New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 933
Herndon az első 4 meccsre eltiltva, ahogy várható volt.
Beki
Mondjuk ez fajni fog. A schedule-t elnezve a szezon elso fele eleg kritikus lesz.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Herndon az első 4 meccsre eltiltva, ahogy várható volt.
Beki
Sok volt a HariboGumimaci...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Herndon az első 4 meccsre eltiltva, ahogy várható volt.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 933
Amúgy front office változásokat tartalmazó cikkben külön tetszik ez a rész JD-től:
You need to build depth in an organization at all spots and that includes the front office.
Asszem még egy fontosabb kiadó hely van JD stábjában, az pedig a college scouting főnök.
Beki
Sok helyen írják is, hogy elég fasza FO-t rakott össze. Hát..meglátjuk az biztos, hogy a nyilatkozatai alapján egyértelműen látható, hogy hol is akar erősíteni a rosteren, amivel teljes mértékben egyetértek. Az is tetszik, hogy olyan szempontokat is figyelembe vesz játékosoknál mint work ethic, karakter stb. amelyekről Macc még az életben nem hallott.
Apex
Még jó h kiemelte OL és DL-t, jövőre dolgozhat is eme fronton rendesen. 😀
Beki
De végre valaki aki kiemelte baszki, hát Tannenbaum óta ilyen még nem volt 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amúgy front office változásokat tartalmazó cikkben külön tetszik ez a rész JD-től:
You need to build depth in an organization at all spots and that includes the front office.
Asszem még egy fontosabb kiadó hely van JD stábjában, az pedig a college scouting főnök.
Beki
Sok helyen írják is, hogy elég fasza FO-t rakott össze. Hát..meglátjuk az biztos, hogy a nyilatkozatai alapján egyértelműen látható, hogy hol is akar erősíteni a rosteren, amivel teljes mértékben egyetértek. Az is tetszik, hogy olyan szempontokat is figyelembe vesz játékosoknál mint work ethic, karakter stb. amelyekről Macc még az életben nem hallott.
Apex
Még jó h kiemelte OL és DL-t, jövőre dolgozhat is eme fronton rendesen. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 933
Amúgy front office változásokat tartalmazó cikkben külön tetszik ez a rész JD-től:
You need to build depth in an organization at all spots and that includes the front office.
Asszem még egy fontosabb kiadó hely van JD stábjában, az pedig a college scouting főnök.
Beki
Sok helyen írják is, hogy elég fasza FO-t rakott össze. Hát..meglátjuk az biztos, hogy a nyilatkozatai alapján egyértelműen látható, hogy hol is akar erősíteni a rosteren, amivel teljes mértékben egyetértek. Az is tetszik, hogy olyan szempontokat is figyelembe vesz játékosoknál mint work ethic, karakter stb. amelyekről Macc még az életben nem hallott.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amúgy front office változásokat tartalmazó cikkben külön tetszik ez a rész JD-től:
You need to build depth in an organization at all spots and that includes the front office.
Asszem még egy fontosabb kiadó hely van JD stábjában, az pedig a college scouting főnök.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jets GM Joe Douglas has hired Rex Hogan as assistant general manager, Chad Alexander as director of player personnel and Phil Savage as senior football advisor. Douglas also promoted Greg Nejmeh to director of pro personnel, Dan Zbojovsky to director of personnel operations and Kevin Murphy to assistant director of pro scouting, and added Chris Nolan to the staff as a college scout.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1141098303704072192?s=19
Apex
Champ Kelly így marad Csikágóban.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 933
 twitter.com/AdamSchefter/status/1141098303704072192?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
One more big piece to the #Jets new staff under GM Joe Douglas: #Ravens Assistant Director of Pro Personnel Chad Alexander, a respected scout, is headed to NYJ to be Director of Player Personnel, I’m told.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Phil Savage csatlakozik JD stábjához. - Rapoport
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Cimini szerint CB fronton trade opciókat nagyon figyeljük.
Beki
Erdekes azert hogy JD egybol kb. Jelezte hogy ez igy fos cb fronton...Macc meg konkretan szart bele meg a drafton is amikor ilyen Julian Love kategoriaju jatekosok meg bent voltak 4. korben
Apex
Maccagnan is valszeg tudta, csak neki a nem premier posztok voltak a fétisei, vagy nem tudom. Próbáltak 2. kör elejébe feltradelni idei drafton CB-ért, de ez nem lehet kifogás.
Nagy felfogásbeli különbségre számíthatunk Macc és JD között az már fix. Maccagnan hanyagolta az OL, pass rusher és CB posztokat drafton nagyon, érdekes módon JD ezeket említette 1. körben, mint need (ha nem is mondta ki, de nagyon finoman utalt), illetve mikor csapatépítésről kérdezték: QB, OL és DL volt az, amit legfontosabbak között említett.
JD-nek így sem lesz könnyű dolga jövőre, hiszen OL-t újra kell építenie, sztem 3 új kezdő CB-t is szerezni kell, illetve pass rusher sincs. Az lesz még igazán gyönyörű, ha Leo karrier évet tol és 15-18M/év körül kérni fog. Na aztán Jamal is kaphat hosszú távút jövőre.
Nagyon sok a nyitott kérdés, de nagyon kell h Darnold is beváljon, mert anélkül ismét cseszhetjük az egészet.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 933
Cimini szerint CB fronton trade opciókat nagyon figyeljük.
Beki
Erdekes azert hogy JD egybol kb. Jelezte hogy ez igy fos cb fronton...Macc meg konkretan szart bele meg a drafton is amikor ilyen Julian Love kategoriaju jatekosok meg bent voltak 4. korben

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Cimini szerint CB fronton trade opciókat nagyon figyeljük.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Uncle Josh visszavonult.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
ESPN's Chris Mortensen reports colleague Todd McShay has turned down a job in the Jets' front office.
It's unclear what position new GM Joe Douglas had in mind for his former college teammate. McShay's role has been in a bit of a holding pattern at ESPN, but he remains a big part of their college football coverage. Opting for the security of Bristol over the insecurity of an Adam Gase-led football team was probably a wise career move.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ugy hirlik h Champ Kelly (aki GM interjun is volt) csatlakozik Douglas stabjahoz. Eagles nem akart senkit elengedni Douglas cimborai kozul, igy masfele kell nezelodni.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mai Douglas sajtótájékoztatóhoz csak a lentit kb mint lényegesebb pontot.
Amíg közvetítették addig kb csak papírra vetett dolgokat olvastak fel, majd 4-5 általános kérdésre válaszolt. Sokat nem lehet levonni belőle.

2. Clear sense of roster priorities

As we mentioned, Douglas isn’t really one to beat around the bush – he’s a straight shooter. In that vein, when he was asked how he prioritizes roster building, his answer was crystal clear and quite revealing. Here’s the blueprint moving forward, straight from the horse’s mouth:

“Quarterback, that’s the most important position," Douglas said. "Then both sides of the ball, offensive and defensive line. This is a game of wills and we’re going to try to build a team that can impose their will on other teams. To do that, you have to be strong up front, not just on the offensive line, but the defensive line. Then it’s about dynamic and explosive playmakers, both sides of the ball. So that’s what we’re looking for.”
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1138095896191746048
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JD bemutatkozó sajtótájékoztatója kedden lesz.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Azert csak osszehasonlitaskepp tavaly milyen staffal vartuk a szezont.
2018: Bates, Bowles, Kacy, Macc
2019: Gase, Williams, Joe
Nyilvan semmit nem lattunk meg a szezonbol, de valahogy jobban erzem magam mar csak a neveket olvasva.
Apex
Nevek valóban jobbak.
Offensenél végre tetszik, hogy van bőven célpont: RA, Enunwa, Crowder, Bell, Herndon stb. Ebből sok szép dolgot ki lehet hozni. Nem elite offense, de tehetség bőven van benne.
Williams sémájánál nagyon aggódok az agresszív hívások miatt. Pass rush jó lenne, ha még picit javulna, ehhez QW és Polite hozzátehet pluszban, illetve LW-től több kell és gyártani kell a sackeket végre, nem csak simogatni a QB-t. Illetve ha ez nem megy majd és hozzáveszem a CB sort...TruJo (akit akkor égettek mikor akartak), Roberts a túlfizetett és Poole, mögöttük a depth pedig...JD-nek érdemes lesz figyelnie a fejleményeket Slay-nél, vagy Vikings-os Waynes-nél, esetleg Claiborne-t visszahozni.

Amúgy rohadtul nem irigylem JD-t kövi szezontól kezdve...
Lejár Beachum és Shell szerződése, LT és RT UFA, KO és Winters szerződésében nincs garantált tartalom, Harrison ki tudja mit nyújt centerben
Leonard Williams UFA és egy jó szezonnal a csillagokat is lekövetelhetné az égről
RA is UFA
CB-ben TruJo-tól még egy szar szezon és plusszal, de kivághatjuk, Robertsnek nem lesz garantált tartalom és Poole UFA
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Jobban érzed magad Gase nevét olvasva?
Bazzani
Éveken keresztül egál körülre hozott egy cap, fa és draft szempontból félremenedzselt csapatot, úgy, hogy a franchise QB állandóan sérült volt, és ha egészséges, akkor se egy hűde. Ennél Darnold is jobb, és ha lesz egy normális GM, akkor a FO tevékenység is csak jobb lehett.

Nem mondom, hogy Gase-el SB-t fog nyerni a Jets, de le se írnám a Miami évei miatt. Belichick se működött ennél jobban Clevelandben.
peterk2005
Valamit félreértettél.
Én egy szóval nem kritizáltam Gase-t. Egy Jets szurkolót kérdeztem, hogy valóban boldog e Gase nevét olvasva náluk mint HC.
Nekem a csóka teljesen nem normálisnak tűnik.
Na most mégiscsak kritizáltam.
Bazzani
Jets szurkoló lélektana más.... volt itt lábfetisiszta, buttfumble, öltözőben orrba nyomott irányító, legutóbb egy kávézgatva mosolygó draftolni képtelen GM, meg egy szavam nincs nagy darab bálna HC... az hogy a srác nem normális fejeket vág egy sajtótájékoztatón még nem ok aggodalomra 😊))

Green is green
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 933
Jobban érzed magad Gase nevét olvasva?
Bazzani
Éveken keresztül egál körülre hozott egy cap, fa és draft szempontból félremenedzselt csapatot, úgy, hogy a franchise QB állandóan sérült volt, és ha egészséges, akkor se egy hűde. Ennél Darnold is jobb, és ha lesz egy normális GM, akkor a FO tevékenység is csak jobb lehett.

Nem mondom, hogy Gase-el SB-t fog nyerni a Jets, de le se írnám a Miami évei miatt. Belichick se működött ennél jobban Clevelandben.
peterk2005
Valamit félreértettél.
Én egy szóval nem kritizáltam Gase-t. Egy Jets szurkolót kérdeztem, hogy valóban boldog e Gase nevét olvasva náluk mint HC.
Nekem a csóka teljesen nem normálisnak tűnik.
Na most mégiscsak kritizáltam.
Bazzani
Nyilván, mint ahogy írtam is semmit nem láttunk a szezonból még. Azonban a tavalyi edzői stáb + fo-hoz képest sokkal bizalomgerjesztőbb az összkép idén, Nem mondom én sem hogy most Gase mindent helyre fog rakni, de mindenképpen upgrade-nek tartom őt is Bowles-hoz képest, igazából ha Darnold-ból elit qb-t tud csinálni én már annak is örülni fogok. Szóval a válaszom igen.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath