Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Merre az a mock?Janek
A főoldalon 😊
https://bowl.hu/images/cache/uploads/c916cd8979ff42b6e27ded8565a55bc3.jpg
Hulk mock 15/04/03 | Bowl.hu
Höri mockja után érkezik a következő szerkesztői változat, ezúttal Hulk osztja meg jóslatait. A mock 2 részes lesz, az első részben az első két kör érkezik, a másodikban pedig a 3., 4. kör választásai kerülnek terítékre.
több mint 8 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Az Eagles ott van a legkevesebb FA játékost igazoló csapatok között. Csak 4 csapat igazolt kevesebbet:
 www.bleedinggreennation.com/2015/4/4/8344439/eagles-nfl-free-agency-2015-fewest-signings-demarco-murray-byron-maxwell

#ámokfutásreloaded

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Merre az a mock?

több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Úgy nem lehet mondjuk "draftosat játszani", hogy beleszerelmesedsz egy játékosba és amint lehetőséged van rá, behúzod, ennél azért bővebb a kínálat. Pláne CB poszton, ahol egy harmadosztályból érkező újonc udfa döntötte el a Super Bowlt legutóbb...baggio
Épp ellenkezőleg, rühellem az első körös CB húzást 😊 Ha rajtam múlna, Jake Fishert húznánk, esetleg Strong-ot. A mock-ban próbáltam Chip fejével gondolkozni, direkt mást húztam mint akit én húznék ugyanabban a helyzetben.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Úgy nem lehet mondjuk "draftosat játszani", hogy beleszerelmesedsz egy játékosba és amint lehetőséged van rá, behúzod, ennél azért bővebb a kínálat. Pláne CB poszton, ahol egy harmadosztályból érkező újonc udfa döntötte el a Super Bowlt legutóbb...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Rowe behúzása első körben minimum Marcus Smith-féle reach lenne, ő harmadik körös pick, Jones a brutális felmérőivel azért egy fokkal más szint. WR, S, CB, OG (meg QB...) posztokra kellene kezdő játékos, ezt nehéz lesz megoldani egy draftból 😊 az egyre világosabb, hogy a söprögető-kérdés egész szezonban terítéken maradbaggio
Mindjárt kint lesz a mockom első 2 köre, nem tartom rossz megoldásnak azt, hogy az első körben húzzuk Jones-t, a másodikban meg Rowe-t. A 3.-ban jöhetne G, a 4.-ben WR. 5.-6.-ban 1 WR, 1 OLB.

Rowe szerintem is kicsit durva lenne az elsőben, nem is gondolom hogy kimenne ott, viszont a 2. végére sztem már nem lesz bent.

A 3.-ban lesz kezdő G, azzal nem lesz gond. A WR kérdés a nehezebb, de ahhoz meg ért Chip, szerintem megoldja 2 hátsó körössel meg a mostaniakkal is. OLB csere is belefér így még.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Rowe behúzása első körben minimum Marcus Smith-féle reach lenne, ő harmadik körös pick, Jones a brutális felmérőivel azért egy fokkal más szint. WR, S, CB, OG (meg QB...) posztokra kellene kezdő játékos, ezt nehéz lesz megoldani egy draftból 😊 az egyre világosabb, hogy a söprögető-kérdés egész szezonban terítéken marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
na, szóval. Na. Első korben? Mert nem rég beszéltétek, hogy szar a class.ano92
A class szar, szerintem egy eddig CB-ként játszó FS fog jönni, tippre Byron Jones vagy Eric Rowe.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
na, szóval. Na. Első korben? Mert nem rég beszéltétek, hogy szar a class.

több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
A Skins tradelt Goldsonért, így mostmár végképp biztossá vált a safety-draft.
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az megvan amúgy mindenkinek, hogy nálunk van a liga 2 top5-ös atlétája? A SPARQ-érték alapján 5 3 szigmás (átlag atléta háromszorosa) játékos van (Watt, Megatron, Lane, Mathis, Byron Jones) jelenleg a ligában/áll a liga előtt, nem lepődnék meg egy Jones picken 😛Hulkeinstein
Mit takar ez az értékelés? Mert Watt meg Megatron okés, de vannak még azért elég komoly atléták, szóval miben jobb Lane meg Mathis? 😀Eazzy
Örülök, hogy valaki megkérdezte! 😊
Hulkeinstein
Gondolom alig vártad már. 😀 Sajnos még nem volt időm végigolvasni de feltétlenül el fogom mivel átfutva láttam a normál eloszlás görbéjét ezért nekem való olvasmány 😊
/elolvastam, köszöntem a hasznos információkat, felettébb érdekes./


Highlander
Köszönöm, köszönöm a gif-et! Ez szerintem emlékezetes jelenet mentem is! Nincs még egy ilyen center. Kedvenc

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Az megvan amúgy mindenkinek, hogy nálunk van a liga 2 top5-ös atlétája? A SPARQ-érték alapján 5 3 szigmás (átlag atléta háromszorosa) játékos van (Watt, Megatron, Lane, Mathis, Byron Jones) jelenleg a ligában/áll a liga előtt, nem lepődnék meg egy Jones picken 😛Hulkeinstein
Mit takar ez az értékelés? Mert Watt meg Megatron okés, de vannak még azért elég komoly atléták, szóval miben jobb Lane meg Mathis? 😀Eazzy
Örülök, hogy valaki megkérdezte! 😊

Nemrég ástam bele magam én is a prospect-értékelés világába, és eddig magasan a leghasznosabb mérőszám volt a SPARQ, amivel találkoztam. Ha jól tudom, akkor a NIKE találta fel, és nagyobb hagyománya eddig a college-ben volt, ott is vannak fizikai felmérők a recruiting előtt, és ki akartak találni egy olyan mérőszámot, ami egyszerű formában írja le, hogy egy játékos mennyire atletikus. Többek között Pete Carroll is részt vett a megalkotásában, és először ő hozta át az NFL-be. Az élelmesebb Seahawks-szurkolók kezdtek el mintát keresni a csapatuk érdekes, sokak által hülyének gondolt draftfelfogásában, míg rá nem akadtak a SPARQ-ra, és minden világos nem lett.

Általánosságban véve egy prospect értékelésénél három fő szempont játszik szerepet:

1. Pályán nyújtott teljesítmény
2. Pályán kívüli dolgok (személyiség, intelligencia, leadership, stb.)
3. Atletikusság

A pályán nyújtott teljesítmény van legközelebb a KO-kritériumhoz, aki ott nem hívja fel magára a figyelmet, azt nem is nagyon scoutolják, maximum ha egy állat atlétáról van szó. A pályán kívüli dolgok határolják be a játékos személyiségét, és határozzák meg azt, hogy mekkora kockázat van egy prospectben. Végül, de egyáltalán nem utolsó sorban az atletikus tényezők kerülnek tesztelésre (combine, pro day-ek), amik olyan egyedülálló jellemzők, amiket nem lehet tanítani. Kelly is elmondta, hogy nem taníthatod a magasságot, vagy a sebességet, ezért van az, hogy a jó atlétákat néha túlbecsülik. Viszont az kétségtelen, hogy az atletikusság tényleg nem tanítható, így tulajdonképpen ez adja meg egy játékos plafonját, ha ez megvan, és az edzők jól teszik a dolgokat, akkor sokat lehet fejleszteni valakin.

Na de hogy is méred az atletikusságot? Hiszen minden poszton más fizikai paraméterek számítanak jónak, és minden class más, tehát valami olyan mérőszám kell, ami időben állandó tud lenni, és két különböző draftclassban összehasonlítható. Na ez a SPARQ. 5 értékből tevődik össze, ezek a következők: a játékos súlya, 40yardos ideje, short shuttle ideje, magasugrása, és fekvenyomása. Ez az 5 paraméter viszonylag jól leírja azt, hogy mennyire atletikus valaki, mivel benne van a sebesség, az erő, az agilitás, és a robbanékonyság. A felmérők után egy formulával számolják ki ezt az értéket. Ezután következik az összehasonlítás, melynek alapja a jelenleg az NFL-ben játszó összes atléta SPARQ eredménye. Ha valaki 50%-os eredménnyel rendelkezik, az azt jelenti, hogy pont NFL-átlag a posztján. Az átlagtól való eltérést szigmának nevezzük a statisztikában, ez mutatja meg azt, hogy az átlagos NFL atlétától mennyire tér el a vizsgált újonc.



Itt láthatjátok a normális eloszlás függvényét, ez mutatja meg azt, hogy a vizsgált elemek milyen százalékban térnek el 1,2, és 3 szigmával. (Bocs a nem szakszerű magyarázattól, régen volt már a stat2 😀). A lényeg az, hogy a játékosok majdnem 70%-a maximum 1 szigmával tér el az átlagtól, 95,44%-a 2 szigmával, és 99,73%-a 3 szigmával. Tehát aki ennél is jobban eltér az átlagtól, az a legjobb 0,27%-ban van benne. Na ez a 0,27% jelenti az NFL 5 legjobb atlétáját, mert hogy ebben vannak ennyien:



Nagyon érdekes téma egyébként, eddig csak a Seahawks használta fel jelentősen ezeket az adatokat, viszont ők nagyon erre mennek rá, a draftoltjaik többsége legalább 2 szigmás atléta, ezért volt az, hogy sokszor közröhej tárgyai voltak a választásokkal, aztán végül egész jól sült el 😊
Viszont egyre többet olvasom ezektől az emberektől azt, hogy Chip is nagy jelentőséget tulajdonít ezeknek az adatoknak, lásd pl. atletikus O-fal. Így nem lenne meglepő, ha a mostani drafton is szerepet játszanának ezek az adatok. Érdemes mélyebben tanulmányozni, mert nagyon tanulságos adatok ezek.

Ha valaki kíváncsi rá bővebben:
 www.fieldgulls.com/seahawks-analysis/2013/5/23/4361420/sparq-rating-nike-seahawks-pete-carroll-john-schneider-nfl
 3sigmaathlete.com/documentation/
 3sigmaathlete.com/
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Az megvan amúgy mindenkinek, hogy nálunk van a liga 2 top5-ös atlétája? A SPARQ-érték alapján 5 3 szigmás (átlag atléta háromszorosa) játékos van (Watt, Megatron, Lane, Mathis, Byron Jones) jelenleg a ligában/áll a liga előtt, nem lepődnék meg egy Jones picken 😛Hulkeinstein
Mit takar ez az értékelés? Mert Watt meg Megatron okés, de vannak még azért elég komoly atléták, szóval miben jobb Lane meg Mathis? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Az megvan amúgy mindenkinek, hogy nálunk van a liga 2 top5-ös atlétája? A SPARQ-érték alapján 5 3 szigmás (átlag atléta háromszorosa) játékos van (Watt, Megatron, Lane, Mathis, Byron Jones) jelenleg a ligában/áll a liga előtt, nem lepődnék meg egy Jones picken 😛
több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Agholor ma privát workouton Kelly-nél Tampában. Szerintem csak második körben fog jönni WR, én sem tennék másként (Matthews is bizonyította tavaly, hogy simán találni még ott korrekt elkapót)baggio
Ahogy nézegetem, főleg Day 2-es WR-ket tesztelgetünk, én is oda várok, esetleg 3. kör elején egy feltrade után.

30-as pre-draft visit spotok is fogynak:
Owamagbe Odighizuwa
Breshard Perriman
Shane Ray
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Azért annak nem tudom van-e jelentősége, hogy sem Winston sem Mariota nem lesz helyszínen a drafton???? Az utóbbi időben vajon volt-e olyan, hogy sem az 1/1, sem az 1/2 nincs ott? Vagy tudnak valamit, hogy azok nem lesznek, és akkor reménykedhetünk....

Na ennek az eszmefuttatásnak se sok értelme van :pdande
Semmi jelentősége. Mariota a Hawaii-i tradíciók miatt, Winston meg a nagymamája miatt nem megy.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért annak nem tudom van-e jelentősége, hogy sem Winston sem Mariota nem lesz helyszínen a drafton???? Az utóbbi időben vajon volt-e olyan, hogy sem az 1/1, sem az 1/2 nincs ott? Vagy tudnak valamit, hogy azok nem lesznek, és akkor reménykedhetünk....

Na ennek az eszmefuttatásnak se sok értelme van :p
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Agholor ma privát workouton Kelly-nél Tampában. Szerintem csak második körben fog jönni WR, én sem tennék másként (Matthews is bizonyította tavaly, hogy simán találni még ott korrekt elkapót)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Nem az

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
merje azt mondani valaki hogy kelce nem elite, 😀😀

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Gec milyen sebessége van 😀
290 font a faszi 😀😀

Még hogy a támadófalembereknél le kell szarni a 40 yard dasht... 😀😀

több mint 8 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Még jó volt tavaly, de nem akarja szerintem egyik Eagles fan sem megvárni, ahogy a korral hanyatlanak. Peters elit szint és stabil kezdő maradhat még 3, max 4 évig. A másik oldalon Johnson szintén pipa. De mi van a többi öreggel? .gyeek
Kelce? A liga top centerét ne felejtsük már el.Eazzy
Apropó Kelce. Már régóta keresek egy videót. 2014.09.21. 3. hét Redskins@Eagles 2. negyed 8:49.
Screen passz Maclinnek bevitte TD-re (~80 yard) csak az end zone előtt nem sokkal(!) Kelce adott neki egy blokkot ami szabálytalan volt ezért visszafújták. Nem tudtam haragudni rá 😀 A drive végén úgyis TD-t szereztünk, így legalább kicsit fent voltak a fiúk a pályán. Valakinek van linkje csak erre az ominózus playre?picksix

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Próbáltam, de nem sikerült egyenlőre rábukkanni. Gépen megvan a meccs, de onnan nem tudom, hogy tudom kiszedni a jelenetet, majd megnézem.
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Még jó volt tavaly, de nem akarja szerintem egyik Eagles fan sem megvárni, ahogy a korral hanyatlanak. Peters elit szint és stabil kezdő maradhat még 3, max 4 évig. A másik oldalon Johnson szintén pipa. De mi van a többi öreggel? .gyeek
Kelce? A liga top centerét ne felejtsük már el.Eazzy
Apropó Kelce. Már régóta keresek egy videót. 2014.09.21. 3. hét Redskins@Eagles 2. negyed 8:49.
Screen passz Maclinnek bevitte TD-re (~80 yard) csak az end zone előtt nem sokkal(!) Kelce adott neki egy blokkot ami szabálytalan volt ezért visszafújták. Nem tudtam haragudni rá 😀 A drive végén úgyis TD-t szereztünk, így legalább kicsit fent voltak a fiúk a pályán. Valakinek van linkje csak erre az ominózus playre?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Még jó volt tavaly, de nem akarja szerintem egyik Eagles fan sem megvárni, ahogy a korral hanyatlanak. Peters elit szint és stabil kezdő maradhat még 3, max 4 évig. A másik oldalon Johnson szintén pipa. De mi van a többi öreggel? .gyeek
Kelce? A liga top centerét ne felejtsük már el.

Don't talk the walk, Walk the talk!