Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Egy londoni túra kb mennyi, ha nem veszem full spórolósra a dolgot?Bébé
Bowl.hu-s szervezésű túra 130-140 ben lesz. Ennél lehet olcsóbban is, de gyanítom a végére akkor is itt lyukadsz ki. Meg ha vásárolnál akkor minden baszott drága.Shawn84
Bowl.hu-s azért többre jön ki, de a 130-140 a reális (3napra) egyénileg ha nem akarsz 4-5 csillagos szállodában aludni. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Egy Road Trip kell, kisbusszal. Na az lenne csak az igazi élmény 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Egy londoni túra kb mennyi, ha nem veszem full spórolósra a dolgot?Bébé
Bowl.hu-s szervezésű túra 130-140 ben lesz. Ennél lehet olcsóbban is, de gyanítom a végére akkor is itt lyukadsz ki. Meg ha vásárolnál akkor minden baszott drága.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Egy londoni túra kb mennyi, ha nem veszem full spórolósra a dolgot?
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Elmondása szerint, Huff maga sem tudja, hogy miért nem kapott még lehetőséget, annak ellenére, hogy már másfél hete játékra kész, és csalódott emiatt, de ugyanakkor türelmes és tudja, hogy el fog jönni az ő ideje. Maclin sokat segít neki ill a playbook-ot is rengeteget bújta a sérülése alatt és úgy gondolja, hogy jobb játékossá vált a sérülése óta.
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/healthy-josh-huff-disappointed-lack-playing-time

több mint 9 éve
DaVinciBoy Las Vegas Raiders 4 — Silver&Black Pride
Gondoltam tavasszal senki sem hord sálat, meg úgyis hamarosan jön a tél..
Hátha érdekel valakit. 😊
Tavasszal vissza lehet adni, majd tárolom télig, aztán ismét elküldöm. 😊

Oakland Raiders

Just Win Baby
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sziasztok!
Télre nem érdekel valakit egy Eagles sál?DaVinciBoy
És ha jön a tavasz vissza kell adni? XD

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
DaVinciBoy Las Vegas Raiders 4 — Silver&Black Pride


Az ára 4 körül lenne.

Oakland Raiders

Just Win Baby
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Sziasztok!
Télre nem érdekel valakit egy Eagles sál?DaVinciBoy
Mutass nekünk képet meg árat 😊
több mint 9 éve
DaVinciBoy Las Vegas Raiders 4 — Silver&Black Pride
Sziasztok!
Télre nem érdekel valakit egy Eagles sál?

Oakland Raiders

Just Win Baby
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Lehet, hogy lesz Londoni meccsünk jövőre! 😊 Ha így alakul, ti kimennétek?

 www.bleedinggreennation.com/2014/9/30/6872859/nfl-international-series-eagles-london-2015-prime-candidatesHulkeinstein
errr várok baszki, és ezt érzem amúgy. jövőre mennék ki mindenképp, ha eagles lesz meg egyértelmű is lenne a dologShawn84
Én sem hagynám ki! 😊 Pluszban óriási Arsenal szurkoló vagyok, 1, vagy ha szerencsém van a sorsolással, akkor akár 2 gurulós meccsel 😊Hulkeinstein
Én mivel egyébként is megyek Pool meccs van bekalkulálva. Ahogy nézem egy Eagles - Bills engem boldoggá tenne.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Naná, hogy mennék. Voltam már és újra mennék ha jönne a csapat. Mondjuk azért az esély így is kicsi...Hazai meccs szóba sem jöhet...Idegenbeli a 3 csoportellenfél szintén nem...így marad 5 csapat akikkel játszhatnánk...Meglátjuk... 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Lehet, hogy lesz Londoni meccsünk jövőre! 😊 Ha így alakul, ti kimennétek?

 www.bleedinggreennation.com/2014/9/30/6872859/nfl-international-series-eagles-london-2015-prime-candidatesHulkeinstein
errr várok baszki, és ezt érzem amúgy. jövőre mennék ki mindenképp, ha eagles lesz meg egyértelmű is lenne a dologShawn84
Én sem hagynám ki! 😊 Pluszban óriási Arsenal szurkoló vagyok, 1, vagy ha szerencsém van a sorsolással, akkor akár 2 gurulós meccsel 😊
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Lehet, hogy lesz Londoni meccsünk jövőre! 😊 Ha így alakul, ti kimennétek?

 www.bleedinggreennation.com/2014/9/30/6872859/nfl-international-series-eagles-london-2015-prime-candidatesHulkeinstein
erre várok baszki, és ezt érzem amúgy. jövőre mennék ki mindenképp, ha eagles lesz meg egyértelmű is lenne a dolog
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Lehet, hogy lesz Londoni meccsünk jövőre! 😊 Ha így alakul, ti kimennétek?

 www.bleedinggreennation.com/2014/9/30/6872859/nfl-international-series-eagles-london-2015-prime-candidatesHulkeinstein
Simán 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Lehet, hogy lesz Londoni meccsünk jövőre! 😊 Ha így alakul, ti kimennétek?

 www.bleedinggreennation.com/2014/9/30/6872859/nfl-international-series-eagles-london-2015-prime-candidates
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Since the start of Jason Kelce's rookie year, the Eagles are 23-14 when he plays and 2-13 when he doesn't play.

One more Kelce stat: In his 37 career starts, the Eagles average 25.0 points offensively. In the 15 games he's missed, they're at 15.5 ppg.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Megnéztem ezt a kínszenvedéses förmedvényt.

Shady nagyon frusztrált az látszik rajta, hogy majdnem sír kb, hogy idén még az 1000 yardhoz se lesz sok köze, és valóban gané a fal előtte, de azért nah...Sproles többet hoz.

A védelem amennyit a pályán kellett lennie, hát le a kalappal hogy bírták rendesen. A támadóegység szégyellje el magát. Azt sem értem, hogy miért ilyen hoki a playhívás amúgy. Pl Matthewsnak volt egy gyönyörű routja amire emlékszem, de általában ilyen faék egyszerűséggel hívtuk a playeket. Az, hogy amikor harmadjára dob egy paréj lasztit távolra Füles, akkor minek kell még kétszer megpróbálni...20 yardon belülre olyan pontos tud lenni néha, 3&5-re miért nem dobatunk vele valami közelebbit? Na az hogy a végén miért nem adta oda a TE-nek, talán Casey volt, az teljes homály. Lépéselőnye volt, simán bebrusztolja és nyerünk.

Egy lazán nyerhető csörtét basztunk el az O miatt. Na erre nem gondoltam hogy megérem.

Továbbra sem látok semmiféle fejlődést Foles vagy a csapat játékán. Teljesen ugyanazok a gondok, mint korábban. Na mondjuk a jó futás elleni védekezés se tudom idénre hová tűnt, komoly változás nem volt a front7-ben....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Ment a lájk, de azért ennyi playmaker nincs a csapatban(sajnos). Akkor a liga elitjében lennénk már.......Nálam mást jelent ez a fogalom.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ez igen Hulkeinstein, máris jobb lett a kedvem 😀 Hatalmas +1 Előre a gyűrűért!!Highlander
+1
Kiváncsi vagyok, hányan lájkolják majd az Ő írását.... 😀
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Ez igen Hulkeinstein, máris jobb lett a kedvem 😀 Hatalmas +1 Előre a gyűrűért!!

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Véleményem szerint érdemes különválasztani ezen a ponton a csapat formáját/adott meccseket és a Superbowlt, én most ez utóbbiba mélyednék bele egy kicsit.



Induljunk ki a célból, és kezdjünk el onnan építkezni fejben. Tehát mi is kell ahhoz, hogy superbowlt nyerj?

- Be kell jutnod a playoffba
- A playoff meccseken vagy annyival jobbnak kell lenned az ellenfélnél, hogy a hazai pálya előnyét ellensúlyozd, vagy ki kell harcolnod a hazai pálya előnyét
Ennél a két "egyszerű" dolognál több nem kell, lásd Ravens, vagy Giants az utóbbi években.

Jelenleg az NFL mezőnye elég kiegyenlített, mondjuk a 2 jelenleg összképben legerősebb (Broncos, Seahawks), és a 4 leggyengébb (Raiders, Jaguars, Bucs, Rams) csapatát leszámítva ki merem jelenteni, hogy bárki bárkit meg tud verni.

Szerencsére nem kell veretlen szezon a playoffhoz, sőt, a csoportunkban nem túlzás az sem, hogy 10 győzelem garantáltam elég lesz a hőn áhított PO-hoz. Még az is lehet hogy kevesebb. Ergo az alapszakaszban nekünk eredményesség szempontjából a legfőbb célunk az, hogy ezt a szintet megugorjuk, és efelé igen jó úton is haladunk. Egy dolog kavar még be itt, méghozzá a csoporton belüli helyzet, mivel az itt játszott mérközések duplán számítanak, pont ezekkel a meccsekkel lehet lejjebb szorítani a megnyerendő meccsek számát, így ezekre duplán kell fókuszálni. Szerencsére ez a Skins ellen eddig meg is volt, tehát ebből a szempontból sem állunk rosszul.



Még egyszer megismételném, hogy nem a jelenlegi formáról van szó, az olyan, amilyen (szar, inkonzisztens, nevezhetjük bárminek), hanem a Superbowl győzelemről. Ehhez mint többször is említettem, be kell jutni a playoffba (10-6 már elég lesz), illetve 3 vagy 4 meccset kötelezően meg kell nyerni. A liga rendszeréből adódóan ezutóbbin van a hangsúly, és bátran ki merem jelenteni, hogy ezen áll vagy bukik egy csapat szezonja, így most ezt venném górcső alá.

Tehát a következő kérdésünk: Mi kell ahhoz hogy garantáltan 3(4) playoff meccset nyerjünk:

1. Az első és legfontosabb szerintem a komplett, kirívó gyengeség nélküli játék



A komplett csapat az én olvasatomban azt jelenti, hogy nincs egyetlen olyan gyengeséged sem, amit 100%-os hatékonysággal ki tud használni az ellenfeled. Ez nem azt jelenti, hogy minden csapatrészednek klasszisnak kell lennie, mert ilyen egyrészt nem létezik, másrészt a csapatok jelenlegi működési feltételei nem teszik lehetővé.

Ez csak annyit jelent, hogy egy biztosan működő taktikával nem tudják megverni a csapatodat, legyen az passzjáték, futójáték, passz elleni védekezés, futójáték elleni védekezés, speciális egység, passrush, coverage, akármi. A játék minden elemében rendelkezned kell azzal a potenciállal, hogy ha nem is sokszor, de egyszer-egyszer meg tudd akadályozni az ellenfeled célját. Ha valahol közel 100%-os biztonsággal megver az ellenfeled, akkor nem fogsz Superbowlt nyerni, legyen akármilyen jó csapatod.

2. A csapat minden egyes tagjában a LS-től kezdve az orvosig bezárólag legyen meg a motiváció, és a hit minden egyes pillanatban. Mindenkinek tudnia kell hogy miért küzd, és hinnie kell benne, hogy ezt el is érheti.



Klisének, és sokat ismételgetett frázisnak tűnhet, de a teljes írásomból talán ennek a résznek van a legnagyobb jelentősége. Egyértelmű példa a 2 évvel ezelőtti Ravens esete, de több száz sportcsapatot ideírhatnék akik sikeresek voltak annak ellenére, hogy nem az övék volt a legerősebb csapat. Lennie kell valami olyan plusznak, ami minden egyes pillanatban hajt előre. Ezek a játékosok nem azért nem csinálják meg a szerelést, mert nem képesek rá, vagy nem azért dropolnak, mert nem tudnak elkapni, hanem csakis azért, mert nem koncentrálnak annyira a célra, hogy kihozzák magukból a maximumot. Elég egy extázisban lévő klasszis QB-ra gondolni, ha Manning, Rodgers, vagy Brees testét elönti az adrenalin, és elkapja őket a tét és a hangulat speciális momentuma, akkor nincs ember aki megállítja őket. Itt megint előkerül a potenciál. Két különböző dolog az, hogy egy játékos mire képes, és az, hogy konkrétan mit valósít meg a pályán, a hit és a céltudatosság pont e kettő közötti szakadékot hidalja át.



A hosszú bevezető után most akkor nézzük meg, hogy ez a 2 tényező hogyan is áll jelenleg a csapatunkban.

1. Komplett csapat l

És akkor kezdjünk el posztonként elemezni:

1. Quarterback /Nick Foles, Mark Sanchez, Matt Barkley/

Kezdjük akkor természetesen a talán legkritikusabb, és legtöbb vitát kiváltó játékosunkkal. ELőre leszögezem, hogy itt most nem akarok állást foglalni abban, hogy Foles mennyire franchise QB, csak azt vizsgálom hogy megvan-e benne az a potenciál, hogy SB-t nyerjen a csapattal.

1. Karerősség

Pipa, meg tudja dobni a hosszú labdákat.



2. Pontosság

Tud ő ha akar, képes a legaprónyibb területekre is bedobni a labdát. Nem azt mondom, hogy Foles egy pontos irányító, hanem azt, hogy képes megdobni ezeket a labdákat, ha olyan napja van.





3. A playek meghosszabbítása

Foles nagyon-nagyon messze van a menekülőművészektől, de nem egyszer láthattuk már komoly pluszban kijönni az ilyen játékokból.



4. Vezetői képességek

A Redskins ellen megmutatta, hogy el tudja nyerni a társak bizalmát, és képesek úgy játszani a többiek, hogy meg is halnának a QB-ért, ha azzal meglenne a győzelem. Ez az ami nagyon tetszett a Washington elleni meccsen, a gyakran bénácska Foles vezérré tudott előlépni, ami nekem nagyon hiányzott eddig.



Ha Foles lesérül, akkor maradt nekünk a hátsók réme, Sanchez. Ha megpróbáljuk elfelejteni egy kicsit az eddigi NFL játékát, és csak az Eagles-ben nyújtott teljesítményét nézni, akkor Sanchez a liga egyik legjobb backupja jelenleg, képesnek érzem arra, hogy vészhelyzetben lehozza a kötelezőt. Ennél több egy backup QB-tól nem kell, és nem is elvárható. Sajnos nem találtam képet a statjairól, de nagyon bíztatóak voltak a preseasonben.

2. Runningback /LeSean McCoy, Darren Sproles, Chris Polk/

Lehetne ide is sokmindnet írni, de ez minden kétséget kizáróan a liga legnagyobb potenciállal rendelkező futótriója, kétség sem férhet hozzá. Tudjuk mire képesek, és ezt megfelelő fallal hozni is fogják, ebben 100%-osan biztos vagyok, szerintem nincs olyan reálisan gondolkozó ember aki szerint Shady képességei romlottak tavalyhoz képest. Sproles fantasztikus igazolás, ezt láthattuk 4 meccs alatt, a liga legjobb backup RB-je. Erre az egységre nem akarok a személyes potenciál résznél több szót pazarolni. Ligaelit és kész.





3. Wide Receiver /Jeremy Maclin, Riley Cooper, Jordan Matthews, Josh Huff/

Itt most a meccsen ténylegesen WR-ként szerepet kapó játékosokat értem, nem a ST-tagokat, akik néha elkapnak 1-1 labdát.

Maclin:


Sokan kételkedtek JMac-ben, de tegnap megmutatta mit is tud. ACL szakadásból jött vissza 1 év szünet után egy számára majdnem teljesen új offensebe, és így is termeli a yardokat Foles bénázása ellenére is. 4 meccs alatt 364 yarddal 5. az NFL-ben. Ennél többet nem tudom hogy kívánhat bárki is egy ilyen sérülés után tőle.

Cooper:


Talán a legnagyobb kérdőjel ebben a WR corpsban ő. Nem elit, ezt tudjuk. Viszont én azt mondom nem is kell annak lennie, ebben az offenseben ő semmi más, csak egy 2. számú WR, akinek főleg vertikálisan kell gondot okoznia. Tavaly 835 yarddal zárt, ami a 38. helyre volt elég az összes elkapó közül. Egy kialakuló rendszer első évében szintén nem gondolom, hogy különösen rossz stat lenne egy futó csapat 2. számú WR-jétől. Lehet, hogy megbánom majd, hogy ezt írtam, de én bízok Cooperben, szerintem a szezon végére egy stabil, megbízható 2. WR szintjét fogja hozni.

Matthews:

Idén 11 elkapás, 141 yard, 2 TD. Ha már csak tartani tudja ezt a tempót, akkor is 500 yard fölé jut. Szerintem továbbra is fejlődni fog, és egyre többet fogjuk látni a pályán. Legyünk őszinték, jobb képességű játékos, mint Avant (ettől függetlenül de hiányzik ő 😕 ), és egy legitim slot célpontot kínál már most Folesnak. A hozzáállását és a küzdőszellemét még ha idevesszük, akkor újra egy hatalmas potenciálú játékosról beszélhetünk.



Huff:

Kérdőjel, de csak erősödhetünk vele, nagyon kíváncsi vagyok a játékára. Megadja a kellő deptht!

4. Tight Endek: /Zach Ertz, Brent Celek/

Celek:




Nem sokat mutatott eddig idén, de tudjuk mire képes. A csapat talán legkeményebb játékosa, és rengeteg fontos, nehéz elkapást csinált már meg vészhelyzetben. Ha kelleni fog egy váratlan húzás, elő fog lépni.

Ertz:

2. év, eddig 220 yard, 16.9 YPC, és közel sincs fent eleget a pályán. Ha végre elkezdjük majd használni a red zone-ban, akkor az RZ hatékonyság jelentősen meg fog nőni. A liga egyik legnagyobb klasszisa lehet TE poszton, akár már idén. Neki is meglehet akár még az 1000 yard is. Innen sem hiányzik tehát a potenciál.

5. O-fal /Peters, Mathis, Kelce, Herremans, Johnson, Tobin, Kelly, Molk, Smith, Gardner/

Ismétlem, csakis potenciálról írok ebben a bejegyzésben!
A legjobb O-falunkra nem ragoznám a szót, szintén kétség kívül ligaelit. Ha végre összeállnak, és nem lesz több sérülés, akkor hasítani fog az O fal, és öröm az ürömben, hogy a backupok is nagyon komoly tapasztalatot szerezhetnek eközben. Jelenleg szar a fal, de a potenciál a legnagyobb a ligában, egyik játékosunk képességei sem halványultak tavaly óta.

6. D-fal /Cox, Thornton, Logan, Curry, Allen, Bair/

Idén végre feltámadt a D-falunk, futás ellen eddig remek volt, tehát képesek a srácok arra, hogy megállítsák a futójátékot hatékonyan, emellett pedig végre a belső passrush is éledezni kezdett, aminek nagyon-nagyon örültem a 49ers ellen. Ha sikerül továbbra is javulni ebben a tekintetben, akkor ebben az egysében az égvilágon semmi kivetnivalót nem találok. A depth is remek.

7. ILB-k /Ryans, Kendricks/

Ryans leadership skilljei még nagyon kellenek ide, megvan a védelmi vezérünk is ezzel. Öregszik, de szinte hibátlan a játéka továbbra is, stabilan hozza amit tud, nem lesz vele gond.
Kendricks pedig egy playmaker LB, aki nagyon-nagyon fontos láncszem volt tavaly, idén pedig breakout szezonja lehet, ha végre visszatér. Imádom a játékát, és hatalmas upside-ja van a szakértők szerint már az idei szezonon belül is.



8. OLB-k /Trent Cole, Connor Barwin, Brandon Graham, Marcus Smith/

Barwin pótolhatatlan a JACK szerepkörben, gyakran észrevétlen, de a játéka annál hasznosabb, a pass rush-ot leszámítva egy komplett, hibátlan OLB, akire szinte sosincs panasz. Mindig hozza amit kell, ezen a poszton sincs szerintem senkinek kivetnivalója.

Cole már öregszik,de azért még mindig mutat néha halvány jeleket arra, hogy van passrush a csapatnál. Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb OLB kezdő a ligában, egy átlagon aluli passrusher, aki viszont hatalmas rutinnal rendelkezik, és a szezon második felében általában még playmaker is. Ha ez idén is így lesz, akkor csak még jobb lesz a védelem.

Graham megintcsak érdekes ügy, róla is hosszan lehetne írni, de a playmaker képességek benne is megvannak. Meccsenként 0.5 sacket szerintem mindenképp képes hozni, és megadja a rendkívül fontos depth-et, amire szükség is van Cole kora miatt.

Végül itt van az idei 1. körös draftpickünk, aki eddig nem sokat mutat, és nem is számítunk tőle sokra. De az elsőkörös draftpickünk a gyengének mondott védelmünkben csak 4. számú, azért ez sokat mond a depth-ről. Ha nem lesz jobb, akkor a védelem romlani nem fog, ellenben ha hirtelen robbant, akkor még egy fegyverünk lehet D# oldalon!

9. Safetyk: /Malcolm Jenkins, Nate Allen, Earl Wolff/

Jenkins az év legnagyobb FA igazolása talán az egész ligában. 4 meccs, 3 int, emellett hibátlan játék, és leadership. VAN PLAYMAKER SAFETYNK!

 clips-cache.connectv.com/33881.mp4

Allen egy ligaátlag SS, benne nem látok sok potenciált, viszont nagy hibái sem szokta lenni, csak elvétve, Jenkins-szel kiegészülve nem lesz vele gond.

Wolff-ról elmondhatjuk pozitívumként, hogy nem Chung 😀

10. CB-k /Cary Williams, Brandon Fletcher, Brandon Boykin, Nolan Carroll/

Itt érzem a legnagyobb kérdőjelet, viszont idén ez a sor is mutat életjeleket. Ha 100 yardon tartják egy meccsen az ellenfél elkapóit, akkor azza lmár elvégzik a feladatukat, és nem lesznek teljesen homályak.

Boykin playmaker. Williams nagypofájú, de azért ő is le tudja húzni az INT-eket, Carrol meg megadja a depth-et. Sokkal jobban állunk itt is mint tavaly, bár ismétlem, ezen az egységen sok múlhat.





11. ST /Parkey, Jones, Maragos, Braman, Matthews, Burton, Sproles, stb./

Van rúgónk!



Van legalább 5 playmaker ST ász a csapatban. Működik az ST. Ligaelit.

 fat.gfycat.com/PositiveGrossKentrosaurus.webm


2. Cél és hit



Itt van óriási szerepe az edzői karnak. Chip Kelly az egyik legtehetségesebb HC a ligában, és talán a legkreatívabb. Ő sem hibátlan, de senki nem az! A csapat láthatóan tiszteli, és az esetek többségében megtesz érte mindent a pályán. Az edzői stáb sem katasztrofális, hozzáértő emberekből áll, Davis is egyre jobban kezd ráérezni erre a D-re, össze fog ez állni.




A végére sajnos elfáradtam az írásban, pedig még sok dolgot tudnék írni pluszban a srácok mellett. A lényeg nem is a sok rizsa lenne, vannak itt nálam hozzáértőbb szurkolók is, sőt kb. csak azok. A lényeg az, hogy igen, megesik, hogy kikapunk, az is, hogy szarul játszunk, de egy Superbowl-győztes csapatot a benne meglévő potenciál jellemez a legjobban, és véleményem szerint jelenleg a ligában a mi csapatunkban van a legjobb potenciál. Nagyon fontos, hogy a legfontosabb posztokon ne üssön be komoly sérülés, ha mégis, akkor borul az egész elemzésem, és valószínűleg a reményeink is.

Akiknek mindenképp egészségesnek kell lenniük a playoffban ahhoz, hogy beteljesíthessük a csapatban lévő potenciált: Kelce, Peters, Kendricks, Ryans, Parkey, Shady, Barwin, Jenkins. A többi posztra relatíve erős backupokat tudunk bedobni. A padunk az NFL átlaghoz képest nagyon erős, és hiszem, hogy megvan a kellő depth.


Fogunk még csalódni ebben a szezonban, nem egyszer, nem kétszer, de SOSE FELEJTSÜK EL MILYEN ÍGÉRETES CSAPATUNK VAN! Meglehet az a Superbowl!





FLY EAGLES FLY!

Köszönöm, hogy elolvastátok!

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Egyébként kísértetiesen hasonlít eddig a szezon a tavalyihoz, csak az a különbség, hogy idén megnyertük az olyan meccseket, amiket tavaly elbuktunk. 4 forduló után ugye 1-3 volt, most 3-1, és ugyanígy keresgéltük, hogy mi hibádzik, aztán bye week utánra összeállt a csapat. Tavaly bye előtt volt egy 3 meccses győzelmi széria, most lehet egy 2 meccses és szép lassan visszakapjuk majd a kezdő falembereket, Kendricks is sztem visszatér Rams ellen és remélhetőleg Huff-ot is láthatjuk végre.Highlander
Hufftól azért ne várjunk azonnal kiugró teljesítményt. Sztem szép lassan lesz ő beillesztve a játékba( először returner és 1-2 play..majd egyre többet ) hasonlóan az egyetemi karrierjéhez. Neki adták a legtöbb tanulnivalót a TC előtt és ehhez idő kell még, hogy beérhessen. Viszont ha pályára lép akkor számítok egy kis változásra a offensive playcallal kapcsolatban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Most olvasom, hogy McCoy a Redskins elleni brutál helmet-to-helmet-ig 3,8 yardot átlagolt, ott egyébként én biztosra vettem, hogy agyrázkódás és minimum 1 hétre out. De visszaállt és azóta 0,9 yard az átlaga. Persze ebből még nem lehet sokra következtetni, meg Kelce is akkor esett ki, de lehet némi összefüggés.manbearpig
Folesnak kéne már ismét egy agyrázkódás....😀
több mint 9 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Most olvasom, hogy McCoy a Redskins elleni brutál helmet-to-helmet-ig 3,8 yardot átlagolt, ott egyébként én biztosra vettem, hogy agyrázkódás és minimum 1 hétre out. De visszaállt és azóta 0,9 yard az átlaga. Persze ebből még nem lehet sokra következtetni, meg Kelce is akkor esett ki, de lehet némi összefüggés.