Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
elvileg josh andrews agyrászkódàst szenvedett szerdàn az edzésen és ebből adodoan nem jatszhat vasarnap..ezert kellhetett JV
mondjuk jones nagyobb füstetel lett beharangozva, minthogy most kitesszük , de mást leher elvinnének (pl bair, rice)

Szerkesztette: zsojti
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Közben Brad Jonest szélnek eresztettük és nem találjátok ki, hogy kit igazoltunk vissza:
 twitter.com/BatMandervelde/status/664565216768876544
Így van. Backman returns 😀

Plusz egy kis adalék:
 twitter.com/EaglesFanTalk/status/664574539473383425

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Injury report:

Ryans és Peters újra edzésbe állt, igaz csak limitáltan, de előbbi elmondása szerint játszani fog vasárnap. Peters esélyei a játékra 50-50% egyelőre. Jenkins ma sem edzett mert még végig kell mennie az NFL hivatalos agyrázkódást vizsgáló eljárásán. Kelly számít rá a csütörtöki tréningen. Ha esetleg nem tudna játszani, akkor valószínűleg Maragos kezdene a helyén, aminek nem sokan örülnénk szerintem. Jerome Couplin sem edzett. Cooper is limitált volt, de Agholor ismét teljes edzésmunkát végzett. Murray és Ryan Mathews elvileg ágyéksérüléssel szerepelnek a hivatalos álláspont szerint, ennek ellenére mindketten teljes résztvevők voltak. A csere guard, Josh Andrews limitáltan vett részt.

Szóval úgy néz ki, hogy Ryans-t és Agholor-t nagy valószínűséggel visszakapjuk, talán még Cooper-t is. Peters és Jenkins kérdéses, de utóbbi szereplése azért sokkal valószínűbb szerintem.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
😀
 twitter.com/Tostitos/status/659823617832714240?ref_src=twsrc%5Etfw


több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
((((...mondjuk én is "heads"-et hallottam...)))))
skizofita
Hmm, ez vicces. Hochuli nem csak egyre rosszabbul lát, de már nagyot is hall. Tényleg Headset mondott a srác.
gyeek
Bundagate?
Shawn84
Tailgate XD
Üdv! Egy Fantasyval kapcsolatos kérdésem lenne Kiko Alonso felépült teljesen hogy látjátok mennyi idöd tölthet a pályán 7végén?
csupi4
Bill Davis állítása szerint nincs még olyan állapotban, hogy végigjátsszon egy teljes meccset.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Üdv! Egy Fantasyval kapcsolatos kérdésem lenne Kiko Alonso felépült teljesen hogy látjátok mennyi idöd tölthet a pályán 7végén?
csupi4
Cowboys ellen a snapek 37%-ban volt fent. Phins ellen szerintem a snapek felében fent lesz.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
(+volt ott még valaki de rá nem is emlékszem)
zsojti
Maxwell.. (:
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Üdv! Egy Fantasyval kapcsolatos kérdésem lenne Kiko Alonso felépült teljesen hogy látjátok mennyi idöd tölthet a pályán 7végén?
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Én többszöri meghallgatás után tails-t hallok..először egyébként nekem is heads-nek tűnt..
mondjuk ha lenne bármi alapja az egésznek, akkor witten is ugrabugrált volna, de semmit nem tett az ügy érdekében

szóval maragos ezt jól csinálta,de volt is mit kompenzálnia a dez féle TD kapcsán..amit ott biggersel leműveltek (+volt ott még valaki de rá nem is emlékszem)
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
((((...mondjuk én is "heads"-et hallottam...)))))
skizofita
Hmm, ez vicces. Hochuli nem csak egyre rosszabbul lát, de már nagyot is hall. Tényleg Headset mondott a srác.
gyeek
Hát még az a szerencse, hogy Hochuli egyértelműen és érthetően elismételte amit hallott és ezt Maragos jóváhagyta bármit is mondott. Tehát a pénztártól való távozás után reklamációnak helye nincs 😉

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
((((...mondjuk én is "heads"-et hallottam...)))))
skizofita
Hmm, ez vicces. Hochuli nem csak egyre rosszabbul lát, de már nagyot is hall. Tényleg Headset mondott a srác.
gyeek
Bundagate?
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
((((...mondjuk én is "heads"-et hallottam...)))))
skizofita
Hmm, ez vicces. Hochuli nem csak egyre rosszabbul lát, de már nagyot is hall. Tényleg Headset mondott a srác.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
😊
 twitter.com/thEMANacho/status/663866358422179840


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az milyen.....

Hicks szélre dobott, levadászott labda visszahordva TD-re utána IR

S most nézem, Verett kísértetiesen hasonló módon vitte vissza s bár egyenlőre nincs hír, hogy IR lenne (vagy én nem figyeltem jól), de komolyan sérült utána később ő is.....
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
((((...mondjuk én is "heads"-et hallottam...)))))
skizofita
Tails

Pár érdekesség.:

- Futóstatisztika 1-4. játékhét: 89 futás, 280 yard, 3.14 átlag, 3 TD, 5-9. játékhét: 136 futás, 693 yard, 5.0 átlag, 6 TD
- Ryan Mathews 6.1 yardot átlagol eddig futásonként
- DeMarco Murray legutóbbi 5 meccse: 105 érintés, 525 yard, 3 TD, 5 yard/érintés

Legfrissebb injury report:

Jenkins és Peters nem edzett. Előbbi valószínűleg csak pihenőnapot kapott mivel nem hagyta el sérüléssel a pályát a Cowboys ellen. Ryans visszatért, de nem edzett túl sokat, kérdéses a vasárnapi szereplése.Alonso teljes edzésmunkát végzett, viszont Davis elárulta, hogy még mindig nem alkalmas arra, hogy végigjátsszon egy meccset. Agholor szintén fullba nyomta az edzést, ahogy végig a múlt héten, esélyes, hogy játszani fog vasárnap.

Napi Hicks:
 twitter.com/RoobCSN/status/664165807228854272


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
De egy szerencsétlen ez a Garett, hogy nem dobdta be a zászlót, New Yorkban biztos nekik adták volna a labdát 😛
több mint 8 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Olvastam az összefoglalókat, de méltatlanul sokan elfeledkeztetek Chris Maragos teljesítményéről. Nálam ő volt a meccs embere, miután a pénzfeldobásnál írást mondott, pedig sokan a fejet választották volna 😊
somebody08


((((...mondjuk én is "heads"-et hallottam...)))))

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 8 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Olvastam az összefoglalókat, de méltatlanul sokan elfeledkeztetek Chris Maragos teljesítményéről. Nálam ő volt a meccs embere, miután a pénzfeldobásnál írást mondott, pedig sokan a fejet választották volna 😊

Szerkesztette: somebody08
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Hicks out -> Acho in
 twitter.com/Eagles/status/663873196706410496


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Nem lehet megunni 😊
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/EaglesZerk/status/663816503993745408
 twitter.com/EaglesZerk/status/663756663086784512


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Legalább azt nem lehet mondani, hogy nincs depth az ILB poszton. Tavaly ugye emiatt szoptunk rengeteget.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Inkább kaptunk volna ki................... (na jó, nem, de akkor is) idióta szerencsétlen mozdulat.............
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😥
 twitter.com/PHLEaglesNation/status/663819064381280256
Ez még így is óriási veszteség, hogy ott van Alonso, Kendricks meg Ryans 😕
Már hivatalosan is out...
evergreen
Tegnap még meccs közben írta Baggio , hogy mellizom szakadás....már sejteni lehetett , hogy IR.....,de azért jó lett vna ha nem. Megérdemelte vna a teljes szezont. Mindenesetre meglett a jövő vezére a védelemben..és ezt jó volt látni.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan