Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
egy szó a vége, 2 ilyen leolvadás után hazai pályán nem lehet más csak győzelem a mi célunk, félek Foles meg fog minket enni a passrush hiánya miatt.
hogy álltok a RO QB-k ellen?petey
Futás ellen jó a védelem, nem lesz gond szerintem, legalábbis remélhetőleg. Mivel passrush gyakorlatilag nincs nálunk, így én az várom, hogy Cole és Barwin szépen zárja a széleket, akkor mind a futások ellen, mind Kaep szaladgálásai ellen tudunk hatni valamelyest. Demeco jól szokta a lyukakat betömni, abban kell reménykedni, hogy Kendricks is fog játszani, különben a blitzek se fognak ülni.

Mindenképp szoros meccset várok, alapvetően a ti a győzelmetekkel, hogy a PO-ben visszavághassunk 😛

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi minden QB ellen úgy állunk hogy alhangon passzol 300yt és 2TDt elllenünk s vagy tudjul tartani a lépést vele vagy nem 😛 Eddig sikerült s megvoltak a kulcs stoppok kérdés meddig lehet szórakozni ezzel. Kaepnak s a futóknak nagy napja lehet s ha a védelmetek is hozza amit egyébként tud sima meccsnek néztek elébe. Reméljük másképp lesz de ahhoz pl Fletchernek csodás átváltozáson kell átmennie vagy ne kerüljön pályára😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Megnéztem a SF - Arizona meccset, gondoltam feltérképezem a jövő heti ellent (aki látta volna annak bocs). Hát nem érdemtelenül nyert az Arizona és vezeti 3-0-lal a csoportját. Hasított mind az O, mind a D. A SF 4 yardosánál egy szerencsétlen Fitzgerald fumble miatt nem lett nagyobb a különbség, az utolsó mezőnygóljuk előtt meg már térdeltek hármat. Ez az a játék amire a szurkoló csettint, hogy ez igen, jól játszottunk.

Az aranyásók sok szabálytalansággal nehezítették meg a saját dolgukat. Kérdés, hogy hazai pályán mennyire lesznek összeszedettebbek. Ha az O fal összeáll valahogy akkor csak a védelmünkön fog múlni (ezt a forradalmi megállapítást 😀 )

Szóval elmentem megnézni a Frisco-t és elcsodálkoztam az Arizonán.

Huff remélem fog játszani, már kíváncsi vagyok rá.picksix
azért ez így nem kerek 😊petey
Én nem láttam azt a meccset, hogy kerek?Eazzy
az hogy hasított a Cards O meg D nem teljesen igaz az első félidő fényében. nyomtunk 2 TD driveot, majd 80 yardos mindegyik, és csak passzal haladtunk előre szinte. a Cardsnak nem volt válasza.
aztán a 2. félidőre valamiért nem tudtunk/akartak alkalmazkodni a Cards játékához, és több wtf playhívás volt.
aztán jöttek megint a 3rd down zászlók nálunk. ebből 2 totál bs call, amiből a Cardinals a végén TD-t szerzett(Pereira is megerősítette hogy abszolút rémes büntetések voltak, vissza lehet nézni), aztán megint végigmentünk TD-re de a 6 yardnál Boldin megfejelte a védőt, büntetés, vissza aztán blokkolt FG. itt volt vége.
nem fogom a bírókra, mert bőven volt benne saját hülyeség is, de már ha olyan játékosok mint Boldin meg Staley is frusztrált a zebrák miatt az jelent valamit.

egy szó a vége, 2 ilyen leolvadás után hazai pályán nem lehet más csak győzelem a mi célunk, félek Foles meg fog minket enni a passrush hiánya miatt.
hogy álltok a RO QB-k ellen?

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
White Power
 www.bleedinggreennation.com/2014/9/23/6835439/philadelphia-eagles-white-players-black-race-nfl

A Foles hit nem volt szabálytalan:
 www.bleedinggreennation.com/2014/9/23/6836667/nfl-rules-chris-bakers-hit-on-nick-foles-was-legalBébé
Rasszista banda 😛 de ehhez meg csak ennyit:




Egyébként jó legyen nem volt Baker szabálytalan, de némileg sportszerűtlen, mondjuk ilyen erővel Kelce se volt csúnyább, és még több köze is volt a játékhoz. Mindegy legyünk túl rajta.

Most volt időm visszanézni a meccset:

Azért Molk csak lenyomott egy félidőt lényegében, úgyhogy szerintem nem kell tőle tartani, hogy ő lesz a center, és még gyakorolni is van egy hetük.

Az gyönyörű volt, ahogy Jenkins kiszúrta, hova dobja majd a QB a labdát, el is indult arra, és meglett az Int.

Foles még némileg javítson a pontosságon 😛 (tudom telhetetlen 😀)

Reméljük a 49-l tart még a hétvégén az adásszünet, és akkor van esélyünk. Ha kicsit összeszedik magukat fejben akkor bajban lehetünk. Meglátjuk.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
White Power
 www.bleedinggreennation.com/2014/9/23/6835439/philadelphia-eagles-white-players-black-race-nfl

A Foles hit nem volt szabálytalan:
 www.bleedinggreennation.com/2014/9/23/6836667/nfl-rules-chris-bakers-hit-on-nick-foles-was-legal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ez jár a győzteseknek:
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
😀
Brandon Graham on Cary's apology: "I bought it because he doesn't say 'sorry' a lot."

Elméletileg Huff 100%, hogy egészséges lesz vasárnapra a kérdés, hogy az edzők beteszik-e.

fuckyeah 😀
Peters: If Baker really feels he’d do the same again “he gon get same result.”
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Cary Williams said he stood up in front of his #Eagles teammates today and apologized for his comments. Should have kept it in-house.

Nem rossz, de azért jobb lett volna, ha ez egyből eszébe jut. 😀Bébé
Akármilyen hihetetlen, belőle nem nézem ki, hogy annyi esze legyen. De legalább ha Kelly szól neki, hogy nem kóser, akkor annyi emberség viszont szorult bele, hogy beismerje.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Cary Williams said he stood up in front of his #Eagles teammates today and apologized for his comments. Should have kept it in-house.

Nem rossz, de azért jobb lett volna, ha ez egyből eszébe jut. 😀
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Megnéztem a SF - Arizona meccset, gondoltam feltérképezem a jövő heti ellent (aki látta volna annak bocs). Hát nem érdemtelenül nyert az Arizona és vezeti 3-0-lal a csoportját. Hasított mind az O, mind a D. A SF 4 yardosánál egy szerencsétlen Fitzgerald fumble miatt nem lett nagyobb a különbség, az utolsó mezőnygóljuk előtt meg már térdeltek hármat. Ez az a játék amire a szurkoló csettint, hogy ez igen, jól játszottunk.

Az aranyásók sok szabálytalansággal nehezítették meg a saját dolgukat. Kérdés, hogy hazai pályán mennyire lesznek összeszedettebbek. Ha az O fal összeáll valahogy akkor csak a védelmünkön fog múlni (ezt a forradalmi megállapítást 😀 )

Szóval elmentem megnézni a Frisco-t és elcsodálkoztam az Arizonán.

Huff remélem fog játszani, már kíváncsi vagyok rá.picksix
azért ez így nem kerek 😊petey
Én nem láttam azt a meccset, hogy kerek?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Megnéztem a SF - Arizona meccset, gondoltam feltérképezem a jövő heti ellent (aki látta volna annak bocs). Hát nem érdemtelenül nyert az Arizona és vezeti 3-0-lal a csoportját. Hasított mind az O, mind a D. A SF 4 yardosánál egy szerencsétlen Fitzgerald fumble miatt nem lett nagyobb a különbség, az utolsó mezőnygóljuk előtt meg már térdeltek hármat. Ez az a játék amire a szurkoló csettint, hogy ez igen, jól játszottunk.

Az aranyásók sok szabálytalansággal nehezítették meg a saját dolgukat. Kérdés, hogy hazai pályán mennyire lesznek összeszedettebbek. Ha az O fal összeáll valahogy akkor csak a védelmünkön fog múlni (ezt a forradalmi megállapítást 😀 )

Szóval elmentem megnézni a Frisco-t és elcsodálkoztam az Arizonán.

Huff remélem fog játszani, már kíváncsi vagyok rá.picksix
azért ez így nem kerek 😊

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Megnéztem a SF - Arizona meccset, gondoltam feltérképezem a jövő heti ellent (aki látta volna annak bocs). Hát nem érdemtelenül nyert az Arizona és vezeti 3-0-lal a csoportját. Hasított mind az O, mind a D. A SF 4 yardosánál egy szerencsétlen Fitzgerald fumble miatt nem lett nagyobb a különbség, az utolsó mezőnygóljuk előtt meg már térdeltek hármat. Ez az a játék amire a szurkoló csettint, hogy ez igen, jól játszottunk.

Az aranyásók sok szabálytalansággal nehezítették meg a saját dolgukat. Kérdés, hogy hazai pályán mennyire lesznek összeszedettebbek. Ha az O fal összeáll valahogy akkor csak a védelmünkön fog múlni (ezt a forradalmi megállapítást 😀 )

Szóval elmentem megnézni a Frisco-t és elcsodálkoztam az Arizonán.

Huff remélem fog játszani, már kíváncsi vagyok rá.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nha, végre jó hírek is jönnek. Huff és Tobin edz. Az O-falunk ez lesz: Peters-Tobin-Molk-Kelly-Herremans.

Viszont Kendricks és Cox nem edzett ma, remélem azért rendbe jönnek pár napon belül, kellenének nagyon. Kelce 6-8 hét, de 5-7 meccset kell kihagynia, a 9-11. hét körül térhet vissza. Ha gyorsan gyúgyul, akkor a 9. héten együtt térhetne vissza Mathis-szel.
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
 tdmagazin.hu/hirek/meg-szerencse-hogy-amerikaban-nincs-bunyo

Classic Eagles szurkerek. Ha fővárosiak nincsenek a szektorban, szétverik egymást.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Lehet úgy tűnik, hogy néha haterkedek Fole irányába, de tényleg bírom amúgy, anno amikor draftoltuk rengeteg videot néztem róla, interjúkat, stb. Egyszerűen annyi a helyzet, hogy én scrambler QB-t kedvelem, és az a véleményem, hogy egy olyan irányítóval ez az offense történelmi lehetne. Ennyi.Eazzy
Bryce Pettyt jövőre a szádra nem merd venni ezek után 😛 Csak ha utána kiöblögeted Jégerrel 😛
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Na hát jó szezont mindenkinek, negyedik hétre visszatérek a just read állapotból😊

Reagálva egy-két előttem elhangzott gondolatra:

Boykin esetében azért gáz, hogy keveset van a pályán, mert így nem fog belemenni nyáron a szerződéshosszabbításba, hiszen nem is fogunk neki kezdő szintű pénzt adni, 2015 végén pedig úgy elviszik mint a sicc, miután nem mindenki van úgy belebuzulva a zsiráfgondozó méretű CB-kbe, mint mi. Remélem nem így lesz.

Polk TD-jének nagyon örültem, az viszont elég ciki, hogy ez volt az első hazai kick return TD a Lincoln történetében. 2003 óta használjuk az "új" stadiont...

DeSean egyik kedvencem volt, de beigazolódott, amit gondoltam róla eddig is: csak addig lehet szeretni, amíg a te csapatodban van, mert egy igazi gyökér. Megcsinálta ugyanazt, mint TO, azt hittem lekapom a tévét a falról, annyira felkúrt, mondanom sem kell, hogy barátnőm, akinek "Diondisün" a kedvence, elkezdett csitítgatni, majd basztatni, hogy ne bántsam, amitől kishíján átmentem Ray Rice-ba😀 Na mindegy, a lényeg, hogy végül mi nevettünk a végén. Remélem Quron Pratt jövőre nagy előszezont fut, és lesz új legendás tizesünk. A mezégetést mélyen elítélem, főleg, hogy mi rugtuk ki Jacksont, de ugyanakkor asszonynak sem engedem felvenni az övét.

Apropó oldalborda: barátnőm szerint a Redskins nyeri a Super Bowlt. ez azért aggasztó, mert az elmúlt években a következő csapatoknak szurkolt:

2013 - Seahawks (valamikor a szezon elején beleszeretett a Stadionba)
2012 - Ravens (az ellenünk játszott szezoneleji meccsükön nézte ki őket magának)
2011 - Giants (azt mondta a playoff előtt, hogy a Pats ellen szurkol)
2010 - Packers (kijelentette az ellenünk vívott szezonnyitón, hogy Aaron Rodgers milyen helyes)
2009 - Saints (8. héten választott magának egy csapatot, és tetszett neki a mezük, a címerük és a nevük is, gőze nem volt, hogy kb addig minden meccsüket nyerték)

Korábban nem ismertük egymást, így nem fertőztem focival, de ez alapján jobb lesz vigyázni Cousins-szal😊
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 bleacherreport.com/articles/2207447-philadelphia-eagles-fans-destroy-desean-jackson-jerseys-for-some-reason?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national A testvéri szeretet városa.Petikievak01
Az emberi butaság határtalan sajnos...Highlander
Nem vagyok zászló- és mezégetéspárti, de ez most csak egy érthető szurkolói reakció D-Jax viselkedésére.picksix
"It should be noted that the destruction of Jackson’s jerseys appeared to have occurred before the game on Sunday. "

De amúgy igen, nekem is szúrta a szemem, hogy folyamat ment a csapkodás meg a "parádézás", számomra rendkívül ellenszenves viselkedés volt, és korántsem azzal van a bajom h TD-t szerzett meg 100 yard felett kapott el... de mondom, legyen boldog a statjával meg a vereséggel.Highlander
Ja azért előre kicsit meredek bunkó magatartás. Bocs, nem olvastam végig, csak a képeket néztem.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
 bleacherreport.com/articles/2207447-philadelphia-eagles-fans-destroy-desean-jackson-jerseys-for-some-reason?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national A testvéri szeretet városa.Petikievak01
Az emberi butaság határtalan sajnos...Highlander
Nem vagyok zászló- és mezégetéspárti, de ez most csak egy érthető szurkolói reakció D-Jax viselkedésére.picksix
"It should be noted that the destruction of Jackson’s jerseys appeared to have occurred before the game on Sunday. "

De amúgy igen, nekem is szúrta a szemem, hogy folyamat ment a csapkodás meg a "parádézás", számomra rendkívül ellenszenves viselkedés volt, és korántsem azzal van a bajom h TD-t szerzett meg 100 yard felett kapott el... de mondom, legyen boldog a statjával meg a vereséggel.

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 bleacherreport.com/articles/2207447-philadelphia-eagles-fans-destroy-desean-jackson-jerseys-for-some-reason?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national A testvéri szeretet városa.Petikievak01
Az emberi butaság határtalan sajnos...Highlander
Nem vagyok zászló- és mezégetéspárti, de ez most csak egy érthető szurkolói reakció D-Jax viselkedésére.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
 bleacherreport.com/articles/2207447-philadelphia-eagles-fans-destroy-desean-jackson-jerseys-for-some-reason?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national A testvéri szeretet városa.Petikievak01
Az emberi butaság határtalan sajnos...

Lehet úgy tűnik, hogy néha haterkedek Fole irányába, de tényleg bírom amúgy, anno amikor draftoltuk rengeteg videot néztem róla, interjúkat, stb. Egyszerűen annyi a helyzet, hogy én scrambler QB-t kedvelem, és az a véleményem, hogy egy olyan irányítóval ez az offense történelmi lehetne. Ennyi.Eazzy
Ez nekem is megfordul sokszor a fejemben, hogy egy passzolni is tudó, futkározós QB-val széttosznánk mindenkit gondolkodás nélkül, de erre most jelenleg nincs lehetőség és nem is garancia egyáltalán, hogy ez történne viszont van egy jó képességű, rengeteget melózó, győztes alkatú Foles-unk és úgy gondolom, hogy megérdemli a türelmet, legalább a szezon erejéig, pláne úgy hogy javuló tendenciát mutat meccsről meccsre és kezdi kinőni a "butaságait". Tegnap este visszanéztem a meccset, most is volt amúgy 3 életveszélyes passza amiből balszerencsével INT lehetett volna, de ez másokkal is előfordul. De ellenpéldának ott van a JM-nek adott második TD passza ami sztem brutál volt ahogy berakta a védők közé:


Meg ez a Maclin-nel való összjátéka, amit Kelly challengelt meg aztán:


Ne értsetek félre, nem Nick-et akarom hypeolni, egyszerűen csak jó látni, hogy megy a szekér 😀

több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
chip tavaly mondta, hogy foles nagyon bírja az ütést, egyszer letesztelték még az oregonnal. asszem hétvgén érthetővé vált, hogy mire gondolt.

sokat nőtt nicky a szememben, és szvsz nagy lépést tett egy hosszútávú szerződés felé.

off: még mindig kiráz a hideg, ha füligjimmy nagymamájára gondolok.
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 bleacherreport.com/articles/2207447-philadelphia-eagles-fans-destroy-desean-jackson-jerseys-for-some-reason?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national A testvéri szeretet városa.

több mint 9 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Lehet úgy tűnik, hogy néha haterkedek Fole irányába, de tényleg bírom amúgy, anno amikor draftoltuk rengeteg videot néztem róla, interjúkat, stb. Egyszerűen annyi a helyzet, hogy én scrambler QB-t kedvelem, és az a véleményem, hogy egy olyan irányítóval ez az offense történelmi lehetne. Ennyi.Eazzy
Én ugyan így érzek, de vasárnap Foles nagyon jó volt és ha vigyáz a labdára és nem adja el akkor az meg erőssége egy nagy játékokat bevállaló, rizikós Scrambler Qbhoz képest.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Most nézem, hogy a 102 yardos kickoff return TD-nél 'mekkorát' blokkolt CM, grat Ano a hype-od meghozta a gyümölcsét !Sixo67
már készítem a gif parádémat cm ből. Amit a meccsen alkotott. A felénél azért elgondolkoztam, hogy megéri e ezt a rengeteg időt egy CM, de megéri xD

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Lehet úgy tűnik, hogy néha haterkedek Fole irányába, de tényleg bírom amúgy, anno amikor draftoltuk rengeteg videot néztem róla, interjúkat, stb. Egyszerűen annyi a helyzet, hogy én scrambler QB-t kedvelem, és az a véleményem, hogy egy olyan irányítóval ez az offense történelmi lehetne. Ennyi.

Don't talk the walk, Walk the talk!