Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem ez egy fasza csere volt, Boykin-játékidejű manusokért kondícionális 7. kört szoktak kapni az áruló felek.
És itt most abból kell kiindulni, hogy ő Kelly-nek nem kell, szóval arra is volt bőven esély, hogy a camp végén cutolja.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
McFumbles
Eskü inkább ne írnál.
Én nem vagyok Philly drukker, de ez a nyivákolás már nekem idegesítő.
Baszdmeg a preseason első meccse sem ment még le, de Te 5 évre előre leírod a csapatot. Persze a Redskins topikban eközben 25 pontos verést mérsz rájuk.
Értem én, hogy kedveled Boykint de szerintem (külső szemlélőként) egyáltalán nem olyan gáz ez a csere. Elcseréltétek amíg kaptok érte valamit, mert nyáron ingyen ment volna el.
Az edzők látják, hogy a keretben lévők mit tudnak, mi innen max találgatni tudunk.Bazzani
Köszi hogy leírtad ezt helyettem. Ment a +1
Nehéz eldönteni, hogy a "betárazás az oregoni játékosokból" vagy a rasszizmus vádja-e a nagyobb hülyeség Kelly-vel kapcsolatban, bár én már úgy vagyok vele, hogy kifejezetten szórakoztat, mikor egy lejáró szerződésű, kizárólag nickel cb-ként használható, tavaly leszereplő ember elcserélésénél is ez a sírás megybaggio
Lett használva Szélen? Nem. Kilett próbálva? Nem. Akkor honnan tudod,hogy kizárólag Slotban használható?McFumbles
Tavalyi preseasonben ki lett próbálva igen, de nem játszott jól.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Bocs,Nfl guruk. Mondom,ha nem tetszik a sirankozas szemet kell hunyni felette. Csak tudjatok,mindig lesz aki maskepp gondolja,se ti raertek sirni szezon vegen is😊.

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Elég volt nekem is a rinyálásból. Reid sikeres volt a sok év alatt,de egy szétzilált csapatot hagyott itt. Közben meg olyan aproságok történtek,mint a 2011es "sikeres" draft. Idejön Kelly és produkál 2 szezon 10-6-tal anélkül,hogy alaposabban hozzányúlt volna a kerethez holott voltak hiányosságok mind posztokban, mind mélységben. Izgalommal várom a szezont mert ez igazi make or break lesz neki. Várom, hogy lássam a Kelly mágiát, Kiko Alonsot pusztitani, remélem Kendricks marad és félelmetes LB sorunk lesz mélységgel. Kicsit favágó módon hoztak egy halom DB-t de valaki csak kitűnik és lesz végre secondary. Legyen Bradford,Tebow vagy Sancho egy alulértékelt de nagyon igéretes WR corpnak dobálhatnak. Sproles vagy Huff visszahordásait láthatjuk pár hét múlva akik szintén nem lennének itt Kelly bácsi nélkül. Sorolhatnám még. Egy biztos: Kelly lecserélheti az egész csapatot de amíg sikeres a csapat addig a bizalmam töretlen,amugy meg optimista vagyok mindig.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Olyan tények ne zavarjanak, hogy Boykint pl. már az egyetemen is főként slotban használták (mert nem csak nfl-t lehet ám nézni, én pl. Tebow-t és Kinne-t is sokat láttam irányítani), a draft előtt minden elemző azt írta, hogy ott a helye, de hát ez egy nyilvános fórum, mindenki azt ír, amit akar, elméletben még én is jó qb lehetek, csak az esélyt nem kapom meg rá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nemhiszem, hogy azért nem próbálták ki szélen mert FHoF lenne akkor.
Ha meg mentek vele a tárgyalások, és biztos volt, hogy jovőre elmegy. Akkor nem olyan rossz csere ez.

Nem hiszem, hogy azzal, hogy Chip elad egy játékost 2-3 másik nagyon jó playájért olyan rossz lenne. Kockázatos a jelenlegi filozófiája, de azt se felejtsük el, hogy az általunk annyira istenített játékosokkal sem tudott egy PO-n kívül maradandót alkotni... Ezt ő is tudja és nem hinném, hogy csak úgy beráng néha egykét idegszál és már cutol is egy két játékost.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Különben is,akkor sírok amikor akarok,anélkül hogy utána lebazdmegozzanak😊😀. Ha nem tetszik,nem kötelező elolvasni és tudomást venni az írásomról. Én sem osztok le itt senkit,ha bődeletesen nagy hülyeségeket ír.
Nehéz eldönteni, hogy a "betárazás az oregoni játékosokból" vagy a rasszizmus vádja-e a nagyobb hülyeség Kelly-vel kapcsolatban, bár én már úgy vagyok vele, hogy kifejezetten szórakoztat, mikor egy lejáró szerződésű, kizárólag nickel cb-ként használható, tavaly leszereplő ember elcserélésénél is ez a sírás megybaggio
Lett használva Szélen? Nem. Kilett próbálva? Nem. Akkor honnan tudod,hogy kizárólag Slotban használható?McFumbles
Tebow-t se használta még senki TE-ként, pedig ki tudja, lehet future hall of famer lenne azon a posztonbaggio
Erre meg csak annyit mondok,hogy ameddig nem lett használva Boykin szélen,addig ne értékeld le használhatatlan szóval. Ahogy Tebowra se lehet mondani,hogy használhatatlan Tight end poszton,ameddig nem játszott ott.De ez igaz bárkire. GJ Kinne használhatatlan WR poszton mióta átkonvertálták? Nem tudhatod,játszani nem láttad még ott,bár QB-ként se nagyon. Szóval alaptalan vagy.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Nehéz eldönteni, hogy a "betárazás az oregoni játékosokból" vagy a rasszizmus vádja-e a nagyobb hülyeség Kelly-vel kapcsolatban, bár én már úgy vagyok vele, hogy kifejezetten szórakoztat, mikor egy lejáró szerződésű, kizárólag nickel cb-ként használható, tavaly leszereplő ember elcserélésénél is ez a sírás megybaggio
Lett használva Szélen? Nem. Kilett próbálva? Nem. Akkor honnan tudod,hogy kizárólag Slotban használható?McFumbles
Tebow-t se használta még senki TE-ként, pedig ki tudja, lehet future hall of famer lenne azon a poszton


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Nehéz eldönteni, hogy a "betárazás az oregoni játékosokból" vagy a rasszizmus vádja-e a nagyobb hülyeség Kelly-vel kapcsolatban, bár én már úgy vagyok vele, hogy kifejezetten szórakoztat, mikor egy lejáró szerződésű, kizárólag nickel cb-ként használható, tavaly leszereplő ember elcserélésénél is ez a sírás megybaggio
Lett használva Szélen? Nem. Kilett próbálva? Nem. Akkor honnan tudod,hogy kizárólag Slotban használható?

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Nehéz eldönteni, hogy a "betárazás az oregoni játékosokból" vagy a rasszizmus vádja-e a nagyobb hülyeség Kelly-vel kapcsolatban, bár én már úgy vagyok vele, hogy kifejezetten szórakoztat, mikor egy lejáró szerződésű, kizárólag nickel cb-ként használható, tavaly leszereplő ember elcserélésénél is ez a sírás megy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
McFumbles
Eskü inkább ne írnál.
Én nem vagyok Philly drukker, de ez a nyivákolás már nekem idegesítő.
Baszdmeg a preseason első meccse sem ment még le, de Te 5 évre előre leírod a csapatot. Persze a Redskins topikban eközben 25 pontos verést mérsz rájuk.
Értem én, hogy kedveled Boykint de szerintem (külső szemlélőként) egyáltalán nem olyan gáz ez a csere. Elcseréltétek amíg kaptok érte valamit, mert nyáron ingyen ment volna el.
Az edzők látják, hogy a keretben lévők mit tudnak, mi innen max találgatni tudunk.Bazzani
Ha neked idegesítő,senki nem kérte,hogy idegesítsd magad,és hogy beleköss. Nem kötelező olvasni,azt amit írok. 😊
Remélem azért ezzel tisztában vagy, hamár az irónia fogalmával nem igazán.😊 Mert szerintem ami neked idegesítő, azt én marhára nem komolyan írtam,de ha ennyire nem látsz az írások mögé,akkor hergeld magad a Lions topikban, mert gondolom nem csaptál még fel bírának😊 Ha lenne humorérzéked,akkor feltűnne hogy a Redskins topikban hülyéskedek, amit az ottaniak se értenek félre,hanem veszik a lapot😊 Köszi.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
McFumbles
Eskü inkább ne írnál.
Én nem vagyok Philly drukker, de ez a nyivákolás már nekem idegesítő.
Baszdmeg a preseason első meccse sem ment még le, de Te 5 évre előre leírod a csapatot. Persze a Redskins topikban eközben 25 pontos verést mérsz rájuk.
Értem én, hogy kedveled Boykint de szerintem (külső szemlélőként) egyáltalán nem olyan gáz ez a csere. Elcseréltétek amíg kaptok érte valamit, mert nyáron ingyen ment volna el.
Az edzők látják, hogy a keretben lévők mit tudnak, mi innen max találgatni tudunk.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Nekem ennyi hülyeség elég is volt ebben az évben. A februári 2015 ös Super Bowl-ig, a Cleveland Browns,illetve a Why My Team Sucks Of Player Management topikban töltöm az időm.😀 😀
Eazzy: Valószínűleg,nem ok nélküli szidalmak ezek,tavaly óta nem,hogy erősítettünk volna,de Kelly leépíti a csapatot,folyamatosan gyengíti. Remélem az Oregononról jövő évi Draftra elite játékosok jelentkeznek, mert ahhoz képest hogy tavaly előtt,talán még tavaly is megvolt a Chance az SB-re,most Chip rendesen hazavágta a csapatot,és biztos,hogy 2005 után,most még 5 évig nem fogunk még döntőbe sem jutni,és akkor szép szám lesz az a 15 év SB szereplés nélkül.
Kövezzetek meg,LYNCHeljetek meg,de aki nem látja,hogy Oregonpapa kiüt minket a Playoffból,az meg is érdemli.😊

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nem fog annyira hianyozni a jateka sajna, marmint nekem igen de a csapatbol annyira nem. Kar erte, de vedheto csere.
Chip emberei lesznek ez teny de igy mast nem is lehet majd hibaztatni.
Kerek mindenkit h varja meg legalabb az elso 4 meccset az ektelen szidalmakkal.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
felkészül Kendricks, ezek után meglepne, ha idén is itt játszana, ráadásul sokkal komolyabb ellenértéket sem kellene érte fizetni sztem (holott többet ér)
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nolan Carroll is now the Eagles’ longest tenured cornerback.

összeszokott egység 😊
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Ha a jobb éve nem 2013-ban van, akkor talán többet kaphattunk volna érte, de így egy nálunk csak slotban játszó CB-ért kb. ennyi a realitás. Reméljük sokat tud játszani, és akkor lesz belőle egy 4. kör, ha meg nem, akkor tényleg ennyit ért. Jövőre valószínűleg elment volna, Maxwell és remélhetőleg addigra már Rowe mellett úgysem játszott volna a szélen. 4/5. körös kompenzációs picket kaphattunk volna érte egy évvel később, jó esetben, és ha megfelelően alakulnak az igazolások.
JaCorey Sheperd és főleg Randall Evans örülhet, így már Evansnak is reális esélye lehet.


több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Csip Kelli kérlek,ne vágd ki : Nolan Carroll,Bradford,Cooper,Maehl,Maragos,Prosinski,Barkley,ők a kedvenceim,léccilécci.Helyettük inkább tradeld el 2048 as draft 6-7.körös cetliért,vagy csak simán cutold őket,ők nem fontosak úgy sem,nem is szeretem őket: Peters,Sproles,J.Matthews,Barwin,Ryans,Thornton,Celek,Ertz,Jenkins,Logan.

(Tudatalatti ösztönző)

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Ha lesz időd (és kedved), Brandon Boykinről kérnék egyet,ha szabad.köszönöm😊McFumbles
Csak aztán nehogy cserélni kelljen még a szezon előtt 😊Rataxes
Miért kéne?😮McFumbles
😀Rataxes
Tudtam ,hogy betalálsz ezzel....xD 😒 😀😀 😀😀

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Ha lesz időd (és kedved), Brandon Boykinről kérnék egyet,ha szabad.köszönöm😊McFumbles
Csak aztán nehogy cserélni kelljen még a szezon előtt 😊Rataxes
Miért kéne?😮McFumbles
😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ki vagyok akadva mostmár tényleg.!!!!!!!! Felháborító. A kedvenc Cornerem lett elküldve! Az összes kedvenc játékosom elküldi Kelly az összes kedvenc posztomon.! Mit művel ez az Oregonb*zi?? Bárkiről írok itt,hogy a kedvencem,azt Eltradeli vagy cutolja Kelly. MOSTANTÓL Cooper a kedvencem!!!!!!!csak cutoljuk már. CHIP KELLY GET THE FUCK OUT FROM PHILLY NIGGA!McFumbles
Üdv a klubban 😊
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
A kedvenc csapatom és sírok rajta a röhögéstől. Egyre szánalmasabbak vagyunk! Nolan Caroll maradhat,de a liga egyik legjobb Slot Cornere nem. Mire megy ez ki????

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Ki vagyok akadva mostmár tényleg.!!!!!!!! Felháborító. A kedvenc Cornerem lett elküldve! Az összes kedvenc játékosom elküldi Kelly az összes kedvenc posztomon.! Mit művel ez az Oregonb*zi?? Bárkiről írok itt,hogy a kedvencem,azt Eltradeli vagy cutolja Kelly. MOSTANTÓL Cooper a kedvencem!!!!!!!csak cutoljuk már. CHIP KELLY GET THE FUCK OUT FROM PHILLY NIGGA!

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eagles traded CB Brandon Boykin to PittsburghShawn84
Lassan Shepherd játék nélkül a kezdőbe "verekszi" magát. 😊