year, $30.25 million deal, including $20 million guaranteed. - Schefter

Kíváncsi vagyok ki engedett végül.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
főleg Darnódnál nem értem ezt a hülyéskedést, 1 megkérdőjelezhető történetet/döntést nem hallottam róla középsuli óta, nem tudom mit geciznek, nagyon nagy butaság egy ilyenen lovagolni és edzéseket bukni ez miatt...
Habi
Főleg, hogy McCown és Teddy sem az a QB az eddigi pár nap összefoglalóit olvasva, akiket ne tudna legyőzni.
Nem is értem...eltiltás esetén oké, de ha igaz, amit Cimini ír és Maccagnanék ilyet akarnak a szerződésébe tenni, hát...nem írom le inkább.
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
főleg Darnódnál nem értem ezt a hülyéskedést, 1 megkérdőjelezhető történetet/döntést nem hallottam róla középsuli óta, nem tudom mit geciznek, nagyon nagy butaság egy ilyenen lovagolni és edzéseket bukni ez miatt...


JT Daniels fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Cimini szerint alábbin megy a cseszekedés:
This may provide some clarity on the Sam Darnold standoff: While the offset clause remains an issue, the major sticking point, as I understand it, is default language pertaining to guaranteed money. Under the Jets' proposal, Darnold's entire guarantee will void if he's fined by the league for discipline or conduct on/off the field. This is different from the Baker Mayfield and Josh Allen contracts. In their cases, their guarantee voids with a suspension, not a fine. Big difference. The Jets' approach is unusual based on recent history. It's believed that, in the last 10 drafts, no top-3 pick had voidables tied to league fines. This may sound petty, but Darnold has a $30 million guarantee over the life of the proposed contract.
Nem értem egyszerűen h mi ez a szemléletváltás Maccagnannál, eddig semmi ilyet nem olvastam Adams vagy Leonál sem.