Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
ha nincs értelmes QB minek méregdrága LT aki idős és láthatóan belassult?

Samunak szerződést adni nem lesz könnyű ezzel a sapkával és látva mennyi csapat keres qb-t....

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Nekem van egy ritka sötét viziom...
Sanchez marad a qb, egy evre marad hc surmur vagy barki az edzők közul,peters cut es meg paran.

Igy is összejön egy 5-11
Janek
Sanchez helyett Bradford, a többi stimmel.
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Nekem van egy ritka sötét viziom...
Sanchez marad a qb, egy evre marad hc surmur vagy barki az edzők közul,peters cut es meg paran.

Igy is összejön egy 5-11
Janek
Hát ez tényleg elég sötét. Viszont Peters kivágását sehogy sem érteném meg. Igaz hogy idős, sok helyet foglal a sapkából, de semmi értelme újabb lyukat csinálni a rosteren. Ebben az évben sokat volt sérült, na meg ha egy Barbre áll a jobbodon, az sem könnyíti meg az életed.😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem van egy ritka sötét viziom...
Sanchez marad a qb, egy evre marad hc surmur vagy barki az edzők közul,peters cut es meg paran.

Igy is összejön egy 5-11

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Üdv itt.

Coughlin remélem hozza Eli-t ha jön és akkor lesz indokom megölni magam : D
ano92
Olyan belterjes az NFC East, mint a Lannister család...
MirrMurr
Az egész NFL az. Kirúgnak egy HC-t mert szarul végzi a dolgát, holnap meg már 3 csapat interjúztatja.

Emiatt is sajnálom Kelly bukását az egyértelmű indokok mellett. Mert végre jött egy vérfrissítés, új, radikális elképzelésekkel. Kár, hogy belebukott. :S

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv itt.

Coughlin remélem hozza Eli-t ha jön és akkor lesz indokom megölni magam : D
ano92
Olyan belterjes az NFC East, mint a Lannister család...
több mint 8 éve
kiru 28 Philadelphia Eagles 24
En szemely szerint nem orulnek meg egy tapasztalatlan edzonek,de meg olyannak sem, aki csak koordinator volt, es ez lenne az elso eve HCkent. Kellyvel is igy indultunk, mint GM leszerepelt, bar HCkent eleg jol muzsikalt ahhoz kepest hogy egyetemi edzokent jott ide. Bar ez az Eaglesbol Ducks projekt nem jol sult el😀. Hue Jacksont el tudtam volna fogadni, de o meg ugy nez ki SFbe megy. Couglin 2x nyert SBt, szerintem elorebb lennenk vele akar tapasztalati szinten is,mint az osszes szabad OC DC vel osszesen. Remelem Couglin jon, es hozza magaval Szent Eli-t es a 2trofeat. 😉

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Üdv itt.

Coughlin remélem hozza Eli-t ha jön és akkor lesz indokom megölni magam : D

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Üdv közöttünk!

Egyébként szerintem holnap nagyjából véget ér a keresgélés s ha csak vkit még elő nem húznak a kalapból el is dől a dolog. Sztem Doug lesz a kiválasztott. Ő mennyiben lenne jó nem tudom.
Igazából ez a fő bajom hogy nagyjából nincs olyan akivel azt gondolom előrébb tartunk majd mint Kellyvel. Couglinht nyilván a Giants kötődése lenne nehéz elfogadni. Meglátjuk.
több mint 8 éve
kiru 28 Philadelphia Eagles 24
Sziasztok! Bar a forumon 2 eve fent vagyok, es mind az Nfl-t,mind az Eaglest 2007 óta, (ekkor jott ki a Madden 08) figyelem/szurkolok nekik, megis csak most erkezett el az ido,hogy bemutatkozzak. Az Nfl 2007 ota erdekel, annak idejen kerult a kezeim koze az azota is Pcn utolso Madden jatek. Belepve,rostereket nezegetve kapasbol megfogott a McNabb,Dawkins,Shepherd,Westbrook,Reggie Brown,Akers garda, es a kepernyo ele szegezodve ismerkedtem a csapattal es magaval az Nfl vilaggal. Miutan foldbe dongoltem csoportellenfeleinket aznap 3x, tudtam hogy a Philly az en csapatom. Elkezdtem meccseket nezni(amikor volt ra lehetoseg), beleszerelmesedtem mind a sportba,mind a csapatba,mellesleg azota is minden jatekhetunket vegignezem, ha epp nem vagyok ejszakas. 😊) Lehet hogy hosszura sikerult, es mi Eagles drukkerek lattunk csapatunktol szebb napokat/szezonokat, de mindenkeppen remenykedni kell, es ha nem most, 999 even belul meg lesz az elso SBnk is, ha nem igy lesz nyugodtan megkovezhettek😀.

több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
 twitter.com/NYDNSports/status/686199148899627009
Úgy néz ki Darth Howie simán elintézné, hogy Palpatine az Ezeréves Sas fedélzetén kössön ki. 😀 Források szerint hétfőn lesz a meeting Lurie főkancellárral. Nem meglepő ez, ismerve a tényt, hogy mindig kettő van belőlük: Egy mester és egy tanítvány. Vajon a félreállított Kelly szenátor mit érezhet ilyenkor? | oké, leálltam |
evergreen
Kelly meg az Óriásokhoz... baba lenne! 😀
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/NYDNSports/status/686199148899627009
Úgy néz ki Darth Howie simán elintézné, hogy Palpatine az Ezeréves Sas fedélzetén kössön ki. 😀 Források szerint hétfőn lesz a meeting Lurie főkancellárral. Nem meglepő ez, ismerve a tényt, hogy mindig kettő van belőlük: Egy mester és egy tanítvány. Vajon a félreállított Kelly szenátor mit érezhet ilyenkor? | oké, leálltam |


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/AdamSchefter/status/686253867890257920


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Hue Jackson az Oaklandi 1 éve alatt kvázi GM lett Al Davis halála után és még több hatalmat akart mielőtt kirakták. Állítólag ettől ódzkodhat Roseman és ezért nem érdekel minket.

Nem ez az első eset amikor a média Rosemant egy Lurie-ra rákapcsolódott élősködő,hatalommániás kígyóként próbálja meg beállítani. Nem túl népszerű a srác.

 www.bleedinggreennation.com/2016/1/9/10740918/nfl-coaching-rumors-hue-jackson-eagles-bengals-offensive-coordinator-raiders-49ers
picksix
Azé' lett kvázi GM, mert nem volt senki más a csapatnál. Az első dolog az volt, hogy lapátra tették. HC-nak is gyenge, nem még több hatalmat kapjon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Az szinte biztos,hogy Hue és Roseman nem fér meg egymás mellett.

Mondjuk a tegnapi meccsen az első félidőben nem nagyon látszott ,hogy mit is tudnak reagálni

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Hue Jackson az Oaklandi 1 éve alatt kvázi GM lett Al Davis halála után és még több hatalmat akart mielőtt kirakták. Állítólag ettől ódzkodhat Roseman és ezért nem érdekel minket.

Nem ez az első eset amikor a média Rosemant egy Lurie-ra rákapcsolódott élősködő,hatalommániás kígyóként próbálja meg beállítani. Nem túl népszerű a srác.

 www.bleedinggreennation.com/2016/1/9/10740918/nfl-coaching-rumors-hue-jackson-eagles-bengals-offensive-coordinator-raiders-49ers

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ez az a tipikus pletyka, mikor a HC ügynöke szellőzteti meg az ilyet, hogy szerződéshosszabbítást harcoljon ki... De itt mondjuk már az elképzelés is agyzsibbasztó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ha Kelly nem volt jó, Sumlin mivel lett volna jobb?

Coughlin nem hiszem, hogy hozzánk jön, az olyan lenne, mintha Pep a Real edzője lenne.
dande
Kifejezetten nem kene ide Sumlin.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Kelly nem volt jó, Sumlin mivel lett volna jobb?

Coughlin nem hiszem, hogy hozzánk jön, az olyan lenne, mintha Pep a Real edzője lenne.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem itt lesz a legtobb pletyka hogy ki lesz a HC...
Mar volt vagy 6 nev eddig
Jo nekunk volt egy het előnyunk

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
ezt nehéz elhinnem, de oké

 twitter.com/RapSheet/status/685898571942592517


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Coughlin a Browns-nál lenne telitalálat, azért a Philly nincs olyan helyzetben, mint ők


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Vicces, de Coughlinnak sem örülnék. Nagy guru(volt) a mester, de már kicsit megfáradt és sztem a liga már kiismerte. Megújulást meg nem látok nála....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Engedélyt kértetek a Gianstől h Coughlinnel beszélgessetek HC poszt kapcsán.
Beki
Neki például, Bradford fit.Nem?

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Akkor jöhet Hue es wizz valamint swarzi
Janek
Elvileg nem érdeklődünk Jackson iránt, amit amúgy nagyon sajnálok. 😕

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c