New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A Colts szerintem papírforma kettes, leginkább a Bills tűnik sanszosnak
Wyatt
köszi, akkor megyek is megrakom a jetset nagy tételben az indy ellen, ha crowell játszik 150 yard benne lesz megint :d
eaglesmcnabb
Szívesen. Én vagyok a fasz, hogy ebből a Coltsból még kinéztem bármit 😊
Wyatt
Egy fele nyert Jets W-vel, másik felét meg Crowell tuti elvitte neki (leg is remélem h így pakolt szelvényt). 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
In 3+ years under Bowles, the Jets defense has given up 400 yards 13 times. It has happened in each of the last 3 weeks.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Colts szerintem papírforma kettes, leginkább a Bills tűnik sanszosnak
Wyatt
köszi, akkor megyek is megrakom a jetset nagy tételben az indy ellen, ha crowell játszik 150 yard benne lesz megint :d
eaglesmcnabb
Szívesen. Én vagyok a fasz, hogy ebből a Coltsból még kinéztem bármit 😊

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933
Szép volt, jó volt, de ha MIN ellen ennyi esélyt adunk visszajönni, nagy picsázás lesz.
Hoztuk a vérgyenge DEN ellenit, míg IND 5000 sérülttel csak sikerült legyőzni. Jövő héten pár kérdésre választ kapunk.
Beki
Azért azt tegyük hozzá hogy nálunk is volt bőven sérült, Crowell sem 100%-osan játszott, de nyilván azért egy Vikings komoly erőfelmérő lesz

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szép volt, jó volt, de ha MIN ellen ennyi esélyt adunk visszajönni, nagy picsázás lesz.
Hoztuk a vérgyenge DEN ellenit, míg IND 5000 sérülttel csak sikerült legyőzni. Jövő héten pár kérdésre választ kapunk.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jason Myers just set the #Jets record for field goals in a game with seven. He’s one of six players all time with seven field goals in a game.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933

Beki
Egész vastag lesz ez a CB állomány Luck ellen

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Továbbra is kórház rovat:
TruJo, Skrine, Crowell, KPL és LeoW is felkerült DNP-nek.
Beki
Crowell nem is fog jatszani?
Pityu Gyor
Bemelegítés után dől el.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Továbbra is kórház rovat:
TruJo, Skrine, Crowell, KPL és LeoW is felkerült DNP-nek.
Beki
Crowell nem is fog jatszani?

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Továbbra is kórház rovat:
TruJo, Skrine, Crowell, KPL és LeoW is felkerült DNP-nek.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
11. héten lesz a csapat am bye weeken, addig:
IND, MIN, CHI, MIA, BUF

Tippelni sem merek mi lesz eme 5 meccsnek a kimenetele, de amolyan Jets-es lenne, ha Colts porig alázna minket vasárnap. 😀
Mikor elhiszed h minden szép és jó, jön 3 vereség, majd újabb győzelem, majd egy foghíjas Colts legyaláz. 😀
Beki
Pontosan, az lenne a Jetses... Coltstol zakó de mondjuk a Miamit vagy a Bears elpáholjuk....
Simán lehetne 50%os mérlegünk a bye weekre, de én max 2 győzelmet várok.
A lényeg hogy Darnold tanuljon, a fiatalok érjenek, érdekelne h a védelem tud e tartósan jól játszanak.

Green is green
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
A Colts szerintem papírforma kettes, leginkább a Bills tűnik sanszosnak
Wyatt
köszi, akkor megyek is megrakom a jetset nagy tételben az indy ellen, ha crowell játszik 150 yard benne lesz megint :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Colts szerintem papírforma kettes, leginkább a Bills tűnik sanszosnak

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
11. héten lesz a csapat am bye weeken, addig:
IND, MIN, CHI, MIA, BUF

Tippelni sem merek mi lesz eme 5 meccsnek a kimenetele, de amolyan Jets-es lenne, ha Colts porig alázna minket vasárnap. 😀
Mikor elhiszed h minden szép és jó, jön 3 vereség, majd újabb győzelem, majd egy foghíjas Colts legyaláz. 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
No, akkor szerdai kórház névsor:

DNP:
Crowell, TruJo, Long, Peake, KPL, Roberts, Skrine

LP:
Maye, Pryor, Sterling

TruJo és Skrine játékára nem számítok (csodálom h utóbbi még nem ment IR-re, asszem 2015-ös leigazolása óta ez a 4. agyrázkódása)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én nem tudtam most sehol követni a meccset csak összefoglalót láttam. Elöbbre léptünk (Bowles jó DC lenne?) vagy kifutott eredmény? Darnold fejlődik?
Pityu Gyor
Bowles anno Arizonában elég jó DC volt, Darnoldnak volt pár elképesztően pontos lasztija. Kérdéses persze h a Broncos a nagyon gyenge vagy Bowles hívásaival a védelemben van annyi tartás, ami képes levenni Darnold válláról terhet.
empty taxi
Úgy hiszem, hogy Bowles playhívásai is nagy szerepet vállaltak abban, hogy vállalható volt a védelem. Keenum rendre, ahogy láttam, nem éreztem túl kényelmesen magát a zsebben és ez már nagy előrelépés volt h nem kellett fél védelmet ráküldeni az ellenfél QB-jára.

Darnold számai megint nem az igaziak, de apránként fejlődik a srác:
- összeomló zsebben ott maradt és meg tudta dobni Andersonnak a pontos lasztit
- 2. TD passz, na az oda volt dobva ahogy kellett, gyönyörű volt
- 3&12 a Kearse-nek dobott lasztija is igen csettintős volt volt

JAX ellen centik hiányoztak hasonló helyzetekben, hát itt fontos helyzetekben összejött végre minden.

Egy dolog még, ami eszembe jut: meg lehet nézni h Darnold fumblizott-e akár egyetlen egyet is az elmúlt 5 meccsén? Őszintén szólva, nem emlékszem nagyon egyre sem és egyetem alatt uccsó évében ezzel voltak gondjai.

Colts ellen, Bowles tegnapi nyilatkozata alapján TruJo és Skrine is pihizhet akár.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Én nem tudtam most sehol követni a meccset csak összefoglalót láttam. Elöbbre léptünk (Bowles jó DC lenne?) vagy kifutott eredmény? Darnold fejlődik?
Pityu Gyor
Bowles anno Arizonában elég jó DC volt, Darnoldnak volt pár elképesztően pontos lasztija. Kérdéses persze h a Broncos a nagyon gyenge vagy Bowles hívásaival a védelemben van annyi tartás, ami képes levenni Darnold válláról terhet.
empty taxi
Vagy ha jön 300 futott yard, az segít. 😊

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Én nem tudtam most sehol követni a meccset csak összefoglalót láttam. Elöbbre léptünk (Bowles jó DC lenne?) vagy kifutott eredmény? Darnold fejlődik?
Pityu Gyor
Bowles anno Arizonában elég jó DC volt, Darnoldnak volt pár elképesztően pontos lasztija. Kérdéses persze h a Broncos a nagyon gyenge vagy Bowles hívásaival a védelemben van annyi tartás, ami képes levenni Darnold válláról terhet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Én nem tudtam most sehol követni a meccset csak összefoglalót láttam. Elöbbre léptünk (Bowles jó DC lenne?) vagy kifutott eredmény? Darnold fejlődik?

Green is green
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Na. Valami 😊

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kacy Rodgers vmilyen súlyos betegségben szenved (jobbulást neki) Bowles szavai alapján, de semmi egyéb infó nincs, így ma Bowles felel a teljes D# játékhívásokért.

 www.cbssports.com/nfl/news/jets-arent-pondering-any-staff-changes-reports-of-todd-bowles-being-on-hot-seat-are-premature/
Itt pedig semmi újdonság.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
TruJo am OUT ma.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Trumaine Johnson (quad), Quincy Enunwa (hip) and Darryl Roberts (hamstring) all injured today in practice. Listed as "limited" on report. Bowles won't speculate on availability. Charone Peake (hamstring) ruled out.

Just saw #Jets RT Brandon Shell walking a bit gingerly out of locker room with team trainer.

Jól hangzik. 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Komolyan tisztára azt érzem a csapaton, hogy az első meccsre nagyon faszán nagyon brutál módon felkészültek, és ennyi azóta semmit nem látunk ebből az egészből. A vasárnapi meccsig legalább a védelem jó volt, de itt ők sem tudom mit csináltak, konkrétan szinte nem is láttam olyan Bortles passzt ami tight coverage-be ment volna. Pedig nem gondolnám, hogy ebben a csapatban ennyi van, szerintem sokkal jobb keretünk van mint az utóbbi években, és mégis szarabbul játszunk...egyszerűen botrány amit művelünk, kurvára megérte tavaly elküldeni Mortont is. Tavaly védtem Bowles-t, de ezek után tényleg nem tudom hogy annak örüljek-e ha nyerünk vagy ha kiszopunk jó pár meccsen és legalább Bowles meg Bates is megy a fenébe. Így hogy idén ledraftoltuk a franchise jövőjét(reméljük), szerintem baromira kéne a csapatnak egy offensive minded coach.
Apex
Védelem annyiban volt jó, hogy csinált 3 TO-t a nulla offense-ünknek, de emellett majdnem folytatódott minden CLE meccs után. 😀
Lenne alap védelemben LeoW-Lee-Williamson-Maye-Adams bandával és offense fronton is, de néha az az érzésem, mintha nem tudnák mit kellene csinálniuk. Rengeteg büntetés, elcseszett váltás, kezdő CB duónk meccsenként 1-2 alkalommal jónéhány yardra követi az emberét és nem rajtuk múlt h nem lett égés, mint TruJo barátunknak.
Bowles-t nem érdemes védeni, 4. éve ugyanazok a hülyeségek és semmit sem fejlődött ő és a csapat sem. Punt és az FG a meccs végén ennyire még nem idegesített fel, mint hétvégén (még ha egyik után TO-t csinált a védelem). 4 év alatt 3. OC és Rodgers barátja még DC lehet... jön most 3 hazai meccs, amely jó irányvonalat adhat új főnöknek merre az arra. Bár megítélése úgyis teljes szezon alapján történik.
Mondjuk, ha HC váltás lesz, akkor DeFilippo lenne korai jelöltem.