Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ki vagyok akadva mostmár tényleg.!!!!!!!! Felháborító. A kedvenc Cornerem lett elküldve! Az összes kedvenc játékosom elküldi Kelly az összes kedvenc posztomon.! Mit művel ez az Oregonb*zi?? Bárkiről írok itt,hogy a kedvencem,azt Eltradeli vagy cutolja Kelly. MOSTANTÓL Cooper a kedvencem!!!!!!!csak cutoljuk már. CHIP KELLY GET THE FUCK OUT FROM PHILLY NIGGA!McFumbles
Üdv a klubban 😊
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
A kedvenc csapatom és sírok rajta a röhögéstől. Egyre szánalmasabbak vagyunk! Nolan Caroll maradhat,de a liga egyik legjobb Slot Cornere nem. Mire megy ez ki????

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Ki vagyok akadva mostmár tényleg.!!!!!!!! Felháborító. A kedvenc Cornerem lett elküldve! Az összes kedvenc játékosom elküldi Kelly az összes kedvenc posztomon.! Mit művel ez az Oregonb*zi?? Bárkiről írok itt,hogy a kedvencem,azt Eltradeli vagy cutolja Kelly. MOSTANTÓL Cooper a kedvencem!!!!!!!csak cutoljuk már. CHIP KELLY GET THE FUCK OUT FROM PHILLY NIGGA!

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eagles traded CB Brandon Boykin to PittsburghShawn84
Lassan Shepherd játék nélkül a kezdőbe "verekszi" magát. 😊

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Van helyette más (Shepherd, Watkins vagy Thurmond is nickel CB poszton játszott korábban), jövőre pedig úgysem hosszabbítottuk volna meg a szerződését. Szerintem védhető csere.

több mint 8 éve
The Answer#3 Philadelphia Eagles 68
Ez most komoly erre kell felkelni?Értem én hogy nem egy magas corner de akkor is amilyen secondary van nálunk bőven befért volna.Eddig bíztam Kellyben tudja mit csinál de egyre jobban kétlem!
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ülj le egyes trade

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Eagles traded CB Brandon Boykin to Pittsburgh for a conditional 5th round draft choice in 2016. Eagles announced.

The 5th round pick the #Eagles will receive can be as high as a 4th round pick depending on playing time for Boykin this season, per source.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Komolyan meglepődnék, ha Wolff a tavalyi száműzetés után egyáltalán rosterre kerülne.mustaine
Új edző, új módszerek új remények. Jenkins a saintsben volt kutyaütő, nálunk meg szinte hihetetlen fejlődésen ment keresztül. Jobban feküdt neki az edzés a rendszer minden. Wolffot nem írnám le, főleg mert sérülések is hátráltatták, de biztos, hogy nem túlságosan jók az esélyei. Bár az 53-at szerintem megcsípi azért.Shawn84
Wolff,szerintem egész jó S, Thurmond is kiváló,csak hát ugye 1 szezont nem tudott végigjátszani egészségügyi problémái miatt. Én csipem Wolff-ot.Remélem elöbb kerül a kezdő játékosok közé,mint anno Nate Allent😀.

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Végre kezdődik a TC, itt a védelem előretekintője:
 philly.blog.hu/2015/08/01/edzotabor_elott_vedelem#more7671468


több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Komolyan meglepődnék, ha Wolff a tavalyi száműzetés után egyáltalán rosterre kerülne.mustaine
Új edző, új módszerek új remények. Jenkins a saintsben volt kutyaütő, nálunk meg szinte hihetetlen fejlődésen ment keresztül. Jobban feküdt neki az edzés a rendszer minden. Wolffot nem írnám le, főleg mert sérülések is hátráltatták, de biztos, hogy nem túlságosan jók az esélyei. Bár az 53-at szerintem megcsípi azért.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Komolyan meglepődnék, ha Wolff a tavalyi száműzetés után egyáltalán rosterre kerülne.

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Hékás. Safety poszton van ám még egy Earl Wolff-unk is,ne felejtse el senki😛 Átlagos képességekkel rendelkező játékos, fiatal,és 2 éves tapasztalata van az NFL-ben.Elöbb állítanám be őt,mint a két Chris NEMPROsinskit illetve Maragost.^_^ 😊McFumbles
Wolff még sérült? Úgy rémlik. Prosinski és Maragos egyértelmű ST nem hinném, hogy S-ként szerephez jutnának. Szerintem Jaylen Watkins lesz a csere safety.
Szoktál olvasni a csapattal kapcsolatos oldalakat, írásokat? Lehetne, hogy egy kicsit tárgyilagosabb hozzászólásokkal örvendeztetnél meg minket? Vagy inkább kérdezz és itt választ kapsz az biztos. Itt sokat megy a poénkodás de attól még nem egy vicc topic.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Hékás. Safety poszton van ám még egy Earl Wolff-unk is,ne felejtse el senki😛 Átlagos képességekkel rendelkező játékos, fiatal,és 2 éves tapasztalata van az NFL-ben.Elöbb állítanám be őt,mint a két Chris NEMPROsinskit illetve Maragost.^_^ 😊

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Haszontalan nem túl értékes olvasmány de így az offseason vége felé még belefér a megosztása:
Kelly 5 legroszabb rémálma:
1. Sam Bradford újra ACL sérülést szenved
2. Nick Foles playoffba vezeti a Rams-et
3. A védelem nem lesz jobb
4. LeSean McCoy vezeti a ligát futásban
5. Lurie eladja a csapatot Howie Rosemannek

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2015/07/here_are_chip_kellys_5_worst_nightmares.htmlpicksix
Hát márpedig lesz Bradford ACL, és Mccoy ugyan úgy hasítani fog.A Secondary pedig rosszabb mint tavaly,szóval ez is beteljesülhet. Kezdenék Chip helyébe félni, még a végén megint jönnek majd a Chip Kelly Get The Fuck Out From Philly táblák.McFumbles
Idáig azt hittem, hogy sas a Philadelphia madara, és nem a "károgó varjú" ..., ezért én inkább azt mondom, repüljenek a Sasok a szezonban!tûzoltó
Mától a károgó varjú a madarunk,nem a Swoop.

több mint 8 éve
The Answer#3 Philadelphia Eagles 68
Ugyan annyi esély van arra hogy beválik az átalakítás mint hogy nem!Egyet ne felejtsünk eddig se nyertünk (sajnos) semmit, vesztenivalónk nincs!!!!!!
több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Haszontalan nem túl értékes olvasmány de így az offseason vége felé még belefér a megosztása:
Kelly 5 legroszabb rémálma:
1. Sam Bradford újra ACL sérülést szenved
2. Nick Foles playoffba vezeti a Rams-et
3. A védelem nem lesz jobb
4. LeSean McCoy vezeti a ligát futásban
5. Lurie eladja a csapatot Howie Rosemannek

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2015/07/here_are_chip_kellys_5_worst_nightmares.htmlpicksix
Hát márpedig lesz Bradford ACL, és Mccoy ugyan úgy hasítani fog.A Secondary pedig rosszabb mint tavaly,szóval ez is beteljesülhet. Kezdenék Chip helyébe félni, még a végén megint jönnek majd a Chip Kelly Get The Fuck Out From Philly táblák.McFumbles
Idáig azt hittem, hogy sas a Philadelphia madara, és nem a "károgó varjú" ..., ezért én inkább azt mondom, repüljenek a Sasok a szezonban!
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Haszontalan nem túl értékes olvasmány de így az offseason vége felé még belefér a megosztása:
Kelly 5 legroszabb rémálma:
1. Sam Bradford újra ACL sérülést szenved
2. Nick Foles playoffba vezeti a Rams-et
3. A védelem nem lesz jobb
4. LeSean McCoy vezeti a ligát futásban
5. Lurie eladja a csapatot Howie Rosemannek

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2015/07/here_are_chip_kellys_5_worst_nightmares.htmlpicksix
Hát márpedig lesz Bradford ACL, és Mccoy ugyan úgy hasítani fog.A Secondary pedig rosszabb mint tavaly,szóval ez is beteljesülhet. Kezdenék Chip helyébe félni, még a végén megint jönnek majd a Chip Kelly Get The Fuck Out From Philly táblák.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ide nyugodtan jöhetne egy Murray vagy egy Maxwell IR is, tekintve, hogy kb. ők érkeztek ide megváltóként Kelly szemében.

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Haszontalan nem túl értékes olvasmány de így az offseason vége felé még belefér a megosztása:
Kelly 5 legroszabb rémálma:
1. Sam Bradford újra ACL sérülést szenved
2. Nick Foles playoffba vezeti a Rams-et
3. A védelem nem lesz jobb
4. LeSean McCoy vezeti a ligát futásban
5. Lurie eladja a csapatot Howie Rosemannek

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2015/07/here_are_chip_kellys_5_worst_nightmares.html

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Én úgy gondolom,hogy Boykin átlag feletti CB lenne ha többet játszana,és ezt meg is érdemelné.
Továbbá Maxwell sem egy megbízhatatlan játékos,bár tényleg óriási pénzért,de simán kezdetném a Seahawkos szezonjai után.
Nálam a CB sor jövőre: Boykin-Maxwell ,Slot Caroll

Jenkins kezdésévél szerintem egyetértünk,ezt kérdezés nélkül megmerem előlegezni, S poszton elit szinten játszott tavaly.Thurmondról nekem egy bazinagy kérdőjel van a fejemben,mert elég sérülékeny,és emiatt 1-2-3x láttam max játszani,de állítólag ha egészséges maradt volna anno,RShermant verte volna képességei alapján.Rowe pedig S-t játszott 3 évig,ilyen helyzetben meg is hagynám annak.
Nálam a S jövőre: Jenkins-Rowe csere Thurmond (de őt azért próbálgatnám szezon közben,hogy beigazolódjon,tényleg Shermanverő kezei vannak,és technikája.)😊McFumbles
Jövőre?? Vagy már idén 😛 1,5 hónap és szezon van.Shawn84
Megragadtad a lényeget. A következő (azaz a most induló) szezonra gondoltam.Mielött még ebben is találnál valami hibát,kapcsolok,és leírom most, A következő azért következő,mert az előző véget ért,de a most induló(hopp és itt nyilvánul meg,hogy ez a következő😀) még nem kezdődött el.😀😀 😊

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
2013: 47 catches on 84 targets (3 drops) for 835 yards (17.8 per catch) and 8 touchdowns. 246 yards after the catch.
2014: 55 catches on 94 targets (3 drops) for 577 yards (10.5 per catch) and 3 touchdowns. 157 yards after the catch.mustaine
Tim Tebow is going to shock a lot of people, because he is going to make the team."

"and I think he will play a lot."Brandon Graham
Borbinho
Az a 3 TD.....
Egyébként remélem tényleg,hogy Tebow alkotni fog,ezt az utolsó esélyt még megérdemelné,ha már ennyire gyúrja a lábát!😊 😛

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tim Tebow is going to shock a lot of people, because he is going to make the team."

"and I think he will play a lot."Brandon Graham

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
2013: 47 catches on 84 targets (3 drops) for 835 yards (17.8 per catch) and 8 touchdowns. 246 yards after the catch.
2014: 55 catches on 94 targets (3 drops) for 577 yards (10.5 per catch) and 3 touchdowns. 157 yards after the catch.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Coopert lehet amúgy szidni, de ha James Casey évi 50 o# snapért 4 milliót keresett, akkor tőle sem lehet sajnálni. Egyébként ST-ben mindig is nagy király volt szerintem, ha másra nem, arra biztos jó. Huff után a legjobban blokkoló WR-ünk ő, biztos vagyok benne, hogy továbbra is kezdő lesz.mustaine
Sajnos,így is lesz. 😀