Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Hát kutya legyek ha ezt értem... Bradfordnak adtok egy rakat zsét, jött egy back up QB is nem kevésért, most még trade az 1/2-re...Mondjuk lehet nem QB a célpont hanem pl Tunsil???
Tomcsik
Bradford szerződése olyan hogy idén aránylag baráti 12,5 millió jövőre meg 22,5 nagyjából. Ellenben idén ha kivágtuk volna egy halom dead maradna, jövőre meg csak 5 millió lenne utána. Peters meg jövőre gyanúsan nem marad már, rajta kb 10 milliót nyerhet a csapat. Szerintem simán az a terv, hogy idén Bradford viszi a szekeret az 1/2 meg tanul, jövőre meg Bradford cső, az 1/2 meg ha kész akkor kezd ha nem akkor meg Daniel nyomja. Ezért meg is van fizetve szépen.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Hát kutya legyek ha ezt értem... Bradfordnak adtok egy rakat zsét, jött egy back up QB is nem kevésért, most még trade az 1/2-re...Mondjuk lehet nem QB a célpont hanem pl Tunsil???

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Milannal is bejelentették hogy nem adják el Kakát semmi pénzért. ... : D
ano92
| Jó a profilképed! 😀 |

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nincs más hátra, bízzunk benne jobban értenek hozzá, mint mi 😛😉
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
tűzijáték a végére.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 550 — Apu ökölbeszorított keze
Mert megtudja mas aki esetleg szinten felmenne ?
Lenyeg hogy erzi az eagles tabor nem olyan turelmes uj a hc is szoval nem sok szar meccs fer bele neki főleg ha a rookie nem sül be...
Szerintem meg előre mosdatja magat

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
me miért nem? bejelentés előtt? nem mind1? úgyis megtudja ország világ.

Itt azért nem arról van szó, hogy adtunk egy második kört az 1/2 ért és akkor ha kiszivárog más csapat is bejelentkezik ennyi ellenértékkel.

Hanem egy oylan dealt szivárogtahatott volna ki amit amúgy senki nem vesz komolyan, még magát járatta volna le vele. Én leülnék vele beszélni. Közölni a szándékokat. Még ha nem is a konkrét részleteket mondták el neki, csakhogy húznak egy QB-t mögé. Azt szomorodjon meg magában.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 550 — Apu ökölbeszorított keze
Azért egy ilyen trade lebeszelese elég titkos nem biztos hogy leülök a qb-val erről értekezni.
De ez személy fuggő de most már megtörtént

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
amúgy is 4-3 as DE jöhetne depthre is xDDDD

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Egyébként meg a kérdést simán lehet rendezni, ide kell cserélni Buffaloból Enemkpalit azt megoldja h ne legyen position battle.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem nyomhatja le, tutifix a helye a kezdőben. Tegnap be lett jelentve.
mustaine
Ilyen mondjuk nincs, ezt milliószor tapasztalhattuk. Ha valaki szar, akkor le fogják cserélni.
Valamint azért extra nagy lesz a nyomás, hogyha Bradford éles meccsen megint rossz lesz, rögtön mindenki azért fog sírni, hogy pakolják be az 1/2-es kúbét, mert baja nem lehet, legalább kap egy tanulószezont és ismerkedhet a légkörrel.

Egyébként hiszti, azt nem tudom, én azt olvastam, Bradford dühös volt a csere után. Ha ezt állítólag annyira megbeszélték Hávival, akkor én nem tudom elképzelni, hogy itt tiszta volt a kommunikáció.

Azt meg nem nevezem faja dolognak, ha mondjuk Hávi felhívta telefonon és közölte, hogy be akarnak menni 1/2-re kúbéért, aztán elintézte egy perc alatt a dolgot. Gondolom egyébként valami hasonló történhetett, és nem ült le például szemtől szembe Bradforddal beszélgetni a szituról.

Jó persze, nem is feltétlen feladata meg mit kell túlspilázni, de azért én lehet ezt meghúztam volna, tudjuk, hogy az ilyen balhék mennyire negatívan hathatnak egy öltözőre, főleg a kúbé személye körüli vitáknál, akikre a legtöbb csapattárs vezérként tekint és felnéz.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Milannal is bejelentették hogy nem adják el Kakát semmi pénzért. ... : D

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Nem nyomhatja le, tutifix a helye a kezdőben. Tegnap be lett jelentve.
mustaine
Matt Flynn-nek is ezt mondták Seattle-ben, Matt Schaubnak meg Oaklandben.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Nem nyomhatja le, tutifix a helye a kezdőben. Tegnap be lett jelentve.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Hiszti = azt mondta, hogy ő a legnagyobb király és ezt meg is akarja mutatni?

| Mondjuk én extra motivációnak nevezném, ha ismét lebőg, aligha viszi majd el más csapat kezdőirányítónak. |
mustaine
Nézőpont kérdése.
Más érzés úgy bemenni egy TC-re h te vagy a QB1 ill. úgy h te vagy a QB1 de már TC alatt lenyomhat az 1/2, a szezon során lesz egy sz@r meccsed az egész philadelphiai sajtó az újoncot fogja a csapatba követelni.
Bradford azért mentálisan nem a legerősebb playa, nekem úgy tűnik h ő ink így gondolkodik és ezért mondtam azt h indul a hiszti.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Hiszti = azt mondta, hogy ő a legnagyobb király és ezt meg is akarja mutatni?

| Mondjuk én extra motivációnak nevezném, ha ismét lebőg, aligha viszi majd el más csapat kezdőirányítónak. |

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Bradford szempontjából nem sok minden változott. Jól kell játszania idén. Aztán mehet a matek.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Kinézem Bradfordból és az ügynökéből h úgy voltak vele h úgyse akar annyira lecserélni a Cleveland h megegyezzenek az ellenértékben így nem vették komolyan ezt az 1. körben QB-t húzunk dumát.
Most meg h leesett a tantusz hisztiznek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
vagy lehet nem is ideges csak felültél valami kamut gerjesztő Sefternek 😀

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szóval akkor Hávi elárulta a sajttájon, hogy Bradforddal (és Daniellel) is megbeszélték, mi fog történni, senkinek sem volt ellenvetése.

Megtörtént a csere, két óra múlva pedig szállingóznak a hírek, hogy Sammy (Winchester) milyen rohadt ideges, és ki akarja verni a balhét.

Pacsi 2.0, ha ez igaz, megint furi kommunikációra vall az FO és a játékosok között. De azért azt nem hiszem, hogy Bradfordot tegnap még nem izgatta, majd valami ügynöki nyomásra kezdene el sírni.

Mindenesetre, ezzel Háviból csinálnak hülyét, ismét.

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Szóval. A jelenlegi állás szerint a Daniel-Wentz párosból az egyik csere lesz, a másik 3. QB, meccseken inaktív. Taps!
Kelly bukását az is okozta, hogy elvesztette az öltözőt. Az új rezsim nem akar ezzel várni 3 évet.
határbíró
A csere intézménye az ilyen gondok feloldására szolgál.

Na mit szóltok, Rózsaember is olvassa a topikotokat! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Szóval. A jelenlegi állás szerint a Daniel-Wentz párosból az egyik csere lesz, a másik 3. QB, meccseken inaktív. Taps!
Kelly bukását az is okozta, hogy elvesztette az öltözőt. Az új rezsim nem akar ezzel várni 3 évet.
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Franchise jövője = 1 db 1. kör, 1 db 2. kör, 1 db 3. kör? Ennyivel lettünk szegényebbek (meg vegyük hozzá a Maxi+Alonsot).
picksix
A jövő évi 1. és 2. körrel meg mi lesz? Visszanyeritek lottón? Bírom egyébként, hogy mennyire optimisták vagytok, sokan a Kelly ámokfutását is jónak prognosztizálták. Az Eagles nem azon csapatok közé tartozik, amelyik megengedheti magának, hogy ennyit bukjon (persze, HA bukni fog).
Rengeteg probléma van itt, évek óta, szvsz a médiának is óriási része van ebben, amit nehezen lehet elfojtani.
nfl_lover
Elmagyarázzam vagy már sikerült megérteni?

Ha belegondolok, hogy egy potenciális Agholor-Rowe-Hicks hármast adtunk nem tűnik olyan vészesnek (bár Hicks-et sajnálnám nagyon). Egy Cox-Kendricks-Curry trió mondjuk erős lenne, de ilyen épkézláb hármast annyi eséllyel húzunk, mint franchise QB-t. De a kedvenc top 3-am: Danny Watkins-Jaiquawn Jarret-Curtis Marsh (2011 óta 27 carrer start combined és garantáltan nem lesz 28 soha). Ők voltak akkor épp a franchise jövője.

Kutyát nem fog érdekelni 3 év múlva ez a 3 hiányzó pick. Addig lehet Wentz-et is lehúzzuk a WC-n de ilyen a popszakma. Mi a f*szt stresszeljek?

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
No mi ez a nyugalom? 😊 Azt gondoltam éjszaka behúzzuk jó pízért Normannt s Shadyt is visszahozzuk. Ezekkel a húzásokkal lenne teljes a kép 😛 😊
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Mindenki nyugodjon le a picsába! Utoljára 1/2-n QB-t húzott a csapat, és a szurkolók kifütyülték: