New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Félidőben Leonard Williams 0 tackle, 1 penalty. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ezt Cimini mai cikkjéből csak úgy itt hagyom, ha már említettem korábban...
If the Jets continue to lose, the question of Adams' future in New York will surely come up. The team has his rights through 2021, counting his fifth-year option, but we all know NFL contracts aren't what they used to be.
Illetve szintén eme cikkből h Leonard Williams eddig 40 alkalommal lett double-team áldozata, hasonló szám, mint Donaldé.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
AB-t kirakta a Pats, mondanám h egy gonddal kevesebb számunkra vasárnapra (de nem ezen múlna alapból sem 😀 ), de remélem h a görény NFL-es karrierje véget is ért ezzel.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
És nem lehet h a Dolphinstól érdemes lesni kicsit? Ha pár héten belül is szerencsétlenkedik a csapat, el kéne kezdeni egy kisebb fajta tankolást (bár egyenlőre ez a csapat közbenjárása nélkül is működik). Persze nem kiárusítani azt a pár életképes játékost, aki még hajlandó tenni a csapatért, csak pár botrányos playát lapátra tenni (elcserélni?), akik miatt am is csak bukjuk a meccseket és néhány extra pikket még kisajtolni máskoból jövőre.
Lucifer
Hallottál valaha sikeres tankolásról az NFL-ben?
Mert én soha.
Tankoláson értsd a későbbiekben egy csapat magját megalapozó, a jövőben sikeressé, eredményeket generáló, előidéző folyamatot.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
És nem lehet h a Dolphinstól érdemes lesni kicsit? Ha pár héten belül is szerencsétlenkedik a csapat, el kéne kezdeni egy kisebb fajta tankolást (bár egyenlőre ez a csapat közbenjárása nélkül is működik). Persze nem kiárusítani azt a pár életképes játékost, aki még hajlandó tenni a csapatért, csak pár botrányos playát lapátra tenni (elcserélni?), akik miatt am is csak bukjuk a meccseket és néhány extra pikket még kisajtolni máskoból jövőre.
Lucifer
Nyugi, ez a csapat képes magától is tankolni, ahogy írod. 😀
Cserélgetni sok értelme nem lenne sztem, mert mást sem hiányozna h sorozatos vereségek hatására még Adams is bepöccenjen és cserét kérjen. Kb ő és Bell a 2 piacképes játékosunk.
Egyetlen dolog, amit megléphetünk célzó jelleggel, az TruJo kivágása. Kalilnak is adok még 1-2 hasonló gyenge meccset és megy a padra ő is. Winters helyett Lewis-t megpróbálhatnánk RG-ben és Shell helyett Edogát RT-ben is minél előbb jó lenne meglépni. Tudom h nem jó ötlet feltétlenül variálni az OL-t Darnold előtt, de ennél rosszabb aligha lehet.
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
És nem lehet h a Dolphinstól érdemes lesni kicsit? Ha pár héten belül is szerencsétlenkedik a csapat, el kéne kezdeni egy kisebb fajta tankolást (bár egyenlőre ez a csapat közbenjárása nélkül is működik). Persze nem kiárusítani azt a pár életképes játékost, aki még hajlandó tenni a csapatért, csak pár botrányos playát lapátra tenni (elcserélni?), akik miatt am is csak bukjuk a meccseket és néhány extra pikket még kisajtolni máskoból jövőre.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
OL-ünk CLE elleni teljesítményéről, pár GIF:

Garrett vs Beachum:
 twitter.com/Joerb31/status/1174739758465114112

Shell és Beachumot érdemes figyelni:
 twitter.com/i/moments/1174724215129485315

Teljes homály: Griffinnek esélye nincs a blokkolásra, Beachum és Kalilt is érdemes figyelni:
 twitter.com/Joerb31/status/1174729705972555777

Griffin nem ér át időben, Beachum legyőzve:
 twitter.com/Joerb31/status/1174724145726275584

Garrettel nem számoltunk:
 twitter.com/Joerb31/status/1174719111013830659

Ez az év totális vicce továbbra is 21k-ért:
 twitter.com/Joerb31/status/1174718781739995138
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tegnap nem edzett Mosley, DT, QW és Jenkins. Limitáltan Bellamy, Beachum, McLendon, Winters és Miles.
Nem edzett négyes egyikét sincs értelme erőltetni a Pats ellen.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem lepodnek meg ha Trujo-t meg szezon kozben kiraknank
Apex
Ha jól emlékszem a szerződésének kialakítására, ugyanaz lenne a kivágása eredménye, ha pl ma kivágnánk, mintha kövi offseason elején -> 12M halott misi és 3M spórolás.
Viszont jó üzenet lenne számára h nem duzzogni kellene h padra vágták a héten, hanem észhez térni és teljesíteni.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 935
Nem lepodnek meg ha Trujo-t meg szezon kozben kiraknank

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 935
 twitter.com/TheAdamsEra/status/1174492095018602497?s=19
Adams 21k-s buntetes ezert, kivancsian varom Garrett kap-e vmit...
Beki
Vicc

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/TheAdamsEra/status/1174492095018602497?s=19
Adams 21k-s buntetes ezert, kivancsian varom Garrett kap-e vmit...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ill Gase mai nyilatkozata alapján TruJo aligha lesz kezdő vasárnap.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mosley, DT, Jenkins és QW nem edz ma, utóbbi hnap valszeg már fog Gase szerint.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Stez
Hát igen, Ballard-Reich duó az nagy találat volt a Coltsnál, most jön majd az igazi próbatétel h QB fronton hogyan mennek tovább.
Visszatérve a Jetsre: nagyon sok dolgon félrement itt minden az utóbbi években, kezdve h Sexy Rexy ennyi évet HC-ként, Idzik kinevezése, Bowles+Maccagnan duó is tovább húzta, mint kellett...
Maccagnan 4 éve alatt végig azt hangoztatta h draftról akar építkezni és többi mehet FA-ról...csak ahhoz draftolni is kellene normálisan...ehelyett mi volt? Első évében veteránokat hozott szép lóvéért, tavaly ugyanez, idén na mindegy...
Csapatot én is top10-12re mondtam volna szezon előtt, de csak a szezon közepi könnyebb sorsolásnak köszönhetően.
Szerencsére van pár példa hogyan kellene csapatot építeni: Ballard, Dorsey Clevelandben, Pace is Chicagoban kezdetek után azért jó rostert rakott össze egy jó HC-val (max Trubiskyn csúszik el a dolog) és személy szerint nekem tetszik a Buffalo is.
Joe Douglas 6 éves szerződést kapott és hiába már most GM, jövő évben lesz az első igazi offseason az ő irányításával, leg lesz 1 éve felmérnie a helyzetet.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
David Fales lesz a backup QB vasárnap, ma délután már edz is.
Beki
Darnold és Siemian után Falk is megsérül, ettől Fales?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a helyzet, hogy alapvetően azért erre a kezdésre lehetett számítani. Ez a csapat nem PO csapat és sajnos ennyire képes ha ki dől egy-két fontosabb játékos, egyszerűen papírvékony a roster és még így is lyukak vannak mindenhol. Sajnos a média a nagy nevek idejövetelével agyonhypeolta a csapatot, csak az a baj prémium posztra igazából egy játékos sem érkezett, aki meg mégis az meg nem jó. Ne értsetek félre én örülök, hogy itt van Bell, de bármikor gondolkodás nélkül lecserélném Paradisra vagy Morsera. Macc sikeresen elbaszta ezt az offseason-t is, meglehet nézni az utóbbi 7-8 év draftállományából hányan játszanak nem, hogy a Jetsben, a ligában! Ezzel szemben a hasonló helyzetben lévő Bills szerintem sokkal tudatosabban, okosabban, nagy nevek nélkül építkezett, és van is eredménye, ott nekem egyedül Allennel kapcsolatban vannak kétségeim. Korai még temetni a szezont és nem is feltétlen akarom, de ha a byeweek után nem áll össze ez az Offense, akkor ismét kuka az egész. Igazából én azért vagyok pozitívabb ezek ellenére is, mert mióta nézem az NFL-t ilyen biztató irányítónk nem volt, első meccses csalódást keltő teljesítmény ide vagy oda(új rendszer, továbbra is szar fal). Gase-t sem feltétlen temetném még, majd szezon végén rá visszatérhetünk, GW szerintem egy remek koordinátor, illetve én bízok JD-ben az eddig interjúi és apróbb igazolásai alapján én úgy gondolom, hogy jó irányba fogja terelni a csapatot. Az a baj addig viszont még egy évet legalább várni kell, és ezt nehéz megemészteni most.
Apex
Tegnap röviden kisírtam magam Raiders fan cimbinél (is), az ő tapasztalatait is beleszámolva inkább legalább 3 évet mondok 😊 és ebben benne van az hogy nulla, vagy csak apró melléfogások lesznek az építkezés során. De amúgy a többivel egyet értek. JD, meg az új edző brigádban én is bízok, jó kezekbe került a kormányrúd. De legalábbis a legjobba amióta szurker vagyok.
nemkismiska
Ahhoz hogy kompetitív csapat legyél és decemberben is legalább versenyben legyél a 6th seedért nem kell 3 év. Kell pár okos, nem agyonfizetett FA igazolás illetve egy normális draft. Nyilván ahhoz hogy contender legyél ahhoz már inkább 2-3 év kell.
Apex
Már-már túlzottan optimista vagy sztem az az 1 év kapcsán. 😊
Először is kezdeném talán az egyik legfontosabbal: Darnoldnak muszáj fejlődnie. Ha nem lép szintet az idei vagy a kövi évben, kb mind1 h JD milyen módon pakol csapatot köré ellenkező esetben.
Félek emellett rápillantva a roster állapotára h 1 év nem lesz elég h 6th seed környékén legyünk eredmény szintjén:
1. Darnoldnak fejlődnie kell, ahogy írtam
2. teljes OL-t újjá kell építeni, nincs mese, ez az alap
3. WR sorból Enunwáról semmit nem tudunk, RA jelenleg pedig jobb ha megy piacra
4. DL-ből QW és Anderson helye a tuti, LW projektet el kell engedni
5. 3 kezdő CB kelleni fog
6. depth mindenhol
Beki
Ez nem idofuggo. Minden harmadik csapat itt szenved, es sok eve keptelen normalis csapatot osszerakni allando top10-es pickekbol. Ballard egy top10-es draftbol meg osszepakolt masfel ev alatt egy olyan csapatot, ahol a top5-7-es playmaker iranyito augusztus vegen odavaghatta, ha szevasztok, most pedig a sok, ligaszinten kb. nevtelen jatekos ott van egy kozepes kubeval, hogy a Chargers elleni W a rugo lababan maradt, a Titans ellen meg nyert.

Aztan a Coltsban mennyi sztar van? Kb. egy sem. De hat erted, mit latsz es erzekelsz? Hogy van egy epkezlab FO, ami nem idiotakbol all es kinosan ugyel kb. minden egyes igazolasra. Ha kell, odatolja a penzt, ha nem erzi valakiben tizezer szazalekig, hogy mentalitasban es tudasban hozzaad a csapathoz es az oltozohoz, akkor meg nem fizeti meg. Emellett ott egy olyan edzoi stab, ami ugyszinten a legaprobb lepest is megtervezi, es nem arra torekszik, hogy a sztarokat megszerezze, hanem arra, hogy az oltozoben olyan csapatot kovacsoljon, ami tenyleg azert tud nyerni, mert egyseges es mert mindenki ott doglik meg a palyan a tarsaert, ha kell.

Fura ezt latni, de hat itt a pelda, hogy nem egy ordongosseg azert csapatot epiteni, meg hat ez latszik a Patsen is, hogy a kulcs nem Brady vagy a jatekosok, hanem BB es a hatterstab. Nem veletlen, hogy a Pats egy mindenhol mashol megbuko jatekossal is pluszos merleggel zart anno, Brady nelkul.

Szoval a hal a fejetol buzlik. De most mit varjon azoktol, akik sok eve fosul draftolnak es megbuktak mar rengetegszer, meg az allando hulye donteseikrol hiresek? Azok valtozni sajnos nem fognak. A Jetsnel is a kulcs a teljes takaritason kellene, hogy legyen, es azon, hogy talaljanak egy Ballard, Reich-fele GM-HC parost, ami tenylegesen kepes arra, hogy a csapat fejlodest produkaljon.

Egeszen elkepeszto, hogy a Jets, de meg a Jax is peldaul kepes arra a bravurra, hogy egy halom top5-10-es pickbol azt hozza ki, amit, amikor minden evben a legnagyobb tehetsegek kozul valogathat. Es most a Jets hol van? Ott, hogy Adamsen kivul kb. nincs is olyan jatekosa, akire mutogathatsz, hogy ez a gyerek ligaszinten kiemelkedo.

Darnold serulese pech, de ez a csapat Darnolddal is bottom10, ez viszont gaz. Szep dolog, hogy az uj stab felvasarolta a fel vilagot kezdeskent, de csapatot epiteni nem igy kell, ha meg a meccsekre ranezel, akkor tisztan latszik, hogy a rendszer is szar.

De halkan kerdezem en, milyen tulajdonos hoz el egy olyan foedzot es a sleppjet, aki az elmult par evben hibat hibara halmozott a rivalisnal, sorra veszett ossze a jatekosaival, bukott meg meccsrol meccsre es igazabol azon kivul, hogy egy bizonyos (es amugy a kukasnenibol is elit jatekost farago) Peyton Manning oldalan eros offense-t iranyitott? Persze, ertem en, hogy Manning odaszolt New Yorkba Gase erdekebe, de komolyan semmibe kell venni a tiszta tenyeket, amit Miamiban hetrol hetre produkalt a csavo? De mibe lehet kapszkodni? Hogy Gase offense guru? Mert allitolagos zsenikent a Miami meg a Wolves vedelmet sem tudta volna szetpasszolni kis tulzassal, annyira gyenge volt az egyseg. Pedig volt Landryje, draftoltak elkapot az elso korben, de lehetett ott barmelyik iranyito, epkezlab ket hete nem volt egyhuzamban.

Nem azert, de ez szintiszta vicc. Mintha egy Clevelandet latnek Dorsey elott. Es a problema az, hogy telnek a hetek, a honapok, az idenyek, nem egy huzoembernek a legjobb eveit szorakozzak el. Ezek utan nyilvan elmegy a kedve a jatekosnak, az pedig kihat a teljesitmenyere is, illetve kihat az oltozore is. Es akkor ki rendbe majd tegye a dolgokat? Gase, akit a rivalistol kiutaltak pont azert, mert keptelen volt barmilyen komolyabb ugyet es gondot megoldani? Arrol nem is beszelve, hogy az ilyen edzonek nem is lesz meg a kello tekintelye a sajat csapata szemeben. Igy nehez egyrol a kettore lepni...

több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 222
David Fales lesz a backup QB vasárnap, ma délután már edz is.
Beki
Fales spent the 2015, 2017, 2018 seasons with Jets HC Gase.

Gondolom akkor valamennyire ismeri a rendszert (ha van ilyenünk 😀 )
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
David Fales lesz a backup QB vasárnap, ma délután már edz is.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 935


If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amúgy Winters helyett nem érné meg kipróbálni Lewist? Illetve Kalil helyett Harrisont? Ilyen teljesítményre biztos hogy ők is képesek..
Apex
Harrison már pályára került CLE elleni meccs végén Kalil teljesítménye miatt.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 935
Amúgy Winters helyett nem érné meg kipróbálni Lewist? Illetve Kalil helyett Harrisont? Ilyen teljesítményre biztos hogy ők is képesek..

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az a helyzet, hogy alapvetően azért erre a kezdésre lehetett számítani. Ez a csapat nem PO csapat és sajnos ennyire képes ha ki dől egy-két fontosabb játékos, egyszerűen papírvékony a roster és még így is lyukak vannak mindenhol. Sajnos a média a nagy nevek idejövetelével agyonhypeolta a csapatot, csak az a baj prémium posztra igazából egy játékos sem érkezett, aki meg mégis az meg nem jó. Ne értsetek félre én örülök, hogy itt van Bell, de bármikor gondolkodás nélkül lecserélném Paradisra vagy Morsera. Macc sikeresen elbaszta ezt az offseason-t is, meglehet nézni az utóbbi 7-8 év draftállományából hányan játszanak nem, hogy a Jetsben, a ligában! Ezzel szemben a hasonló helyzetben lévő Bills szerintem sokkal tudatosabban, okosabban, nagy nevek nélkül építkezett, és van is eredménye, ott nekem egyedül Allennel kapcsolatban vannak kétségeim. Korai még temetni a szezont és nem is feltétlen akarom, de ha a byeweek után nem áll össze ez az Offense, akkor ismét kuka az egész. Igazából én azért vagyok pozitívabb ezek ellenére is, mert mióta nézem az NFL-t ilyen biztató irányítónk nem volt, első meccses csalódást keltő teljesítmény ide vagy oda(új rendszer, továbbra is szar fal). Gase-t sem feltétlen temetném még, majd szezon végén rá visszatérhetünk, GW szerintem egy remek koordinátor, illetve én bízok JD-ben az eddig interjúi és apróbb igazolásai alapján én úgy gondolom, hogy jó irányba fogja terelni a csapatot. Az a baj addig viszont még egy évet legalább várni kell, és ezt nehéz megemészteni most.
Apex
Tegnap röviden kisírtam magam Raiders fan cimbinél (is), az ő tapasztalatait is beleszámolva inkább legalább 3 évet mondok 😊 és ebben benne van az hogy nulla, vagy csak apró melléfogások lesznek az építkezés során. De amúgy a többivel egyet értek. JD, meg az új edző brigádban én is bízok, jó kezekbe került a kormányrúd. De legalábbis a legjobba amióta szurker vagyok.
nemkismiska
Ahhoz hogy kompetitív csapat legyél és decemberben is legalább versenyben legyél a 6th seedért nem kell 3 év. Kell pár okos, nem agyonfizetett FA igazolás illetve egy normális draft. Nyilván ahhoz hogy contender legyél ahhoz már inkább 2-3 év kell.
Apex
Már-már túlzottan optimista vagy sztem az az 1 év kapcsán. 😊
Először is kezdeném talán az egyik legfontosabbal: Darnoldnak muszáj fejlődnie. Ha nem lép szintet az idei vagy a kövi évben, kb mind1 h JD milyen módon pakol csapatot köré ellenkező esetben.
Félek emellett rápillantva a roster állapotára h 1 év nem lesz elég h 6th seed környékén legyünk eredmény szintjén:
1. Darnoldnak fejlődnie kell, ahogy írtam
2. teljes OL-t újjá kell építeni, nincs mese, ez az alap
3. WR sorból Enunwáról semmit nem tudunk, RA jelenleg pedig jobb ha megy piacra
4. DL-ből QW és Anderson helye a tuti, LW projektet el kell engedni
5. 3 kezdő CB kelleni fog
6. depth mindenhol
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 935
Az a helyzet, hogy alapvetően azért erre a kezdésre lehetett számítani. Ez a csapat nem PO csapat és sajnos ennyire képes ha ki dől egy-két fontosabb játékos, egyszerűen papírvékony a roster és még így is lyukak vannak mindenhol. Sajnos a média a nagy nevek idejövetelével agyonhypeolta a csapatot, csak az a baj prémium posztra igazából egy játékos sem érkezett, aki meg mégis az meg nem jó. Ne értsetek félre én örülök, hogy itt van Bell, de bármikor gondolkodás nélkül lecserélném Paradisra vagy Morsera. Macc sikeresen elbaszta ezt az offseason-t is, meglehet nézni az utóbbi 7-8 év draftállományából hányan játszanak nem, hogy a Jetsben, a ligában! Ezzel szemben a hasonló helyzetben lévő Bills szerintem sokkal tudatosabban, okosabban, nagy nevek nélkül építkezett, és van is eredménye, ott nekem egyedül Allennel kapcsolatban vannak kétségeim. Korai még temetni a szezont és nem is feltétlen akarom, de ha a byeweek után nem áll össze ez az Offense, akkor ismét kuka az egész. Igazából én azért vagyok pozitívabb ezek ellenére is, mert mióta nézem az NFL-t ilyen biztató irányítónk nem volt, első meccses csalódást keltő teljesítmény ide vagy oda(új rendszer, továbbra is szar fal). Gase-t sem feltétlen temetném még, majd szezon végén rá visszatérhetünk, GW szerintem egy remek koordinátor, illetve én bízok JD-ben az eddig interjúi és apróbb igazolásai alapján én úgy gondolom, hogy jó irányba fogja terelni a csapatot. Az a baj addig viszont még egy évet legalább várni kell, és ezt nehéz megemészteni most.
Apex
Tegnap röviden kisírtam magam Raiders fan cimbinél (is), az ő tapasztalatait is beleszámolva inkább legalább 3 évet mondok 😊 és ebben benne van az hogy nulla, vagy csak apró melléfogások lesznek az építkezés során. De amúgy a többivel egyet értek. JD, meg az új edző brigádban én is bízok, jó kezekbe került a kormányrúd. De legalábbis a legjobba amióta szurker vagyok.
nemkismiska
Ahhoz hogy kompetitív csapat legyél és decemberben is legalább versenyben legyél a 6th seedért nem kell 3 év. Kell pár okos, nem agyonfizetett FA igazolás illetve egy normális draft. Nyilván ahhoz hogy contender legyél ahhoz már inkább 2-3 év kell.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 222
Az a helyzet, hogy alapvetően azért erre a kezdésre lehetett számítani. Ez a csapat nem PO csapat és sajnos ennyire képes ha ki dől egy-két fontosabb játékos, egyszerűen papírvékony a roster és még így is lyukak vannak mindenhol. Sajnos a média a nagy nevek idejövetelével agyonhypeolta a csapatot, csak az a baj prémium posztra igazából egy játékos sem érkezett, aki meg mégis az meg nem jó. Ne értsetek félre én örülök, hogy itt van Bell, de bármikor gondolkodás nélkül lecserélném Paradisra vagy Morsera. Macc sikeresen elbaszta ezt az offseason-t is, meglehet nézni az utóbbi 7-8 év draftállományából hányan játszanak nem, hogy a Jetsben, a ligában! Ezzel szemben a hasonló helyzetben lévő Bills szerintem sokkal tudatosabban, okosabban, nagy nevek nélkül építkezett, és van is eredménye, ott nekem egyedül Allennel kapcsolatban vannak kétségeim. Korai még temetni a szezont és nem is feltétlen akarom, de ha a byeweek után nem áll össze ez az Offense, akkor ismét kuka az egész. Igazából én azért vagyok pozitívabb ezek ellenére is, mert mióta nézem az NFL-t ilyen biztató irányítónk nem volt, első meccses csalódást keltő teljesítmény ide vagy oda(új rendszer, továbbra is szar fal). Gase-t sem feltétlen temetném még, majd szezon végén rá visszatérhetünk, GW szerintem egy remek koordinátor, illetve én bízok JD-ben az eddig interjúi és apróbb igazolásai alapján én úgy gondolom, hogy jó irányba fogja terelni a csapatot. Az a baj addig viszont még egy évet legalább várni kell, és ezt nehéz megemészteni most.
Apex
Tegnap röviden kisírtam magam Raiders fan cimbinél (is), az ő tapasztalatait is beleszámolva inkább legalább 3 évet mondok 😊 és ebben benne van az hogy nulla, vagy csak apró melléfogások lesznek az építkezés során. De amúgy a többivel egyet értek. JD, meg az új edző brigádban én is bízok, jó kezekbe került a kormányrúd. De legalábbis a legjobba amióta szurker vagyok.