Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
ezt nem hiszem el...
bár mindannyian tudtuk, hogy egyszer el fog jönni ez a nap is...

az biztos, hogy a kínai Dorenbos mezem, most már dollármilliókat ér 😀

bazdmeg ...

sokk....😀

Dawkins "elküldése" nem viselt meg ennyire 😀

bakker és már a Dorenbosos aláírásomat is leszedték a tárhelyről 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Néha az az érzésem, hogy Howie a saját anyját is eltradelné, ha lehetősége lenne rá. 😀 Mondjuk annyira nem tudom hibáztatni, 7. kört kapni egy 37 éves long snapperért úgy hogy van a posztra egy fiatalabb megoldásod eléggé no brainer.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a kérdőjeleim szaporodnak ????????????????????????????????????? Francba
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Hát ezt nehéz megemészteni. 😭 Szerintem nincs még egy LS a ligában, akihez ennyire ragaszkodnának a szurkolók, az öltözőben is fontos hangulatfelelős volt, és persze egy jó játékos a posztján.
Állítólag cutolták volna a keretszűkítésnél.. Rick Lovatoé a meló.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Le vagyok sújtva. Jon Dorenbos már nem az Eagles keretének a tagja, egy 2019-es hetedik kör érkezett cserébe a Saintstől.

Nehéz mit mondani...
 prod.static.eagles.clubs.nfl.com/assets/images/imported/PHI/photos/spadaro-column-images/Dorenbos_Jon/615_jon_dorenbos_020614.jpg

Ezzel ha jól számolok, Celek a legrégebbi játékosunk. 😕

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Öveket bekapcsolni (!) mert kemény ütközések jönnek a következő videóban 😊 :
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/15452742_753103008178420_3805278824539619328_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=gIxzRm95G8MAb6CNckE&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfB7qzEgUDf-G7FRdOptR-PEV0zCJ1IBb-I_0IqG0H72tw&oe=662959EB
Brian Dawkins - Weapon X | Brian Dawkins. One of my all time favorite players, so fun to watch. | By Bored FilmFacebook
Brian Dawkins. One of my all time favorite players, so fun to watch.


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2017/8/27/16210950/terrence-brooks-trade-philadelphia-eagles-dexter-mcdougle-nfl-new-york-jets-safety-cornerback

Graham érkezésével Brooks feláldozhatóvá vált, Watkins meg tud CBt is játszani
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Quick recap
Az első két negyedet láttam, de nem győzött meg a csapat. Az offense és a defense is jól kezdett. Örülök, hogy Curry és Kendricks jó meccset hoztak, szükségünk van rájuk. Darbyról 2 tdt kaptunk, remélem hogy az alapszakaszban konzisztensebb lesz majd.

Az offense aggaszt, hiába pakoltunk fel ilyen sok pontot. A támadófal passz- és futásblokkolásban is preseason formát hoz. Wentznek alig van ideje. Hiába a két td, az ő játéka sem tetszett. Sokszor pontatlan volt és az elkapó bravúrja kellett, hogy ne legyen incomplete vagy int. Ezen kívül úgy tűnik nekem, hogy túlságosan a sztárelkapó (Jeffery), felé erőlteti a passzokat.

A futójáték borzalom. Blount szerintem nem marad rosteren a szeptember közepéig. Pumphrey maximum a gyakorlócsapatba jó. Még mindig nem értem, miért nem hoztunk futót a drafton (Pumphrey nem az, legalábbis nem ezen a szinten).

Legalább Barnett és Hollins tetszetős egyelőre.
mustaine
Azért nem ennyire vészes a helyzet sztem. Ok az OL-nek még fel kell ébrednie szezonkezdetig (különösen Johnsonnak), de azért nyomokban már mutatnak ők is szép dolgokat. (Blount futásánál). Az, hogy a WR-ek mentenek ez csak pozitív előjel a tavalyi és azelőtti teljesítményükhöz képest. 😊 Külön kiemelném a TE-k munkáját. Nagyon éleseknek tűnnek így a szezon előtt. Ez nekem nagyon bejött.Plusz az is, hogy elég sok célpontot használunk 1-1 driveban.
Van egy olyan érzésem, hogy ez az O# még erősödik ahogy majd telnek a hetek....csak a D# ne puhuljon ezzel párhuzamosan. El kell találni, hogy mikor nyújtsa a csapat a csúcsformáját a szezonban. Nem szeretnék megint olyat látni, hogy a szezon eleje nagyon megy aztán jön a leeresztés.Erre kéne odafigyelni és akkor egy elég jó szezont hozhat le a csapat PO esélyekkel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért azt, hogy nem hoztunk el vhogy legalább egy Kamarát, vagy "Pumped Gabon" kívül már értelmesebbnek tűnő futót ebből az erős classból, még mindig nehéz emészteni....tudom, lehet, akkor nem jön S. Jones, de na.......... vagy tényleg Shaq Barkey-ra pályázunk, de ahhoz meg nagyon pocsék idényt kell futnunk, ha csak el nem szúr valamit a srác vagy meg nem sérül.

Mondjuk valóban, a falnak is jobban kell majd utat biztosítani, bárki legyen is mögöttük.
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Quick recap
Az első két negyedet láttam, de nem győzött meg a csapat. Az offense és a defense is jól kezdett. Örülök, hogy Curry és Kendricks jó meccset hoztak, szükségünk van rájuk. Darbyról 2 tdt kaptunk, remélem hogy az alapszakaszban konzisztensebb lesz majd.

Az offense aggaszt, hiába pakoltunk fel ilyen sok pontot. A támadófal passz- és futásblokkolásban is preseason formát hoz. Wentznek alig van ideje. Hiába a két td, az ő játéka sem tetszett. Sokszor pontatlan volt és az elkapó bravúrja kellett, hogy ne legyen incomplete vagy int. Ezen kívül úgy tűnik nekem, hogy túlságosan a sztárelkapó (Jeffery), felé erőlteti a passzokat.

A futójáték borzalom. Blount szerintem nem marad rosteren a szeptember közepéig. Pumphrey maximum a gyakorlócsapatba jó. Még mindig nem értem, miért nem hoztunk futót a drafton (Pumphrey nem az, legalábbis nem ezen a szinten).

Legalább Barnett és Hollins tetszetős egyelőre.
mustaine
Persze az O fal mutathatna kicsit jobb teljesítményt is (főleg Kelce), de egyelőre ez csak preseason, nem baj, ha nem lőjük el itt minden puskaporunkat (legalábbis remélem, hogy még sok minden, amit nem láttunk).

Sajnos, nem sajnos de jelenleg talán LGB a legjobb RB a rosteren, persze Smallwood-ban is lenne fantázia, de sajnos a gyerek üveg, és ha nem bír egészséges maradni, akkor cseszhetjük. Pumphrey eddig tényleg nem mutatott sokat (PR-ként meg még annyit se), róla írogatják kint, hogy érdemes lenne IR-re tenni. Slot WR-ként se hinném, hogy lenne helye Marcus Johnson, vagy éppen Treggs helyett. Cory Clement bár csinál szép dolgokat, de leginkább ő is csak egy átlagos RB-nek tűnik eddig (semmi különleges nincs benne, de persze így is biztatóbb, mint a draftolt Pumphrey). A keretszűkítések itt még esetleg bejátszhatnak...

Remélem a D is egy kicsit jobban Kendricksre lesz szabva, mert az eddigiek alapján lenne értelme kicsit többet használni a képességeit...Watkins tegnap CB volt, érdekes lesz látni mi lesz vele és a Brooks-szal (szegény mekkora miss tackle-t csinált a TD előtt phhh...)

Jó lesz ez 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Quick recap
Az első két negyedet láttam, de nem győzött meg a csapat. Az offense és a defense is jól kezdett. Örülök, hogy Curry és Kendricks jó meccset hoztak, szükségünk van rájuk. Darbyról 2 tdt kaptunk, remélem hogy az alapszakaszban konzisztensebb lesz majd.

Az offense aggaszt, hiába pakoltunk fel ilyen sok pontot. A támadófal passz- és futásblokkolásban is preseason formát hoz. Wentznek alig van ideje. Hiába a két td, az ő játéka sem tetszett. Sokszor pontatlan volt és az elkapó bravúrja kellett, hogy ne legyen incomplete vagy int. Ezen kívül úgy tűnik nekem, hogy túlságosan a sztárelkapó (Jeffery), felé erőlteti a passzokat.

A futójáték borzalom. Blount szerintem nem marad rosteren a szeptember közepéig. Pumphrey maximum a gyakorlócsapatba jó. Még mindig nem értem, miért nem hoztunk futót a drafton (Pumphrey nem az, legalábbis nem ezen a szinten).

Legalább Barnett és Hollins tetszetős egyelőre.

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
nem számoltam össze de jó sok labdát szereztetek!
ez sajnos eléggé jól megy nektek eddig idén...😊
pláne hogy mi meg fordított előjellel toljuk | egyelőre |

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lane Johnson egy nagyon jót players tribune-ra, Don't mess with Philly címmel, erősen ajánlott olvasásra!
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Megvolt a 3. meccs is, ami annyiban érdekes volt, hogy az eddigi meccseken megszokotthoz képest némileg ellentétes dolgokat láthattunk.

A kezdő támadósor (most tényleg a várható kezdősor áll fel) végre összerakott egy értelmezhető futójátékot. Nem volt persze valami brutál futójáték, de megmutatták, hogy tudnak normálisan blokkolni. Ennyi nekem elég egy előszezon meccsen. Kiderült, nem volt légből kapott, hogy Smallwood játéka tetszett az edzőknek. Ő mozgott a legjobban, találta meg a lyukakat, neki kellettek legkevésbé a jó blokkok. Azért Blount is megmutatta, hogy ha van előtte megfelelő tér, akkor jön a 20 yardos futás (egyébként maradt a 0-2 yardosoknál 😊).

Wentzzel két TD driveot vitt végig a támadósor, egyikben Smith, a másikban Jefferey kapta a TD-passzt (a Jefferey-s egy szép fake screen játék volt). Volt egy LOS-en elütött labdája Wentznek, ami int. lett és 5 yard díján visszahordta a DT a touchdownt. Itt érkezünk el a kevésbé jó dolgokhoz. A passzblokkolása a kezdő OL-nak gyakran volt problémás. Ebből jött az int. is, rátolták a falat Wentzre. Ráadásul volt még egy hasonló eset, amikor szintén emiatt akadt el a passz valahol a falban. Elég sok ütést is kapott Wentz. Volt, hogy a sikeres passz után 3-an estek rá. Ebből elég is volt egy negyed az edzőknek, ki is vették a kezdőket. Jól ment Wentznek és nem volt értelme tovább kockáztatni.

A kezdő védelemből hiányozott Graham és Hicks, ami meg is látszott, és alapból is elég dekoncentráltnak tűntek. Az első Dolphins driveot egy labdaszerzéssel megállították, Curry simán megverte Tunsilt: sack/fumble. (Curry jó meccset hozott ezen kívül is). Utána viszont kapták a nagy játékokat passzban, és Ajayival is igen meggyűlt a bajuk. Darby visszatért a valóságba, 1 hosszú passzt szedett be Parker ellen (rosszul ugrott a labdáért, elüthette volna), később egy hosszú passznál Stills ellen DPI az endzoneban (nem volt nagy DPI, de az volt). Futás védekezése pedig néha Asante Samuelre emlékeztetett (aki látta játszani, az tudja, hogy ez nem dicséret 😊).
3-szor volt a védelem goal line szituációban, mind a háromszor az első playre kapták a TD-t. Szóval nem látszottak nagy erőfeszítések. Ami új volt az inkább a beszedett nagy játékok. Ezeket Schwartz utálja, és üvöltött is velük rendesen, szerintem a nyitómeccsig abba se hagyja.

A második negyedtől tehát újra McGloin mester játékát élvezhettük. Egy horror interceptionnel indított, a saját 8-asunkon a passzát leszedte a LOS-en Timmons, mint a legyet. Szerencse, hogy a következő playben Watkins azonnal visszavette Moore passzát és visszahordta 50 yardot. Előszezon ...

Később viszont a legjobb előszezon játékát hozta McGloin, ezt el kell ismerni. Még TD-driveot is vezetett (persze szigorúan rövid passzokkal), később pedig adott egy szép TD passzt Marcus Johnsonnak az endzoneba. Jobb játéka miatt az elkapóknak is voltak lehetőségei. Főleg Hollins mutogatta magát, de a többieknek is volt 1-1 jó pillanata. A futójáték a csere fallal is ment, Clement megint jó volt, TD-t futott, elkapott, blokkolt. Megdolgozik a rosterért, így rosszabb érzés lesz, ha elküldjük. Hozzá kell tenni, hogy a 2. negyedben a Dolphins kezdő védelemből még sokan fenn voltak, és akkor is mutattak jó dolgokat a csere támadóink.
A védelemnél is hasonló volt a helyzet, Cutler és Ajayi lejött a 2. negyed elején, de a többiek fennmaradtak, így a csere védelmünk erős ellenfelekkel tudott gyakorolni. A csere fal ügyeskedett néha, Tunsilt a cserék közül is volt, aki megverte. A falban McCalister, Means, Qualls, Hamilton is hozott jó játékokat.
Kendricks all-time (pre)seasont tol 😀, 3. meccsén szerez interceptiont (ezt visszahordta TD-re), passrushban szokásosan jó volt a blitzeknél. Mellette még Cherry is fogott egy interceptiont. Walkernek is voltak jó játékai. Gerrynek meghúzódott a combja, ha nem tud jövő héten játszani, a keret-tagságába kerülhet.
A T.Brooks - Watkins csata lehet még érdekes. A TC alapján már úgy tűnt Brooksnak biztos lehet az 53-as tagsága, de én a meccseken Watkinstól több jót láttam, és ő tud cornert is játszani.
Azért nem minden volt jó a csere védelemnél sem, pl. rövid passz után durva elrontott szerelésekkel (Brooks, Douglas) beszívtak egy 70 yardos TD-t.

Nagyon sok volt a büntetés (előszezon szinten is), remélem ezt rendbe teszik a szezonra. A speciális egység gyakorlatilag alig tudott lehozni egy játékot büntetés nélkül. Lehet, hogy idén nem lesznek annyira speciálisak.

Az újoncokról. Barnett a kezdőkkel volt, Graham helyett. Most nem villogott annyira, de nyomást tudott ő is generálni időnként. Douglasnak nem ez volt élete meccse, játszhatna erőszakosabban is. Hollins jó, csereként még az alapszakaszban is pályán lehet a támadósorban. Pumphrey talán valamivel ügyesebb volt, mint eddig, passzjátékban több 1st downt is hozott. Viszont visszahordóként nem magabiztos (de nincs is tapasztalata), megint másodikra tudott csak egy puntot megfogni. Gibson egy passzt elkapott, amúgy nem sok mindent csinált. Quallst és Gerryt már említettem.


több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Tobin esetében a roster hely sem volt biztos, főleg hogy Dillon Gordon a csapat legfőbb FB aspiránsa is..
Mondjuk az egy kicsit félő a Barbre trade után, hogy Warmack nagyon szenved a pass protection-ben, és ha szükséges volt Tobin is tudott G-ot játszani, de egy 5. kör jövőre egyelőre nagyon jó ellenértéknek tűnik.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Tobint egy 7. körössel együtt Seattle-be küldtétek egy 5. körösért.
empty taxi
Nem is rossz csere. Sokat nem tudott hozzátenni a fal munkájához. Ok ezzel vékonyabb lett a OL, de cserék cseréje ment egy 2 körös feltradeért.

Közben megy a nagy Eagles-Phins közös edzés. 7vs7.... 11vs11...stb. Természetesen mindenki azt figyeli, hogy miként szerepelnek az exeagle-k a mostaniakkal szemben. (Wentz féle offense , hogy veri el Kiko Alonsót és Byron Maxwellt 😊 ) NFL insiderek szerint meg Blount rosterre kerülése is kérdéses lehet......., de nélküle azért nagyon vékonyak lennénk ezen a poszton. Gyanítom, hogy azért a következő preseason meccsen már látunk olyan playeket is ami azért az ő játékához áll közelebb .

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tobint egy 7. körössel együtt Seattle-be küldtétek egy 5. körösért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
A támadófal megint fel volt kicsit forgatva: Peters helyett Johnson volt a LT, Tobin volt a RT. Viszont a kezdő OL megint úgy nézett ki, mint akik még nyaralnak. Futásunk megint nem volt a kezdőkkel, szinte minden futójátékban bejutott 1-2 védőfalember a backfieldre. Nem is volt semmi ritmusa a játéknak, négyből egy driveban sikerült haladni, amikor a saját 6-osról indultunk és főleg passzokkal mentünk előre, de Blount elvesztette a labdát egy passz után, szóval ebből nem lett pont. A másik három támadás 3&out volt, pedig egyszer az ellenfél 9 yardosáról kezdhettünk (hála a védelemnek).
Mondjuk az is érdekes volt, hogy Blounttal többnyire a külső futásokat, sweepeket erőltettük. Lehet, hogy az volt a cél, hogy utánozzuk a 2015-ös futójátékot Murray-jel: 1st downra -2 yardos futás oldalra, utána 2 yardos középre. A passz blokkolásba is csúsztak hibák, pl. Johnsont egyszer elég csúnyán megverték, nem látszott magabiztosnak a fal bal oldalán.BleedingGreen
Nekem végig az volt az érzésem, hogy direkt erőltetjük ezeket a playeket azt figyelve, hogy milyen lehetőségeink vannak akkor ha Peters kiesik. Egyszerű edzés feladatnak tűnt csak rendes ellenféllel. Látszott is, hogy ebből sok jó nem sülhet ki. 😊 Ezért is van az, hogy egyelőre a futójátékunk elég halovány. Viszont tetszett az a drive ahol kicsit megnyomtuk a tempót és elég szépen is haladtunk a Blount fumble-ig. Lesz mit még csiszolni,de ez úgy is még csak az előszezon.
Jefferynek is megvolt az elkapása és Agholor is villogott pár playben. Szval szépen lassan majd összeáll a kép. Várhatóan a következő meccsen kicsit még többet láthatunk majd a kezdőkből. Persze sokat itt sem fognak mutatni a playbookból sztem, inkább csak begyakorlásról lesz szó megint. (1-1 play javítgatásán)

Az újoncok közül Barnett megint hozta magát, tudott nyomást generálni és sack is volt. Passrush-ban szerintem ő már az elejétől használható lehet.
BleedingGreen
Nagyon tetszik eddig amit mutat. Remélem azonnal be tud robbanni. Amúgy a front4 (, de úgy a front 7 is) nagyon erősnek tűnik. (megfelelő mélységgel) Mayock óvatosan fogalmazva meg is említette, hogy ez a védelem már most top 10.😊
A secondary munkája is sokkal jobbnak tűnik a tavalyinál. Érezhető az erősítés. Darby nagyon jó cserének tűnik. 1 héttel az érkezése után ez a teljesítmény eléggé ígéretes a továbbiakra nézve. Nem lennék meglepve ha a szezonban több passzkísérlettel próbálkoznának Mills irányába.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Hivatalosan is kijelenthető, hogy szokásunkkal ellentétben idén nem ellenállhatatlan a csapat az előszezonban. 😀 Sok bünti volt (Billsnél még több), de meglepő módon nem a cseréktől, hanem a kezdőktől a támadó oldalon.

Nézzük először a jó részét. A védelem megint jó volt, a Graham-Curry, Long-Barnett, Means-McCallister párosítás is tudott nyomást gyakorolni. A kezdő DT-k mögött van hely Allen sérülése miatt, ma talán Justin Hamilton tette legjobban oda magát a cserék közül. Darby "kicsit" jobb mint az eddigi cornereink, eléggé kiemelkedett az intercetiönnel és a levédekezett passzal (az is majdnem int volt). Meglepetésre Kendricks játszott nagyon jól, a régi önmagát idézte néha. A csere LB-k közül Joe Walker és Don Cherry mozgott a legjobban, utóbbi egy fumble-t is kiharcolt.

A támadófal megint fel volt kicsit forgatva: Peters helyett Johnson volt a LT, Tobin volt a RT. Viszont a kezdő OL megint úgy nézett ki, mint akik még nyaralnak. Futásunk megint nem volt a kezdőkkel, szinte minden futójátékban bejutott 1-2 védőfalember a backfieldre. Nem is volt semmi ritmusa a játéknak, négyből egy driveban sikerült haladni, amikor a saját 6-osról indultunk és főleg passzokkal mentünk előre, de Blount elvesztette a labdát egy passz után, szóval ebből nem lett pont. A másik három támadás 3&out volt, pedig egyszer az ellenfél 9 yardosáról kezdhettünk (hála a védelemnek).
Mondjuk az is érdekes volt, hogy Blounttal többnyire a külső futásokat, sweepeket erőltettük. Lehet, hogy az volt a cél, hogy utánozzuk a 2015-ös futójátékot Murray-jel: 1st downra -2 yardos futás oldalra, utána 2 yardos középre. A passz blokkolásba is csúsztak hibák, pl. Johnsont egyszer elég csúnyán megverték, nem látszott magabiztosnak a fal bal oldalán.

Aztán megint jött McGloin, nem sokkal jobban játszva, mint a múltkor (a mélységi passza egy vicc). Dane Evans (4. Qb) viszont legalább nem volt annyira fogalmatlan, mint legutóbb. Kiemelkedő elkapó nem volt, mint az előző héten Treggs (most sérült volt), de az irányítók jobban is osztogatták a labdát az emberek között. Marcus Johnson, Agholor, Billy Brown (TE) is jelentkeztek jó elkapásokkal.
A csere OL már néha tudott utat nyitni a futásoknak. Clement nézett ki a futók közül a legjobban, de Byron Marshall is futott pár jobbat (értsd: ő nem mínuszba vitte a labdát). Mindketten szereztek TD-t és kapaszkodnak a roster helyért. Azért Smallwood helyében én nem érezném magam biztonságban. Hiába volt jó az edzéseken a hírek szerint, ha egyszer nem tud egészséges lenni és játszani.

Az újoncok közül Barnett megint hozta magát, tudott nyomást generálni és sack is volt. Passrush-ban szerintem ő már az elejétől használható lehet. Douglas majdnem fogott egy int-et, az szép védekezés volt. Viszont egyszer Zay Jones megverte 1-1-ben. Douglas olyan mint a TC-ben: egy jó játék - egy rossz. Hollins most talán kevesebbet volt fenn a támadósorban, és nem is ment felé annyi labda. Mondjuk párszor üres volt, csak a Qb-k nem láttak el odáig.
Gibson továbbra is inkább a gyakorlócsapatra esélyes (kiharcolt egy DPI-t egy hosszú passz után). Viszont Pumphreyn úgy látszik, hogy egyelőre sok ez neki. Futóként most kevés labdát kapott, de abban is eredménytelen volt (inkább mínuszba futott). Lehet, hogy inkább elkapóként lenne őt érdemes használni egyelőre. Visszahordásban semmi különös. Viszont most nem volt fumble-je. Nem lenne meglepő az eddigiek alapján neki sem a gyakorlócsapat vagy az IR. Gerry és Qualls beférhetnek, de még kéne tenniük érte.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Őszinten szólva emiatt kár volt "korán" lefeküdni..

Védelem bizrató volt, Darby kapott is egyvajándék picket TT-től.

Az O-n van még bőven mit javítani, ahogy az ST munkáján is.

Bár a kiváncsiság bennem van, de eyélyes h a következő két pre mecccset kihagyom.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként akikre érdemes lehet a mai meccsen figyelni:

 www.bleedinggreennation.com/2017/8/17/16160972/eagles-vs-bills-15-most-interesting-players-watch-philadelphia-second-preseason-game-nfl-buffalo
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Láttam egy vicces twittert Agholor első TD-passzát pont Darby és Graham ellen csinálta meg a bills ellen.
Janek
És tényleg:
https://i.ytimg.com/vi/FNKI6DrpjRo/maxresdefault.jpg
Sam Bradford Delivers 53-Yard TD Pass to Nelson Agholor! | Bills vs. Eagles | NFL
Philadelphia Eagles QB Sam Bradford hits WR Nelson Agholor for 53-yard TD in their week 14 match-up with the Buffalo Bills. Subscribe to the NFL YouTube chan...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Láttam egy vicces twittert Agholor első TD-passzát pont Darby és Graham ellen csinálta meg a bills ellen.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez egyenlőre nem is kérdés, én még mindig kivárok Wentzl kapcsolatban, h azt mondjam megvan a fr QB, pláne Foles után. De reméljük 7 hónap múlva, de már pár hét múlva is ezt kijelenthetjük. Az elkapók is tényleg elkapják a labdát, s a védők sem csúsznak le, maradnak le az ellen fámadóiról, s akkor minden szipi szupi lesz 😊.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
 www.si.com/nfl/2017/08/16/philadelphia-eagles-training-camp-season-preview-carson-wentz-alshon-jeffery-torrey-smith?utm_campaign=themmqb&utm_source=twitter.com&utm_medium=social

"If I had to build a team over the next 10 years, I’d want Carson Wentz (three years younger than a banged-up Andrew Luck) at quarterback."

Én nagyon bírom Andy írásait, sztem remekül foglalta össze a Philly helyzetét is...
Mondjuk én azért Carr-t Wentz elé tenném 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!