New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Inter102 New York Jets 54
Én azt nem értem miért nem rövideket dobaltatunk Darnolddal?! Én inkább a play hivasokban látom a problémát és sokszor az elkapok sem segítenek. Nyilván hibázik a srác, de a képessége megvan arra hogy jó Qb legyen!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Former Titans’ WR Rishard Matthews is signing with the NY Jets, per source.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Apex
Nagyon nincs értelme ecsetelni az egészet, ezen a meccsen a védelem akart vmit...ők is félidőig és annyi.
Ez volt a szezon első meccse, amit otthagytam, mert annyira kilátástalan volt. Darnold rookie ide vagy oda, nem tudom h mit gondolt erre a meccsre. Egy gyönyörű drive és meccs végéig semmi. Double coverage bevagdalja lesz, ami lesz alapon, túldobál embereket, üres embert km-ekre nem találja meg. Szörnyű volt. 17/42-es passzmutató...
Védelemben Murray 11 yardos TDjénél, Mr Nagy Vezér Adams nem tudom mi a nénikémet csinált...felé megy Murray és erre üt egyet Thielenen talán, aki még csak blokkolni sem akarta őt és vígan beszalad TD-re. Másik futott TD-nél, Adams túloldalról nem ér oda, Lee fingom sincs milyen lyukon várta a futót, de az a vonat máshol közlekedett. 2 hosszú TD...ilyen megesik, jó volt a coverage mindkét esetben.

Longról nem írok semmit...jöhetnek nekem már meccsek óta h ujja sérült, akk basszuk padra és próbáljunk meg mást, akit nem Wesley Johnsonnak hívnak. 4-5 fos snapet adott a pali, holding penaltyk hada és 1 fumble-be kerültek a baromságai. Emellett tényleg egy hangyányival jobb, mint WJ.
A másik embert, akit úgy rúgnék picsán h az univerzumból kirepüljön az Tomlinson. Nem tud blokkolni és dropol mikor ember nincs körülötte.

Ennek a csapatnak nem szabadna 3-4-gyel állnia lassan azon a véleményen vagyok. Ezer sebből vérzik a roster, 4 éve szarul van menedzselve is, edzői stáb ugyanazokat a hibákat hozza meccsről meccsre.
Beki
Chill Beki, kicsit szerintem borúsabban látod mint kéne. Ha azt nézed igazából az utolsó negyed feléig meccsben voltunk, azért ez egy potenciális SB contender ellen nem rossz. Sajnos Darnoldnál talán ezen a meccsen érződött először, hogy frusztrált volt, impotens playhivások sorozata volt , sok passzjáték már akkor halálra volt ítélve mikor Long hátradobta a labdát(már ha ugye sikerült neki normálisan), azért ez elég sokat elmond, ráadásul futással nem is próbálkoztunk amit továbbra sem értek, helyette 42x passzoltatod a rookie-t egy probowlerekkel telepakolt Vikings D ellen, csereelkapókkal, hulladék playcallingalm, sajnos benne volt hogy hibázni fog. A többivel igazából egyetértek.
Apex
Remélem nem csesszük el ezt a Darnold gyereket azzal hogy nem hagyjuk fejlődni

Green is green
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933
Apex
Nagyon nincs értelme ecsetelni az egészet, ezen a meccsen a védelem akart vmit...ők is félidőig és annyi.
Ez volt a szezon első meccse, amit otthagytam, mert annyira kilátástalan volt. Darnold rookie ide vagy oda, nem tudom h mit gondolt erre a meccsre. Egy gyönyörű drive és meccs végéig semmi. Double coverage bevagdalja lesz, ami lesz alapon, túldobál embereket, üres embert km-ekre nem találja meg. Szörnyű volt. 17/42-es passzmutató...
Védelemben Murray 11 yardos TDjénél, Mr Nagy Vezér Adams nem tudom mi a nénikémet csinált...felé megy Murray és erre üt egyet Thielenen talán, aki még csak blokkolni sem akarta őt és vígan beszalad TD-re. Másik futott TD-nél, Adams túloldalról nem ér oda, Lee fingom sincs milyen lyukon várta a futót, de az a vonat máshol közlekedett. 2 hosszú TD...ilyen megesik, jó volt a coverage mindkét esetben.

Longról nem írok semmit...jöhetnek nekem már meccsek óta h ujja sérült, akk basszuk padra és próbáljunk meg mást, akit nem Wesley Johnsonnak hívnak. 4-5 fos snapet adott a pali, holding penaltyk hada és 1 fumble-be kerültek a baromságai. Emellett tényleg egy hangyányival jobb, mint WJ.
A másik embert, akit úgy rúgnék picsán h az univerzumból kirepüljön az Tomlinson. Nem tud blokkolni és dropol mikor ember nincs körülötte.

Ennek a csapatnak nem szabadna 3-4-gyel állnia lassan azon a véleményen vagyok. Ezer sebből vérzik a roster, 4 éve szarul van menedzselve is, edzői stáb ugyanazokat a hibákat hozza meccsről meccsre.
Beki
Chill Beki, kicsit szerintem borúsabban látod mint kéne. Ha azt nézed igazából az utolsó negyed feléig meccsben voltunk, azért ez egy potenciális SB contender ellen nem rossz. Sajnos Darnoldnál talán ezen a meccsen érződött először, hogy frusztrált volt, impotens playhivások sorozata volt , sok passzjáték már akkor halálra volt ítélve mikor Long hátradobta a labdát(már ha ugye sikerült neki normálisan), azért ez elég sokat elmond, ráadásul futással nem is próbálkoztunk amit továbbra sem értek, helyette 42x passzoltatod a rookie-t egy probowlerekkel telepakolt Vikings D ellen, csereelkapókkal, hulladék playcallingalm, sajnos benne volt hogy hibázni fog. A többivel igazából egyetértek.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Apex
Nagyon nincs értelme ecsetelni az egészet, ezen a meccsen a védelem akart vmit...ők is félidőig és annyi.
Ez volt a szezon első meccse, amit otthagytam, mert annyira kilátástalan volt. Darnold rookie ide vagy oda, nem tudom h mit gondolt erre a meccsre. Egy gyönyörű drive és meccs végéig semmi. Double coverage bevagdalja lesz, ami lesz alapon, túldobál embereket, üres embert km-ekre nem találja meg. Szörnyű volt. 17/42-es passzmutató...
Védelemben Murray 11 yardos TDjénél, Mr Nagy Vezér Adams nem tudom mi a nénikémet csinált...felé megy Murray és erre üt egyet Thielenen talán, aki még csak blokkolni sem akarta őt és vígan beszalad TD-re. Másik futott TD-nél, Adams túloldalról nem ér oda, Lee fingom sincs milyen lyukon várta a futót, de az a vonat máshol közlekedett. 2 hosszú TD...ilyen megesik, jó volt a coverage mindkét esetben.

Longról nem írok semmit...jöhetnek nekem már meccsek óta h ujja sérült, akk basszuk padra és próbáljunk meg mást, akit nem Wesley Johnsonnak hívnak. 4-5 fos snapet adott a pali, holding penaltyk hada és 1 fumble-be kerültek a baromságai. Emellett tényleg egy hangyányival jobb, mint WJ.
A másik embert, akit úgy rúgnék picsán h az univerzumból kirepüljön az Tomlinson. Nem tud blokkolni és dropol mikor ember nincs körülötte.

Ennek a csapatnak nem szabadna 3-4-gyel állnia lassan azon a véleményen vagyok. Ezer sebből vérzik a roster, 4 éve szarul van menedzselve is, edzői stáb ugyanazokat a hibákat hozza meccsről meccsre.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933
Egy kis vélemény a meccsről:
Igazából körülbelül erre számítottam, de inkább rosszabbra, nem a Vikings ellen kell idén meccseket nyerni. Viszont azért Bowles time managementjén megint sikerült felbasznom az agyam. 1:22 első félidő 3rd down-ra megállítjuk a Vikings-t van 3 időkérésünk erre nem kérjük ki, szépen lemegy 40 mp-ig...taps illetve Bates játékhívásai baromira kiszámíthatóak voltak, semmi váratlant nem voltunk képesek előhúzni, ja meg az hogy Halftime adjustment továbbra sem létezik nálunk. Ennek ellenére a Defense szerintem kibaszott jó volt, sajnos beszoptunk egy pár big play-t, de ez ellen az O ellen nem csoda. Robertset külön kiemelném, nagyon is jól játszott a TD-t leszámítva(habár szerintem az is jó coverage volt). Offense viszont elég katasztrófa volt, alapból nem értem hogy miért nem futottunk többet, voltak azért életjelek hogy működhet a futójáték, de nem igazán erőltettük. Darnold-nak meg tipik rookie meccse volt, bár szerintem a 3 int-ből 2 nem az övé volt, de igazából lényegtelen. Long viszont jövőre mehet a picsába, szánalmas amit művel a csávó.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Deontay Burnett lett Pryor helyére felhozva PS-ről.

Enunwa, Maye, Skrine OUT
TruJo és KPL doubtful

Tehát az egészséges WRjeink Anderson, Kearse, Peake, Roberts és Burnett.
Beki
Végre egy értelmes döntés! Bár ahogy nézem két targetje volt, és 9 yardja, szóval van még hova javulnia

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Johet Cooper
Apex
Nem lepne meg ha rámennénk. Nem is bánnám
Pityu Gyor
én sem, viszont Beki tuti kiakadnia 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Deontay Burnett lett Pryor helyére felhozva PS-ről.

Enunwa, Maye, Skrine OUT
TruJo és KPL doubtful

Tehát az egészséges WRjeink Anderson, Kearse, Peake, Roberts és Burnett.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Johet Cooper
Apex
Nem lepne meg ha rámennénk. Nem is bánnám

Green is green
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933
Johet Cooper

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Pryor adios amigos.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933
Crowell, Skrine, TruJo, Pryor DNP

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
DNP: Skrine (concussion), Crowell (foot), RAnderson (hamstring), LWilliams (back), Pierre-Louis (foot), TJohnson (quad), Pryor (groin), Enunwa (ankle), Maye (thumb)

Maye és Enunwa OUT, ezt Bowles éppen pár perce mondta.
Marha nagy élmény lenne ha két kezdő CB és WR sem lenne. 0 pass rush, Kuzinnak nagy napja lesz.
Beki
Lehet ezt a meccset elore feladtuk...
Pityu Gyor
Nem hiszem, bár nagyon remélem h Crowell és Leo hnap már edzeni fog. RA kapcsán lövésem sincs h csak óvatosak vele, vagy tényleg vmi olyan, ami miatt kieshet vasárnapra. Mondjuk jó lenne, ha nem csak Kearse lenne bevethető MIN ellen, mert mögötte kb Roberts van (aki inkább returnek szerep miatt van rosteren), meg Peake talán visszatér.
Tény h 2 WR is volt próbázni tegnap, de Matthews-t nem hiszem h leigazoljuk.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
DNP: Skrine (concussion), Crowell (foot), RAnderson (hamstring), LWilliams (back), Pierre-Louis (foot), TJohnson (quad), Pryor (groin), Enunwa (ankle), Maye (thumb)

Maye és Enunwa OUT, ezt Bowles éppen pár perce mondta.
Marha nagy élmény lenne ha két kezdő CB és WR sem lenne. 0 pass rush, Kuzinnak nagy napja lesz.
Beki
Lehet ezt a meccset elore feladtuk...

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
DNP: Skrine (concussion), Crowell (foot), RAnderson (hamstring), LWilliams (back), Pierre-Louis (foot), TJohnson (quad), Pryor (groin), Enunwa (ankle), Maye (thumb)

Maye és Enunwa OUT, ezt Bowles éppen pár perce mondta.
Marha nagy élmény lenne ha két kezdő CB és WR sem lenne. 0 pass rush, Kuzinnak nagy napja lesz.
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
WR Rishard Matthews érkezik próbázni.
Beki
Éppen most vágtam ki😀

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
WR Rishard Matthews érkezik próbázni.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933
Enunwa is OUT néhány hétig.
Beki
Enunwa hianya talan nem olyan fajo, foleg ha Pryor igy tudja helyettesiteni mint vasarnap. (Igazabol orulnek is neki hogy ha kicsit tobbet hasznalnank vegre) Maye serulese jobban aggaszt, azert o eleg nagy boost a vedelemnek.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Enunwa is OUT néhány hétig.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 933
Darron Lee's rankings among LBs this season:
82.3 coverage grade (3rd of 72)
75.2 passer rating allowed (5th of 69)
3 interceptions (1st)

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Maye 3-4 hétre kiesett.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Colts szerintem papírforma kettes, leginkább a Bills tűnik sanszosnak
Wyatt
köszi, akkor megyek is megrakom a jetset nagy tételben az indy ellen, ha crowell játszik 150 yard benne lesz megint :d
eaglesmcnabb
Szívesen. Én vagyok a fasz
Wyatt
Hat de meg mennyire, hogy nana!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
11-3 a hetem, de a Jets es az u21 mindent elvitt :d

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
A Colts szerintem papírforma kettes, leginkább a Bills tűnik sanszosnak
Wyatt
köszi, akkor megyek is megrakom a jetset nagy tételben az indy ellen, ha crowell játszik 150 yard benne lesz megint :d
eaglesmcnabb
Szívesen. Én vagyok a fasz, hogy ebből a Coltsból még kinéztem bármit 😊
Wyatt
Egy fele nyert Jets W-vel, másik felét meg Crowell tuti elvitte neki (leg is remélem h így pakolt szelvényt). 😀
Beki
Ez csapatjáték, nem fogadok egyéni teljesítményekre.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!