New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
gedam 5 692
Kis punterünk milyen szépen szerelt!!
Darnold 3.nál elesik saját lábában.
Én felkeltem de feladtam...
Pityu Gyor
én felkeltem és jól szorakoztam. ha nincs a szerencsétlen facemask, akkor..
akkor nem 9 ponttal kaptok ki, hanem eggyel..
nem volt lényeges, de azért a végjáték is megér egy misét. van kb. 25 másodperc, denvernél a bogyó, második down, 9 pontos hátrány, 2időkérés. és gase elkezdi kikérni az időket. érted? a játékosok megpróbálják agyonütni rypient vagy hogyhívják. totál szégyen.
gedam
 dailysnark.com/2020/10/01/broncos-coach-vic-fangio-refuses-to-let-his-players-shake-hands-with-jets-after-game/?fbclid=IwAR0aWnyfmujze8_3XT2zc-qWPJPxDKAAQpFxREd4KSUkZ8eak7U0PluZbRs
meg is lett az eredménye
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Feladjátok a leckét az óriásoknak. Komoly harc lesz várható az 1/1ért. Kíváncsi vagyok melyikőtök fog belehibázni és nyerni véletlenül egy meccset idén. Az a baj, hogy semmi értelme Gaset kirúgni. Szezon közben csodákra úgysem lenne képes senki ezzel a kerettel. Akkor inkább legyen meg az 1/1 vele és az új edző azzal is számolhat. Kitartást srácok!
Tarsi
Ugyan ezt gondom. Ha már nem küldték el szezon előtt, akkor most már be kell látni, hogy idén komoly célok nem lesznek már innen. Ha hoznak vmi interim HC-t az a végén még felrázná a srácokat aztán beleszaladnátok pár W-be.
Most Gase arra talán jó lesz, hogy beleálljon rendesen a földbe a kerettel és jöjjön egy 1/1 v. 1/2 és egy új stáb, új QB.

Darnoldot sajnálni fogom de ez a hajó - lehet hogy nem feltétlen miatta - de elment.

Szurkoloknak nehéz persze beadni egy low for Lawrenc évet, de a keret se erős hogy magasan lettek vna az elvárások, akik vannak nem idősek.
Ez a csapat mégha faj is be látni de tudd várni 1-2 évet míg újjá építik.
Adamsbol ki tudtatok hozni a maxot, lesz egy 1-3. pick a drafton meg a kör végén még egy.

Hajrá 2021, remélem Douglas be tud húzni vmi ígéretes HC-t majd.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 010
Feladjátok a leckét az óriásoknak. Komoly harc lesz várható az 1/1ért. Kíváncsi vagyok melyikőtök fog belehibázni és nyerni véletlenül egy meccset idén. Az a baj, hogy semmi értelme Gaset kirúgni. Szezon közben csodákra úgysem lenne képes senki ezzel a kerettel. Akkor inkább legyen meg az 1/1 vele és az új edző azzal is számolhat. Kitartást srácok!

Szerkesztette: Tarsi
több mint 3 éve
gedam 5 692
Kis punterünk milyen szépen szerelt!!
Darnold 3.nál elesik saját lábában.
Én felkeltem de feladtam...
Pityu Gyor
én felkeltem és jól szorakoztam. ha nincs a szerencsétlen facemask, akkor..
akkor nem 9 ponttal kaptok ki, hanem eggyel..
nem volt lényeges, de azért a végjáték is megér egy misét. van kb. 25 másodperc, denvernél a bogyó, második down, 9 pontos hátrány, 2időkérés. és gase elkezdi kikérni az időket. érted? a játékosok megpróbálják agyonütni rypient vagy hogyhívják. totál szégyen.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Connor Hughes azt irja h Gase szezon vegeig marad. Nekunk meg az osszefoglalok. 😀
Beki
Teljesen levagyok döbbenve, hogy nem basszák ki.
Akkor ez már tényleg tank, mást nem lehet ezzel elvárni reálisan.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Connor Hughes azt irja h Gase szezon vegeig marad. Nekunk meg az osszefoglalok. 😀
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Kis punterünk milyen szépen szerelt!!
Darnold 3.nál elesik saját lábában.
Én felkeltem de feladtam...

Green is green
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Jamison Crowder (hamstring) is active for Week 4 against the Broncos.
NFL Network's Tom Pelissero reported Thursday morning that the Jets' de facto No. 1 wideout "won't be 100 percent." Great. Even with targets certain to be funneled his way, Crowder is a low-ceiling WR3 for the league's worst-coached offense. Inactive for the Jets are WR Breshad Perriman, QB James Morgan, S Ashtyn Davis, LB Jordan Willis, S Marqui Christian, CB Quincy Wilson and DL Nathan Shepherd.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már feljött az ominózus Cardinals meccs, hát a maitól valami hasonlót várok 😀
Wester
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 www.nfl.com/news/jets-coach-adam-gase-s-job-status-not-hanging-in-balance-tonight
Engedjétek meg h idézem a legszebb részeket:
According to those informed of the decision-making, the thinking is that firing Gase would not only be counterproductive in general, but also potentially damaging to quarterback Sam Darnold .
In addition, the Jets want to see if the team turns it around.
Én itt köszöntem el a szezon többi meccsének megtekintésétől, elég az összefoglaló. Amíg ilyen agyatlan barmok hozzák a döntéseket a csapatnál a fenét érdekli mi zajlik itt.
Mire, mire kíváncsiak még? Mikor tavaly Darnold kihagyott 4 meccset már az első snapeknél feladtuk a meccset. Elpicsázott minket a Dolphins és az 1/1-es Bengals, elengedtünk 16-0-ról egy meccset a Bills ellen, idén három meccsen teljes kilátástalanság, zéró felkészültség, nulla hozzáadott edzői dolgok.
Ezek után van bőr a pofájukon azt várni h ez ártani fog Darnoldnak? Minden nap árt, amíg Gase a HC. Valamint h csodás módon jobb lesz ez a csapat? Mivel h egy szintén sérülésekkel küzdő Broncos ellen talán nyerünk?
A drága édesanyjukat fogok erre én elb*szni szabadidőt...
Beki
Egészen elképesztő és bicskanyitogató ez a fajta hozzáállás és kommunikáció.
Biztos vagyok benne, hogy nem a bizonytalanság van a háttérben, h na hátha megembereli magát Gase, hanem a töketlenség és gyávaság, h kirúgják és odaálljanak a kamera elé, h "igen, elcsesztük".
És így van, hogy a Denver elleni (győztes v vesztes) bohóckodás már az ég világon semmin nem változtat Gase megítélésén. 1,5 év alatt bebizonyította, h mit "tud". És a játékos állományra fogni nem túl okos döntés. Ennyire siralmas eredményt Gase nélkül is össze tudtak volna hozni.
Darnold kapcsán pedig az a kérdés, hogy ez a 1,5 év mennyire nyomta agyon. Ha kicsit felkarolják, vissza tud-e térni az NFL-be, vagy annyira szertefoszlott az önbizalma, motivációja, hogy valóban új QB után kell nézni. És ez nem Gase kirúgása után 2 héttel fog eldőlni, akár a következő szezont is erősen befolyásolhatja a dolog.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 532 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cclbod1wbysma7pbrcta
Jets coach Adam Gase's job status not hanging in balance tonight 
The 0-3 New York Jets face the 0-3 Denver Broncos tonight on "Thursday Night Football," exclusively on the NFL Network. While rumors abound in regard to Adam Gase's job security, NFL Network Insider Ian Rapoport reports his status doesn't hang in the bala

Engedjétek meg h idézem a legszebb részeket:
According to those informed of the decision-making, the thinking is that firing Gase would not only be counterproductive in general, but also potentially damaging to quarterback Sam Darnold .
In addition, the Jets want to see if the team turns it around.
Én itt köszöntem el a szezon többi meccsének megtekintésétől, elég az összefoglaló. Amíg ilyen agyatlan barmok hozzák a döntéseket a csapatnál a fenét érdekli mi zajlik itt.
Mire, mire kíváncsiak még? Mikor tavaly Darnold kihagyott 4 meccset már az első snapeknél feladtuk a meccset. Elpicsázott minket a Dolphins és az 1/1-es Bengals, elengedtünk 16-0-ról egy meccset a Bills ellen, idén három meccsen teljes kilátástalanság, zéró felkészültség, nulla hozzáadott edzői dolgok.
Ezek után van bőr a pofájukon azt várni h ez ártani fog Darnoldnak? Minden nap árt, amíg Gase a HC. Valamint h csodás módon jobb lesz ez a csapat? Mivel h egy szintén sérülésekkel küzdő Broncos ellen talán nyerünk?
A drága édesanyjukat fogok erre én elb*szni szabadidőt...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
LT Mekhi Becton (shoulder) isn’t expected to start, but likely will dress in case of emergency.

...
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 933
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.
Bazzani
Semmin nem változtatna, csak a beszari tulajok félnek (pontosabban a helyettes öcsike) a média megítélésétől, hogy 1.5 év után kivágná a választott HC-ját.
Csak nem értem mi értelme várni... 1/3-as QB-d a rookie éve óta 2 év alatt béka segge alá süllyed minden szinten: zérő fejlődés és morálját is tönkreteszik. Gase rendszere nem működik és nem hajlandó / nem tud / nem is akar változtatni.
2 opció is mutatkozna még időben:
1. Gase leadja az offense játékhívásokat másnak: itt kb Cooter jöhet csak szóba, ez nem megy az egója miatt
2. kibasszák Gase-t és a talpnyaló Loggains haverját és Gregg Williams lesz az interim HC + megtartja DC role-t is, aztán offense részt kitalálják. ,Látni kellene, hogy Darnold ennyire beragadt, vagy Gase-l van a gond.

2. ponthoz jól jön, hogy az Arizona ellen a teljes kezdő offense felépül végre. Csak hát, a barom tulajok pont erre fogják majd h Gase mutassa meg velük mire megy.
Beki
Ott a pont. Foleg Tannehill peldajabol kiindulva..

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ha már feljött az ominózus Cardinals meccs, hát a maitól valami hasonlót várok 😀
Wester
Darnold 3 INT, majd pad és a csere nagy nehezen egy TD-t összehoz? xD
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Ha már feljött az ominózus Cardinals meccs, hát a maitól valami hasonlót várok 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Vmi csoda folytán hajnalban Fant és Crowder is játékra jelentkezik.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
steelwolf
Röviden tömören: Bellnek sztem jövőre be kell érnie egy alacsony 1 éves szerződéssel és bizonyítania a 2 gyenge év után. Jövőre cut mindenképpen 4M halott pénzzel.
Beki
Trade deadlinekor nem érné meg Bellt elcserélni?
Bazzani
Max vmi 7. körös komp trade jöhetne össze, de ahhoz is túlzó Bell szerződése.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.
Bazzani
Semmin nem változtatna, csak a beszari tulajok félnek (pontosabban a helyettes öcsike) a média megítélésétől, hogy 1.5 év után kivágná a választott HC-ját.
Csak nem értem mi értelme várni... 1/3-as QB-d a rookie éve óta 2 év alatt béka segge alá süllyed minden szinten: zérő fejlődés és morálját is tönkreteszik. Gase rendszere nem működik és nem hajlandó / nem tud / nem is akar változtatni.
2 opció is mutatkozna még időben:
1. Gase leadja az offense játékhívásokat másnak: itt kb Cooter jöhet csak szóba, ez nem megy az egója miatt
2. kibasszák Gase-t és a talpnyaló Loggains haverját és Gregg Williams lesz az interim HC + megtartja DC role-t is, aztán offense részt kitalálják. Látni kellene, hogy Darnold ennyire beragadt, vagy Gase-l van a gond.

2. ponthoz jól jön, hogy az Arizona ellen a teljes kezdő offense felépül végre. Csak hát, a barom tulajok pont erre fogják majd h Gase mutassa meg velük mire megy.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
steelwolf
Röviden tömören: Bellnek sztem jövőre be kell érnie egy alacsony 1 éves szerződéssel és bizonyítania a 2 gyenge év után. Jövőre cut mindenképpen 4M halott pénzzel.
Beki
Trade deadlinekor nem érné meg Bellt elcserélni?
Bazzani
Szerintem még 7.körért se kellene senkinek a csomagjával...

Green is green
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.
Bazzani
Gase kirugása elkerülhetetlen. Csak az idő és az indok kérdéses. 0:4 kellő indok lehetne nem kellene megvárni az év végi 3:13 (?)-t

Green is green
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
steelwolf
Röviden tömören: Bellnek sztem jövőre be kell érnie egy alacsony 1 éves szerződéssel és bizonyítania a 2 gyenge év után. Jövőre cut mindenképpen 4M halott pénzzel.
Beki
Trade deadlinekor nem érné meg Bellt elcserélni?

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalább megvan a franchise LT, jövőre jöhet egy irányító és egy elkapó is 😊