New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
3 első kört is fel lehet ugy fogni, hogy Adams meg egy első kör és mindjárt jobban hangzik 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sztem ez kicsit BOB-es lépés. 1 jó játékosért adsz egy rakás cetlit, aztán majd pislogunk mint hal a szatyorban, h pl nincs első/második körünk (ez alapján jövőre).
Szerintem egy részről sokkal több a need ahhoz, h a pickeket csak úgy osztogassuk. Egy új QB a darftról és a megmaradt pickekkel lehet köré csapatot tenni. Ne felejtsük el, h az O mellett a védelemre is ráfér a frissítés és jól jönne pár playmaker.
Másrészről DW jó játékos, de ki tudja mi lenne a Jetsben. Nincs garancia, h hozza a formáját is, de még ha marad is a forma, mi van, ha 3. héten összetörik egy season ending sérüléssel, aztán ott állunk Flaccoval a hátralévő 14 hétre. Ez nyílván bejöhet egy draftolt QB-val is (bust/sérülés), de ez esetben a cetlikkel hoztál más játékosokat és a sapka sem olyan szűk, közel sem (mondjuk szerencsére most sem szorít).
Egyszóval én nem adnék érte ennyit, a 3 db első kör + néhány hátsó körös, amik korábban elhangzottak a médiában meg abszolút bullshit sztem.
Lucifer
Ebben nincs semmi BoB. 25 éves franchise QB-ról beszélünk. Draft 1. kör végén is már lutri. Ha 3 db 1. körről is indul az alkudozás, meg kell hallgatni a Houstont.
Ki lesz a Jetsben, meg összetörik ezeket hagyjuk könyörgöm. Namath óta nem volt ennél a csapatnál értelmes QB, ha Watson mozdítható meghallgatod az árát. Lawrence sem atombiztos 100% beváló fr QB lesz, de 1/2-őn a Fields/Wilson opciók vs Watson, sok kérdést nem hagy számomra. Nyilván a 4-5 1. kör meg mellé sok 2. kört már én sem erőltetném, de ha Darnoldért jön vmi magas pick, az is sokat segítene.
Beki
Szó se róla. Sztem is jó játékos, örülnék is neki, ha nálunk játszana. Csak véleményem szerint a 2 db első kör még hagyján, de 3 első kört már nem biztos, h adnék.
Nyílván egyik qb prospect sem fix, h beválik, de a lehetősége adott (abban is egyet értünk, h Watson azért jobb az 1/2 várományosoknál).
Mint anno Adamsnél, az ajánlatokat meg kell hallgatni, aztán az ember majd eldönti, h megéri-e neki v nem.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Sztem ez kicsit BOB-es lépés. 1 jó játékosért adsz egy rakás cetlit, aztán majd pislogunk mint hal a szatyorban, h pl nincs első/második körünk (ez alapján jövőre).
Szerintem egy részről sokkal több a need ahhoz, h a pickeket csak úgy osztogassuk. Egy új QB a darftról és a megmaradt pickekkel lehet köré csapatot tenni. Ne felejtsük el, h az O mellett a védelemre is ráfér a frissítés és jól jönne pár playmaker.
Másrészről DW jó játékos, de ki tudja mi lenne a Jetsben. Nincs garancia, h hozza a formáját is, de még ha marad is a forma, mi van, ha 3. héten összetörik egy season ending sérüléssel, aztán ott állunk Flaccoval a hátralévő 14 hétre. Ez nyílván bejöhet egy draftolt QB-val is (bust/sérülés), de ez esetben a cetlikkel hoztál más játékosokat és a sapka sem olyan szűk, közel sem (mondjuk szerencsére most sem szorít).
Egyszóval én nem adnék érte ennyit, a 3 db első kör + néhány hátsó körös, amik korábban elhangzottak a médiában meg abszolút bullshit sztem.
Lucifer
Ebben nincs semmi BoB. 25 éves franchise QB-ról beszélünk. Draft 1. kör végén is már lutri. Ha 3 db 1. körről is indul az alkudozás, meg kell hallgatni a Houstont.
Ki lesz a Jetsben, meg összetörik ezeket hagyjuk könyörgöm. Namath óta nem volt ennél a csapatnál értelmes QB, ha Watson mozdítható meghallgatod az árát. Lawrence sem atombiztos 100% beváló fr QB lesz, de 1/2-őn a Fields/Wilson opciók vs Watson, sok kérdést nem hagy számomra. Nyilván a 4-5 1. kör meg mellé sok 2. kört már én sem erőltetném, de ha Darnoldért jön vmi magas pick, az is sokat segítene.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Fk! Trade opciója Watsonért:
Potenciális ajánlat: Sam Darnold + 1/2 + 2/34 + 2022/1. kör + 2022/3. kör
Na ezt ki adná? 😁😁😁 én igen!
Pityu Gyor
Rábasznám a telefont JD-re csak úgy füstöl.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sztem ez kicsit BOB-es lépés. 1 jó játékosért adsz egy rakás cetlit, aztán majd pislogunk mint hal a szatyorban, h pl nincs első/második körünk (ez alapján jövőre).
Szerintem egy részről sokkal több a need ahhoz, h a pickeket csak úgy osztogassuk. Egy új QB a darftról és a megmaradt pickekkel lehet köré csapatot tenni. Ne felejtsük el, h az O mellett a védelemre is ráfér a frissítés és jól jönne pár playmaker.
Másrészről DW jó játékos, de ki tudja mi lenne a Jetsben. Nincs garancia, h hozza a formáját is, de még ha marad is a forma, mi van, ha 3. héten összetörik egy season ending sérüléssel, aztán ott állunk Flaccoval a hátralévő 14 hétre. Ez nyílván bejöhet egy draftolt QB-val is (bust/sérülés), de ez esetben a cetlikkel hoztál más játékosokat és a sapka sem olyan szűk, közel sem (mondjuk szerencsére most sem szorít).
Egyszóval én nem adnék érte ennyit, a 3 db első kör + néhány hátsó körös, amik korábban elhangzottak a médiában meg abszolút bullshit sztem.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Fk! Trade opciója Watsonért:
Potenciális ajánlat: Sam Darnold + 1/2 + 2/34 + 2022/1. kör + 2022/3. kör
Na ezt ki adná? 😁😁😁 én igen!

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
26.7M misi cap spacet visz át a csapat 2021-re.
Beki
Megvan mennyi a hivatalos cap?
Pityu Gyor
Még nincs, de 180M körül várják.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
26.7M misi cap spacet visz át a csapat 2021-re.
Beki
Megvan mennyi a hivatalos cap?

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
26.7M misi cap spacet visz át a csapat 2021-re.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Saleh kinevezése közben hivatalos és csütörtökön magyar idő szerint 20 órakor lesz a sajtótájékoztatója.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 933
Ja amúgy ezen én is csak nevetni tudok őszintén szólva 😀
 twitter.com/ConnorJRogers/status/1351251428300496898?s=20

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Mit gondoltok a Saleh-LaFleur párosról a kapcsolódó FK!-s cikk függvényében? ( fuzovelkifele.com/2021/01/robert-saleh-egy-anti-gase-de-ennyi-nem-eleg/)
Az utolsó mondat elég jól összefoglalja renningan mondandóját: "Remek edzők kerültek a nem megfelelő csapathoz."
Zotya86
Mivel fizetős a többségét nem látom, de nincs is jelentősége. Remélhetőleg Saleh fel tudja tüzelni a srácokat meccsek alatt és kelleni is fog meccsnapokon, mert az h Bowles állt ott állandóan, mint egy rakás szerencsétlenség, Gaset meg hagyjuk is... Ryan mondta a hülyeséget folyamatosan, Saleh ettől picit más személyiség, de jó HC lesz belőle. LaFleur-éknek pedig talán a futást leszámítva, mindenben ligautolsó offenset kell feljavítani.
Innentől a megvalósítás rész JD munkájával kezdődik, aztán a többi kiderül pár éven belül. Ha ez így sem fog működni h végre liga szinten elismert GM van, akinek végre hagyta a tulaj h maga válasszon HC-t... és Saleh-ről tényleg mindenki elismerően beszél...szóval ha ebből sem lesz semmi 2-3 éven belül, akkor minden hiába.
Beki
Abszolut egyetértek! A cikk alapvetően Saleh-ról szol nem a Jetsről, dicséri a karakterét és a védelmi sémáit. A Jets múltját ekézi jogosan. Hiányzik belőle az ami most fontosabb mint h ki volt a HC az elmúlt 10 evben: a személyi ügyekért van végre egy kompetens emberünk aki logikusan épitkezik (megmondta induláskor hogy OL és DL), kidobott pár levegőmérgező egyént és akihez jött most egy karakteres tehetséges edző, akit Ő választott hosszas átbeszélés után. Ez a lényeg szerintem. (És igen a csapatelemzés kimerül 3-4 névben)

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Taylor Embree lesz az RB coach.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 933
Mit gondoltok a Saleh-LaFleur párosról a kapcsolódó FK!-s cikk függvényében? ( fuzovelkifele.com/2021/01/robert-saleh-egy-anti-gase-de-ennyi-nem-eleg/)
Az utolsó mondat elég jól összefoglalja renningan mondandóját: "Remek edzők kerültek a nem megfelelő csapathoz."
Zotya86
Igazából teljesen korrekt írás, érthető a gondolatmenet. Egyedül talán azt kifogásolom, hogy azért itt is kb. csak a legnépszerűbb játékosokat említette D oldalon mint értékelhető játékosok, pl. az IDL nem csak Q miatt kurva jó. Az viszont teljesen jogos, hogy Saleh védelme a 4-man passrushra alapszik, ergó a védelemnél más nem is az Edge mindenképpen prioritás kell, hogy legyen az O mellett.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Mit gondoltok a Saleh-LaFleur párosról a kapcsolódó FK!-s cikk függvényében? ( fuzovelkifele.com/2021/01/robert-saleh-egy-anti-gase-de-ennyi-nem-eleg/)
Az utolsó mondat elég jól összefoglalja renningan mondandóját: "Remek edzők kerültek a nem megfelelő csapathoz."
Zotya86
Az FKnak (nagyon kedvelem őket!) a Jets jóslatok nem nagyon szoktak bejönji, szerintem nincsenek annyian, hogy ennyire súlytalan franchiset is elemezzenek rendesen (nyilván nekünk a mi gyerekünk máshogy látjuk), Gase jogos kutyázása mellett sem latták az idei összeomlást (sem a tavalyi 7 meglepetés győzelmet és annak hátterét), vagy akár azt hogy mennyivel fontosabb New Yorkban a W mint az 1/1... Salehval is bízom benne tévednek, szerintem túlgondolják, a kulcs JD, ha ő (mint a cikkiró is) hisz Salehban hogy a jövő nagy edzője lesz akkor mindegy hogy korábban defensive vagy offensive koordinátor volt nyilván pont pl erről beszéltek 7 órán át. Mindenki tudja mi a QB szerepe. Megoldja és a csapatot meg JD rakja köré

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mit gondoltok a Saleh-LaFleur párosról a kapcsolódó FK!-s cikk függvényében? ( fuzovelkifele.com/2021/01/robert-saleh-egy-anti-gase-de-ennyi-nem-eleg/)
Az utolsó mondat elég jól összefoglalja renningan mondandóját: "Remek edzők kerültek a nem megfelelő csapathoz."
Zotya86
Mivel fizetős a többségét nem látom, de nincs is jelentősége. Remélhetőleg Saleh fel tudja tüzelni a srácokat meccsek alatt és kelleni is fog meccsnapokon, mert az h Bowles állt ott állandóan, mint egy rakás szerencsétlenség, Gaset meg hagyjuk is... Ryan mondta a hülyeséget folyamatosan, Saleh ettől picit más személyiség, de jó HC lesz belőle. LaFleur-éknek pedig talán a futást leszámítva, mindenben ligautolsó offenset kell feljavítani.
Innentől a megvalósítás rész JD munkájával kezdődik, aztán a többi kiderül pár éven belül. Ha ez így sem fog működni h végre liga szinten elismert GM van, akinek végre hagyta a tulaj h maga válasszon HC-t... és Saleh-ről tényleg mindenki elismerően beszél...szóval ha ebből sem lesz semmi 2-3 éven belül, akkor minden hiába.
több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 177
Mit gondoltok a Saleh-LaFleur párosról a kapcsolódó FK!-s cikk függvényében? ( fuzovelkifele.com/2021/01/robert-saleh-egy-anti-gase-de-ennyi-nem-eleg/)
Az utolsó mondat elég jól összefoglalja renningan mondandóját: "Remek edzők kerültek a nem megfelelő csapathoz."
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 933
Még amúgy a Watson vonalra visszatérve. Azért hazudnék ha azt mondanám, hogy nem hugyoznám össze magam, ha azt látnám egyik nap, hogy megszereztük, nyilván kurva jó QB meg nagyon fiatal. Én csak nem látom, hogy mennyivel lennénk előrébb az elkövetkezendő 2 évben, minthogyha a qb draft utat választanánk, és azért láttuk hogy ő sem tud csodát tenni ha a fal nem elég jó elötte. Továbbá az is elgondolkodtató valóban ami itt elhangzott korábban, hogy azért ezzel a mostani szitu-val felmerülnek kérdések vele kapcsolatban. Meg amúgy nem tudom kicsit úgy vagyok, hogy jobban örülnék neki, ha a jövendőbeli franchise qb-nk(ha lesz ilyen valaha) nálunk válik azzá, tudom ez ilyen egyéni faszság, igazából lényegtelen.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ulbrich nagy fogás lenne szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jets coach Robert Saleh will interview a few defensive coordinator candidates from diverse backgrounds, but one name to keep a keen eye on for the job: Falcons assistant Jeff Ulbrich. Saleh and Ulbrich were together in Seattle.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Justin Fields hivatalosan is jön a draftra.
Lehet kezdeni JD-éknek a felvételek durvább átnézését.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ha valakinek van sok ideje 😀
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 933
Valahogy így
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1350888485129957378?s=20
Apex
Connor is kihagyta a QB-t a need listából, tehát marad Darnold. 😀
Beki
Na basszus XD

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Valahogy így
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1350888485129957378?s=20
Apex
Connor is kihagyta a QB-t a need listából, tehát marad Darnold. 😀