Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939

(evergreen után szabadon)

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem a 11. helyen lévő srác jó vétel volt 😊

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az az első perces "tánc"... Kiégett a retinám tőle. Valaki hozzon egy fehér botot.
 www.youtube.com/watch?v=UFuUC7M4OOE

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Gratulálok srácok ,férfimunka volt!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ryan Mathewessal mi volt, nem is láttam a meccsen, vagy megsérült előtte?

BTW eddig két oldalam közül egyiken sincs fent a meccs, illetve az egyiken igen, csak persze pont azt tették nem letölthetővé, újranézhetővé (minden más meccs mehet....) morci leszek, ha épp ezt nem tudom letölteni.

Amúgy szép a reggel 😊

A durva az elmúlt évek állapotaihoz képest: Úgy tűnik az NFC Eastben minden csapatnak van kompetens QB-ja. Azért így kemény lesz.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gratulálok! Mondtam hogy nem kell idegeskednetek, látszott hogy tegnap nektek minden, nekünk semmi nem jön.
Hozzá kell szoknotok hogy jó csapatotok van .-)

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Worst 3-0 team?? 😀 De majd ha jó csapattal játszunk, úgyis kiderül, hogy minden rossz 😊 Várjá .. akko 'má a Steelers se jó csapat?
BleedingGreen
 twitter.com/JimmyKempski/status/780174170688806912
skizofita
csak simán tedd be a linket, megy úgyis.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Worst 3-0 team?? 😀 De majd ha jó csapattal játszunk, úgyis kiderül, hogy minden rossz 😊 Várjá .. akko 'má a Steelers se jó csapat?
BleedingGreen
 twitter.com/JimmyKempski/status/780174170688806912

Szerkesztette: skizofita

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Worst 3-0 team?? 😀 De majd ha jó csapattal játszunk, úgyis kiderül, hogy minden rossz 😊 Várjá .. akko 'má a Steelers se jó csapat?

A védelem teljesítményét a front7-nel az élen, majd úgyis megénekelik (Cox és Graham vezetésével szétbombázták az agyon dicsért Steelers OL-t), én ezért most inkább a két safety játékát emelném ki, Jenkins és McLeod is igen jó meccset játszott. McLeod gyorsan az egyik kedvencem lett, olyan a gyerek, mint egy hőkövető rakéta, teljes erővel ütközik és remekül takarít. Ilyen játékosunk nem volt FS-ben Dawkins óta. Remélem így is folytatja. Örültem, hogy a végén összejött az int a secondarynak, mert 2-3 jó esély bennük maradt a meccsen korábban (Carroll, Jenkins).

A támadókról én tudtam, hogy fel tudnak majd tenni pontokat. Wentz veteránokat megszégyenítő játékát már nem is kell említeni. Remekül mozog a zsebben, és tudja mi van körülötte (Sproles TD). És mi lesz, ha majd nem ejtik ki minden meccsen egy hosszú TD-passzát? Most DGB ejtett ki egyet, bár a CB ott volt a hátán, de nem lett volna szabad elejteni, mert oda volt téve a passz.
A fal is igen jól összeállt ma, az első teljes mértékben jó meccsüket hozták ma. Kár, hogy Johnson most száll ki. Hihetetlen, de Barbre a fal egyik legjobbja. Már múltkor is jó volt, de gondoltam, csak becsúszott egy jó meccs. De ma újra megtette.
Jó, hogy sikerült Smallwoodot is bevonni, Sporles-t nem erőltetném a futásokkal (a passzokkal annál inkább), helyette Smallwoodnak adnám ezeket a futásokat.

Minden csapatrész hozzátette a magát, offense, defense nyilván, de a special team is a blokkolt fg-lal, fontos volt, hogy nem tudtak vezetni.
A sok büntetéstől eltekinthettünk volna, bár egy része a garbage time-ben volt, akkor már mindenre dobtak.

Az edzőket is nagy dicséret illeti. Pederson eddig a felülmúlja minden elvárásomat, remek gameplanek, jó játékhívás. Schwartz meg egy állat eddig, de ezen nem lepődtem meg.


több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
A mai meccs dióhéjban:

Schwartz, Pederson, Wentz, Jenkins, Graham, Cox, Hicks, Carroll, Sproles, Smallwood
Carson Wentz 23/3, 301, 2 TD, 0 INT, 125.9
 twitter.com/RLiuNFL/status/780187039618793472

És a lényeg 😀
 twitter.com/JohnBarchard/status/780180091821256704

Óriási élmény volt, hatalmas köszönet az egész csapatnak és stábnak. Fly Eagles!


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vigyázat, mert ha Wentz így folytatja (és a Jags is úgy játszik, ahogy) idén jövők a Phily bandwagonra.

Egyébként nem kell meglepődni, hogy Carson ennyire profi. Ötszörös FCS bajnok, csak a győzelemhez van hozzászokva. 😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/fatpussyisyummy/status/778643122771419137?ref_src=twsrc%5Etfw
karmïgran
Biztos, hogy akarjuk???????????

Szép volt srácok, én még mindig óvatos vagyok, de már így is szép ez-az idény bármi lesz. Szép hetet!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
érik a 16-0! nincs a játéknak olyan eleme amiben kifejezetten gyengék lennénk, ilyen nem nagyon volt! ha 3 évet szopni kellett kellyvel hogy legyen egy wentzünk, akkor azt mondom megérte.

3-0-al kezdtünk, ez statisztikailag 74% PO-t jelent.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 twitter.com/fatpussyisyummy/status/778643122771419137?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Leggyengébb 3-0-ás csapat az NFL-ben. 😀
Nem hittem vna, hogy ilyet is le lehet írni , de a legrosszabbkor jön a bye week.
Mindenki jó volt ma... le a kalappal. ( | na jó Kelce nem annyira | )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Parkey ki is hagyott egy FG-t....
Eazzy
kettőt is.. 41 és 42 yardról..közben értekesített kettőt 46 és 48-ról
zsojti
LOL
Hármat 😀

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Parkey ki is hagyott egy FG-t....
Eazzy
kettőt is.. 41 és 42 yardról..közben értekesített kettőt 46 és 48-ról
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2016/9/25/13049546/eagles-inactives-no-surprises-ertz-mckelvin-still-out

azt a részét nem értem, h 4 OL ember (seumalo, gordon, andrews, vaitai) folyamatosan inaktív, ok, hogy LJ eltiltása a levegőben lóg, de ezen a poszton így is sokan vagyunk..
treggs is mutathatna valamit, ha végre felépül egyszer
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Parkey ki is hagyott egy FG-t....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
hát ma, inni fogok ne szarj. egyéb rendezvény (ital), milan meccs (ital), aztán meg már olyan mindegy hogy 1-2 pálinkát, meg pár sört leverek e vagy sem 😀 😀 úgyhogy én amondó vagyok a jó szokásokon ne változtassunk : D

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok nem muszáj, én nem erőltetem, tisztában vagyok vele mi veszett el bennem jó mélyen 😉

Csak az úgy túl snassz, hogy mindig beírom Gameday, a képes ötleteimet meg már elsütöttem.

Ha Greengo nem reklamálja, hogy még nem írtam be, az első héten, el is marad az egész, így ő a hibás 😛

A csapat reméljük folyatatja győzelmi sorozatát az a lényeg (meg hogy Ano mértékkél de igyon 😊)

Szép délutánt jó szurkolást!
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ma egy acélos csapat van soron
Mind támadó, mind védő oldalon.
Kiket a Sasoknak le kell gyűrniük
A Megyében szurkálódást ne kelljen tűrniük.

Az is lehet, az fog majd dönteni
Kinek sikerül több zsákot kiosztani.
Ifjú Carson és öreg de nem vén Ben zsebben jól mozog
Nem lesz egyszerű a védőknek Stopot mutatniuk.

Talán Wentznek ez most túl nagy falat lesz
Vagy meglepetést okoz mindenkinek?
Valószínű BigBen megmutatja ki a még Gyűrű hordozója,
Hisz szeretné,hogy a magyar Steel fanoknak is legyen néha jó napja 😉

GAMEDAY!
dande
Nem tudod akarom-e, hogy a gameday napi versikéből hagyomány legyen 😊
Mindenesetre ha nem is sorol az utókor a líra nagyjai közé, azért az igyekezetet minden héten díjazni fogom egy like-kal 😉

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma egy acélos csapat van soron
Mind támadó, mind védő oldalon.
Kiket a Sasoknak le kell gyűrniük
A Megyében szurkálódást ne kelljen tűrniük.

Az is lehet, az fog majd dönteni
Kinek sikerül több zsákot kiosztani.
Ifjú Carson és öreg de nem vén Ben zsebben jól mozog
Nem lesz egyszerű a védőknek Stopot mutatniuk.

Talán Wentznek ez most túl nagy falat lesz
Vagy meglepetést okoz mindenkinek?
Valószínű BigBen megmutatja ki a még Gyűrű hordozója,
Hisz szeretné,hogy a magyar Steel fanoknak is legyen néha jó napja 😉

GAMEDAY!
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Csudába a Browns elvitte Parkeyt... Fogadjunk hogy ott megtáltosodik újra. Sturgis nem nézett ki jól, ha ezrn fog múlni a meccs, morci leszek.
dande
Nem hiszem, hogy Sturgisnek komolyabb baja lenne. Sérült listára sem került fel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !