Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Szedd le a link végéről az idézőjelet.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nekem azt írja Page not found. Törölték vagy csak nálam van gebasz?Shawn84
 i.imgur.com/dcBwZKN.png
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
DeSean twiitere:
"Good to Talk to BIg Chip today !! Say or hear what ya want !! The Picture speaks for itself !! Winner…  instagram.com/p/l9Cs-DuNmJ/"

Aztán lehet, hogy most mondta meg neki Chip, hogy cut-olva lesz. 😀Bébé
Nekem azt írja Page not found. Törölték vagy csak nálam van gebasz?
több mint 10 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
DeSean twiitere:
"Good to Talk to BIg Chip today !! Say or hear what ya want !! The Picture speaks for itself !! Winner…  instagram.com/p/l9Cs-DuNmJ/"

Aztán lehet, hogy most mondta meg neki Chip, hogy cut-olva lesz. 😀Bébé
Mindenesetre hatalmas kép 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Remélem ettől most már mindenki megnyugszik, és lehet szépen tovább dolgozni illetve holnap Kelly is tisztáz mindent. Azért a draftot nem lett volna muszáj májusra tenni.......... messze van az mégdande
Ne is mond. Szakdoga elküldése a tanárnak május 9-ig, plusz vizsgáim lesznek 12-én és 13-án.
Lehet, hogy abban a pár napban nem nézek semmi draftot és 13-án este bepótolom a lemaradásomat. 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem ettől most már mindenki megnyugszik, és lehet szépen tovább dolgozni illetve holnap Kelly is tisztáz mindent. Azért a draftot nem lett volna muszáj májusra tenni.......... messze van az még
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
+Az edzők is úgy nyilatkoznak róla, hogy úgy tudják nem elérhető! 😊
Talán van remény!
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Ez a tweet most jól jött. Ezek a mondatok megerősítik, hogy 95% bullshit abból amit írnak.Eazzy
Korábban is írhatott volna hasonlót, hogy megnyugodjanak a rajongók 😊
Ráadásul pont a Chip interjú előtti napon jön mindez, hmmmmm.
Reméljük nem csak terelés a dolog és van valóságalapja.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ez a tweet most jól jött. Ezek a mondatok megerősítik, hogy 95% bullshit abból amit írnak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
DeSean twiitere:
"Good to Talk to BIg Chip today !! Say or hear what ya want !! The Picture speaks for itself !! Winner…  instagram.com/p/l9Cs-DuNmJ/"

Aztán lehet, hogy most mondta meg neki Chip, hogy cut-olva lesz. 😀Bébé
Kapjak hülyét, de nekem ebből a képből semmi nem egyértelmű. 😀 Lehet, hogy ilyen vigyorgó pofával üldözik el és közölték vele, hogy mehet amerre lát. 😀
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Warner vs. McNabb:
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/tiwsrl9jvwqhrzlfzcsk.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
DeSean twiitere:
"Good to Talk to BIg Chip today !! Say or hear what ya want !! The Picture speaks for itself !! Winner…  instagram.com/p/l9Cs-DuNmJ/"

Aztán lehet, hogy most mondta meg neki Chip, hogy cut-olva lesz. 😀
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Egy fasza kis poszter az STről:
több mint 10 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Az igazi fan még Kelce szakállát is követi 😊
Amúgy mindenki nyugodjon le a picsába, csak Kinne-nek nézünk konkurenciát.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most mi a probléma?
Sanchez tökéletes Eli imitátor, így Chip könnyebben feltudja térképezni Elisha csodálatos játékát...a Giants meg azért jelentkezett be érte, hogy megakadályozzák ezt.
Egyszerű ez, mint az 1*1.... 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha komoly akkor bocsánat de kezd aktuálissá válni nálam az avataromban lévő felirat. Ez kezd rémálom lenni.................................................dande
Én nem látom hogy lenne avatarod.Shawn84
Jó bocs ha lenne avatarom, az a fölötti rész, az adatokban, a név alatt értitek na 😀

Sanchez meg a Bébé által felsorolt helyek bármelyikén tökéletes lesz 😛
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Sanchez azért agyilag nem zokni, még ha játszani nem is tud, biztos kurva sokat tudna tanítani folesnak, már azért megérné, attól függetlenül nem muszáj pályát látnia. eaglesmcnabb
őőő... szarkazmus? 😀

Nah de komolyra fordítva a szót. Szezon közben csak Eagles meccseket nézek, szóval Sanchez játékával kapcsolatban, csak a gif-ek vannak meg, ahol nem tűnt vmi jónak. 😀
Szóval valami pozitívumot azért fel lehet vele hozni? Fejben érti a játékot vagy vmi?

Azért még nem biztos a deal:
"Eagles have "edge" to sign Mark Sanchez, but "not a lock." Browns, Rams& Titans have also expressed real interest."
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Ha nagyon olcsó lesz nem rossz igazolás, csak nekem most ez kezd kicsit kapkodónak tűnni. Pedig az FA milyen jó is volt eddig. Mondjuk Colt McCoyt jobban bírnám.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Sanchez azért agyilag nem zokni, még ha játszani nem is tud, biztos kurva sokat tudna tanítani folesnak, már azért megérné, attól függetlenül nem muszáj pályát látnia.

Ne csináljátok ezt a megutálom a csapatot dolgot. Eltradeltük Donovant, majd az örök kedvenc Westbrook is távozott. Utáltam is Shadyt érte, mert szerintem benne volt még 2 szezon a legmagasabb szinten. Aztán ez az utálat kb az első meccsig tartott, rájöttem hogy Istenkirály a srác 😊 (igaz, hozhat bármilyen számokat a szememben sosem lesz olyan játékos mint B-West36)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Ha komoly akkor bocsánat de kezd aktuálissá válni nálam az avataromban lévő felirat. Ez kezd rémálom lenni.................................................dande
Én nem látom hogy lenne avatarod.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ami el nem tudtam volna képzelni: hajrá Giants 😀 😛

Ian Rapoport ‏@RapSheet 10 min

The #Eagles won't be alone in pursuit of Mark Sanchez, as others including the #Giants should be in the mix. Will be healthy for OTAs.dande
Két mínusz az egy plusz alapon végül is lehet h jól járnak vele. 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami el nem tudtam volna képzelni: hajrá Giants 😀 😛

Ian Rapoport ‏@RapSheet 10 min

The #Eagles won't be alone in pursuit of Mark Sanchez, as others including the #Giants should be in the mix. Will be healthy for OTAs.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Legalább kiderül, hogy Barkley hol áll. Mert ha Sanchez kiszorítja, akkor offolhatjuk is. 😀
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Sanchez tenyere nagyobb, mint Foles-é szóval ezen az igazoláson nem kell meglepődni. 😀
 nflcombineresults.com/playerpage.php?i=8346
Ha valóban ekkora a tenyere az tényleg kibaszott nagy. 😀Bébé
De hiszen Foles-é a nagyobb a linked szerint 😊Rataxes
Jah rosszul emlékeztem 😀
Azt hittem, hogy Folesnak egy kicsit kisebb. A lényeg h így is átlag feletti.

És, hogy honnan is jön ez az egész tenyér dolog. (6. oldal, de az egészet érdemes elolvasni)
 fishduck.com/wp-content/uploads/2012/07/Chip-complete.pdf