Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Jordan Matthews legnagyobb hibája, hogy nem Odell Beckham. És persze miatta béna minden corner. De majd Nelson beköszön 500 yarddal.
határbíró
Nekem is a 800+ yardja hiányzik elsőre, de gondolom az az elképzelés, hogy Jeffery és Smith jóval jobb számokat fog majd hozni mint a tavalyi kezdő WR-ek . 😀 Ha így lesz akkor Matthews számai is visszaestek vna. (arról már nem is beszélve, hogy remélhetőleg Hollins is beköszön egy szép yard számmal a szezon végére). Plusz ha Agholor is összehoz 500 yardot akkor az már csak hab a tortán. 😀
Sajnálom azért, hogy elment , de kellett egy kezdő szintű CB már a szezon elejére is. Egyelőre jó látni, hogy építjük a CB sort is a jövőre gondolva, de most ez érthető csere.
Matthews amúgy egy olyan elkapó volt itt aki ha jól ment a csapatnak akkor ő is megbízhatóan tudott játszani, de ha jöttek másoknál a hibák...akkor ő is könnyebben droppolt. Neki a sebessége(hiánya) a legnagyobb hátránya...ezért is ragadt bent slotban és sajna nem tudott sokat előre lépni(fejlődni). Remélem azért a Billsben még szép karrierje lesz. (kíváncsi leszek mi vele az elképzelés ha már úgy is vesztettek egy Watkinst) Ennek ellenére a 800+ yard az 800+ yard és azt ezen a szinten stabilan hozza . 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Jordan Matthews legnagyobb hibája, hogy nem Odell Beckham. És persze miatta béna minden corner. De majd Nelson beköszön 500 yarddal.
határbíró
ezer lesz az.

több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Jordan Matthews legnagyobb hibája, hogy nem Odell Beckham. És persze miatta béna minden corner. De majd Nelson beköszön 500 yarddal.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Nem tetszett a pofája, Rowe mehetett a picsába. Jordan Matthews szintén. Vagy lemaradtam valamiről, valaki kijátszotta őket a csapatból? Nevetséges ez a csere, lehet ünnepelni.
határbíró
Ezt most nem értem.
Ez a trade simán needre jött.
Telitett lett a wr poszt a cb meg elég vékony volt eleve.
Jó JM volt két évig a megbizható wr de Wentz-el valahogy nem érezték egymást plusz lejárós is lesz és nincs cap space....

igaz a 3. karika kicsit erős de Darby mutatott jó dolgokat a legszarabb csapatrészünkben....

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nem tetszett a pofája, Rowe mehetett a picsába. Jordan Matthews szintén. Vagy lemaradtam valamiről, valaki kijátszotta őket a csapatból? Nevetséges ez a csere, lehet ünnepelni.
határbíró
Rowenál még csak-csak rá lehet mondani, hogy nem tetszett a pofája, de Matthewsnál kismillió más érvet soroltunk itt korábban. Egyébként, igen, jelenleg a TC-ben többen is lejátsszák őt.
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Nem tetszett a pofája, Rowe mehetett a picsába. Jordan Matthews szintén. Vagy lemaradtam valamiről, valaki kijátszotta őket a csapatból? Nevetséges ez a csere, lehet ünnepelni.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Végre egy hávie nap.

Most még tolja el Kendrickset egy 3. körért és jók is vagyunk 😊

Kell a cb most wr van elég és JM lejárós.
És Nelson meg isten lesz.

na bontok is egy sört

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
nem kell aggódni a WR poszt miatt, Agholor idén feltámad, és elkap majd mindent 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Rossz CB játék + jó Hollins + jövőre lejáró szerződésű JMatt = Darby/Matthews trade. Kb így jött ki az egyenlet.
A 3. kört én is sajnálom kicsit, de csak mert szeretném, ha érdemben részt tudnánk venni a következő draft első két napján. Így, ha minden igaz nincs jövő évi 2. és 3. körünk. Igaz 3 db 4. körös pickünk is van (inkább ezekből adtam volna). Amúgy Matthewst elcserélni nem volt rossz lépés, mert jövőre valószínűleg itt nem kapott volna új szerződést.


több mint 6 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ami még itt nagyon fontos lehet, Matthewsnak tavasszal vagy szerződést adunk vagy ingyen lelép és ugye Jeffery is ez a szitu és közben már most sincs helyünk cap alatt kb. Darby meg még jövőre is csak 1 milliót keres, neki ráérünk 2019-ben szerződést adni, addig Howie intéz helyet úgyis.

Szerkesztette: Deny
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
wow ez aztán meglepett így péntek este...
Agholor most megkapta az esélyt, de mondjuk ott lehet még Johnson is slotba
CB oldalon óriási upgrade, míg a WR kontingens azért most elég mély: AJ, TS, NA, MH, MJ tuti rostert fog és ott van még Ward, Gibson, Tregs...
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
JM-et azért kicsit sajnálom. Ok slotban kellett játszatni, de azért 800-1000 yardra mindig jó volt. Úgy néz ki Mat(t)hewstalanítjuk a csapatot. 😊 Darby azért jónak tűnik legalább.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hahó action van. Darby CB a Billstől érkezik jövő évi 3. körért s tadám Jordan Matthewsért. Ööööö rendben van hogy a CB poszt erősítéséért reklamáltam de nem biztos hogy a másik gyenge poszt gyengítésével.. Tudom semmi se jó 😛 egyébként az ár érték rendbe csak ugye megint egy már Eagle játékos megy....
dande
Az eddigiek alapján Matthews feláldozható volt. Az új elkapók (Gibson kivételével) eddig elég jól mozogtak, Jeffery és Smith szintén nagyon jól tolja TC-ben + Matthews sérülésből jön és lejárós szerződése van. Emellett nem tud konzisztensen játszani, illetve állítólag Agholor jelenleg igen jó slot poszton. A CB meg erősítésre szorult. A + 3. kört sokallom, talán egy 5. jobban tetszene vagy a 3 negyedikből az egyik. De van egy fiatal és jó cornerünk, akinek 2018-ra is rookie szerződése van még. Nem rossz deal, de picit azért húzom a szám a 3. kör miatt még.
Shawn84
Sztem teljesen rendben van a 3. kör nem biztos h jövő évi drafton találunk hasonló minőségi játékost, az lutri Darby meg már bizonyított. Petersi pályafutást nálunk neki 😊
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hahó action van. Darby CB a Billstől érkezik jövő évi 3. körért s tadám Jordan Matthewsért. Ööööö rendben van hogy a CB poszt erősítéséért reklamáltam de nem biztos hogy a másik gyenge poszt gyengítésével.. Tudom semmi se jó 😛 egyébként az ár érték rendbe csak ugye megint egy már Eagle játékos megy....
dande
Az eddigiek alapján Matthews feláldozható volt. Az új elkapók (Gibson kivételével) eddig elég jól mozogtak, Jeffery és Smith szintén nagyon jól tolja TC-ben + Matthews sérülésből jön és lejárós szerződése van. Emellett nem tud konzisztensen játszani, illetve állítólag Agholor jelenleg igen jó slot poszton. A CB meg erősítésre szorult. A + 3. kört sokallom, talán egy 5. jobban tetszene vagy a 3 negyedikből az egyik. De van egy fiatal és jó cornerünk, akinek 2018-ra is rookie szerződése van még. Nem rossz deal, de picit azért húzom a szám a 3. kör miatt még.
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Howie did it again! Végre van egy jó raszta cb-nk. 😊 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hahó action van. Darby CB a Billstől érkezik jövő évi 3. körért s tadám Jordan Matthewsért. Ööööö rendben van hogy a CB poszt erősítéséért reklamáltam de nem biztos hogy a másik gyenge poszt gyengítésével.. Tudom semmi se jó 😛 egyébként az ár érték rendbe csak ugye megint egy már Eagle játékos megy....
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak a szokásos GB elleni forma, vannak csapatok, akik ellen akár mikor játszunk, akárkikkel akkor sem megy. Wentz ügyes volt, tartjuk a fumblitisz formánk, amúgy semmi extra. A futás mondjuk látványosan nem ment azon nagyon van még mit dolgozni.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
El fogjuk veszíteni az előszezon bajnoki címet, ha így játszunk ... pedig kétszeres címvédők vagyunk 😀

A kezdő csapatok rendben voltak. A védelem Rodgers hiányában hozta az elvárhatót a két gyorsan megállított támadással. Nem engedtek first downt, Cox kiharcolt fumble is volt.
Wentzék vittek egy TD drive-ot aztán le is jöttek. Elég sokat blitzlelt végig a Packers, sokszor 5-6 ember jött, így majdnem igazi meccsen érezhette magát Carson a nyomás tekintetében. Viszont igen jól mozgott a zsebben, nem zavarta meg a nyomás, a TD-nél is higgadtan kerülte ki Matthews-t mielőtt passzolt.

A kezdők után turnover-fest lett a meccsből, a két csapatnak összesen 10 fumble-je és 3 int-je volt, szóval kb. ennyire volt értelmes a játék is.
Nálunk ugye Foles sérült volt, így a meccs nagy részében a 3rd stringer McGloin "játszott". McGloin még előszezon szinten is szar volt (checkdown, incomplete, incomplete, checkdown, int, checkdown). Ez leginkább a rosterért küzdő elkapóknak volt rossz, mert nem sok értelmes passz ment feléjük McGloin kezéből. Egy figyelemre méltó passza volt: megtalálta egy hosszabb passzal Treggst, aki Kevin Kinget verte. Amúgy ezt (mármint, hogy megverjék a védőjüket) több elkapónk is megtette, de checkdown kapitány nem nagyon nézett feléjük.
Azok közül akik a támadó oldalon a rosterért küzdenek csak Treggs alkotott maradandót, neki dobott legtöbbször McGloin.
A támadófal futás blokkolásban végig nem volt túl jó. Egyik csapat sem tudott futni a meccsen.

A védőknél már több jó teljesítmény volt, főleg a front7-ben. Még a sokadik falemberek (McCalister, Means, Gabe Wright) is tudtak nyomást generálni. A linebackereknél a fiatalok közül Gerry és Cherry 😀 is csináltak szép játékokat, de azért volt pár elrontott szerelés is. A cornerek nem nagyon csillogtak, Watkinsnak és CJ Smithnek voltak látványosabb hibái.
Kaptunk egy punt return TD-t (bár elég nyilvánvaló block in the back volt), Pumphrey és Ward sem tudott kezelni 1-1 puntot. Fippnek még lesz dolga az egységgel.

A draftoltjainkról: Hollins király volt, TD + magabiztos játék, és ő még fontos spec team ember is lehet. Barnett főleg a cserék ellen játszott, és eléggé szívatta őket (2 sack, hurryk). Sokszor látszott, hogy ő más szint mint a 3-4. soros játékosok. Quallsnak is voltak jó megmozdulásai, de nem Barnett szinten. Pumphrey sok labdát kapott, de nem tudott velük alkotni, bár sokszor nehéz helyzetben kapta a labdát. Gibsonnak volt 2 elkapása meg egy vicces dropja. Douglas nevét nem sokat lehetett hallani, CB-nél vegyük ezt jó hírnek, mert nagy bakija nem volt.


több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Látom izzik a topic | ja nem |

Akkor csak csendben, csak halkan beirom | többször igérem nem fogom |

G A M E D A Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Februárig igy legyen majd minden héten 😊!
dande
Kikaptunk és nem robbant a topic? Ja ez csak a preseason 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom izzik a topic | ja nem |

Akkor csak csendben, csak halkan beirom | többször igérem nem fogom |

G A M E D A Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Februárig igy legyen majd minden héten 😊!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz kezd a szezonnytó előszezon meccsen (amit vszeg nem látok). Hajrá!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
A csapat leigazolta Corey Grahamet aki az elmúlt 2 évben a Billsben safetyként kezdő volt, nem is rossz, de előtte CB poszton játszott leginkább Baltimore-ban. Én kedvelem őt, elég jó játékos, igaz 32 éves. 1 évre írt alá. Talán bejöhet.
Shawn84
ennek most nagyon örülök, FS-nek is jó kezdő matéria, nem beszélve hogy anno az egyik legjobb nickel CB volt a ligában. A sebessége megkopott, de így hogy egy évre jött így bőven megéri

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A csapat leigazolta Corey Grahamet aki az elmúlt 2 évben a Billsben safetyként kezdő volt, nem is rossz, de előtte CB poszton játszott leginkább Baltimore-ban. Én kedvelem őt, elég jó játékos, igaz 32 éves. 1 évre írt alá. Talán bejöhet.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Igazából a keret fiatal a szerződések sem futnk ki fontos posztokon kivéve az idén érkezettek (cserébe cap space sem sok van) plusz J M...
Jövre lehet első kör végén CB-t hozni és bízni abban ,hogy S Jones tényleg 100%os legyen.
Janek
Ha Jones hozza amit várunk tőle, és Rasul Douglas is korrekt lesz akkor nem fog kelleni CB 4-5. kör előtt. Igazából én azt mondom a tehetség már meg van a poszton, de még várni kell, hoyg beérjen a gyümölcs. Ha Jones 100%os lenne és jó hírek jönnének róla a campből, akkor nem nagyon lenne ez a CB dolog kérdés szerintem.
Shawn84
Ha ott lenne...
és jó hírek jönnének....
akkor nem nagyon lenne kérdés...😉
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Igazából a keret fiatal a szerződések sem futnk ki fontos posztokon kivéve az idén érkezettek (cserébe cap space sem sok van) plusz J M...
Jövre lehet első kör végén CB-t hozni és bízni abban ,hogy S Jones tényleg 100%os legyen.
Janek
Ha Jones hozza amit várunk tőle, és Rasul Douglas is korrekt lesz akkor nem fog kelleni CB 4-5. kör előtt. Igazából én azt mondom a tehetség már meg van a poszton, de még várni kell, hoyg beérjen a gyümölcs. Ha Jones 100%os lenne és jó hírek jönnének róla a campből, akkor nem nagyon lenne ez a CB dolog kérdés szerintem.
Shawn84
We will see....

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rexuihvbjsf076vyu4zy
Lane Johnson: 'Beer for everybody' if Eagles win SB
Eagles right tackle Lane Johnson has just made a very important promise to those of legal drinking age in Philadelphia.


ezért meg kiutazom majd 😊