Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sejtem többen nem értetek vele egyet, de továbbra is ez a sorrendem RB-CB-LB kombó ha bent van esetleg Cook vagy McCaff vmelyiket fájna bent hagyni. De tény 2. körben Kamara sem lenne rossz ha első körben ölünkbe pottyan vmi más jó játékos.
több mint 7 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Mock draft játékban én vittem a csapatot, íme az eredmény:

1 14 Philadelphia Eagles Gareon Conley, CB (Ohio State)
2 43 Philadelphia Eagles Alvin Kamara, RB (Tennessee)
3* 99 Philadelphia Eagles Rasul Douglas, CB (WVU)
4 118 Philadelphia Eagles Taywan Taylor, WR (Western Kentucky)
4* 139 Philadelphia Eagles Dawuane Smoot, DE (Illinois)
5 155 Philadelphia Eagles Sam Rogers, ST (VT)
6 194 Philadelphia Eagles Lorenzo Jerome, S (Saint Francis (PA))
7 230 Philadelphia Eagles Nate Hairston CB Temple
mustaine
Első 3 körbe a Cb- Rb-Cb sorrend remèlem bejön,alàirnàm😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont jött McGloin.....csak hogy ne szenvedjünk hiányt 😛
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Szerintem ezért lett elkűldve ...hogy ne zavarja meg DP-t edzésen
Janek
Még jó hogy nem Rodneyt küldték el véletlenül 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ezért sem feltétlen értettem Mcleod elengedését. Voltak hibái, de visszanézve a meccseket, több fontos megmozdulása is. annyira nem tűnt rossznak. Persze ők értenek hozzá.
dande
Ki engedte el McLeodot?
mustaine
Bocs némi adászavar McKelvinre gondoltam, de időnkét kevertem is őket és ő valóban nem volt annyira jó, tekintsük tárgytalannak eme hozzászólást 😊
dande
Szerintem ezért lett elkűldve ...hogy ne zavarja meg DP-t edzésen

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezért sem feltétlen értettem Mcleod elengedését. Voltak hibái, de visszanézve a meccseket, több fontos megmozdulása is. annyira nem tűnt rossznak. Persze ők értenek hozzá.
dande
Ki engedte el McLeodot?
mustaine
Bocs némi adászavar McKelvinre gondoltam, de időnkét kevertem is őket és ő valóban nem volt annyira jó, tekintsük tárgytalannak eme hozzászólást 😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
szerintem kelvinre gondolt

több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Ezért sem feltétlen értettem Mcleod elengedését. Voltak hibái, de visszanézve a meccseket, több fontos megmozdulása is. annyira nem tűnt rossznak. Persze ők értenek hozzá.
dande
Ki engedte el McLeodot?

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezért sem feltétlen értettem Mcleod elengedését. Voltak hibái, de visszanézve a meccseket, több fontos megmozdulása is. annyira nem tűnt rossznak. Persze ők értenek hozzá.
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Konkrétan az egész védelemből hiányzik a mélység szerintem, a kezdő nagyjából ok (kivéve a cornereket), de aztán ki is fújt a dolog.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért én meglepődnék ha LB vonalba senkit nem húznánk, ott se vagyunk túl acélosak.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Btw, most látom, hogy Taylor Hartból OT-t akarunk csinálni 😀

több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Pocic a harmadik kör közepén kiment

több mint 7 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
mustaine
OL-be senkit sem akartál húzni?
Deny
Egy left tackle jó volna, akit felépítünk, de fogalmam sincs, idén van-e ilyen hátsó körökben. A belső posztokon szerintem megvagyunk (Brooks, Warmack, Seumalo, Barbre, Wisniewski, Kelce), és a RT poszt is adott Johnsonnal és Vaitai-jal. Szerintem.
mustaine
Én Pocicot tudtam volna elképzelni akár 4. körben, bár nem emlékszem, mikor ment ki.
Mindenesetre én Kelcenek pakolnék még kis konkurenciát. De egyébként el tudom fogadni azt is, hogy megvagyunk interiorban
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
mustaine
OL-be senkit sem akartál húzni?
Deny
Egy left tackle jó volna, akit felépítünk, de fogalmam sincs, idén van-e ilyen hátsó körökben. A belső posztokon szerintem megvagyunk (Brooks, Warmack, Seumalo, Barbre, Wisniewski, Kelce), és a RT poszt is adott Johnsonnal és Vaitai-jal. Szerintem.

több mint 7 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mock draft játékban én vittem a csapatot, íme az eredmény:

1 14 Philadelphia Eagles Gareon Conley, CB (Ohio State)
2 43 Philadelphia Eagles Alvin Kamara, RB (Tennessee)
3* 99 Philadelphia Eagles Rasul Douglas, CB (WVU)
4 118 Philadelphia Eagles Taywan Taylor, WR (Western Kentucky)
4* 139 Philadelphia Eagles Dawuane Smoot, DE (Illinois)
5 155 Philadelphia Eagles Sam Rogers, ST (VT)
6 194 Philadelphia Eagles Lorenzo Jerome, S (Saint Francis (PA))
7 230 Philadelphia Eagles Nate Hairston CB Temple
mustaine
OL-be senkit sem akartál húzni?
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Mock draft játékban én vittem a csapatot, íme az eredmény:

1 14 Philadelphia Eagles Gareon Conley, CB (Ohio State)
2 43 Philadelphia Eagles Alvin Kamara, RB (Tennessee)
3* 99 Philadelphia Eagles Rasul Douglas, CB (WVU)
4 118 Philadelphia Eagles Taywan Taylor, WR (Western Kentucky)
4* 139 Philadelphia Eagles Dawuane Smoot, DE (Illinois)
5 155 Philadelphia Eagles Sam Rogers, ST (VT)
6 194 Philadelphia Eagles Lorenzo Jerome, S (Saint Francis (PA))
7 230 Philadelphia Eagles Nate Hairston CB Temple

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
he Philadelphia Eagles will be without defensive tackle Beau Allen for quite some time.

NFL Network's Mike Garafolo reported Saturday that Allen suffered a pectoral injury and will be sidelined 4-6 months, according to a source informed of the situation.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Persze mert itt a csoportban tul sok a jó wr....

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shermant még megcélozhatnánk mondjuk egy idei harmadik jövő évi második körért s jöhet az rb draft 😛 persze ő is a Patsbe akarna menni azal együtt h neki már van gyűrűje.
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Fasza minden. Bar szerintem nfc eastben így is 3. helyen állunk erőviszonyokat nézve jelenleg. 😀
ano92
azért ezek a "kis" pick üzletelgetések az elmúlt két évben azt kell mondjam nekem nagyon tetszenek !
Tökös húzások mennek errefelé (sajnos) ! 😊

Szerkesztette: yooker
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Mar azt hittem, megint jon egy dream team. De ano megnyugtatott.
ulpianus
Attól ez még dream team, csak kettő még dreamebb team is van a csoportban. :/

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ismerkedjünk 😊

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Mar azt hittem, megint jon egy dream team. De ano megnyugtatott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Fasza minden. Bar szerintem nfc eastben így is 3. helyen állunk erőviszonyokat nézve jelenleg. 😀