Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Rengeteg jó játékos van még.
Awuzie Zay Jones Kamara Wormley Bakker ha a másodikban nálunk köt ki akkor szavam nem lesz.

C Henderson King Douglas Hunt Witherspoon
van itt még anyag

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
jó pick, csak kezdő cb nélkül kurva nehéz lesz játszani ezt a játékot
eaglesmcnabb
Mély az idei class. Ahogy lentebb írták tele van még jó nevekkel. Sztem idén ugyanúgy lehet találni kezdőt a második körben is. Jönni is fog ...nem kell aggódni. A tegnapi WR run után azt hittem én is, hogy CB-t húzunk, de tényleg ráér a mai napon is. Amúgy sem mindig jön be az első körös CB draft. (pl Kirkpatrick sem kezdett azonnal ...stb).
A fő csapás irányt sztem a védelem további erősítése adja majd a drafton...szval én CB-LB-DT pickeket várok. RB is érkezni fog , de hátrébb.(esetleg WR)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Tippek mára:
Round 2, Pick 11 (No. 43) Itt azért már kéne egy CB van azért még elég sok aki érdekelhet minket.
Avuzi,King,Wilson ha pedig az elején megy a cb run(GB,Hox) akkor lehet egy RB is akár.
Mondjuk ebben az esetben kb lábon is lőttük magunkat bpa szinten mert a maradék pickkekel CB KELL.

Round 3, Pick 35 (No. 99)
Itt akkor egy Witherspoon S Jones Moreau elérhető lesz

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
most akkor ez megint egy marcus smith pick?
ano92
Nem.
Barnett 1/14-re sztem bőven value.
empty taxi
Én szomorú vagyok. 😕 Barnett jó lesz.
gyeek
Reménykedek benne én is, elvégre a bowl.hu GM játékában 1/7-et adtam érte 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
most akkor ez megint egy marcus smith pick?
ano92
Nem.
Barnett 1/14-re sztem bőven value.
empty taxi
Én szomorú vagyok. 😕 Barnett jó lesz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
most akkor ez megint egy marcus smith pick?
ano92
Nem.
Barnett 1/14-re sztem bőven value.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
most akkor ez megint egy marcus smith pick?

több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Nem BPA alapon alapon draftolnak Rosemanék most sem, az biztos. BPA-nak ott lett volna Allen, Hooker vagy Howard. Allen volt legközelebb a needes pozícióhoz, de gondolom a kissé rendszeridegen volta és a sérülés problémája elég volt, hogy passzoljuk. Hooker érdekes lett volna hosszú távra, de akkor meg a fél közönség azért őrjöngött volna, mert olyan embert húzunk, aki lehet, hogy nem sokat lesz pályán idén. Jenkinst nem szorította volna ki és McLeod is előtte lett volna most (előrefelé játékban most még jobb Hookernél).

Visszatérve Barnettre, nem sparq alapján draftoltuk,az látszik. Atletikusságban vannak limitációi, bár megjegyzem, hogy a passrushereknél fontos számai rossznak nem mondhatóak. A 3-cone eredménye ami kifejezetten jó, a 10 yd splitje és a broadja nem kiemelkedő, inkább átlagos, de nem rossz.
Viszont, ami a meccseken látszik, hogy ezek nemigen korlátozzák semmiben. Azért nem piskóta falemberek ellen játszott hétről-hétre, és sokszor szenvedtek ellene. Megkockáztatom, hogy a külső passrushban a legjobb prospectek (azaz Garrett) szintjén van, igen jó egyensúllyal és alacsony súlyponttal játszik, befér a blokkok alá, és onnan már nehezen van megállás. Sokszor látszólag olyan könnyedén fordul be, mint én a sarkon. A karja tényleg rövidebb, de eleve kisebb méretű, mint a prototípus 43 DE. Viszont emiatt már az egyetemen is meg kellett tanulnia a helyes kézhasználatot (és jól is él vele), ami a legtöbb nagyobb prospectnél tipikus hiányosság. Graham volt hasonló helyzetben anno. Az inside move amiben fejlődnie kell, ott kevés a hatékony mozdulata.
Amit még kedveltem benne, több társához képest, hogy ő hatékony futás ellen is, jó ösztönei vannak, ezzel valamennyire tudja ellensúlyozni, hogy laterálisan nem annyira mozgékony, ki lehet cselezni.
Nekem az egyetemi meccseiről Jared Allen jutott eszembe, bár ő prototípus méret volt, de a mozdulataik hasonlóak.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
jó pick, csak kezdő cb nélkül kurva nehéz lesz játszani ezt a játékot

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Én se annyira örülök Barnettnek, de még csak 20 éves a srác szóval van benne potenciál.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
 www.mockdraftable.com/player/derek-barnett?position=EDGE


Na ez az ami borzasztóan zavaró nála...
Ő inkább az a rusher aki az egyetemen jó volt de az nfl nehéz lesz neki...
Rengeteg false start mert abból él meg,hogy elkapja a snap pillanatát....rövid a karja a profi falemberek megeszik őt könnyen lehet.

Meglátjuk.
Igaz fejvakarós volt a helyünk CB-t nem akartak ez látszik, O játékos ott max TE lett volna ami szintén nem jó.

Gondolom ő volt a nr2 edge így ez lett a pick.
Két év múlva kiderül.

több mint 6 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Legyen az új Reggie White s akkor elégedett leszek 😊 😉
dande
Nekem az is jó, ha ő az új Terrell Suggs, ha már hozzá is hasonlítgatják😊

Amúgy vicces volt olyanokat olvasni, hogy Brandon Grahamre hasonlít a legjobban, miközben erősségei között a legtöbb szakértő azt említi, hogy be tudja fejezni a játékokat, ha nyomást generál. Na most nem akarom a PFF-ben is bizonyára részvényes Grahamet megbántani, de szerintem alltime legrosszabb statisztikákkal bír, ha számosítjuk a nyomás/sack arányokat. Mindenesetre az egy jó recept lehet, ha Garaham folyamatosan belekergeti Barnett kezébe az irányítókat.

Szegény srác amúgy nagyon meg volt szeppenve, nekem úgy tűnt, nem igazán örül, hogy hozzánk jött, de a nyilatkozata, miszerint be volt szarva, hogy kifütyülik, némi magyarázatot ad a viselkedésére.

Mindenesetre Isten hozta a legújjab testvért Phillyben, döntse meg itt is a sackrekordot😊

Szerkesztette: somebody08
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ezt a próbálkoztunkot MCaff-t Howie mondta?

Egyébként miért nem húztuk be Hookert? BPA alapon, oda is kellett ember, sokkal inkább mint DEbe sztem. No jó bocsánat, tovább nem siránkozok, legyen igazatok h beválik.
dande
Hooker luxuspick lett volna, nem kell ember, megvan a két kezdő safetynk, cserét meg húzni fogunk a 3. nap, elég mély a safety class.

Twittern lehetett olvasni, hogy a Panthers elé akartunk betradelni, főleg Lurie tolta a dolgot. Hála a jó istennek nem lett belőle semmi. Dande, nekünk 3down back kell, McCaffrey nem az. Mixon szvsz jobb lesz nála ha nem lesz több balhéja. Bent van még Kamara meg Cook is, ha RB-t akarunk, fogunk tudni találni.
Hulkeinstein
Remélem nem húzunk a második körben sem RB-t, sokkal jobban szeretnék CB-t
MirrMurr
Kissé elszomorodtam hoyg kiment ennyi CB, de ránéztem a boardra, kik vannak még benn és megnyugodtam. 2/11 a pickünk, nem lepne meg ha feljebb mennénk, de ott se rossz. Tabor, Wilson és Awuzie húzás pl nekem kifejezetten tetszene. Bár legjobban Humphreyt és Whiteot akartam, de az elúszott. Ami lényeges, hogy a 3. körben csak a végén húzunk, és futó is kell, ott egy kis zavart érzek az erőben, de megoldják szerintem a srácok. Van 2018-as feláldozható 4. körünk, azzal lehet okoskodni, és persze 1-2 játékosunk is akad. Kelce, Kendricks stb.

Barnettet kifejezetten kedvelem, ő tényleg jó lehet a mi rendszerünkbe, és oylan típusú játékos, aki számomra szimpatikusak. Ő az új Trent Cole is lehet.
Shawn84
Bármelyiket aláírnám én is 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legyen az új Reggie White s akkor elégedett leszek 😊 😉
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ezt a próbálkoztunkot MCaff-t Howie mondta?

Egyébként miért nem húztuk be Hookert? BPA alapon, oda is kellett ember, sokkal inkább mint DEbe sztem. No jó bocsánat, tovább nem siránkozok, legyen igazatok h beválik.
dande
Hooker luxuspick lett volna, nem kell ember, megvan a két kezdő safetynk, cserét meg húzni fogunk a 3. nap, elég mély a safety class.

Twittern lehetett olvasni, hogy a Panthers elé akartunk betradelni, főleg Lurie tolta a dolgot. Hála a jó istennek nem lett belőle semmi. Dande, nekünk 3down back kell, McCaffrey nem az. Mixon szvsz jobb lesz nála ha nem lesz több balhéja. Bent van még Kamara meg Cook is, ha RB-t akarunk, fogunk tudni találni.
Hulkeinstein
Remélem nem húzunk a második körben sem RB-t, sokkal jobban szeretnék CB-t
MirrMurr
Kissé elszomorodtam hoyg kiment ennyi CB, de ránéztem a boardra, kik vannak még benn és megnyugodtam. 2/11 a pickünk, nem lepne meg ha feljebb mennénk, de ott se rossz. Tabor, Wilson és Awuzie húzás pl nekem kifejezetten tetszene. Bár legjobban Humphreyt és Whiteot akartam, de az elúszott. Ami lényeges, hogy a 3. körben csak a végén húzunk, és futó is kell, ott egy kis zavart érzek az erőben, de megoldják szerintem a srácok. Van 2018-as feláldozható 4. körünk, azzal lehet okoskodni, és persze 1-2 játékosunk is akad. Kelce, Kendricks stb.

Barnettet kifejezetten kedvelem, ő tényleg jó lehet a mi rendszerünkbe, és oylan típusú játékos, aki számomra szimpatikusak. Ő az új Trent Cole is lehet.
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
 www.bleedinggreennation.com/2017/4/27/15464266/howie-roseman-joe-douglas-explain-why-derek-barnett-is-their-guy?utm_campaign=adamwhermann&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ezt a próbálkoztunkot MCaff-t Howie mondta?

Egyébként miért nem húztuk be Hookert? BPA alapon, oda is kellett ember, sokkal inkább mint DEbe sztem. No jó bocsánat, tovább nem siránkozok, legyen igazatok h beválik.
dande
Hooker luxuspick lett volna, nem kell ember, megvan a két kezdő safetynk, cserét meg húzni fogunk a 3. nap, elég mély a safety class.

Twittern lehetett olvasni, hogy a Panthers elé akartunk betradelni, főleg Lurie tolta a dolgot. Hála a jó istennek nem lett belőle semmi. Dande, nekünk 3down back kell, McCaffrey nem az. Mixon szvsz jobb lesz nála ha nem lesz több balhéja. Bent van még Kamara meg Cook is, ha RB-t akarunk, fogunk tudni találni.
Hulkeinstein
Remélem nem húzunk a második körben sem RB-t, sokkal jobban szeretnék CB-t
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Ezt a próbálkoztunkot MCaff-t Howie mondta?

Egyébként miért nem húztuk be Hookert? BPA alapon, oda is kellett ember, sokkal inkább mint DEbe sztem. No jó bocsánat, tovább nem siránkozok, legyen igazatok h beválik.
dande
Hooker luxuspick lett volna, nem kell ember, megvan a két kezdő safetynk, cserét meg húzni fogunk a 3. nap, elég mély a safety class.

Twittern lehetett olvasni, hogy a Panthers elé akartunk betradelni, főleg Lurie tolta a dolgot. Hála a jó istennek nem lett belőle semmi. Dande, nekünk 3down back kell, McCaffrey nem az. Mixon szvsz jobb lesz nála ha nem lesz több balhéja. Bent van még Kamara meg Cook is, ha RB-t akarunk, fogunk tudni találni.
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én örülök. Őt szerettem volna, ha nem kell dolgoznom a bowl.hu mock draft játék alatt, akkor ott is őt húztam volna. Van benne potenciál még akkor is ha most szívom picit a fogam Hooker miatt.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a próbálkoztunkot MCaff-t Howie mondta?

Egyébként miért nem húztuk be Hookert? BPA alapon, oda is kellett ember, sokkal inkább mint DEbe sztem. No jó bocsánat, tovább nem siránkozok, legyen igazatok h beválik.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nálam ez egy B- lett összességében, várható volt a DE már régóta, de nem egy slam dunk pick lett azért.

Negatívumok:
- Borzalmas atletikai számokat hozott, ami talán DE poszton a legfontosabb, nagyon ritka a hozzá hasonló outlier, aki beválik. A statisztikák ellenünk dolgoznak, ezt biztosan tudom. Most bedobtak Howie-ék egy olyat, hogy megfázott, de ez elég mehhh indoklás
- Bent van még a 2. körös targetünk, Jordan Willis
- Ezzel kidobtuk a kukába a 2015-ös draftot és a Curry fizetést is, egyik sem mutat túl jó képet az FO-ról

Pozitívumok:
- Ha már DE, legalább nem Harris
- Nagyon sok opciónk volt, így aztán nem lehet kényszer, vagy pánik picknek mondani
- Van mögötte production és folyamatosan hajt
- Nem tradeltünk fel McCaffreyért (pedig próbálkoztunk)

Conleyt nagyon sajnálom, de legalább a DL le lett rendezve. Sztem ilyen CB sorral a liga legjobb D-lineja sem tud jó lenni a mai rövid passzos játéka ellen, és a 2. napon nincs azonnal bedobható CB1. Meglátjuk...

Az tuti, hogy ha ez a pixk nem jön be, akkor komoly gondjaink lesznek hosszútávon.

Holnap 100%, hogy CB+RB jön, kérdés milyen sorrendben és pontosan kik. Én Mixont szeretném a legjobban, de lehet megérné a King/Wilson húzás és a reménykedés, hogy lecsúszik a balhés Oklahomai.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért van néhány általam irigyelt csapst: Car, NO, Colts, Steel... Ez van.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Nagyon jó húzás. (Még ha nem is ezt vártam). Kiment a favoritom így ez tökéletes. 😊 Nagyon erős lesz a D line. Ez vhol Schwartz védelmében alap feltétel. A kezdő négyes pusztítani fog és mögöttük most a mélység is rendesen megvan . Curry szerződése el van cseszve, de attól még , hogy túlfizették nem lett jobb játékos. (de van helye a keretben)
Holnapra marad a secondary felerősítése.
Barnett:


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Tavaly a passrush katasztrofa volt..iden azert a DL sokkal jobb lehet az ujakkal
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem ez rendben van, Barnett jó end lehet ebben a rendszerben. Megúsztam Harrist és társait. Graham másik oldalára meg kellett is ember. A csapat által legjobban kedvelt skill playerek már rég kimentek, CB lehetett volna Humphrey, de közte és Barnett között nálam is Barnett a választás. Meg ott a régi Reid-i aranyszabály: ha kihúzták előled a kedvenceidet, akkor húzz valamelyik falba 😊