New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Am nem a legjobbkor fogunk mi sem új HC-t keresni, annyi szent. 😀
CLE és GB már üresedés van, jöhet még CAR, DEN, ARI, TB, BAL(?), CIN, + WAS és JAX kicsi eséllyel.
Beki
Pont ezen filóztam én is hogy nagyon para lesz az edző piac...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am nem a legjobbkor fogunk mi sem új HC-t keresni, annyi szent. 😀
CLE és GB már üresedés van, jöhet még CAR, DEN, ARI, TB, BAL(?), CIN, + WAS és JAX kicsi eséllyel.
Beki
In Christopher Johnson we trust!
Apex
Nagyon kíváncsi vagyok h Woody mennyire dumál bele majd a döntésébe.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Am nem a legjobbkor fogunk mi sem új HC-t keresni, annyi szent. 😀
CLE és GB már üresedés van, jöhet még CAR, DEN, ARI, TB, BAL(?), CIN, + WAS és JAX kicsi eséllyel.
Beki
In Christopher Johnson we trust!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am nem a legjobbkor fogunk mi sem új HC-t keresni, annyi szent. 😀
CLE és GB már üresedés van, jöhet még CAR, DEN, ARI, TB, BAL(?), CIN, + WAS és JAX kicsi eséllyel.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
 twitter.com/PFF_Jets/status/1074758617356795905?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok h mennyire lesz motivált a GB vasárnap. Hasonló szoros vereséget ismét el tudnék fogadni.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Jó volt ez egynek.
Wyatt által írt példák közül a Darnold futás sérülten volt, ami felcseszett...ha nedm Darnold hívta be / hívta át, akkor Bates fejében kurva nagy gondok vannak (Bowles baromságait ne részletezzük, 4 év alatt hozzászoktunk már).
TruJo-t megint szarrá égették szokás szerint. Leo Williams meg félelmetesen egy nagy nulla.
Beki
Leonard Williams currently has 44 QB pressures which is the 8th most among DI’s through Week 14!
Apex
Van hasonló számod QB hitekre is? Összehasonlítanám tavalyival.
Beki
2017-ben 25 volt neki, Idén 17.
Mondjuk egy Donald-al összehasonlítva. 2017-ben 27, idén 33.
Apex
Nagyon jó volna tudni miért nem sikerült, akkor neki sackekre váltani ezeket. Mondjuk Donaldot szépen duplázzák azért.
Beki
Ez egy ilyen szezon. Meg azért Donald mellett ott van ám egy Suh, most már egy Fowler is, még Leo mellett mondjuk egy Anderson esetleg. Illetve Leo is azért van duplázva bőven.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jó volt ez egynek.
Wyatt által írt példák közül a Darnold futás sérülten volt, ami felcseszett...ha nedm Darnold hívta be / hívta át, akkor Bates fejében kurva nagy gondok vannak (Bowles baromságait ne részletezzük, 4 év alatt hozzászoktunk már).
TruJo-t megint szarrá égették szokás szerint. Leo Williams meg félelmetesen egy nagy nulla.
Beki
Leonard Williams currently has 44 QB pressures which is the 8th most among DI’s through Week 14!
Apex
Van hasonló számod QB hitekre is? Összehasonlítanám tavalyival.
Beki
2017-ben 25 volt neki, Idén 17.
Mondjuk egy Donald-al összehasonlítva. 2017-ben 27, idén 33.
Apex
Nagyon jó volna tudni miért nem sikerült, akkor neki sackekre váltani ezeket. Mondjuk Donaldot szépen duplázzák azért.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Jó volt ez egynek.
Wyatt által írt példák közül a Darnold futás sérülten volt, ami felcseszett...ha nedm Darnold hívta be / hívta át, akkor Bates fejében kurva nagy gondok vannak (Bowles baromságait ne részletezzük, 4 év alatt hozzászoktunk már).
TruJo-t megint szarrá égették szokás szerint. Leo Williams meg félelmetesen egy nagy nulla.
Beki
Leonard Williams currently has 44 QB pressures which is the 8th most among DI’s through Week 14!
Apex
Van hasonló számod QB hitekre is? Összehasonlítanám tavalyival.
Beki
2017-ben 25 volt neki, Idén 17.
Mondjuk egy Donald-al összehasonlítva. 2017-ben 27, idén 33.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jó volt ez egynek.
Wyatt által írt példák közül a Darnold futás sérülten volt, ami felcseszett...ha nedm Darnold hívta be / hívta át, akkor Bates fejében kurva nagy gondok vannak (Bowles baromságait ne részletezzük, 4 év alatt hozzászoktunk már).
TruJo-t megint szarrá égették szokás szerint. Leo Williams meg félelmetesen egy nagy nulla.
Beki
Leonard Williams currently has 44 QB pressures which is the 8th most among DI’s through Week 14!
Apex
Van hasonló számod QB hitekre is? Összehasonlítanám tavalyival.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Jó volt ez egynek.
Wyatt által írt példák közül a Darnold futás sérülten volt, ami felcseszett...ha nedm Darnold hívta be / hívta át, akkor Bates fejében kurva nagy gondok vannak (Bowles baromságait ne részletezzük, 4 év alatt hozzászoktunk már).
TruJo-t megint szarrá égették szokás szerint. Leo Williams meg félelmetesen egy nagy nulla.
Beki
Leonard Williams currently has 44 QB pressures which is the 8th most among DI’s through Week 14!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Ez még tegnapról:
Via @MikeGarafolo on NFL Gameday Kickoff, Mike McCarthy is “very high up there” on the #Jets list of potential new head coaches to replace Todd Bowles. NYJ want to go “big-game hunting”, per Garafolo.
Beki
Ne mar...egy inkompetens edzo helyere hozunk egy masikat?
Apex
Egyebkent miert? Oke, McCarthy az utobbi idoben fos volt, hibazott, gyokerkedett, latszott, hogy belefasult a wisconsini bulikaba, de azert en emlekszem eleg sok evre, amikor korbe volt szopkodva, es odaig meg vissza volt mindenki tole, hogy mekkora agy, meg micsoda jo hivasai vannak. Tok vicces, hogy ez hirtelen el lett felejtve, aztan be van allitva valami fogyokernek. Olyan ez, mint Jim Harbaugh, aki jo esetben kozepcsapatbol epitett fel egy brutalis SB contender csapatot San Franciscoban, aztan miutan a jatekosai megbuktattak, ki lett kezdve egybol.

McCarthy azert egy tamadoagy, es egyebkent konnyen lehet, hogy Darnoldnak pont egy ilyen csoka kell. Mert Darnold eddig szep es jo, de tegnap is a 3-4 zsebbol valo kimozgasan kivul alig-alig dobott meg het yardnal hosszabb passzokat, es egyebkent en ezt folyamatosan lattam eddig a 4-5 Jets-meccsen, amit elkaptam. Hiaba van fejben ott, nem eleg agressziv, de a rendszer sem eleg agressziv, nincsenek tokos hivasok, checkdown szarok, meg 4-5 yardos biztonsagi jatekok tomkelege.

En nagyon megneznem McCarthyt Darnolddal, mert szerintem o pont, hogy elonyere tudna javitani Darnoldot. Jelenleg szamomra Darnold inkabb tendal egy Alex Smith-fele biztonsagi jatekos fele, mint mondjuk egy Mahomes-fele rohadt tokos, agressziv felfogasu valaki fele. Marpedig az en velemenyem szerint hosszu tavon utobbi tud igazan nagyot sebezni az ellenfelen, mig az ilyen Alex Smithekkel el lehet menni a rajatszasig, de ott mar nem lesz eleg.

Nem egy papiron leirt csoka jart-kelt itt az NFL-ben, akik uj helyen, tiszta lappal ujult erovel eleg jol elkaristoltak. McCarthy mellett szerintem Darnold sokkal de sokkal jobba valna.
Stez
Hát...nem tudom, bevallom lehet én is kicsit rosszul emlékszem vissza MM korábbi éveire. Nyilván Bowles-hoz képest azért jobb lenne és legalább ő egy támadó felfogású edző, de azért amiket az utóbbi években láttam tőle több mint aggasztó, pl. Time management, azért ehhez nem kell koponyának lenni, hogy jól csináld, mégis ezekkel is problémák voltak. Továbbá nem egyszer volt olyan, hogy Rogers hangoztatta mennyire fos a playcalling. Az is nagy kérdés persze hogy Rogers miatta lett ilyen jó vagy pedig azért, mert Favre mögött padozott, ha az előbbi az azért elég komoly pozitívum viszont. Azonban én még mindig jobban örülnék, egy olyan embernek aki először lesz HC, legyen ez LaFleur, vagy valaki az egyetemről, teljesen friss felfogással. Az is lehet, hogy MM tényleg azért lett ilyen, mert kicsit belefásult a dolgokba, de legyen igazad, hidd el én örülnék neki a legjobban, ha elhozzuk MM-et, Darnoldból csinál egy elit qb-t és jövőre AFC East bajnokok leszünk. A többivel egyetértek, nem kérdés, hogy ez egy töketlen playcalling amit Darnold képébe nyomnak, sokkal több lehet ő mint egy Alex Smith.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez még tegnapról:
Via @MikeGarafolo on NFL Gameday Kickoff, Mike McCarthy is “very high up there” on the #Jets list of potential new head coaches to replace Todd Bowles. NYJ want to go “big-game hunting”, per Garafolo.
Beki
Ne mar...egy inkompetens edzo helyere hozunk egy masikat?
Apex
Egyebkent miert? Oke, McCarthy az utobbi idoben fos volt, hibazott, gyokerkedett, latszott, hogy belefasult a wisconsini bulikaba, de azert en emlekszem eleg sok evre, amikor korbe volt szopkodva, es odaig meg vissza volt mindenki tole, hogy mekkora agy, meg micsoda jo hivasai vannak. Tok vicces, hogy ez hirtelen el lett felejtve, aztan be van allitva valami fogyokernek. Olyan ez, mint Jim Harbaugh, aki jo esetben kozepcsapatbol epitett fel egy brutalis SB contender csapatot San Franciscoban, aztan miutan a jatekosai megbuktattak, ki lett kezdve egybol.

McCarthy azert egy tamadoagy, es egyebkent konnyen lehet, hogy Darnoldnak pont egy ilyen csoka kell. Mert Darnold eddig szep es jo, de tegnap is a 3-4 zsebbol valo kimozgasan kivul alig-alig dobott meg het yardnal hosszabb passzokat, es egyebkent en ezt folyamatosan lattam eddig a 4-5 Jets-meccsen, amit elkaptam. Hiaba van fejben ott, nem eleg agressziv, de a rendszer sem eleg agressziv, nincsenek tokos hivasok, checkdown szarok, meg 4-5 yardos biztonsagi jatekok tomkelege.

En nagyon megneznem McCarthyt Darnolddal, mert szerintem o pont, hogy elonyere tudna javitani Darnoldot. Jelenleg szamomra Darnold inkabb tendal egy Alex Smith-fele biztonsagi jatekos fele, mint mondjuk egy Mahomes-fele rohadt tokos, agressziv felfogasu valaki fele. Marpedig az en velemenyem szerint hosszu tavon utobbi tud igazan nagyot sebezni az ellenfelen, mig az ilyen Alex Smithekkel el lehet menni a rajatszasig, de ott mar nem lesz eleg.

Nem egy papiron leirt csoka jart-kelt itt az NFL-ben, akik uj helyen, tiszta lappal ujult erovel eleg jol elkaristoltak. McCarthy mellett szerintem Darnold sokkal de sokkal jobba valna.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez még tegnapról:
Via @MikeGarafolo on NFL Gameday Kickoff, Mike McCarthy is “very high up there” on the #Jets list of potential new head coaches to replace Todd Bowles. NYJ want to go “big-game hunting”, per Garafolo.
Beki
Ne mar...egy inkompetens edzo helyere hozunk egy masikat?
Apex
Gondolom még Haribóban reménykedünk esetleg h a Ravens elengedi őt.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Ez még tegnapról:
Via @MikeGarafolo on NFL Gameday Kickoff, Mike McCarthy is “very high up there” on the #Jets list of potential new head coaches to replace Todd Bowles. NYJ want to go “big-game hunting”, per Garafolo.
Beki
Ne mar...egy inkompetens edzo helyere hozunk egy masikat?
Apex
Csöbörből vödörbe?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Ez még tegnapról:
Via @MikeGarafolo on NFL Gameday Kickoff, Mike McCarthy is “very high up there” on the #Jets list of potential new head coaches to replace Todd Bowles. NYJ want to go “big-game hunting”, per Garafolo.
Beki
Ne mar...egy inkompetens edzo helyere hozunk egy masikat?

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez még tegnapról:
Via @MikeGarafolo on NFL Gameday Kickoff, Mike McCarthy is “very high up there” on the #Jets list of potential new head coaches to replace Todd Bowles. NYJ want to go “big-game hunting”, per Garafolo.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jó volt ez egynek.
Wyatt által írt példák közül a Darnold futás sérülten volt, ami felcseszett...ha nedm Darnold hívta be / hívta át, akkor Bates fejében kurva nagy gondok vannak (Bowles baromságait ne részletezzük, 4 év alatt hozzászoktunk már).
TruJo-t megint szarrá égették szokás szerint. Leo Williams meg félelmetesen egy nagy nulla.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azért volt pár wtf dolog. Az, hogy Myers két xp-t kihagy, elég átlátszó, simábban is lehet kikapni. A 3. és 1-re nem zászlót dobni érdekes, de hogy még a Houston besegít, és az időkérés alatt nem sikerül elővenni a pirosat, hát ha nem csináljátok meg negyedikre, én kurva ideges lettem volna az edzőre...

Aztán megsérül Darnold a futásban, mi a következő play? Direkt futás Darnolddal! Mi más...

Az a hosszú passz a végén elég mákos volt, de oké, az intentional groundingot nem tudom, hogyan sikerült nem befújni mondjuk a végén meg kb mintha már fel is adtátok volna a negyedik kísérletnél.

De önmagában nem volt ez rossz jaja

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Na fasza kis meccset játszottunk, végülis ez volt talán a best case scenario szoros meccs, de azért nem baj ha kikapunk. Darnold eszméletlenül jó volt, szerintem a legjobb meccse volt eddig.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Crowell -> IR - Schefter
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hétvégén lesz ARI-ATL meccs és OAK-CIN; csak azért hozom fel ezeket, mert esetleges vereség esetén akár 2 helyet mehetünk top1 pick felé (nem hiszem h a Frisco elkapná a SEA-t).
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Enunwa, Crowell OUT szombatra
TruJo, Jenkins, McGuire és KPL mind bemelegítés során dől el h játszanak-e, előbbi ma szedett össze vmi sérülést
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Amúgy Cimini és Costello is azt írták 1-2 napja cikkekben, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Maccagnan is biztonságban van kövi évre.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Chris Herndon is the 2nd highest graded rookie tight end through Week 14! By PFF

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath