New York Jets

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 933
Visszajottunk es labon lottuk magunkat...1 yardrol 2 passzjatek...
Beki
Mindenesetre White megint fasza volt, de MLF nem tudom mi a faszt művelt ma a redzone-ban..

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Visszajottunk es labon lottuk magunkat...1 yardrol 2 passzjatek...
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Úgy néz ki, hogy Rankins és Fant is bevethető lesz holnap. Rankins visszatérése nagyon hasznos lehet, elég fasza bounce-back évet tol idén, úgy hogy pusztíthatnak Q-val a gyenge Vikes IOL ellen + Darrisaw sem lesz szóval jó lenne Kirk kapitány életét kicsit megnehezíteni holnap. OT oldalon kíváncsi leszek, hogy fog kinézni a kezdő duó.
Apex
Remélem h az O competitive lesz minden szempontból, mert ha White egy jó meccs után hoz egy 3-4 INT-es kilátástalan meccset, megint ott leszünk, ahol évekkel ezelőtt. Milfek kedvencét pedig nem akarom kezdőként látni már ebben a csapatban.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 933
Úgy néz ki, hogy Rankins és Fant is bevethető lesz holnap. Rankins visszatérése nagyon hasznos lehet, elég fasza bounce-back évet tol idén, úgy hogy pusztíthatnak Q-val a gyenge Vikes IOL ellen + Darrisaw sem lesz szóval jó lenne Kirk kapitány életét kicsit megnehezíteni holnap. OT oldalon kíváncsi leszek, hogy fog kinézni a kezdő duó.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Egy inkább szociális kérdés: Ha esetlegesen, ne adj isten, talán, véletlenül összejönne idén végre az a kurva PO, akkor nem akarjuk közösen nézni valahol? Asking for a friend.
Apex
Természetesen mehet felőlem. Viszont most h ez akár ötlet szintjén is felmerült, szezon végéig már meccset sem nyerünk. 😀
Beki
Lehet hozzuk előre az uccsó fordulós dolfinsz ellenire... én benne vagyok!

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Egy inkább szociális kérdés: Ha esetlegesen, ne adj isten, talán, véletlenül összejönne idén végre az a kurva PO, akkor nem akarjuk közösen nézni valahol? Asking for a friend.
Apex
Természetesen mehet felőlem. Viszont most h ez akár ötlet szintjén is felmerült, szezon végéig már meccset sem nyerünk. 😀
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 933
Egy inkább szociális kérdés: Ha esetlegesen, ne adj isten, talán, véletlenül összejönne idén végre az a kurva PO, akkor nem akarjuk közösen nézni valahol? Asking for a friend.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Amúgy ez egy egész fasza meccs volt, nagyjából erre számítottam, bár talán nem ilyen erős Offense-re. Kérdés az, hogy mennyire ez Mike-nak az igazi arca? Azért akárhogy nézzük 4 kezdő meccséből 3x elég faszán nézett ki(+ tavaly azért talent szempontjából közelében nem voltunk a Billshez, illetve baszott sok sérült is volt), ráadásul azért voltak itt is nem csak game manager kaliberű dobások, hanem egy-két tight-window dobás is beficcent, szóval mindenképpen érdekes lesz a jövő heti mérkőzés.
Apex
Ami az erős O-t illeti. Ez a Bears D nem a 2018-as. Konkrétan a liga egyik legrosszabb egysége. Az amúgy is gyenge D-ből hiányzott Gordon és Brisker akik a jobbak közt vannak azért. Jackson pedig a meccs közben sérült le… Szóval jah White all pronak nézett ki, de azért ezt fenntartással kezelném…
Tomcsik
Nem az én dolgom a Bears... ám meggyőződésem hogy alakuló csapat ahol a legfontosabb poszt ugy néz ki rendbe lesz ám mivel ő nem játszhatott ezért ezt a meccset sokan nem bánják Chicagoban hogy el lett engedve... persze ez minket nem érdekel, jókora önbizalom löketet kellett adjon Fehér úrnak és hitet a csapatuknak

Green is green
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 933
Amúgy ez egy egész fasza meccs volt, nagyjából erre számítottam, bár talán nem ilyen erős Offense-re. Kérdés az, hogy mennyire ez Mike-nak az igazi arca? Azért akárhogy nézzük 4 kezdő meccséből 3x elég faszán nézett ki(+ tavaly azért talent szempontjából közelében nem voltunk a Billshez, illetve baszott sok sérült is volt), ráadásul azért voltak itt is nem csak game manager kaliberű dobások, hanem egy-két tight-window dobás is beficcent, szóval mindenképpen érdekes lesz a jövő heti mérkőzés.
Apex
Ami az erős O-t illeti. Ez a Bears D nem a 2018-as. Konkrétan a liga egyik legrosszabb egysége. Az amúgy is gyenge D-ből hiányzott Gordon és Brisker akik a jobbak közt vannak azért. Jackson pedig a meccs közben sérült le… Szóval jah White all pronak nézett ki, de azért ezt fenntartással kezelném…
Tomcsik
Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy nem egy acélos Bears D ellen játszottunk, ettől függetlenül ez egy szép teljesítmény volt Mike-tól. Továbbá direkt ezért fogalmaztam úgy, hogy nem ez volt az első eset, játszott ő már erősebb D ellen is így. Meg értem én, hogy gyenge a D-tek, de nem csak ellentek rohangáltak full üresen az elkapóink, csak az impotens QB play miatt ezek a lehetőségek eddig nem materializálódtak. Mielőbbi felépülést a sérülteknek!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Amúgy ez egy egész fasza meccs volt, nagyjából erre számítottam, bár talán nem ilyen erős Offense-re. Kérdés az, hogy mennyire ez Mike-nak az igazi arca? Azért akárhogy nézzük 4 kezdő meccséből 3x elég faszán nézett ki(+ tavaly azért talent szempontjából közelében nem voltunk a Billshez, illetve baszott sok sérült is volt), ráadásul azért voltak itt is nem csak game manager kaliberű dobások, hanem egy-két tight-window dobás is beficcent, szóval mindenképpen érdekes lesz a jövő heti mérkőzés.
Apex
Ami az erős O-t illeti. Ez a Bears D nem a 2018-as. Konkrétan a liga egyik legrosszabb egysége. Az amúgy is gyenge D-ből hiányzott Gordon és Brisker akik a jobbak közt vannak azért. Jackson pedig a meccs közben sérült le… Szóval jah White all pronak nézett ki, de azért ezt fenntartással kezelném…

több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 933
xd

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Illetve az NFL-ben ezeket a kiket tudunk elkapni és kiket nem dolgokat el kell engedni, jobb hétről-hétre venni. Igaz elmúlt 11-12 évben hétről-hétre matekoztunk... a draft pozinkról xD
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Ránézve a tabellára, a csapatok dinamikájára és a sorsolásra azért reálisan a PO dolgot el kell engedni, a poztitív mérleg cél lehet, talán a 10 győzelem is, viszont ez ebben az AFC-ben nem feltétlen elég a rájátszásra.
Szoval fókuszáljunk arra hogy feketén-fehéren (White) kiderüljön kire számíthatunk jövőre.
Pityu Gyor
Bro what? 7-4el állunk wild cardon poziban nyerhető meccsekkel a naptárban. Átlagosan azért 10 győzelem elég szokott lenni a PO-hoz(ha nem akkor így jártunk), az utolsó 6 meccsből kéne 3-at hozni, ebből azért 3 csapatnál szerintem rosterügyileg tehetségesebbek vagyunk(Hawks, Jags, Lions). Ezeken kívül meg ki tudja még mi lesz, szerintem pl. a Vikingek is verhetőek. Nem mondom, hogy ez így meg is fog történni, de ez a reálisan nézve el kell engedni, ez eléggé bullshit már bocs.
Apex
Sztem a két csoportriválist nem kapjuk el kétszer, a vikings túl erős. A Lions kell nem vitás ám a Jags jön fel és abszolút nyerő szemléletü csapat, a Seahawks meg POért megy, szerintem ez a kettő 50-50 max - igy ez 9 győzelem. A Bengals és a Chargerst ezt szinten megcsinálja
Mondjuk alapból hülyeség számolgatni az igaz - élvezzük hogy rég nem látott jó csapatunk van.

Green is green
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 933
Amúgy ez egy egész fasza meccs volt, nagyjából erre számítottam, bár talán nem ilyen erős Offense-re. Kérdés az, hogy mennyire ez Mike-nak az igazi arca? Azért akárhogy nézzük 4 kezdő meccséből 3x elég faszán nézett ki(+ tavaly azért talent szempontjából közelében nem voltunk a Billshez, illetve baszott sok sérült is volt), ráadásul azért voltak itt is nem csak game manager kaliberű dobások, hanem egy-két tight-window dobás is beficcent, szóval mindenképpen érdekes lesz a jövő heti mérkőzés.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 933
Ránézve a tabellára, a csapatok dinamikájára és a sorsolásra azért reálisan a PO dolgot el kell engedni, a poztitív mérleg cél lehet, talán a 10 győzelem is, viszont ez ebben az AFC-ben nem feltétlen elég a rájátszásra.
Szoval fókuszáljunk arra hogy feketén-fehéren (White) kiderüljön kire számíthatunk jövőre.
Pityu Gyor
Bro what? 7-4el állunk wild cardon poziban nyerhető meccsekkel a naptárban. Átlagosan azért 10 győzelem elég szokott lenni a PO-hoz(ha nem akkor így jártunk), az utolsó 6 meccsből kéne 3-at hozni, ebből azért 3 csapatnál szerintem rosterügyileg tehetségesebbek vagyunk(Hawks, Jags, Lions). Ezeken kívül meg ki tudja még mi lesz, szerintem pl. a Vikingek is verhetőek. Nem mondom, hogy ez így meg is fog történni, de ez a reálisan nézve el kell engedni, ez eléggé bullshit már bocs.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Ránézve a tabellára, a csapatok dinamikájára és a sorsolásra azért reálisan a PO dolgot el kell engedni, a poztitív mérleg cél lehet, talán a 10 győzelem is, viszont ez ebben az AFC-ben nem feltétlen elég a rájátszásra.
Szoval fókuszáljunk arra hogy feketén-fehéren (White) kiderüljön kire számíthatunk jövőre.
Pityu Gyor
Annyi kiegészités, hogy ez valószínű utolsó fordulós halál lesz a delfinek ellen (a bengálsz révensz meccsel egyidőben). Oda még matematikai eséllyel érkezhetünk (dejavu 2015)

Green is green
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Ránézve a tabellára, a csapatok dinamikájára és a sorsolásra azért reálisan a PO dolgot el kell engedni, a poztitív mérleg cél lehet, talán a 10 győzelem is, viszont ez ebben az AFC-ben nem feltétlen elég a rájátszásra.
Szoval fókuszáljunk arra hogy feketén-fehéren (White) kiderüljön kire számíthatunk jövőre.

Green is green
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Grat, a jobbik csapat megérdemelten nyert. azért emlékeztetem a tisztelt JETS szurkolókat, hogy a Patset megvertük nektek. Valami tiszteletet érdemeltünk volna, nem 30+ pontot......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 918
Néha élmény volt nézni a csapatot!! White megadta a pluszt amit vártunk. Most kár a két Pats meccsért... sebaj menni kell tovább, most jön 2 kemény menet!

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Fehér Lótusz 1 meccses csoda vagy sem?
ThundersNFL a Jobbágy
Hát minimum 2 meccses, a tavalyi Bengals meccsel együtt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Nahát ez viszonylag sima volt, White is jó volt, de azért ez a Bears D eléggé gyenge, jövő hét lesz a nagy fokmérő

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Fehér Lótusz 1 meccses csoda vagy sem?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Lelkes szurkoló vagyok, annyira nem is értek hozzá de játszottam Én is gurulós focit NB szinten__ A kisugárzás csapat szinten White-ra(lényegesen más☝🏼) ez érződik képernyőn keresztűl is😊
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 933
Sziámiáú megsérült bemelegítésnél, így Nathan Peterman kezd. Hihetetlen szerencsénk van bassza meg idén a csere QBkal és ilyen Wilson félék miatt még PO sem lesz meg. 😀
Beki
Mondjuk ez Fields-el is kotelezo meccs kene, hogy legyen talent alapjan. Mondjuk a pats elleni ket meccs is az kellett volna, hogy legyen, es jott is volna, ha a QB play legalabb egy UDFA szintet megutott volna.
Apex
Kötelező szót én már nem nagyon szeretem használni az NFL-ben, mondjuk úgy h a Jets lenne az esélyesebb. 😊
Mindenesetre, ha csak nyögvenyelős W is lesz, nem tudom mit akarunk majd a Vikings és Bills ellen.
Beki
Ugy ertve kotelezo ha a PO a cel iden.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Sziámiáú megsérült bemelegítésnél, így Nathan Peterman kezd. Hihetetlen szerencsénk van bassza meg idén a csere QBkal és ilyen Wilson félék miatt még PO sem lesz meg. 😀
Beki
Mondjuk ez Fields-el is kotelezo meccs kene, hogy legyen talent alapjan. Mondjuk a pats elleni ket meccs is az kellett volna, hogy legyen, es jott is volna, ha a QB play legalabb egy UDFA szintet megutott volna.
Apex
Kötelező szót én már nem nagyon szeretem használni az NFL-ben, mondjuk úgy h a Jets lenne az esélyesebb. 😊
Mindenesetre, ha csak nyögvenyelős W is lesz, nem tudom mit akarunk majd a Vikings és Bills ellen.