New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Demeco Ryans egykori Texans és Eagles LB pedig a DC
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat Klopp ennek nem fog orulni, a sztartamadoja a januari atigazolasi idoszakban lelepett...

több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 935
Mike Lafleur lesz az OC, jol van nice

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
YESS!!! Na végre. Pedig már nagyon megijedtem, amikor elengedtük. Nem is értettem. Na egy kis örömhír egy hosszú munkanap végére 😉

GO JETS!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Saleh az új HC a Jetsben! Szerintem remek döntés.


5 évre érkezik ide.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
gedam 5 692
NFL-es szakik "aszondják", hogy Saleh tegnapi meetingje laza 7 órás volt.
Beki
ha ennyit nyúztátok maradt is new yorkban. jó döntés.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 935
Arthur Smith 2. körös imterjú pipa.
Picivel gyorsabban végeztek, min Saleh-val tegnap. 😀
Beki
Ennyivel hamarabb meggyozte oket mint Saleh 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Arthur Smith 2. körös imterjú pipa.
Picivel gyorsabban végeztek, min Saleh-val tegnap. 😀
Beki
*Első kérdés:

-"Kedves Arthur. Hogy képzeli el az elkövetkező szezont/draftot. Húzna egy új irányítót a drafton 1/2-re?"
-"Nope"
-"Köszönjük, értesíteni fogjuk!"

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Arthur Smith 2. körös imterjú pipa.
Picivel gyorsabban végeztek, min Saleh-val tegnap. 😀
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 921
NFL-es szakik "aszondják", hogy Saleh tegnapi meetingje laza 7 órás volt.
Beki
Gondolom azért 7 óra alatt mindenre sor került nem sok nyitott kérdés maradhatott

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
NFL-es szakik "aszondják", hogy Saleh tegnapi meetingje laza 7 órás volt.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Hát nem egyszerű ez a mostani keringő, az tuti 😀
Általában hány körben szoktak interjúztatni a csapatok? Vagy ez teljesen változó és egyedi?
Lucifer
Breer szerint idén több jelöltet hívnak 2. körre, mert 1. körök zöme Zoomon történt.
Nálunk amire emlékszem:
Maccagnan: egyedüli 2. körösként lett GM
Bowles: egyetlen 2. körös interjús volt, sikerült a Falcons elé meetinget leszervezni (előtte Dan Quinnért repült volna az FO, ha a SEA kiesett volna PO-ból)
Gase: nem volt hivatalos 2. kör, 3 főre szűkült a HC search, Darnold beszélt mindegyik jelölttel, aztán tudjuk hogyan nem lett Rhule a HC
JD: egyetlen 2. körös interjú volt, de tudjuk h az egész process milyen volt...
Beki
A Bowles interjúval nagy "szerencsénk" volt 😀

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hát nem egyszerű ez a mostani keringő, az tuti 😀
Általában hány körben szoktak interjúztatni a csapatok? Vagy ez teljesen változó és egyedi?
Lucifer
Breer szerint idén több jelöltet hívnak 2. körre, mert 1. körök zöme Zoomon történt.
Nálunk amire emlékszem:
Maccagnan: egyedüli 2. körösként lett GM
Bowles: egyetlen 2. körös interjús volt, sikerült a Falcons elé meetinget leszervezni (előtte Dan Quinnért repült volna az FO, ha a SEA kiesett volna PO-ból)
Gase: nem volt hivatalos 2. kör, 3 főre szűkült a HC search, Darnold beszélt mindegyik jelölttel, aztán tudjuk hogyan nem lett Rhule a HC
JD: egyetlen 2. körös interjú volt, de tudjuk h az egész process milyen volt...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Hát nem egyszerű ez a mostani keringő, az tuti 😀
Általában hány körben szoktak interjúztatni a csapatok? Vagy ez teljesen változó és egyedi?
Lucifer
Legtöbbször 2 alkalom után van döntés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Hát nem egyszerű ez a mostani keringő, az tuti 😀
Általában hány körben szoktak interjúztatni a csapatok? Vagy ez teljesen változó és egyedi?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Rapoporték azt mondták a GMFB adásában, hogy Smith NY-ban van még mindig és újabb meeting ma az FO-val, aztán tipli Philly-be (mint Saleh tegnap).
Árulkodó lesz, ha ma és holnap nem jön senki újabb interjúra.
Smith pedig a pénteki Lions meetingig fixen nem dönt h merre tovább.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nekem amugy csak az a fura ezzel az egesszel kapcsolatban, hogy kb az osszes report azt irta, hogy mar tuti a mienk stb. aztan hat azert csak megnezi meg a tobbi teamet, fura..elegge Rhule feelingem van oszinten szolva
Apex
Connor Rogers szerint nem ez a helyzet, szimplán egyik fél vagy mindkét fél úgy gondolta, hogy folytatja a lehetőségek értékelését / meghallgat másokat.

Azt nézem, hogy az 1. körös emberkék közül, akik bármikor kinevezhetőek HC-nak jelenleg: Eberflus, Smith, Saleh, Lewis és Brady.
Eberflus: nem tudok 2. körös interjúról sehol:
Smith: Falcons, Jets és Lionsnál lesz 2. körös interjún
Saleh: perpill nálunk volt 2. körös interjún csak
Lewis: nem volt 2. körön sehol
Brady: nuku 2. kör

Saleh kapcsán lehet tényleg jó ötlet volt elsőként hozni 2. körre, mert nyerhetünk kis időt, amíg többiekkel is beszélünk. Smith is eljött szerződés nélkül Atlantából (itt is jó kérdés h Smith akar beszélni mindenkivel, vagy a Falcons is így gondolta).
Ezután most vagy az jön, hogy mindenki vár, hogy hétvégén kik esnek ki, ezáltal mely edzők lesznek azonnal elérhetőek, vagy vmelyik csapat elindítja a dominót és lépnünk kell. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az az érdekes, hogy Smith a hírek szerint ugyanazokat a személyeket hozná OC-nak, mint Saleh.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Arthur Smith tegnap Falconsnal volt 2. koros interjun, tegnap este erkezett NY-ba Jetshez, ma Eagles, aztan Lions.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 935
Nekem amugy csak az a fura ezzel az egesszel kapcsolatban, hogy kb az osszes report azt irta, hogy mar tuti a mienk stb. aztan hat azert csak megnezi meg a tobbi teamet, fura..elegge Rhule feelingem van oszinten szolva

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 921
Most nem azért de nem ezt a Titanst égették meg most taktikailag és nullázták le Henry sztárjukat? No mind1 nem ismerem igazán

Green is green
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Közben leigazoltuk Manasseh Bailey WR-t a Philyből.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Plusz sztem azért is merték elengedni, mert 1. interjú jön az Eaglesnél, nem 2. körre menne vhova.
empty taxi
Ha 2. interjún, ami kb 2 napos volt, nem egyeztek meg, akkor nem hiszem, h vissza fog jönni.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Én nem értem ezt a csapatot bazd meg, de komolyan... 😀
Tegnap késő estig egyeztettek JD-vel, ma kb teljes napot elbasznak meetingeléssel és elengedik?! 😀

Nem azért írom, mert Saleh feltétlenül a kedvenc jelöltem, de ha tudtad h akarsz több jelölttel is beszélni, akkor mire baszol el 2 napot feleslegesen? 😀
Beki
Figyelj azert JD szempontjabol ertheto a dolog, jo esellyel ez a dontes nagyban meghatarozza hogy sikeres gm lesz-e vagy sem. Persze teny hogy ezzel kockaztat rendesen.
Apex
Nagyon remélem, h nem Pederson jár a fejében...

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Plusz sztem azért is merték elengedni, mert 1. interjú jön az Eagles, nem 2. körre menne vhova.
empty taxi
Ez is igaz. Korábban írták h betonbiztos Lions HC lesz, de ott változott a szemlélet, ha jól olvastam, míg a JAX Meyerre vár még.