New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hát WAS elleni teljesítményre nehéz mit írni...legkisebb gond volt Darnold és Teddy INT-jei, de h a nénikémbe tudjanak normálisan játszani, ha állandóan egy védő üti őket legalább.
Futás nincs, mert a balfék OL-ed egy rohadt lyukat nem tud nyitni neki.
Qvale és Harrison LT és RG-ben szánalmasak voltak. Egy mozdulattal leváltak róluk, előbbit úgy tolták hátra, ahogy akarták és ha túloldalra kellene átérnie, lassú, mint a bűn.

Lee megint elkezdte szezon eleji zseniális tevékenységét, TE-k levédekezése még mindig nem megy.

Egyszerűen nem értem h ebben a Qvale gyerekben mit komál a stáb...megbukott RT-ként, miután Shell legyőzte ott, most meg LT-ben erőltetjük...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Surprising development: #Jets Director of Football Adminstration Jackie Davidson is leaving the organization, per source. ....

Davidson was the chief contractor negotiator for GM Mike Maccagnan.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Beachum állítólag 1. hétre oké lesz, míg Winters sem játszik 1. hétig tutira.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ijalana -> IR, Gino Gradkowski erkezett a helyere.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na találtam condensed verziót Falcons elleni meccshez, csütörtökig csak rászánom magam h megnézzem.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Teddy eladó :d
Wyatt
Ez eddig sem volt titok. Tegyük fel, hogy Teddy penge lesz kövi preseason meccseken is, de Darnold a kezdő.
Melyik csapat lenne hajlandó magas picket adni érte? Kb mindenhol 2. vagy 3. körös picket olvasok, de vhogy nem látom ki vállalna be ennyit érte.
Beki
Bill annak idején nagyon nézegette, simán kinézem belőle, hogy elhozza egy komp pickért.
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Majd idehozzátok Mack-et és akkor legalább lesz PR ha Ol nem is

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ami még aggasztó, hogy Beachum hetek óta nem edz és még mindig ebben a walking bootnak hívott izéban sétálgat (ha jól tudom), mellette Winters is pihizik és Ijalana is off.
Hnap várhatóan Darnold kezd és mindezt úgy h Qvale lesz sztem az LT. 😀

Eddig is komoly aggályaim vannak OL miatt kövi szezonra és még tetézi pass rusher hiánya is. 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Teddy eladó :d
Wyatt
Ez eddig sem volt titok. Tegyük fel, hogy Teddy penge lesz kövi preseason meccseken is, de Darnold a kezdő.
Melyik csapat lenne hajlandó magas picket adni érte? Kb mindenhol 2. vagy 3. körös picket olvasok, de vhogy nem látom ki vállalna be ennyit érte.
Beki
Szükség nagy úr, ha vki IR-re kerül.
empty taxi
Ezzel is számoltam, de ha trade határidőig nem történik ilyen, szvsz senki nem ad érte semmit majd. Max vmi hátsó kört.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Teddy eladó :d
Wyatt
Ez eddig sem volt titok. Tegyük fel, hogy Teddy penge lesz kövi preseason meccseken is, de Darnold a kezdő.
Melyik csapat lenne hajlandó magas picket adni érte? Kb mindenhol 2. vagy 3. körös picket olvasok, de vhogy nem látom ki vállalna be ennyit érte.
Beki
Szükség nagy úr, ha vki IR-re kerül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teddy eladó :d
Wyatt
Ez eddig sem volt titok. Tegyük fel, hogy Teddy penge lesz kövi preseason meccseken is, de Darnold a kezdő.
Melyik csapat lenne hajlandó magas picket adni érte? Kb mindenhol 2. vagy 3. körös picket olvasok, de vhogy nem látom ki vállalna be ennyit érte.
Beki
Nálam eladó te 😛

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Teddy eladó :d
Wyatt
Ez eddig sem volt titok. Tegyük fel, hogy Teddy penge lesz kövi preseason meccseken is, de Darnold a kezdő.
Melyik csapat lenne hajlandó magas picket adni érte? Kb mindenhol 2. vagy 3. körös picket olvasok, de vhogy nem látom ki vállalna be ennyit érte.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na Beki, milyen volt Darnold? Az összefoglaló alapján nem volt rossz, bár egyszer nagyon homályba dobta, de talán első preseason meccsen ez belefér. Viszont ami nem került be az osszefoglaloba, arra kiváncsi lennék. Bridgewater-t lassan viheti valaki valami zsíros pickert.
Klaci79
Összefoglalóig jutottam én is csak, nem tudom perpill mikor lesz időm megnézni full meccset. 😕
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Eközben a srácok közös táncot tanulnak a WAS játékosaival. 😀
 twitter.com/SportsCenter/status/1028741893801340928
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Elsore nem volt ez rossz, Teddy es Darnold is nagyon jonak nezett ki, de szamomra a 1st team defense tetszett a legjobban, szerintem brutalis vedelem lesz/lehet ebbol. A 2. Felidoben eleg konzervativ playcall volt sokszor csak futassal, de ez nem is gond. Nyilvan preseason meccs volt, de biztato volt a csapat szerintem a labda mindket oldalan.😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teddy eladó :d

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 206
Na Beki, milyen volt Darnold? Az összefoglaló alapján nem volt rossz, bár egyszer nagyon homályba dobta, de talán első preseason meccsen ez belefér. Viszont ami nem került be az osszefoglaloba, arra kiváncsi lennék. Bridgewater-t lassan viheti valaki valami zsíros pickert.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Darnold 2 INT mai edzésen, mindkettő hosszú passzból, ez ami abszolút nem megy neki.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Frankie Luvu-ra am nagyon érdemes figyelni, mert UDFA-ként nagyon sok snapet kap kezdő D#-vel.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.newyorkjets.com/team/depth-chart

Sok jelentősége nincs az 1. DC-nek, de pár érdekesség:
- Crowell RB1
- Shepherd kezdő DE
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Akkor mondhatjuk hogy egy make or break év lesz ez sok szempontból? 😀Apex
Sok mindenkinek az tuti. 😊
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Én is ezt látom mindenhol Darnoldal kapcsolatban, illetve Herndon-ról és Cannon-ról is rengeteg jó dolgot hallani. Külön örülök neki hogy Hansen-nek is megy, én már tavaly is szerettem volna többet pályán látni, remélhetőleg idén nagyobb szerepe lesz, habár ez a WR corp. ami nekünk most van szerintem az egyik legalulértékeltebb a ligában. 😊
Apex
Igen, Herndon jól tolja és segíti is h Leggett megint sérült hetek óta... Hansennek sztem csendes TC-je van, annyit olvastam h pár kg izmot felpakolt, de ennyi. 😕
WR corpban pedig mindenkinek bizonyítani kell: Robby, Kearse és Enunwa szerződése lejár, Stewart eddig 3. körösként zérót fejlődött és Hansen is csendben tolja.

Ami engem emellett aggaszt, hogy szép és jó h sok tehetséges fiatalunk van (papíron), de emellett:
- fél OL kuka lehet jövőre: Beachum minimális DM-mel kivágható lesz, Carpenter UFA, Long szerződésében sincs jövőre garantált tartalom, Wintersnek eddig 1 értelmes szezonja volt, Shell eddig max átlagos
- WR corpot fentebb írtam
- nincs pass rusher
- DL is vannak gondok
- CB2 és CB3 is need lesz
Beki
Akkor mondhatjuk hogy egy make or break év lesz ez sok szempontból? 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én is ezt látom mindenhol Darnoldal kapcsolatban, illetve Herndon-ról és Cannon-ról is rengeteg jó dolgot hallani. Külön örülök neki hogy Hansen-nek is megy, én már tavaly is szerettem volna többet pályán látni, remélhetőleg idén nagyobb szerepe lesz, habár ez a WR corp. ami nekünk most van szerintem az egyik legalulértékeltebb a ligában. 😊
Apex
Igen, Herndon jól tolja és segíti is h Leggett megint sérült hetek óta... Hansennek sztem csendes TC-je van, annyit olvastam h pár kg izmot felpakolt, de ennyi. 😕
WR corpban pedig mindenkinek bizonyítani kell: Robby, Kearse és Enunwa szerződése lejár, Stewart eddig 3. körösként zérót fejlődött és Hansen is csendben tolja.

Ami engem emellett aggaszt, hogy szép és jó h sok tehetséges fiatalunk van (papíron), de emellett:
- fél OL kuka lehet jövőre: Beachum minimális DM-mel kivágható lesz, Carpenter UFA, Long szerződésében sincs jövőre garantált tartalom, Wintersnek eddig 1 értelmes szezonja volt, Shell eddig max átlagos
- WR corpot fentebb írtam
- nincs pass rusher
- DL is vannak gondok
- CB2 és CB3 is need lesz
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Am hiába Darnold kevés edzése (holdout után), kb összes Jets beatwriter/Twitteres emberke egyetért abban, hogy edzésről edzésre fejlődik és marha gyorsan felvette a ritmust. Nem lehet arról olvasni, hogy hülye INT-eket dobálna (nyilván voltak INT-ek, de többségük védők által belepiszkált laszti). Amit kiemelnek még, hogy ha bármi rossz döntést hoz/rossz passza van, utána nagyon gyorsan összeszedi magát fejben.

Persze marha korán van még erről beszélni, hiszen 4 presezlony meccs + edzések hada vissza van még, de úgy érzem h ez kb Darnoldon múlik egyedül h ő lesz-e a kezdő QB DET ellen.
Beki
Én is ezt látom mindenhol Darnoldal kapcsolatban, illetve Herndon-ról és Cannon-ról is rengeteg jó dolgot hallani. Külön örülök neki hogy Hansen-nek is megy, én már tavaly is szerettem volna többet pályán látni, remélhetőleg idén nagyobb szerepe lesz, habár ez a WR corp. ami nekünk most van szerintem az egyik legalulértékeltebb a ligában. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am hiába Darnold kevés edzése (holdout után), kb összes Jets beatwriter/Twitteres emberke egyetért abban, hogy edzésről edzésre fejlődik és marha gyorsan felvette a ritmust. Nem lehet arról olvasni, hogy hülye INT-eket dobálna (nyilván voltak INT-ek, de többségük védők által belepiszkált laszti). Amit kiemelnek még, hogy ha bármi rossz döntést hoz/rossz passza van, utána nagyon gyorsan összeszedi magát fejben.

Persze marha korán van még erről beszélni, hiszen 4 presezlony meccs + edzések hada vissza van még, de úgy érzem h ez kb Darnoldon múlik egyedül h ő lesz-e a kezdő QB DET ellen.