Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na így okozzon csalódást a csapat 😊 mondjuk ha hazai pályán ettől a Skins-től simán kikap az Eagles, akkor el nem tudom képzelni, hogy Lurie ne végezzen nagytakarítást, még azelőtt, hogy a Bradford hosszútávúval béklyót köt Chip a franchise-ra
baggio
logan és maxwell nélkül azért nem lesz egyszerű nyerni.... kb senki ellen
zsojti
DeSean már dörzsöli a tenyerét.................
Greengo
Amiből kiejti a labdát 😛
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Hé hahó! Ennyire ne legyetek lelkesek vagy még mindenki bejglit emészt 😉 Reméljük a játékunk is emészthető lesz!


GAMEDAY 😀!!!!!
dande
lapoztam lefele és már majdnem írtam, hogy hol a gameday? : D de nem kellett megrovásban részesítselek.

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Na így okozzon csalódást a csapat 😊 mondjuk ha hazai pályán ettől a Skins-től simán kikap az Eagles, akkor el nem tudom képzelni, hogy Lurie ne végezzen nagytakarítást, még azelőtt, hogy a Bradford hosszútávúval béklyót köt Chip a franchise-ra
baggio
logan és maxwell nélkül azért nem lesz egyszerű nyerni.... kb senki ellen
zsojti
DeSean már dörzsöli a tenyerét.................


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Na így okozzon csalódást a csapat 😊 mondjuk ha hazai pályán ettől a Skins-től simán kikap az Eagles, akkor el nem tudom képzelni, hogy Lurie ne végezzen nagytakarítást, még azelőtt, hogy a Bradford hosszútávúval béklyót köt Chip a franchise-ra
baggio
logan és maxwell nélkül azért nem lesz egyszerű nyerni.... kb senki ellen
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Na így okozzon csalódást a csapat 😊 mondjuk ha hazai pályán ettől a Skins-től simán kikap az Eagles, akkor el nem tudom képzelni, hogy Lurie ne végezzen nagytakarítást, még azelőtt, hogy a Bradford hosszútávúval béklyót köt Chip a franchise-ra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Hé hahó! Ennyire ne legyetek lelkesek vagy még mindenki bejglit emészt 😉 Reméljük a játékunk is emészthető lesz!


GAMEDAY 😀!!!!!
dande
Kapunk megint vagy 40 pontot aztán csomagolhat is Davis.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Remélem ti nyertek este, szívesebben látnám a Philly-t a PO-ban, mint a Redskins-t, úgyhogy hajrá !
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hé hahó! Ennyire ne legyetek lelkesek vagy még mindenki bejglit emészt 😉 Reméljük a játékunk is emészthető lesz!


GAMEDAY 😀!!!!!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 838 — Chalk Dawk fan
Mióta Hicks kidőlt, a védelem szar lett. Elég para, hogy egy rookien múlik az egész egység sikeressége, úgy, hogy van rajta kívül (papíron) három a jobbak közé tartozó ILB-nk.

Kendricks, Ryans és Alonso is elfelejtett szerelni, tök homály mindhárom srác.

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
 www.phillymag.com/birds247/2015/12/24/eagles-wake-up-call-1-on-1-with-billy-davis/
baggio
Szép cikk, Davis is profin tud nyilatkozni, viszont azt soha nem fogja tudni megmagyarázni, hogy eddig mindenhol egy szar DC volt és nálunk is az... Amúgy az megvan, hogy szezon elején azt hittük, hogy mennyire erősek vagyunk ILB poszton? Ryans már a végét járja, Kiko eddig az év eleji int-en kivűl nem sokat mutatott, Kendricks is elég szolíd mióta megkapta a szerződését.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
 www.phillymag.com/birds247/2015/12/24/eagles-wake-up-call-1-on-1-with-billy-davis/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Boldog Karácsonyt !


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Jézuska kérünk egy szép PO menetelést !

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Na Logan ugy nez ki out a szezonra...

 www.bleedinggreennation.com/2015/12/23/10660140/bennie-logan-injury-eagles-season-nose-tackle-bad-news
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Peters-re nem számítottam, hogy bekerül, viszont nem értem, hogy Jenkins miért nincs ott. Nálam ő alap lett volna. Na mindegy, Cox nagyon megérdemelte már.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 838 — Chalk Dawk fan
Amúgy Peters teljesítményén nagyon jól látszik, hogy nem egy All-Pro guard, hanem Allen Barbre szerepel a jobbján.

Ettől függetlenül a false startokból már elegem van.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Srácok, srácok. Elkell szomorítsak mindenkit, egyikük sem lesz ott a pro bowlon. Tudjátok, van ez a szabály (vagy csak lehetőség?), hogy aki sb-t játszik és beválogatták pro bowlra az automatice ki is kerül a hawaii csodából.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk Peters inkabb megszokasbol mehet

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
 twitter.com/Eagles/status/679466735578312704?lang=hu

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
A tegnapi meccsen nem verték meg rendre őket
Eazzy
Persze mert inkább szétfutottak . : D

Murrayről meg az a véleményem, hogy nem illik a csapatba. Mennie kéne. Nekem nem hiányzott tegnap sem. Vágja csak a fejeket. Nem sas. Remélem eltudjuk tradelni..............
Greengo
Kicsi rá az esély, cutra meg szinte semmi. Igazából mindkettő fél eléggé megszívná, ha Murray-t most kivágnánk, 2016-ban csak 5 millióval lenne őt drágább megtartani, mint kivágni. Az ő részéről pedig, ha tavalyi legjobb éve után nem kapta meg kb. senkitől az évi 8 milliót, valószínűleg most sem fogja.
Ha trade lenne akkor meg kb. csak mi járnánk szarul. 2016-ban 8 millió lenne a capszáma, trade esetén 4. Ameddig megér nekünk 4 milliót, addig érdemes megtartani.
Nagyon úgy néz ki, hogy Demarco úr jövőre is zöldben fog játszani.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
alakul ez a hét is...
Maxwell nagy eséllyel out, Rowe esetében talán van lehetőség arra, hogy felépüljön, a BGN-en azt olvastam Davis Thurmondot is tervezi kitenni szélre (mondjuk biggers meg watkins nem megoldás a skins ellen, ha akarunk valamit) ezzel csak az a baj, ha Jenkins megy slotba akkor a félelmetes Reynolds Maragos S párossal állhatunk fel...atyám 😊
Logan nagy eséllyel szintén nem fog játszani...sőt az ST-ben Ajirotutu is hiányozhat
remek előjelek
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Azért most mennyire hiányzik egy jókezű speedster D-Jax ebből a WR corpból....látom a Redskinsnél is jó szarul jártak vele, kezelhetetlen mi? 😀 A jófiúk nálunk meg csak úgy szárnyalnak...jahh nem.
Matthews-al kiváló duó lennének, jobb, mint a Jeremy noyardsaftercatch Maclin-el volt.

Sebaj, draftolunk megint egyet az első 3 körben valahol, közben a fal széthullik. Tetszik nekem ez nagyon.

PO meg minek kell amúgy? Ha jól tudom a Seahawks lesz az ellenfél. Bár legalább egy kis PO rutin jól jöhet Bradfordnak, jövőhéten kezdheti is. Kell majd jövőre, abban biztos vagyok, hogy Ő lesz a kezdőnk, nincs más opció aki valamiféle előrelépés lehetne vele szemben.

Rakjunk egy jó falat elé, kapják el a labdáit, és én elégedett vagyok, plusz DeMeco mehet vissza Dallasba.
A D jó irányban van építve, csak kell egy jobb DC mögéjük.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Összegezve az eddig alakult dolgokat ami a leginkább szomorú az elmúlt offseason mozgásokat tekintve hogy nagyon úgy néz ki egylőre!!! nemhogy win-winre jönne ki a felek számára a dolog de még win-lostra is alig. Az egyedüli Maclin tűnik győztesnek meg talán Boykin ha a Steelers nagyot megy de akár akiket elküldtünk/cseréltünk/leváltottunk, akár mi rosszabb helyzetbe kerültek velünk együtt. Persze még történhet csoda de inkább keserűen gondolunk rá (én legalábbis). Remélem csak eljinxelem 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Nézzük a jó oldalát a dolgoknak,még kezünkben a PO esély csupán a két utolsó meccset kell nyerni,azt nem is néztem,hogy mi van egy 7-9es 3as holtverseny esetén ahol valami csoda folytán ugye a dallas is megveri a skinst 😊

plusz a szurkoloknak itt van még a londoni esély is
Janek
Verjük a Redskinst, Vikings a Giantset, majd nyer az utolsó fordulóban a Dallas és a Giants? Ekkor is nyerjük a csoportot.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Nézzük a jó oldalát a dolgoknak,még kezünkben a PO esély csupán a két utolsó meccset kell nyerni,azt nem is néztem,hogy mi van egy 7-9es 3as holtverseny esetén ahol valami csoda folytán ugye a dallas is megveri a skinst 😊

plusz a szurkoloknak itt van még a londoni esély is