Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor nem gond nekünk van 3.körünk is fr qb-ra...

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én azért azt gondolom egy 1/2es QB azért ha lehet ne padozzon màr első évében..Bradford akkor minek?Ha Wentz tanulni fog, arra addig ott van Daniels is..
zsojti
Pontosan ezt gondolom, biztos én nem értek hozzá de ha 1/2s Qb nem kezdő kaliber akkor mír egy 1/2, ez bullshit
dande
Carson Palmer anno 1/1-es volt, s még is padozott 1 évet.... s egész jó kis QB lett belőle 😊
Tito05
De ott nem adták el a csapat jövöjét érte, hanem alapból 1/1-et húztak, már ez is más...
nfl_lover
franchise jövője.... anno Redskinsnél is ezt mondták az RGIII trade-nél, h vagy bejön vagy lehúzhatják a csapatot a WC-n... nah, azóta már 2-szer voltak playoffban, s egyszer a megbukott RG3 nélkül... s nézzük, h a nagy ellenértékből mit hozott ki a Rams, a nagy lópikulát.... pickkek túl vannak becsülve, a választások fele legalább bust, mint Bears szurkoló tudnék mesélni (pl 2011 1/29 Gabe Carimi, 2012 1/19 Shea McClellin )
Tito05
Nem lebecsülve a Redskinst, azért juthattak be a PO-ba, mert a csoportjuk többi tagja sérült/még szarabb volt, ráadásul ők abban az évben húztak RG3 mögött még egy bizonyos Körk Kuzinsz nevű Qb-t is a 4. körben.

A pickek mindazonáltal túlértékeltek, de ennyire legatyásodni azért nem szerencsés, mert látjuk, hogy impact játékost a sapka növekedése miatt az FA_ról csak jelentős túlfizetés árán lehet szerezni, ergo egy rostert senki sem fog FA-ról felépíteni.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Mindenki nyugodjon le a picsába, Tunsilért mentünk fel

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jóhát nem mondtam, hogy ez így mind jó és szép. Csak akik nem értik interjut próbáltam a lényegesebb morzsákat összesszedni 😀

Az meg hogy mariska mennyire komplett hagyjuk. Mert tavaly draft előtt meg pont az ment hogy project playa.

Szerkesztette: ano92

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Én azért azt gondolom egy 1/2es QB azért ha lehet ne padozzon màr első évében..Bradford akkor minek?Ha Wentz tanulni fog, arra addig ott van Daniels is..
zsojti
Pontosan ezt gondolom, biztos én nem értek hozzá de ha 1/2s Qb nem kezdő kaliber akkor mír egy 1/2, ez bullshit
dande
Carson Palmer anno 1/1-es volt, s még is padozott 1 évet.... s egész jó kis QB lett belőle 😊
Tito05
De ott nem adták el a csapat jövöjét érte, hanem alapból 1/1-et húztak, már ez is más...
nfl_lover
franchise jövője.... anno Redskinsnél is ezt mondták az RGIII trade-nél, h vagy bejön vagy lehúzhatják a csapatot a WC-n... nah, azóta már 2-szer voltak playoffban, s egyszer a megbukott RG3 nélkül... s nézzük, h a nagy ellenértékből mit hozott ki a Rams, a nagy lópikulát.... pickkek túl vannak becsülve, a választások fele legalább bust, mint Bears szurkoló tudnék mesélni (pl 2011 1/29 Gabe Carimi, 2012 1/19 Shea McClellin )
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amíg nem lesz internyú leírva akit érdekel ilyenek hangzottak el rózsa szájából:

- QB-t húzunk 1/2- re
- Mindkét srácban nagyon bíznak, egy csomó időt fordítottak rájuk. Aztmondta, ha nem lenne mindkettő kurvajó akkor vártak volna draftig.
- Mindenki véleménye ki lett kérve (hc, scouts, edzők, tulaj) és belementek.
- Sam a kezdő és ezt meg is mondták neki.
- Meg vizsgálták a QB piacot idénre jövőre és 2018 ra és úgy vélték ez egy ritka alkalom.
- Nagyon biztos benne, hogy a rams nem húzza ki a targetünket. Hanem azt kapjuk 1/2 -n akit akarunk.
- Aztmondta különös helyzetben vagyunk, mert a hcnk. ocnk, meg a qb coachnak is hatalmas tapasztalata van qb-k terén. Kvázi gecisoat tanulhat a szerzeményünk majd, főleg hogy ez most van és nem tudjuk ezek a szakemberek meddig lesznek.
- Az elmúlt 15 évben 1 szer pickeltünk top 10 ben akkor sem QB-t.
- Az első cél az volt, hogy top 10 be tradeljenek, mert 13 ról nem volt elég "resource".

A lényeg úgy kb ennyi volt. Ezt azoknak akik annyira nem vágesz english. Vagy mi. Vagy valami.
ano92

Na, ez nem hülyeség.
Magyarán megkeresték Magdi anyust, aki halála óta a jövőbe lát. Vili bácsi hosszan unszolására egy rekesz sörért elárulta Magdi néni, hogy mi lesz FA-n és drafton a 2017-es és 2018-as szezonokban.

Illetőleg, ez egy ritka alkalom, olyannyira, hogy tavaly is ugyanez volt, amikor egy sokkal komplettebb kúbét hagytak a fenébe, ezzel hátba szúrva Kellyt, aki ha fos szezont is tolt a csapattal tavaly, de azért PO-t is felmutatott például.

A Ramsszel meg jó a kapcsolat nyilván, pont olyan ez, mint a Silvio Berlusconi, Florentino Pérez-féle spancizás, aztán amikor a Milan bejelentkezik a Real bármely, akár legszarabb játékosáért is, jól ki lesz röhögve, de legalább jóban vannak a vezetők.

Azé pacsi azé Hávinak, a tavalyi Kelly-balhé után sanszosan úgy bebaszott bánatában, hogy hajnalban rossz sorba állt be, nem az észosztósba, hanem a Kelly-klónozdába.

Ja de várjál, megbocsátható, mert most kurva jó QB-csöcsök vannak az Eaglesnél.

Szóval ezek a rohadt jó szakemberek úgy látták, az FA Bradfordot nevetséges mániért meg kell tartani, majd éreztetve, hogy mennyire bíznak benne, a liga legdrágább backup QB-ját is beszerezték, majd éreztetve immár két csávóval, mennyire bíznak bennük, odaadták a franchise-t egy pickért, ahol már első percben elmondták, kúbét húznak.

Szóval a szakemberek ott vannak a toppon, határozottan tudják, kit akarnak, pont annyira, hogy Wentzzel a sorban a három QB olyan 50 millió dollárra rúg kb.

Nájsz. xd

Szerkesztette: Stez

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként legyen ennek ez az ára csak akiért adtuk nem vagyok benne biztos hogy megérte. De az idő eldönti. Palmerre nem emlékeztem hogy egy évig padozott. De jó, ok, ha a sérüléseket leszámítva hasonló jön ki a mi emberünkből az nem lenne valóban rossz.
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Én azért azt gondolom egy 1/2es QB azért ha lehet ne padozzon màr első évében..Bradford akkor minek?Ha Wentz tanulni fog, arra addig ott van Daniels is..
zsojti
Pontosan ezt gondolom, biztos én nem értek hozzá de ha 1/2s Qb nem kezdő kaliber akkor mír egy 1/2, ez bullshit
dande
Carson Palmer anno 1/1-es volt, s még is padozott 1 évet.... s egész jó kis QB lett belőle 😊
Tito05
De ott nem adták el a csapat jövöjét érte, hanem alapból 1/1-et húztak, már ez is más...
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Eladod a franchise jövöjét egy olyan "franchise" QB-ért, akit nyíltan padoztatsz legalább egy, de akár két évig is. Hát ez... Nagyon durván megy itt a smoki már évek óta...
nfl_lover
Ki adta itt el a fr. jovojet? Nezd meg az ellenerteket, nem tul vesz.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Nem ertitek.Samu lehoz egy 5 ezer yardos szezont aztan eltradeljuk 2 elso korert, hogy legyen hely a sapiban Coxnak.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Én azért azt gondolom egy 1/2es QB azért ha lehet ne padozzon màr első évében..Bradford akkor minek?Ha Wentz tanulni fog, arra addig ott van Daniels is..
zsojti
Pontosan ezt gondolom, biztos én nem értek hozzá de ha 1/2s Qb nem kezdő kaliber akkor mír egy 1/2, ez bullshit
dande
Carson Palmer anno 1/1-es volt, s még is padozott 1 évet.... s egész jó kis QB lett belőle 😊
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Eladod a franchise jövöjét egy olyan "franchise" QB-ért, akit nyíltan padoztatsz legalább egy, de akár két évig is. Hát ez... Nagyon durván megy itt a smoki már évek óta...
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
há megmondta roseman.
Amúgy ezt még fel is tudom dolgozni.

Mert msot vannak kurvajó szakembereink QB-k terén. És most van 2 "fasza" qb drafton. Tehát lehet jövőre ilyen tanárai már nem lehetnének. A kövi QB nak. Mert ugye kell, Bradford nyilván nem megoldás hosszú távon. De ha most faszán kiképzik a kurvajó szakemberek akármelyik QB-t az hosszútávon lehet nagyonjó megoldás.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én azért azt gondolom egy 1/2es QB azért ha lehet ne padozzon màr első évében..Bradford akkor minek?Ha Wentz tanulni fog, arra addig ott van Daniels is..
zsojti
Pontosan ezt gondolom, biztos én nem értek hozzá de ha 1/2s Qb nem kezdő kaliber akkor mír egy 1/2, ez bullshit
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Én azért azt gondolom egy 1/2es QB azért ha lehet ne padozzon màr első évében..Bradford akkor minek?Ha Wentz tanulni fog, arra addig ott van Daniels is..
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ja meg hogy kurvajó a kapcsolatunk a ramsel. Szal nekem végig az volt az érzésem, hogy ő pontosan tudja kit húz a rams, és bízik benne teljesen hogy nem verik alánk a csalános faszt.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Amíg nem lesz internyú leírva akit érdekel ilyenek hangzottak el rózsa szájából:

- QB-t húzunk 1/2- re
- Mindkét srácban nagyon bíznak, egy csomó időt fordítottak rájuk. Aztmondta, ha nem lenne mindkettő kurvajó akkor vártak volna draftig.
- Mindenki véleménye ki lett kérve (hc, scouts, edzők, tulaj) és belementek.
- Sam a kezdő és ezt meg is mondták neki.
- Meg vizsgálták a QB piacot idénre jövőre és 2018 ra és úgy vélték ez egy ritka alkalom.
- Nagyon biztos benne, hogy a rams nem húzza ki a targetünket. Hanem azt kapjuk 1/2 -n akit akarunk.
- Aztmondta különös helyzetben vagyunk, mert a hcnk. ocnk, meg a qb coachnak is hatalmas tapasztalata van qb-k terén. Kvázi gecisoat tanulhat a szerzeményünk majd, főleg hogy ez most van és nem tudjuk ezek a szakemberek meddig lesznek.
- Az elmúlt 15 évben 1 szer pickeltünk top 10 ben akkor sem QB-t.
- Az első cél az volt, hogy top 10 be tradeljenek, mert 13 ról nem volt elég "resource".

A lényeg úgy kb ennyi volt. Ezt azoknak akik annyira nem vágesz english. Vagy mi. Vagy valami.

több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Jól sikerült az idei 420 a vezetőségnél. Lehet ki kéne terjeszteni a véletlenszerű teszteket.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
ilyen hülyék nem lehetünk

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
azondta rózsika hogy profi, meg hogy átbeszélték vele aszem.
ano92
meg aztán ennyi pénzért kuss a neve.
Shawn84
há de legalább nekünk lesz a legerősebb qb depthünk a ligában. Tavaly a legerősebb RB depth volt, most ez 😀 Jövőre elvárom a legerősebb center depthet.
ano92
2030ig előre eladjátok az összes picketeket, és vesztek egy komplett csapatot egy offseason alatt. Kajak erre mér' nem gondolt még senki?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Ő se örül.Ez bazmeg egy idegbeteg.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
azondta rózsika hogy profi, meg hogy átbeszélték vele aszem.
ano92
meg aztán ennyi pénzért kuss a neve.
Shawn84
há de legalább nekünk lesz a legerősebb qb depthünk a ligában. Tavaly a legerősebb RB depth volt, most ez 😀 Jövőre elvárom a legerősebb center depthet.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
azondta rózsika hogy profi, meg hogy átbeszélték vele aszem.
ano92
meg aztán ennyi pénzért kuss a neve.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
azondta rózsika hogy profi, meg hogy átbeszélték vele aszem.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiváncsi vagyok hogy meddig tart ez a Sam a mi kezdő QBnk sztori..... Mert Sam sem biztos hogy boldog ettől.