Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Foles 2 éves szerződést kapott.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Titeket nem emlékeztet Jeffery játéka TO-ra? Gyártottam egy kis statisztikát az első 5 évük eredményeiből:

Rataxes
Még szebbek is lehettek volna a statisztikái, ha nem ejt el egy jó pár (tiszta) passzt az end zone-ban. Mindegy, így is sajnálom, hogy elment tőlünk, kívánom, hogy nálatok legyen még jobb! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Titeket nem emlékeztet Jeffery játéka TO-ra? Gyártottam egy kis statisztikát az első 5 évük eredményeiből:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Igy sem olyan gaz a helyet.
Janek
Engem érdekel a véleményed, ezért megteszed, hogy dekódolod a mondatot!
tûzoltó
Nos kezdjük a tavalyi szezonnál,ahol ugye elég nagyot kockáztatott a csapat a Wentz feltradedel(ami ugye dupla kockázat volt,mert maradhatott volna Goff is avagy lehetett volna bust is),de mellé érkezett még Brooks ,Meki,Brandham,Wis... és persze néhány nem fontos ember is.
Hosszútávú szerződést kapott Ertz,LJ,Curry Cox ebből Curry a fejvakarós most, a többiek pénze az idei piachoz képest már nem vészes.

Jól látszik az építkezés ,ami főleg az Oline felé terelődik mert ugy a kevés draft cetlit is főleg ide használták el Howiek.

Jól is kezdett a csapat amíg játszott LJ és nem kezdték el a wr-ek hihetetlen mértékben droppolni a lasztit...

A mostani szezonra ugye nagyon szoros lett a cap helyzet mégis megszerezte az egész FA piac legértékesebb játékosának gondolt AJ-t aki ugye még WR is,a pénze nem irracionális látva,hogy miket kaptak a többiek a piacon.Érkezett TS aki ugyan 2 rossz évet töltött a nyugati parton de még mindig csak 28 éves,remélhetőleg itt a baltimori játékát tudja hozni azaz megnyújtja a pályát ahogy Djax tette....

Jött Warmack aki top G volt a draftján,aki egy igazi dozer játékos ,remélhetőleg a sérülése már a múlt.
Wis maradt 3 évre,alakul az Oline nagyon.

A Dline ugye elszenvedte Barwin elvesztését de ez sajnos várható volt,Logan még ugye nem igazolt le sehová,ilyenkor már nem nagyon szoktak nagy deal-eket kötni,de ugye ott van Allen is.

RB poszton vannak még kétségeink de ne feledjük a drafton van 8 pickünk ahol még megoldásra vár a CB poszt és a keret mélyítése.

Nos az általános vélemény,hogy az idei draft a legmélyebb a CB és a Dline poszton valamint jó S és RB játékosok terén nekünk itt kell megoldani a hiányzó játékosokat.

A cap helyzetet még meg kell oldani de ez miatt senki nem aggódik.

Én azt gondolom,hogy Matyink csak a draft függvényében lesz elküldve.

CB,Dline,WR,S bpa draftot várok.

Neveket még nem dobálnék be még messze a draft szegény S Jones is elszakította magát.

több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Igy sem olyan gaz a helyet.
Janek
Engem érdekel a véleményed, ezért megteszed, hogy dekódolod a mondatot!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Igy sem olyan gaz a helyet.

több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Ne már a liga egyiklegjobb run stopper DTjét elengedjükbráadásul pontva Skinsbe megy.... Nem igaz már nem tetszik nagyon nem kelett volna Logan... Mondjuk nem nagyon értem mitől ilyen rossz a cap helyzetünk mi lett volna ha nem emelik ...
dande
Még nem hivatalos semmi, ráadásul ha pl. Hankinst sikerülne megszerezni, az még upgrade is lenne.

A cap helyzet azért szar, mert:

1) Tavaly az összes fiatal saját draftoltnak adtunk egy hosszútávút, ezek közül pedig volt ami nem jött be (Curry 9 millió khhmm)
2) Maradt idénre 5,5M dead money Bradfordból
3) Nem sikerült elcserélni Kendrickset és Kelcet, akik ha a szerződésüknek megfelelően játszanának, akkor alig lenne lyuk a rosteren. (adjuk hozzá ehhez Curryt is).
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne már a liga egyiklegjobb run stopper DTjét elengedjükbráadásul pontva Skinsbe megy.... Nem igaz már nem tetszik nagyon nem, kellett volna Logan... Mondjuk nem nagyon értem mitől ilyen rossz a cap helyzetünk mi lett volna ha nem emelik ... | |

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17103570_1402863729777006_2179107675705022130_n.png?oh=a7822cd77ff9e82e70802389e080933c&oe=5963A325
jóság
több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Torrey Smith : "Szeretem Chip. Chip egy nagyszerű fickó. Én sokat tanultam tőle."

Tökös pasinak látszik... 😀 (Ezt Philiben mondta, ahol ez a kijelentés nem a legnépszerűbb mostanában a szurkolók között!)
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Carroll átjött.
Charlie Firpo
Nem jártatok vele rosszul, de azért nálunk elég sokszor megégették. PFF-nél 92. legroszabb corner volt a 112-ből. Kifejezett szeretni nem hiszem, hogy fogják a Boys drukkerek, de ezenkívűl egy tök OK playa.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Carroll átjött.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Alshon Jeffery's deal w/ Philly: $7.75m signing bonus, $1m base (gtd), $750k workout and $4.5m in incentives for yds, catches, Pro Bowl, etc
Janek
Rózsi nagy zsivány...viszont Jeffery elött is le a kalappal. Nagyon motivált lesz egész szezonban. 😊 Win-win szitu.

Amúgy most két #17-es is van a csapatban 😀 (nehéz lenne választani 😛)


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Alshon Jeffery's deal w/ Philly: $7.75m signing bonus, $1m base (gtd), $750k workout and $4.5m in incentives for yds, catches, Pro Bowl, etc

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
 overthecap.com/player/mychal-kendricks/770

Érdekes, ők is így írják le a szerződését, aztán 5milliónak az esetleges spórolást.
Majd küldünk a barnáknak mellé egy 6. kört.
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Kendricks tuti repülni fog. Megpróbáljuk majd a draft környékén elboltolni, aztán pá. Post June 1 könyveléssel úgyis jobban járunk. Kelce is könnyen így járhat. Cap space nincs, átstrukturálni nem nagyon van kit, Coxnak csak 9.4 a cap száma, majd jövőre ugrik.
határbíró
Nem fog repülni, most lett garantált 5 milliója az idei sapkában, az már post june-nal sem vonható vissza. A trade természetesen továbbra is előfordulhat, szinte biztos hogy ez a tervünk. De ha nem lesz partner, akkor 100%, hogy nem vágjuk ki.
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Kendricks tuti repülni fog. Megpróbáljuk majd a draft környékén elboltolni, aztán pá. Post June 1 könyveléssel úgyis jobban járunk. Kelce is könnyen így járhat. Cap space nincs, átstrukturálni nem nagyon van kit, Coxnak csak 9.4 a cap száma, majd jövőre ugrik.
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
A legfrissebb hírek szerint se Kelce, se Kendricks nem lesz kivágva. Jelenleg bőven a cap fölött vagyunk és Ryan Mathews kivágásával sem megyünk majd alá. Ezen kívül érdeklődünk DT-k (Hankins, Peko és Howie szerint Logan) és CB-k (Websterről voltak riportok) után is. Eddig is tudtuk, de Howie valami hatalmas mágus, ha a cap-ről van szó 😀

Én egyébként két dologra tudok gondolni, az egyik, hogy találtunk trade partnert valamelyikükhöz, a másik pedig, hogy jön egy komolyabb átstrukturálás valakinek a szerződésébe (Cox, Kelce, Graham?)

Mindenesetre, amikor a sajt.tájon kérdezték erről Howie-t, csak annyit mondott, hogy van pár "kreatív" ötletük, de nem akar belemenni a stratégiába nyilvánvaló okokból 😀
Hulkeinstein
Vagy Curry? Vagy Daniels? Vannak itt elszállt fizetések szép számmal. 😀
Nem tudom, hogy csinálja , de ezek szerint  www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/cap/ van ~9,7M (top51) a sapka alatt úgy, hogy ebben még nincs benne se Jeffery sem Wisniewski fizetése. 😀
Greengo
A médiában sem értik, Les Bowen azt írta pár perce, hogy a sajt.táj után privátban is utánament Howie-nál a dolognak, de így sem árult el semmit. Valami nagy trükk van itt. Belement volna esetleg valaki egy paycutba? Tényleg nem nagyon tudok mire gondolni...

12 perce egyébként garantált lett Kendricks fizuja, mostmár biztos, hogy nem fogjuk kivágni, ha eddig nem tettük meg. (Ez egyébként szerintem okos, az egy dolog, hogy sémát váltottunk, ami nem ízlik neki, de előtte volt olyan év, amikor simán pro bowl szint volt, többet ér annál, mint hogy kivágjuk)

Edit: Egy olyan lehetőség merült még fel, hogy Jeffery 14 milliója nem garantált, hanem különböző prémiumokat, illetve meccsenkénti bónuszokat is tartalmaz nagyobb arányban, az pedig csak a jövő évi sapiba számítana bele.

Edit no.2: Na, ez utóbbi jó tipp volt, igazából csak 9,5 milliót fizettünk neki, a maradék ösztönző! Ez így parádés deal-nek tűnik első látásra. DeSean, Garcon bőven 10 felett kapott!

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
A legfrissebb hírek szerint se Kelce, se Kendricks nem lesz kivágva. Jelenleg bőven a cap fölött vagyunk és Ryan Mathews kivágásával sem megyünk majd alá. Ezen kívül érdeklődünk DT-k (Hankins, Peko és Howie szerint Logan) és CB-k (Websterről voltak riportok) után is. Eddig is tudtuk, de Howie valami hatalmas mágus, ha a cap-ről van szó 😀

Én egyébként két dologra tudok gondolni, az egyik, hogy találtunk trade partnert valamelyikükhöz, a másik pedig, hogy jön egy komolyabb átstrukturálás valakinek a szerződésébe (Cox, Kelce, Graham?)

Mindenesetre, amikor a sajt.tájon kérdezték erről Howie-t, csak annyit mondott, hogy van pár "kreatív" ötletük, de nem akar belemenni a stratégiába nyilvánvaló okokból 😀
Hulkeinstein
Vagy Curry? Vagy Daniel? Vannak itt elszállt fizetések szép számmal. 😀
Nem tudom, hogy csinálja , de ezek szerint  www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/cap/ van ~9,7M (top51) a sapka alatt úgy, hogy ebben még nincs benne se Jeffery sem Wisniewski fizetése. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
A legfrissebb hírek szerint se Kelce, se Kendricks nem lesz kivágva. Jelenleg bőven a cap fölött vagyunk és Ryan Mathews kivágásával sem megyünk majd alá. Ezen kívül érdeklődünk DT-k (Hankins, Peko és Howie szerint Logan) és CB-k (Websterről voltak riportok) után is. Eddig is tudtuk, de Howie valami hatalmas mágus, ha a cap-ről van szó 😀

Én egyébként két dologra tudok gondolni, az egyik, hogy találtunk trade partnert valamelyikükhöz, a másik pedig, hogy jön egy komolyabb átstrukturálás valakinek a szerződésébe (Cox, Kelce, Graham?)

Mindenesetre, amikor a sajt.tájon kérdezték erről Howie-t, csak annyit mondott, hogy van pár "kreatív" ötletük, de nem akar belemenni a stratégiába nyilvánvaló okokból 😀
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
DT posztra állítólag kinéztük a Giants emeberét, Johnathan Hankins-t
Ha Logan visszajönne vagy találnánk egy kezdő kalibert, akkor nálam már teljes siker lenne az FA időszak

Na persze ha sikerülne elpasszolni Danielt az már csak hab lenne a tortán☺
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Ha azt nézzük, hogy március 10-ére van egy teljes kezdő O-nk (kivéve RB), illetve normális depth-ünk, akkor azt hiszem bizakodhatunk a jövőre nézve. Így áll most a DC (53-as keretet szem előtt tartva, zárójelben a biztosan rosteren lévő emberek száma és a roster helyek száma, kérdőjellel azok, akiknek nagyobb esélye lehet rosterre kerülni):

QB: (2/2) pipa (Wentz, Daniel)
RB: (1/3) draftról valaki biztos kell, én Charles-nek is örülnék évi 2-2,5 millióért (Sproles, Smallwood?)
WR: (4/5) pipa, de azt sem bánom ha jön draftrol BPA, akár első körben is (Alshon, Torrey, Matthews, Agholor, DGB?)
TE: (3/3) pipa, tudtuk, hogy itt nem lesz változás, Burtont megtartottuk, jó döntés (Ertz Burton, Celek)
OL: (9/10) tekintve az idei OL felhozatalt én összességében teljesen elégedett vagyok a minőséggel és a mennyiséggel is, Kelce távozása biztosra vehető, ezért őt nem számolom. Az interior OL depth szerintem top5 ligaszinten, ezekben az ínséges időkben ez nem rossz. Amíg játszik Lane és Peters addig nagy gond nem lesz. (Peters, Seumalo, Wis, Brooks, Lane, Barbre, Warmack, Vatiai, Tobin)

Összesen: 19/23, kezdő pozícióba 10/11

Defense oldalon már más a helyzet, ott komolyabb lyukak vannak, ezek nagyobb részét a draftról kell betömni, de azért 1-2 kisebb FA igazolást még várok a depth mélyítésére.

DE: (3/4): Valószínűleg az itteni minőség lesz beáldozva idén, de én még az 1. körös dratfot sem zárnám ki ide, pl. Solomon Thomast azonnal behúznám ha lecsúszna hozzánk, vele elit lehetne ez a front7. (Graham, Curry, Marchus Smith, McCallister?)
DT: (2/4) Ide még várok FA-t, továbbra is Logan visszaigazolásának örülnék a legjobban, egyelőre jó jel, hogy nagy a csend körülötte, lehet olcsón visszacsábíthatjuk. Az utolsó roster helyért nagy harc lesz, ha valaki megsérül, bajban leszünk. (Cox, Allen)
LB: (5/6) Szerintem Kendricks is elmegy, így vele sem számolok. Két kezdő pozíció betonbiztos, a harmadik már nagyobb kérdés, én ide is el tudok még képzelni egy érkezőt. (Hicks, Bradham, Goodee, Walker, Grugier-Hill)
S: (4/5) Nem igazán van kérdés, megvagyunk, nagyon mély depth-nek még jöhet valaki (Jenkins, McLeod, Watkins, Maragos, Brooks?)
CB: (1/5) Na és akkor elérkeztünk a legnagyobb problémához, amit továbbra sem oldottunk meg. Ez egyrészt nem jó, másrészt örülök, hogy nem az FA CB classra dobtunk ki horribilis összegeket, tanulva az elmúlt évekből. Szerintem 1-2 embert kivéve mindenki bust lesz és 10 millió/ év alatt legalább 3 évig nem úsztuk volna meg ezt a bulit. Voltak már hírek Kaywon Websterről, aki lehetne slot CB + ST-ben is jó, ha nem is ő, de valaki hozzá hasonló potenciális kezdő embert várok a slot-ba, vagy a 2. CB pozíciójába, a drafton pedig két másik kezdő cornert a 4. körig bezáróan, de akár 1+2-ben. Nálam Mills nem kezdő szint, nem tetszett a játéka tavaly, de valszeg a végén majd az lesz. (Mills)

Összesen: 15/24, kezdő pozícióba 7/11 (Millst nem számolva)

ST nyilván pipa (Sturgis, Donnie, Dorenbos).

Az látszik, hogy 1-2 lyuk maradni fog a draft után is a kezdőben, de okos igazolásokkal és egy jó classal egész szépen fel lehet tölteni ezt a rostert, a CB-n kívül nagy hiányposzt valószínűleg nem lesz.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
C v G poszton kene elcsipjen kezdo helyet.
Ez tavaly nem sikerult neki hatha iden...

több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Stefen Wisniewski marad 3 évre Philadelphiában. Ha Kelce tényleg távozna, akkor szerintetek lenne esélye a kezdő posztra, vagy marad C/G csere?
peterbadbone
3 év/9M, ami 15 is lehet, backupnak sok lenne.
határbíró
Ennek előtte inkább Seumalot emlegették kezdő centerként:
 www.phillyvoice.com/source-eagles-considering-moving-starting-center-jason-kelce/
 www.bleedinggreennation.com/2017/2/16/14600522/eagles-film-room-isaac-seumalo-jason-kelce-trade-release-philadelphia-contract-center-guard

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Stefen Wisniewski marad 3 évre Philadelphiában. Ha Kelce tényleg távozna, akkor szerintetek lenne esélye a kezdő posztra, vagy marad C/G csere?
peterbadbone
3 év/9M, ami 15 is lehet, backupnak sok lenne.