Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ nyertünk?
dande
Olyasmi, aki reggelig bármi okosat tud írni, az titokban Cowboys szurkoló.
határbíró
Még mindig sokkos állapotban ülök a fotelben, de ezért szeretem a Giants - Eagles rangadókat. 😀
Greengo
Szintén! 😀 Infarktus volt ez a meccs, remélem mindenki felépül jövő hétre!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ nyertünk?
dande
Olyasmi, aki reggelig bármi okosat tud írni, az titokban Cowboys szurkoló.
határbíró
Még mindig sokkos állapotban ülök a fotelben, de ezért szeretem a Giants - Eagles rangadókat. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ nyertünk?
dande
Olyasmi, aki reggelig bármi okosat tud írni, az titokban Cowboys szurkoló.
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Henery bazdmeg a szívem megállt

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ nyertünk?
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Nagy a baj, McLeod is inaktív. A special teamer Maragos fog így kezdeni. A secondarynk így talán még az utóbbi 2 évi parádénál is gyengébb lesz ma, ráadásul ha 2 safety sérülés is lenne, akkor konkrétan nincs cserénk, nem tudom mit csinálnánk ha ez megtörténne.

Papíron simának tűnt a meccs, de ezzel ez most megváltozott. Beckhamtől hatalmas meccsre számítok, még a szar OL is elég lesz így a Giantsnek és ki is kaphatunk könnyen...
Hulkeinstein
Davis-nél 2015-ben Maragos állandó játékos volt a def-ben. Na nem mondom, hogy McLeod nem fog hiányozni, de szerintem akkora hatása nincs a játékunkra, és hiába szeretem, szerintem ő az egyik legtúlértékeltebb játékosunk. Sokszor rosszul helyezkedik, túl nagyot akar ütni, néha benyom 1-1 missed tackle-t, ami azért nem túl jó, hogyha te vagy leghátul a védelemben.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sebaj felemelt kézzel tiltakozik mindenki elvileg a csapatból, s a szurkolókat is erre hívták, úgyhogy nyernünk kell, mert az erő s igazság velünk lesz (akkor is, ha a Giants is így tesz) 😛
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nagy a baj, McLeod is inaktív. A special teamer Maragos fog így kezdeni. A secondarynk így talán még az utóbbi 2 évi parádénál is gyengébb lesz ma, ráadásul ha 2 safety sérülés is lenne, akkor konkrétan nincs cserénk, nem tudom mit csinálnánk ha ez megtörténne.

Papíron simának tűnt a meccs, de ezzel ez most megváltozott. Beckhamtől hatalmas meccsre számítok, még a szar OL is elég lesz így a Giantsnek és ki is kaphatunk könnyen...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Shawn beszállt, alkottunk egyet:

27. Podcast - Giants @ Eagles


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Hoppá, felmerülő trade pletyka: NE Butler csere Kendricks menne oda. . Butler nem rossz, de most h Kendricks kezd belejönni, nem kéne.....
dande
Kendricks 20 DEF snapet kapott a KC ellen (38%) a Skins elen 23-at (37%). Hicks és Bradham az összes defense snapen a pályán volt, de gyakorlatilag hármukon kívül más LB-t nem használunk. Ha csak 2 LB van a pályán oké, hogy ő az első aki lejön, de ha elcseréljük és beüt egy sérülés akkor kezdhet valaki a Goode, Grugier-Hill, Walker hármasból.
Szóval szerintem hülyeség lenne. Bár tudom Howie az anyját is képes eladni egy 5. körös pickért 😀

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
Beszédes adat,hogy eddig CW lett a legtöbbször megérintett QB....
Janek
Nem Manning, hogy a viharba???😊
nagir
Lehet Carson-t a csapattársai is fogdossák az öltözőbe, olyan kis baba arca van😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Hoppá, felmerülő trade pletyka: NE Butler csere Kendricks menne oda. . Butler nem rossz, de most h Kendricks kezd belejönni, nem kéne.....
dande
😀😀😀
...és ki jönne Kendricks helyére? 😀
Számomra ez most teljesen érthetetlen csere lenne. Darby vissza fog térni...és még van S. Jones is . A jelenlegi kezdők is elfogadhatót hoznak.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá, felmerülő trade pletyka: NE Butler csere Kendricks menne oda. . Butler nem rossz, de most h Kendricks kezd belejönni, nem kéne.....
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szevasztok!
vasárnap összejövünk a Neked csak Dezső nevű helyen a Giants topicból páran
és bármilyen furcsa is 😊 volt már jó hangulatú közös meccsnézés korábban ezért gondoltam beírom ide is hogy ha valakinek van kedve tartson velünk!!
Remélem tudtok jönni páran + a Giants is fel tud nőni a feladathoz és egy jó kis csatát láthatunk majd
yooker
Bassza meg én oda szoktam járni néha, de pont jövő hétvégén megyek csak fel pestre, most Veszprémben vagyok még 😕 Remélem máskor azért majd összefutunk. Előfordulunk egyetemi meccsnézésen is 😊
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Szevasztok!
vasárnap összejövünk a Neked csak Dezső nevű helyen a Giants topicból páran
és bármilyen furcsa is 😊 volt már jó hangulatú közös meccsnézés korábban ezért gondoltam beírom ide is hogy ha valakinek van kedve tartson velünk!!
Remélem tudtok jönni páran + a Giants is fel tud nőni a feladathoz és egy jó kis csatát láthatunk majd

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akár, hogyan is mondtam, hogy nem fog zavarni, ha a Chiefstől kikapunk, azért maga a vereség, és a módja elégé bosszantó, főleg visszanézve a meccset. Jó volt a Chiefs és megérdemelték, de azért volt két olyan amatőr momentum, ami iszonyúan bosszant a mai napig, mert azokat elkerülve nyerhető lett volna még így is a meccs. Az egyik a Hunt TD....persze benne van egy-egy ilyen elszaladás, de akkor is... a másik pedig Wenzt INT-je (ezzel nem az ő nyakába varrom a vereséget szó sincs róla, utólag már azt mondom, nem játszott rosszul egyébként)...... ami után jött is a TD, jó néhány missed tackel segítségével....

Reméljük a Giants ellen ezek elmaradnak, és akkor sikerül kiköszörülni ezt a dolgot. Illetve utána bízzunk benne Rivers nem égeti szénné a Sec.-t és akkor ott is lehet esélyünk.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Week 2 :
 www.youtube.com/watch?v=SlFAjzjjKlY


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Seumalonál sokkal rosszabb nem lehet. Ha ő se válna be, Wisniewski még mindig a padon, ő egész jó volt tavaly 😀

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Warmack fog kezdeni Seumalo helyett.
határbíró
Lehet az sem életbiztosítás, de meg kell próbálni...A fal most a legfontosabb és ezzel együtt a futójáték beindítása.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Warmack fog kezdeni Seumalo helyett.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Beszédes adat,hogy eddig CW lett a legtöbbször megérintett QB....
Janek
Nem Manning, hogy a viharba???😊
nagir
Remek kis meccs lesz ez 😊
A két szerencsétlen majd mit össze kell hogy futkosson...
zsojti
Na jól van ám, Wentz még fiatal simán elszalad, de ugye Eli már a saját lábában is elesett a Lions ellen!😂



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Beszédes adat,hogy eddig CW lett a legtöbbször megérintett QB....
Janek
Nem Manning, hogy a viharba???😊
nagir
Remek kis meccs lesz ez 😊
A két szerencsétlen majd mit össze kell hogy futkosson...

Szerkesztette: zsojti
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Beszédes adat,hogy eddig CW lett a legtöbbször megérintett QB....
Janek
Nem Manning, hogy a viharba???😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Beszédes adat,hogy eddig CW lett a legtöbbször megérintett QB....

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2017/9/19/16334256/eagles-isaac-seumalo-philadelphia-offensive-line-carson-wentz-jason-kelce-guard-center-warmack

egyelőre nem tervezünk cserét az O falban..na ez is megoldódott akkor 😊