Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami nyilván magyon tetszett Wentznél a 3. s hosszúak megoldása. Eddig mindig ezeken kellett aggódni, talán már nem kell 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 840 — Chalk Dawk fan
A jelenlegi Cardinals ellen kötelező volt győzni, szerencsére sikerült is. Végig jobbak voltunk, az első negyed végére már nagyjából eldőlt minden a végkimenetelt illetően. Wentz szép passzokat adott, a mély labdái nagyon a helyükön voltak, bár én jobban örültem volna, ha nem egy-egy esetleges nagy játékból jönnek a pontok, hanem a szépen megkomponált driveokból. Az eredményt tekintve lényegtelen, de úgy jobban elhiszem, hogy királyak vagyunk. 😀

A támadófal szerencsére jó volt, Peters nem tudom, mikor öregedik ki, ha egyáltalán. Warmacket megint becserélték a második félidőben, amit nem értek, mert Wisniewski zseniálisan játszott. Nem hiszem, hogy Johnsont látjuk csütörtökön, ha tényleg agyrázkódást kapott, de Vaitai bizonyította tavaly, hogy right tackleben ő is NFL kezdő szint.

PatRob jó igazolásnak tűnik, kár a két elejtett interceptionért (PFF-nél így is a meccs embere lett, az osztályzatok alapján top5 corner a szezont tekintve). Beau Allen miatt bocsánatot kell kérnem, mert korábban Quallst favorizáltam volna Cox hiányában. Azonban Allen sokkal jobban játszik, mint ahogy korábban vártam, semmivel sem rosszabb, mint a fal többi tagja. Alig várom, hogy Darby és Jones beszálljon, nagyot dobnak majd a secondaryn, bár szerintem Mills, Douglas és PatRob elfogadható szintet hoznak.

Más: McLeod csak szerintem kurva nagy homály idén?

több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Szezon előtt úgy voltam, hogy minden azon múlik, hogy Wentz hogy fejlődik, mit mutat: tényleg rá lehet-e bízni a franchise jövőjét illetve lehet-e köré építeni csapatot, vagy csak görcsölés lesz évekig. A szezon első öt meccse komoly bizakodásra ad okot és nem hiszem, hogy a csapatnál is nem ez az "evés közben jön meg az étvágy" hangulat uralkodna. Ez a srác egy győztes, azt tükrözi szinte az összes mozdulata és olyan, mintha ez át is ragadna a többiekre. Remélem sikerül kihozni belőle a maximumot, mert még van benne, az is látszik. Szóval nekem ez a szezon eddig naaaagy elégtétel az elmúlt (elvesztegetett) néhány évért, ha lesz PO, ha nem. Így már máshogy hangzik a klasszikus Eagles-ös "majd jövőre" szlogen is.
Abban igazad van dande, hogy ne bízzuk el magunkat, de azért rég voltam ilyen optimista a csapattal kapcsolatban (talán mikor Chip idejött 😀).

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Eddig hagytam örvendeni a társaságot 😉

Egy dolgot azért ne hagyjunk figyelmen kívül. Ez a 4-1 mérleg alapján is nem a legerősebb csapatok ellen jött össze. Egy "komoly" ellenfél volt (nem lebecsülve a többit) s attól ki is kaptunk.

Ha a Pantherst s majd újra a Skinst is verni tudjuk az erősíti meg igazán az eddigi eredményeket.

Persze ez nem von le semmit az érdemekből, csak ennyire érdemmes józansággal (Ano kivételével 😛) lenni
dande
Azt sem hagyjuk figyelmen kívül, hogy közel sem a legerősebb csapatunkkal játszottunk eddig, elég csak Cox, Jones, Darby, Smallwood, Sproles sérülésére gondolni, de Hicks, Peters, Lane Johnson, McLeod is hagyott már ki snapeket a kezdőből.

Plusz ahogy mondani szokták, azt kell megverni, aki szembejön, erre nem vagyunk túl nagy hatással (a szezon előtt holtversenyben a Cowboysszal mienk volt a 10. legnehezebb sorsolás egyébként). Ráadásul egyre meggyőzőbbek ezek a győzelmek. Azt se felejtsük el, hogy még mindig több meccset játszottunk idegenben, mint otthon.

Egyelőre örüljünk ennek, amíg lehet, rég nézett ki ilyen jól a csapat.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eddig hagytam örvendeni a társaságot 😉

Egy dolgot azért ne hagyjunk figyelmen kívül. Ez a 4-1 mérleg alapján is nem a legerősebb csapatok ellen jött össze. Egy "komoly" ellenfél volt (nem lebecsülve a többit) s attól ki is kaptunk.

Ha a Pantherst s majd újra a Skinst is verni tudjuk az erősíti meg igazán az eddigi eredményeket.

Persze ez nem von le semmit az érdemekből, csak ennyire érdemmes józansággal (Ano kivételével 😛) lenni
több mint 6 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
800 yardos pacen van egy elsőkörös, azt mennyire el vagyunk ájulva tőle hahaha 😀 Eddig altatott a srác.
több mint 6 éve
Nepi Philadelphia Eagles 25
én megmondtam. MINDIG IS TUDTAM. Tudtam, hogy Agholor elite lesz. Csak ki kellett várni!!! a KEDVENC JÁTÉKOSOM!!!!!!!!!!!!!!
ano92
Olyannyira jó volt, hogy a liga is meglepődött. Sőt, nem hiszik el, hogy ilyen teljesítményre képes lehet, ezért random drogtesztet csinálnak rajta 😀
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én megmondtam. MINDIG IS TUDTAM. Tudtam, hogy Agholor elite lesz. Csak ki kellett várni!!! a KEDVENC JÁTÉKOSOM!!!!!!!!!!!!!!

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyönyörű győzelem, aminek nagy részét persze nem láttam 😛 Valahol titkon reménykedtem benne, hogy így alakul. Szerencsére az elején megfogtuk a passzjátékot, és utána nem is igazán tudtak megnidulni.

Azért majd Cam jövő héten megszórhat minket, de most örüljünk 😊
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Vártam már egy olyan meccset, ahol magabiztosan nyerünk.
A támadósor nagyon bekezdett, aztán kicsit kihűltek. De amikor kellett, akkor végleg lezárták a meccset. Wentz az egyik legjobb meccsét játszotta, és megtalálta a hosszú passzát is. A 3. és hosszúnál az Agholornak adott passz klasszis játék volt. (Agholor az Isten, a végén a DeSean-féle bedőléssel 😀) Remekül osztogatta a labdákat az elkapók között, és 3. downoknál gyilkos volt.
Top Ranked QBs on 3rd & 4th Down:
🏈#1: Carson Wentz - 54.0%
🏈#2: Aaron Rodgers - 49.1%
🏈#3: Tom Brady - 47.9%

A futójátékunk annyi volt, ami kellett. Egy futás ellen erős védelemmel szemben is összehoztunk 100 yardot. Blounttól még el is vettek egy TD-t, egy kamunak tűnő holdinggal.

A védelem is remek volt ma, végig nagy nyomás volt Palmeren, ahogy várható volt egy gyengébb OL ellen. Egyáltalán nem tudták úgy megszórni a védelmet, ahogy attól tartani lehetett. A secondaryban többen is nagyot játszottak, de elsősorban Robinson, aki brillírozott ma. Csak egy fájdalmam maradt: nem sikerült Palmer passzait elkapni. Legalább 3 int. maradt a cornerek kezében, kettő Robinsonéban, egy Millsében.

A speciális csapatrész lényegében hibátlan volt, a coverage csapatok leszedtek minden visszahordást. A kihagyott mezőnygólba pedig Robinson úgy tűnt beleért. Kár, hogy nem tudott egészen végigmenni Barner a nagy visszahordással, a végén nem voltak meg a blokkok.

Azért nem minden rózsaszín, mert Johnson úgy tűnik agyrázkódást kapott. Ráadásul rövid hét lesz, nem biztos, hogy csütörtökre játékra kész lesz. Jó lenne nyerni csütörtökön is, de utána héten a Skins elleni sokkal fontosabb lesz.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
15-1

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Nézz be az eredménykövetőbe 😊
dande
Koszi😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézz be az eredménykövetőbe 😊
több mint 6 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Üdv!
Ha valaki esetleg tud majd linket berakhatná ide😊))
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/917043547005771776

S a Cards OL teljes baloldala hiányzik, ilyenkor szokott a mi DL-nk betlizni, s nem odaérni az irányítóra 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bye weekig a következő öt meccsből jó lenne legalább négyet nyerni, kezdjük például mindjárt ma 😛

A Denver elleni vereség fér talán bele, vagy esetleg a Panthers elleni. De mivel ez utóbbi végre valahára tévés meccs, jó lenne akkor már ezt is megnyerni 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Dany Watkins mar reg nem jatszik 😀
Janek
Tűzoltó leszel s katona...
Azt nagyon jol behuzta Reid papa 😀
picksix
Jobb huzas mint MSIII

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Dany Watkins mar reg nem jatszik 😀
Janek
Tűzoltó leszel s katona...
Azt nagyon jol behuzta Reid papa 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Dany Watkins mar reg nem jatszik 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem játszik Darby Cox, kérdéses, Small, Graham, Watkins...

Kicsit előre tekintve Norman nem játszik majd ellenünk a visszavágón. Az mondjuk nem hátrány.
több mint 6 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Brandon Brooks tavaly 2 meccset is kihagyott rejtélyes okok miatt, később ugye kiderült, hogy mentális oka volt a rosszulléteinek: szorongás, pánik. Most ingyenesen elérhető a cikk, amelyben hosszabban is beszélt a jelenségről, és hogy a csapat hogyan fogadta, szerintem érdemes elolvasni.

 theathletic.com/119662/2017/10/06/how-eagles-guard-brandon-brooks-blocked-anxiety-from-consuming-him/
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Majd Rozsi varazsol valamit.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.youtube.com/watch?v=9Jctz6Hw9q4
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/22288928_1529847370386364_5567703415909253120_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Kh5zByYeD_8Ab7nvjUq&_nc_oc=AdjFntoCB6imkNlq3bNG7qQKPluZ63fbTW-m549b1C20kGyS365YDposG6vrJuHYq0c&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDhBLkcb3Gj-Fm0wHfPv2JXmNLZ4IygU6aCPcRdqhreOQ&oe=66269108
If you think Tim Jernigan looks like he's having fun out there, just wait til you hear him. #FlyEaglesFly | By Philadelphia EaglesFacebook
If you think Tim Jernigan looks like he's having fun out there, just wait til you hear him. #FlyEaglesFly


Lassan kezd a kedvenc játékosom lenni a csapatban, kár hogy nem nagyon fogjuk tudni megtartani.

Közben meg azt olvasom, hogy Smallwood nagy eséllyel out lesz a Cards ellen. Kemény 4 meccsig bírta.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Én szeretem a statokat de ilyen erövel a mért mennyiségekböl bármit ki tudok hozni.
Néha olyanokat találnak meg hogy az agyam eldobom: "10-12 yard közötti passzkísérletben ha 3&8 a szitu a negyedik negyed elsö 7 percében az ellenfél térfelén 50-43 yardos között a bal hesh-röl indulva shotgun felállásnál 10/9 158-as pass rating. Ezek szerint éppen Ö az istencsászár kúbé, mert most azt kellett bizonyítanom" cikkekkel tele a zinternet program.

Don't talk the walk, Walk the talk!